Arago Sp. z o.o.

Opinie o Arago Sp. z o.o.

klientka

brak kontaktu z firmą, nie odbierają telefonu, ani tego co na stronie alni handlowiec nie odpowiada, mam problem bo instalacja przestała działać, dziwny błąd wyświetla się tylko

KK

ciekawe, miałem spotkanie z ich sprzedawca, bardzo natrętny i nie chciał wyjść bez podpisanej umowy, finalnie pozbyłem się go ale nikomu bym ich nie polecił, nie zdziwiłoby mnie gdyby okazało się coś podobnego jak w tym artykule

Dorota Stefańska

Doradca poprosił to piszę :-) Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma montuje bardzo szybko. Od podpisania umowy pompa była u mnie zamontowana po 8 dniach. Doradca profesjonalny i bardzo pomocny. Polecam

Hm
@Dorota Stefańska

dla mnie czas montażu nie ma znaczenia teraz, żaden klient się nie upiera latem żeby pompę szybko montować tylko żeby pomóc złożyć wniosek o dotację i żeby mieli w razie czego czas na odstąpienie od umowy...

Dorota Stokłosa

Szybko i skutecznie zamontowana instalacja fotowoltaiczna. Dziękuję doradcy Panu Łukaszowi za pomoc. Bardzo dobry kontakt i duży profesjonalizm

Firma Arago Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. analiz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Roman Nowak

Szybko, konkretnie i sprawnie . Polecam

Dariusz Kostaś

Postanowiłem napisać bo jestem pod wrażeniem. Montaż pompy ciepła po 6 dniach od podpisania umowy. Panowie montaż zrobili w 1,5 dnia. Polecam

Ewelina Muskalska

Witam, polecam współpracę z firmą Arago. Pan Przemysław Borejko przedstawiciel bardzo zrozumiale udzielił nam wszystkich informacji, fachowo doradził w kwestii doboru paneli. Panie Przemku jest pan swietnym profesjonalistą i przesympatycznym człowiekiem. Mało jest takich ludzi, to się ceni.. Jeszcze raz mocno polecam Pana Przemka Borejko. Firma montażowa również profesjonalnie podeszła do sprawy, szybkie wykonanie i bardzo mili panowie. Polecam!!!

Czy w firmie Arago Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Koordynator Biura?

Damian B

Jako monter jestem zadowolony z warunków i ilości zleceń. Normalna firma, płaci na czas i wszystko okej. Jesli chodzi o jakość montaży to nie wiem jak ktoś może narzekać, zawsze robimy co możemy a jak bardzo sporadycznie wiadomo z różnych przyczyn coś nie zagra to poprawiamy żeby klient był zadowolony. Wszystko z tą firmą jest okej

Mike
@Damian B

Mam dokładnie to samo, jestem zadowolony. Czytam tu inne komentarze i nie dowierzam, że ktoś narzeka m.in. wypłaty czy zlecenia. My ciśniemy cały czas i jesteśmy mega zadowoleni. Chyba nie pracowaliście w innej firmie nigdy, tu jest bardzo duża kultura pracy na montażu.

Zofia Leniartek

Polecam pompę ciepła od Arago. Sąsiad czeka już 4 miesiące a ja od podpisania umowy montaż miałam po 5 dniach. Wszystko rewelacyjnie. Panowie przeszkolili i uruchomili. Montaż trwal niecałe 2 dni

Pracuje już w firmie kilka miesięcy. Jak w każdej nowej pracy byłem ciekawy jak to będzie wyglądać od środka. Mogę już potwierdzić że teraz jestem mega zadowolony ze trafiłem do Arago. Super atmosfera pracy. W firmie dużo się dzieje. Fantastycznie kodzie i szefostwo. Każdy otwarty na pomoc.

Bartłomiej Kruczkowski

Witam serdecznie, polecam instalację od Arago, wszystko sprawnie, monterzy to bardzo sympatyczni panowie, uwineli sie w niecaly dzień z instalacją na dachu, a dodatkowo pogadaliśmy i pośmialiśmy się. Wszystko wygląda dobrze, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi, polecam!

Renata

Zgłaszałeś to gdzieś? Wiesz może, czy tylko ciebie tak potraktowali, czy jest jeszcze sporo pracowników w podobnej sytuacji? Chłopak chce kandydować do firmy, ale skoro z wynagrodzeniem takie problemy.. :/ Jest coś jeszcze, co było ustalone na rozmowie, a nie pokrywa się z rzeczywistością?

Tymek

Serio? I nikt nie zwraca uwagi na nieodpowiednie teksty do pracownika? Tylko szefostwo tak robi a ludzie się między sobą dogadują? A jak w wypłatami? Nadal problemy z wyegzekwowaniem tego co się ustaliło?

Klient

Czytam i nie wierze w to co czytam. Montaż odbył się w styczniu. Mróz - 17 st, na dachu śnieg 50 cm. Monterzy bez żadnego grymasu cały dzień bez przerwy, nawet na obiad przyjść nie chcieli. Zamontowali, pojechali. Po tygodniu wniosek złożyli produkuje jak szalone. Arago macie u mnie dużą pione!

Klient
@Klient

Z czego Ty się cieszysz? Że za rok może 2 kiedy tej firmy nie będzie tobie zacznie cieknąć dach bo w mróz robili uszczelnienie. Brawo Ty.

Magdalena
@Klient

ale ci pracownicy nie poszli nawet zjeść bo właściciel im zabrania lub nie pozwala nawet zjesc? dlaczego nie zrobili sobie przerwy, ta firma nie daje przerw w pracy?

Michal
@Klient

Miałem bardzo szybki montaż. W 14 dni od podpisania i po ostatniej wpłacie po montażu w.dwa dni dostałem potwierdzenie o złożeniu wniosku do mojego prądu.

Daria
@Klient

Ja też jestem zadowolona. Milam instalację dosłownie w kilka dni po podpisaniu umowy. Już zgłoszona, pracuje. Dobry kontakt z doradcą, wyjaśnił co i jak ze zgłoszeniem do energetyki i do dotacji. Polecam serdecznie!

Wiesław
@Klient

Mam identyczne wrażenie, co prawda instalacja nie montowana w mrozie, ale bardzo szybko, bardzo profesjonalnie i po prostu dobrze. Nie rozumiem jak można mieć jakiekolwiek uwagi do tych chłopaków.

Zadowolony
@Klient

Mija rok a firma nadal jest i ma się dobrze. Ajajaj, pięknie się zestarzało. Ja mam instalację od nich od trzech lat i właśnie dokładam instalację. Jedyne czego ta firma nie umie zrobić to zadbać jakoś o opinie w internecie, bo one w większości są pisane przez konkurencję!

Mr. T.

Kto pracował w Arago ten się w cyrku nie śmieje. Gigantyczna rotacja, zależna od humoru osób zarządzających. Jedno z gorszych miejsc pracy do których trafiłem. I z namawianiem do pozytywnych opinii to prawda... tylko dla odważnych

Arkadiusz Marzec - Dobroń

Pan Bartek Menedżer z Łodzi - niewiarygodnie profesjonalny audyt, super tłumaczenie i ubaw przy okazji :))) Panele po 10 dniach mieliśmy na ogródku ! polecam zdecydowanie

Małgorzata Chmiel

Bardzo profesjonalna obsługa, szczegółowe omówienie przez pana Mateusza Michalaka i szybki montaż paneli - 2 tyg.( jesien 2022). Pomoc przy pozyskaniu dofinansowania. Jestem bardzo zadowolona z obsługi przez ARAGO i szczerze polecam.

Joanna

Bardzo polecam. Szybko wszystko. Od rozmowy, umowy do zupełnej realizacji. Bardzo mili wykonawcy, uczynni i naprawdę sumienni. A co najważniejsze działa wszystko bez zarzutów.

ofiara

Trzymajcie się od tej firmy z daleka , naciągacze, wyłudzacze,straszą karą trzech tysięcy za odstąpienie od umowy.

Mirosław G

Bardzo polecam zarówno doradcę jak i wykonawcę, wszystko na czas monterzy profesjonalni, pracowali szybko i wszystko ladnie zamontowane, wszystkie zgloszenia porobione zdecydowanie polecam Arago

Zostaw merytoryczną opinię o Arago Sp. z o.o. - Brodnica

• Jak się pracuje w Arago Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arago Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arago Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 29 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arago Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arago Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arago Sp. z o.o.