B.T.H. "HOLD"

Szczecin

Opinie o B.T.H. "HOLD"

Beata

Nie podejmujcie pracy w tej firmie. Pracownicy są okradani z pieniędzy, bo za stawkę na umowie zlecenie pracują jak woły, nie wypłaca się nadgodzin i nie daje się za nadgodziny wolnego. Firma ma pozakładanych kilka spółek, po to by poprzez faktury unikać płacenia podatków. Za odzież roboczą pieniędzy nie zwracają. Jak chorujesz no to dowidzenia, dostajesz zwolnienie. Prezes i Wiceprezes to typowi lichwiarze i dorobkowicze.

RYWALSUTIDALMEGATON

Jako firma, która dostarcza towar do HOLDU muszę powiedzieć, że jako płatnik są bardzo słabi..... Stąd biorą się opóźnienia w dostawach towaru i serwisu urządzeń.

michał32

Typowa firma gdzie prezesi jeżdzą luksusowymi brykami i jakoś to idzie ale tną za wszystko - na hali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niesamowity - Byłem tam JEDEN dzień - zanim skompletowałem maszynę bo wszystkiego brakowalo minęło 3 godziny - oczywiście kierownik podszedł i się pyta proszę mi pokazać co Pan zrobił przez 3 godziny. Mówię ale czym miałem pospawać ??? A to go ch.. obchodzi - oni za te godziny nie zapłacą. Brakowało wszystkiego - Po prostu poszedłem z tamtąd i tyle. Nie pozwolę z siebie robić idioty - jak tak zaczynają na dzień dobry to nie wróży to nic dobrego.

M

A jak tam jest teraz? Dzwonili do mnie w sprawie pracy ale waham sie po tym co czytam?

ee

@ były monter-n no to z tego co mówisz to jakaś masakra - ale cięzko mi uwierzyć, że zarabia się 1000 zł za 200 godzin pracy. Przecież to nawet nie jest minimalna krajowa, co byłoby niezgodne z prawem

FIFI87

Pracowałem w styczniu jako szlifierz za 14 zl i wlasnie dzis jest dzien wyplaty przepracowalem 113 H czyli 1582 zl , wzialem 400 zl zaliczki (liczona jako -406 !?)i pobrałem jedną pare zekawiczek monterskich liczmy - 15 .Powinno mi zostac 1160.Obecnie czekam az ktos z biura odbierze tel i jade po wypłate. po pracy dam wam odpowiedź ile mnie wypłacono.

FIFI87

Marcin

Witam,chcę podjąć prace w tej firmie ale opinie są lipne chodzi mi o wypłaty . Słyszałem już na Finomarze że nie płaca.Proszę o info bo jak tak to szkoda się naroboć za darmo.

były monter
@Marcin 30.11.2015 13:48

marcin za darmo nie... sam byłem świadkiem gdy kierownik "Pawełek" podszedł do spawacza i go zwolnił bo chłopak był na chorobowym ZA DŁUGO za co 100% wypłaty także nie widział. Poszedłem do magazyniera poniewaz za to że chodze po chali i szukam narzędzi ucięto mi 4 godziny pracy, pytam o palnik- nie ma, kątownik- nie ma, reduktory- w naprawie od miesiąca, młotek -nie ma... to co tam jest? Polityka gnębienia tych co już naprawde na chlebek nie mają i cieszą sie że za 200godzin mają chodciaż 1000zł. Za rękawice 18zł potrącają, odzież własna, poszedłem na szatnie bo toi toi zapaskudzony równało się odjęciem godziny z dniówki, a taka sobie kara że chcesz by cię jak człowieka traktowano. Rysunki dla monterów przy prefabrykacji dawane tzw, okrętowe. aby znaleźć jakiś fragment którym się zajmujesz należy przewertować kilanaście-kilkadziesiąt kart. Reasumując... praca jest ale szukają dosłownie jakiejkolwiek zaczepki aby uciąć godziny z wypłaty, jeżeli pracujesz a raczej harujesz i nałapiesz godzin to nawet za szatnie obciążą jak już nie ma za co....

były pracownik

Firma dorabia się kosztem pracownika. Wypłaty nie są wypłacane terminowo, ubranie robocze we własnym zakresie, za pobranie rękawic pracodawca odciąga z wypłaty 12 zł za każdą parę, od wypłaconej zaliczki jest pobierana marża,co miesiąc brakuje godzin. Część pracowników pracuje na czarno, część na umowę zlecenie na kwotę 1600/1700zl, na takiej samej umowie pracują ludzie na zagranicznych kontraktach gdzie są często oszukiwani zarabiając na czarno 9.50 euro nie zawsze dostają te pieniądze(jeden z pracowników dostał 50% ustalonej kwoty i czeka już 3 tygodnie na resztę). W pracy stosowany jest nagminnie mobbing przy jednoczesnym nie stosowaniu BHP. Ostatni wypadek - zgnieciona miednica na terenie Stoczni Szczecińskiej, w Holandii na terenie portu utopił się człowiek, we Włoszech blacha spadła na stopę pracownika, te wypadki wydarzyły się na przestrzeni 2 miesięcy! Ciężko mi znaleźć pozytywy wynikające ze współpracy z tą firma prócz tego, ze osoba bezrobotna może tam dostać prace. Zdecydowanie odradzam współprace z firm BTH HOLD

spawacz1001

zdecydowanie nie polecam(usunięte przez administratora), co miesiąc brakuje godzin i trzeba się użerać o swoją wypłate, podejście kierownictwa poniżej dna, praca w soboty niedziele i święta, czy ci się podoba czy nie a jak sie sprzeciwiasz masz problem ...

Zostaw opinię o B.T.H. "HOLD" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.T.H. "HOLD"