Arago Sp. z o.o.

Opinie o Arago Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zarząd

Pracownik firmy - Zarząd Arago

01.09.2023 04:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Zarządikona wywiad

Swoją działalność rozpoczynaliśmy, jako firma oferująca rozwiązania w zakresie elektromobilności. Obecnie oferujemy usługi i produkty w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz magazynów energii. W odpowiedzi na trendy rynkowe i rosnące zapotrzebowanie Klientów nasza oferta produktowa stale się powiększa. Aktualnie wprowadzamy rozwiązania w zakresie termomodernizacji, systemów rekuperacji, audytu efektywności energetycznej oraz zarządzania energią.

W jakich miastach Państwo działacie?

Zarządikona wywiad

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Brodnicy, kolejne biuro znajduje się w Katowicach. Swoją działalność prowadzimy na terenie całej Polski. Nasze cztery centra logistyczne umiejscowione są w różnych częściach kraju. Obecnie jesteśmy w trakcie budowy naszej własnej siedziby wraz z nowoczesnym zapleczem szkoleniowym w Brodnicy, do której będziemy przeprowadzać się jeszcze w tym roku. Z ogromną niecierpliwością czekamy na ten moment.

Jak duża jest Państwa firma?

Zarządikona wywiad

W tej chwili zatrudniamy ponad 200 osób (liczba naszych Pracowników stale rośnie), a w naszej sieci handlowej współpracuje z nami kolejne kilkaset.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Zarządikona wywiad

Po latach pracy w różnych firmach polskich i zagranicznych w branży energetycznej i w konsultingu międzynarodowym, postanowiliśmy stworzyć swoją firmę. Zależało nam, by to przedsięwzięcie było spełnieniem naszych biznesowych marzeń oraz osobistych dążeń. I tak oto w 2017 roku powstała firma Arago. Zaczynaliśmy od jednego pokoju, z 3 osobami na pokładzie, ale z dużym zaangażowaniem, determinacją i wiarą w to, że niemożliwe nie istnieje. Wizytówki wielkich i znanych firm zamieniliśmy na maleńkie przedsiębiorstwo, któremu nikt nie wróżył sukcesu na tak zmiennym i konkurencyjnym rynku. Z pokorą i ogromnym zaangażowaniem z dnia na dzień realizowaliśmy naszą wizję i misję. Wykorzystywaliśmy doświadczenie, które zdobywaliśmy przez kilkanaście lat naszego biznesowego życia w różnych organizacjach w branży energetycznej i IT. Zrealizowane projekty, ponadprzeciętne zaangażowanie naszego Zespołu oraz odwaga i szybkość podejmowania decyzji sprawiły, że byliśmy w stanie zaproponować kompleksowe i efektywne rozwiązanie na rynku OZE. Kluczową rolę w tym procesie odegrały również nasze ponadczasowe wartości i wiara w sukces naszej firmy. Dzięki temu udało nam się również przekonać do siebie wiele osób, które do nas dołączyły i stały się ważną częścią Arago.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Zarządikona wywiad

Aktywnie wspieramy transformację energetyki w kierunku zero i niskoemisyjnym. Napędzani troską o klimat, środowisko i zdrowie, stale rozbudowujemy portfolio produktów i usług, by przyczyniać się do wzrostu konkurencyjności odnawialnych źródeł energii.

Czym charakteryzuje się Państwa oferta?

Zarządikona wywiad

Dla swoich Klientów tworzymy świat, w którym przyjazna technologia i doskonałość operacyjna budują nowe znaczenie komfortu. Już dziś odpowiadamy na potrzeby jutra. Odbiorcy obecnie nie poszukują już zaspokojenia jednej potrzeby i nie patrzą na produkt przez pryzmat wybranych parametrów technicznych. Interesuje ich jak bardzo zmieni się ich życie, kiedy zdecydują się na proponowany produkt. My dbamy o to, aby zmieniło się na lepsze. Reagujemy na zmiany, stale wdrażamy nowe produkty i dostarczamy zintegrowane rozwiązania, które podnoszą komfort życia na co dzień. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.arago.green i zapoznania się z ofertą.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Zarządikona wywiad

Nasza firma nieustannie się rozwija. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, a ta liczba stale rośnie. Mamy rozbudowaną strukturę organizacyjną, nasi pracownicy pracują w różnych lokalizacjach, część świadczy pracę zdalnie. Stosowane przez nas narzędzia komunikacji powodują, że komunikujemy się w sposób szybki i sprawny. Szczycimy się tym, że większość naszej Kadry Managerskiej pochodzi z rekrutacji wewnętrznej. Mimo różnych stanowisk dbamy, aby komunikacja była bezpośrednia i otwarta - wszyscy w firmie mówimy sobie po imieniu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Zarządikona wywiad

Potrzebę zatrudnienia danej osoby w naszej organizacji zgłasza Przełożony danego Zespołu lub Działu. Za sam proces rekrutacji w naszej firmie odpowiada Dział HR. Ogłoszenia rekrutacyjne na wolne wakaty publikujemy na naszej stronie internetowej oraz na dedykowanych portalach. Po wstępnej analizie CV, które pojawiły się w odpowiedzi na nasze ogłoszenie lub poprzez spontaniczne aplikacje, kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami. Zapraszamy na pierwszy etap rekrutacji, którym jest spotkanie online. Po pozytywnym przejściu tego etapu, zapraszamy Kandydata na drugie spotkanie. W zależności od charakteru pracy może to być spotkanie w siedzibie Spółki lub wideokonferencja. Staramy się także dopasować do możliwości i preferencji Kandydata. Każdy, kto bierze udział w naszej rekrutacji i zostanie zaproszony na spotkanie, otrzyma od nas informację zwrotną dotyczącą podjętej decyzji. Ostatecznie wybrany w procesie rekrutacji na dane stanowisko Kandydat otrzymuje od nas zaproszenie do współpracy wraz z proponowanymi warunkami zatrudnienia. Po uzgodnieniu szczegółów współpracy, możemy przejść do formalnego zawarcia umowy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Zarządikona wywiad

Po podpisaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem, zapoznajemy każdego nowego Członka #AragoFamily z naszą organizacją, zwyczajami panującymi w firmie oraz oprowadzamy po siedzibie. To też moment na poznanie Zespołu i innych współpracowników. Zależy nam na tym, aby pierwszy dzień w naszej firmie był wyjątkowy i przywoływał pozytywne wspomnienia w przyszłości. Nowe osoby są przyjmowane ciepło i z wielką otwartością przez innych Pracowników, co znacznie ułatwia wejście w nowe, nieznane środowisko. Można liczyć na wsparcie swojego Przełożonego we wdrożeniu w nowe obowiązki oraz pomoc ze strony koleżanek i kolegów. Pracownik ma również zaplanowane szkolenia wdrożeniowe, także takie, które zapoznają go szczegółowo z naszą organizacją i wszystkimi najważniejszymi informacjami. Omawiamy także pakiet benefitów, który przysługuje Pracownikowi na jego stanowisku. Na nowego Pracownika czeka również miły pakiet powitalny.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Zarządikona wywiad

Ludzie to wyjątkowy kapitał naszej organizacji. Dbamy o troskliwą i wspierającą atmosferę w firmie. Budujemy relacje, dzielimy się wiedzą, pomysłami i doświadczeniem. Cyklicznie organizowane jest spotkanie Zarządu z Pracownikami, na którym omawiany jest poprzedni miesiąc oraz najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce, jak również Zarząd odpowiada na pytania Pracowników. Mimo tego, że stale rośniemy, staramy się być organizacją o lekkości start-up’u, procesowym podejściu korporacyjnym wraz z atmosferą rodzinną. Zapewniamy naszym Pracownikom dostęp do szkoleń, które są im niezbędne w pracy zawodowej. Budujemy Zespoły wspierające się w bieżącej pracy. Już wkrótce uruchomimy Program Managerski dla osób zarządzających Zespołami i Działami. W przypadku poszukiwania osób na stanowiska managerskie w pierwszej kolejności stawiamy na awanse wewnętrzne.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Zarządikona wywiad

Jakie jeszcze podejście do pracowników wyróżnia Państwa firmę?

Zarządikona wywiad

Ważną rolę w naszej organizacji pełnią Kobiety. Szczycimy się tym, iż znaczną część stanowisk Kierowniczych i Dyrektorskich objęły w naszej firmie właśnie one. Dla naszych pracowników oferujemy Benefit opieki medycznej w standardzie Premium, który obejmuje także prowadzenie ciąży. Cieszymy się z każdego nowego członka naszej Rodziny Arago i z ogromnym sentymentem witamy Mamy, które decydują się wrócić do nas po zakończeniu urlopu macierzyńskiego i kontynuować z nami współpracę.

W jaki sposób dbają Państwo o integrację pracowników i dobrą atmosferę w firmie?

Zarządikona wywiad

W Arago każdy dzień jest pełen energii i zaangażowania, dlatego staramy się celebrować każde, nawet najmniejsze, święto. Posiadamy tradycje, które kultywujemy każdego roku. Dzień Świątecznego Swetra (Ugly Sweater Day), branie udziału w różnych akcjach charytatywnych, granie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pomoc Ukrainie. Niedawno zorganizowaliśmy piknik, pełen sportowych emocji, który był okazją do aktywności fizycznej, integracji osób pracujących na co dzień w różnych częściach naszej firmy i lokalizacjach. Była to okazja do świetnej zabawy! Każdej jesieni organizujemy największe wydarzenie w roku – imprezę firmową z uroczystą, wieczorną galą. To ogromne święto Arago, czas na podsumowanie danego roku, opowiedzenie o planach na przyszłość, docenienie wysiłku i zaangażowania naszych Pracowników, powiedzenie: “dziękujemy za to, jak fantastycznym i wyjątkowym jesteście Zespołem”.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Zarządikona wywiad

W naszej codziennej pracy kreujemy ideę comtech (comfort by technology). Pragniemy, aby oferowane przez nas produkty dawały możliwość poprawy jakości i komfortu życia związanego z niezależnością i możliwie największą wydajnością energetyczną. Planów na sukcesywny rozwój organizacji mamy bardzo dużo. Nowa siedziba Arago w Brodnicy wraz z nowoczesnym centrum szkoleniowym i logistyczno – magazynowym już niebawem zostaną otwarte. Wdrażamy obecnie intensywnie nowe produkty i rozwiązania uzupełniające obecne portfolio oferowanych przez nas produktów na rynku polskim. Niebawem rozpoczynamy operacyjną działalność na rynkach Europy Zachodniej. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą dołączyć do nas w kolejnym rozdziale rozwoju Arago.

Tomasz Ramsik
@Klient

Zamiast się sprzeczać to zobaczcie, że to jest post z 2020 roku... Warto to czytać też ludzie, bo teraz rzeczywiście się wszyscy dziwią bo faktycznie terminy montażu są 1-2 tygodniowe. Ja brałem razem z sąsiadem fotowoltaikęw tym samym czasie i miałem montaż chyba 8 dni po zaliczce, a sąsiad dwa dni później. Pozytywne zaskoczenie, polecam is e nie kłocić tylko czytać ze zrozumieniem. Ja poleca - informacja sprzed kilku dni a nie sprzed trzech lat

Damian B

Jako monter jestem zadowolony z warunków i ilości zleceń. Normalna firma, płaci na czas i wszystko okej. Jesli chodzi o jakość montaży to nie wiem jak ktoś może narzekać, zawsze robimy co możemy a jak bardzo sporadycznie wiadomo z różnych przyczyn coś nie zagra to poprawiamy żeby klient był zadowolony. Wszystko z tą firmą jest okej

Mike
@Damian B

Mam dokładnie to samo, jestem zadowolony. Czytam tu inne komentarze i nie dowierzam, że ktoś narzeka m.in. wypłaty czy zlecenia. My ciśniemy cały czas i jesteśmy mega zadowoleni. Chyba nie pracowaliście w innej firmie nigdy, tu jest bardzo duża kultura pracy na montażu.

Marianna Florek
@Klient

Szczerze polecam. Solidna firma, sprawdziłam ją nawet w KRS przed podpisaniem umowy, sprawdźcie sobie... Jestem już po montażu, mega zadowolona, wszystko zgłoszone, porobione, ekipa super. Bardzo poelcam!

Martyna
@Wojciech - Poznań

Długie terminy? Miałam pompę zamontowaną po dwóch tygodniach od wpłaty zaliczki, nie rozumiem czy to jest długo? Ja bardzo polecam. Doradca fajny normalny człowiek, wszystko wyjaśnił i potem zarówno montaż jak i zgłoszenie odbyło się bez problemów. Dofinansowania też złożone, czekam na wypłatę. Bardzo polecam i firmę i doradcę p. Jakuba

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Arago Sp. z o.o.?

Praca Specjalisty ds. Sieci i Infrastruktury czymś się różni w zależności od tego, czy jest na b2b czy na UOP? Natknąłem się na ogłoszenie jeszcze z tego miesiąca, podają właśnie te 2 rodzaje umowy i zastanawiam się, jak to w praktyce wygląda.

@pracownik Nowy wpis

Jako pracownik terenowy bardzo polecam arago. Szybkie realizację terminowe wypłaty i mega backup na każdej płaszczyźnie.

Tomcio Nowy wpis

W grudniu tamtego roku ktoś napisał, że są tutaj bardzo dobrego warunki zatrudnienia i możliwości szybkiego rozwoju. Tylko brak konkretów ... O jakie warunki chodzi i czy faktycznie są tak dobre? Dobre wynagrodzenie jest jednym z nich? Faktycznie można szybko awansować? Dajcie znać

Firma Arago Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. analiz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ewa Ewa

Bardzo pożądana firma. Mam pompe od kwietnia ubiegłego roku. Nieprawda że długie terminy. Montaż przebiegł sprawnie, trzech miłych panów jeden milszy od drugiego. Panie w biurze obsługi sprawnie działają. Musiałam z dotacja poczekać bo nie doczytałam o warunkach więc panie po raz drugi wypełnily wniosek za mnie ja tylko podpis i poszło. Obiecałam że jak otrzymam dotację to napiszę ,otrzymałam mail o prawidłowym rozpatrzeniu wniosku. Właśnie czekam na przelew pieniędzy. Jestem super zadowolona pompa śmiga w domu ciepło polecam.

AS

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, możliwość szybkiego rozwoju, kadra zarządzająca na bardzo wysokim poziomie.

@AS

To na jaką umowę się tutaj pracuje, skoro można liczyć na bardzo dobre warunki zatrudnienia? Jeśli chodzi o szybki rozwój, to dzięki niemu można awansować? Jak tak, to jak szybko od zatrudnienia? :)

Dd lubelskie

Moji rodzice założyli fotowaltaike przez przedstawiciela tej firmy z Lublina nie dostali obiecanego dofinansowania za to mają sporo do spłaty w banku

Ktoś wspomniał o możliwości rozwoju, no a ja ogółem patrzę w ogłoszenie na pozycje Ekspert ds. Programów Dotacyjnych i tam podają umowę zlecenie. Nastawiłam się na umowę o pracę, czy z czasem jest możliwość przejścia na nią? Bardzo ważne dla mnie, proszę o informacje.

(usunięte przez administratora) Chwalą się dużym obrotem a pracownicy czekają na wypłaty 3/4 miesiące albo wcale ich nie dostają jak ja. Jeśli planujesz prace tam to przygotuj się na wyścig szczurów, niesamowitą presję i brak jakiejkolwiek pomocy ze strony menadżerów i dyrektorów. Nie polecam!

Renata

4 miesiące czekania na wypłaty? Nikt z pracowników jeszcze tego nie zgłosił? Ja właśnie chce aplikować, ale teraz to już mam mętlik w głowie, nie do uwierzenia, żeby tyle czekać na wynagrodzenie :/ Chociaż, z drugiej strony pensja musi być konkurencyjna, skoro ludzie jednak pracują? Wyścig szczurów nie brzmi dobrze, wpływa to na atmosferę wśród pracowników? Czy zespół jest zgrany?

Optymistka
@Renata

Nie wiem czemu ludzie takie głupoty wypisują.!!!! Pracuję w Arago od niedawna. Jestem zadowolona. Super ludzie, atmosfera, kadra zarządzająca. Można liczyć na pomoc innych. Żadnego wyścigu szczurów nie doswiadczylam. Wypłata na czas, nie słyszałam by ktoś chodził do pracy bez wynagrodzenia. Po co wprowadzać innych w błąd!!!! W Arago się naprawdę super pracuje. Polecam !!!! . Koleżanka, która też ostatnio się zatrudniła, ma podobne zdanie. Pozdrawiam wszystkich. Tych zadowolonych i tych mniej zadowolonych. Pozytywnie nastawiona.????

Ooo
@Optymistka

Hmm ale też napisałaś, że pracujesz od niedawna, więc może po prostu nie natrafiłas jeszcze na żadne problemy. Inni nie wspominali o żadnych opóźnieniach kiedykolwiek? Wiesz może czy są jacyś długoletni pracownicy?

Nikodem

Perfekcyjna obsługa od samego początku do końca!

@Nikodem

Fajnie, że firma ma pozytywne komentarze. Ktoś z pracowników może mi podpowiedzieć czy zatrudniają w takim razie osoby bez doświadczenia? Bo skoro ludzie chwalą obsługę to pewnie za kompetencje. Nie mając doświadczenia w jaki sposób zostane przygotowany do pracy?

Dorota

Jak tam po październikowej gali pracowników? :) Tak, odkryłam, że się corocznie spotykacie, kiedy szukałam ofert pracy. Niestety, bezskutecznie:/ Czy jakieś plany kadrowe firmy na nowy rok są znane? Interesują mnie obszary sprzedaży i obsługi klienta.

Chciałbym podzielić z Państwem opinią o firmie Arago ,bardzo profesjonalna ,merytoryczna i cierpliwa obsługa. Firma wszystko załatwia od początku do końca ,mega profesjonalnie !!! Szczególnie na uznanie zasługuje przedstawiciel firmy Arago Pan Przemysław Borejko . Jego profesjonalizm ,merytoryka i dokładność zasługują na ogromne brawa , Polecam wszystkim tę mega super firmę!!!

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Koordynator Biura w Arago Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kinia

Hej, chciałabym do nich aplikować na stanowisko Project Managera IT, ktoś napisze czy opłaca się do nich aplikować? ;) Z programem CRM pracuje akurat od prawie 10 lat, więc znam ten system od podszewki. Ta praca hybrydowa, którą oferują to ile dni w tygodniu trzeba być w biurze? Gdyby mi się spodobało, to poleciłabym znajomego, wiem że mają program rekomendacji pracowników, rozumiem, że za polecenie kogoś pracownik dostaje określoną sumę pieniędzy, czy coś innego?

Bartek
@Kinia

Znam kilka osób co tam pracują. Wiem, że mega szybko się rozwijają i potrzebują doświadczonych ludzi. Podobno są biezle poukładani procesowo. Generalnie znajomi mega zadowoleni że współpracy chociaż nik z nich w IT nie pracuje. Powinieneś wysłać CV i sam się przekonaj

Były
@Kinia

Pracowałem w tej firmie. Nie warto tam aplikować bo będzie w życiu kosztować Cię to wiele stresu i nerwów.

Anua02
@Były

Bez sensu opinia jeśli nie umiesz sobie radzić ze stresem i nerwami w tej pracy to Twoja sprawa , czyli po prostu Twoje miejsce jest gdzies indziej... firma bardzo porządna i inwestuje w rozwój pracownika .

Adaś
@Anua02

Jak inwestują? Masz na myśli szkolenia finansowane przez pracodawce czy bardziej naukę poprzez prace bo tyle tu nowych wyzwań?

@Bartek

Tylko doświadczonych przyjmują? Czy można też dostać się na staż żeby złapać kwalifikacje w zawodzie? Bo jak taki rozwój to chętnie bym spróbował tylko jestem świeżo po szkole. Myślisz ze warto?

@Były

Hmm...a możesz powiedzieć dlaczego tak dużo stresu u nich jest? To kwestia dużej ilości obowiązków, czy masz tu na myśli atmosferę pomiędzy pracownikami?

Laskowski

Moja opinia do współpracy z Arago jest pozytywna. Zwłaszcza współpracy z agentem Łukaszem Frydrych jak najbardziej pozytywnie. Kontakt bezpośredni i natychmiastowy. Każda wątpliwość rozwiana jak i telefonicznie tak i bezpośrednio w cztery oczy. Jestem zadowolony i polecam. Pozdrawiam

Klient

Szczerze odradzam. Długie terminy montażu i nieprofesjonalne podejście do klienta.

@Klient

a jak traktują pracowników?

@Klient

Nie wiem skąd ta opinia ja jako klient z przed miesiąca jestem w pełni zadowolony

Klientka
@Klient

Gówniana firma,wielką łaską że odbiorą tel a montażyści porażka,pozdrawiam ekipę co zaiwanila wkretarke z garażu gdzie montowali skrzynkę . Ostrów Wielkopolski pozdrawia.

Małgorzata
@Klientka

Poniosło Cię koleżanko z tym epitetem! Faktycznie opinie są mieszane, ale jest też dużo zadowolonych osób zarówno klientów jak i pracowników.

sayr
@Klient

Bo to prawda i do tego montaż partacki z poprawkami ze jest gorzej jak było a cena fotowoltaiki wzięta z kosmosu Nie mają profesjonalnych monterów tylko zbieraninę z ulicy.

Krzy
@Klient

To nie jest prawdziwa informacja. Ja spotkałem się z innym podejściem.

@Klient

Pewnie wpis konkurencji. Akurat Arago, to chyba najlepsza firma na rynku OZE.

klient
@Klient

montaż miałem po 2 tygodniach epika przyjechała o 7 rano o 11 już miałem wszystko zamontowane i zawsze znajdzie się problem i nikt nie pisze to co pozytywne ja osobiście polecam z własnego doświadczenia z firma Arago

@Klient

Mam to samo - Odradzam tę firmę, podpisują umowę obiecują szybką i sprawna realizacje i namawiają do szybkiej wpłaty zaliczki. Po zawarciu umowy nagle już nie są zainteresowani dotrzymywaniem postanowień zawartej umowy.Pomimo wyznaczania kolejnych terminów - odwołują je, montaż miał nastąpić w terminie 30 dni od wpłaty zaliczki, ale nie nastąpił - już mija 3 miesiąc!!!!! Teraz wydzwanianie i emaile o zwrot zaliczki a oni nic- tylko proszę dzwonić na BOK. Czuje się totalnie (usunięte przez administratora) - obiecywali montaż w grudniu 2022 co miało się wiązać z odliczeniem od podatku za 2022 rok, otrzymaniem dotacji i oszczędnością na prądzie, a w rezultacie mija już 90 dni i nic ani instalacji ani odliczenia od podatku dotacja z programu mój pard przepadła i brak zwrotu zaliczki. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy o (usunięte przez administratora) do Prokuratury, do Uokik, takich ludzi jest więcej.

@Klient

To zapewne wpis kogoś z firmy, mi od 90 dni nic nie zamontowali pomimo wpłaty dużej zaliczki, a obsługa klienta szok!

Wojciech - Poznań
@Klient

A ja z kolei polecam, montaż miałem po 10 dniach, już wymieniony licznik i wszystko działa. Polecam

Martyna
@Wojciech - Poznań

@Martyna

U mnie montaż po 4 dniach od zaliczki! Jestem osobiście zachwycona i będę wszędzie polecać !! Wiarygodna firma z błyskawicznym montażem

Marianna Florek

Zadowolony!
@Marianna Florek

Ja też nie wiem jak można mówić o długich terminach montażu, przecież oni zamontowali mi instalacje w 1,5 tygodnia od zaliczki!! Czy to jest serio długo?

Tomasz Ramsik

Złota
@Klient

Musieli Państwo trafić na dużą fale montaży. U mnie byli Panowie po 5 dniach i jestem mega zadowolona. Poszło im to profesjonalnie i szybko. Przedstaw8ciel Adrian Sobecki naprawdę wytłumaczył wszystko na 5+, polecam serdecznie

Witold

Jakie dają warunki pracy na handlowca? Interesowałby mnie taka praca bo mam doświadczenie w branży. Jakimi autami jeżdżą PH? Od każdej podpisanej umowy jest prowizja? Zwykle ile procent?

Beata

Bardzo dziękuję za tę współpracę z teamem Jakub Kopczyński, Kacper Majewski i Mateusz Kowalski. Panowie instalowali pompę ciepła i wywiązali się z zadania fenomenalnie, miałam do czynienia z wieloma fachowcami, ale rzadko spotyka się tak profesjonalny, kompetentny i cierpliwy zespół. Panowie rzeczowo odpowiadali na wszelkie pytania, wykazali się niezwykłą kulturą osobistą i pozostawili porządek w miejscu pracy o którym wielu klientów może tylko pomarzyć. Jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę, to była czysta przyjemność :) Z wyrazami szacunku Beata Włosik

Anita

Montaż przeprowadzali u nas panowie Marcin, Arek i Radek. Szybko, profesjonalnie . Kulturalna, sprawna ekipa. Potrafią doradzić klientowi. Polecam !!!

Dariusz sz

Szybko i sprawnie. Polecam doradcę Pana Mateusza Sieprawskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Arago Sp. z o.o. - Brodnica

• Jak się pracuje w Arago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arago Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 29 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arago Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arago Sp. z o.o.