Arago S.A.

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Arago S.A.

Dorota z Wielkopolski

Moja opinia jest pozytywna polecam firmę Arago miła współpraca fachowe wykonanie kompetentny doradca Pan Damian Kulesza

Wioletta
Inne

Polecam, instalacja powstała w kilkanaście dni po podpisaniu umowy. Wszystko sprawnie, panowie od montażu bardzo mili

Andrzej W
Inne

Wszystko sprawnie i szybko, montaż w około 2,5 tygodnia od umowy, skończony w jeden dzień. Już po zgłoszeniu instalacja pracuje dobrze produkuje na micro-inwerterach nie mam żadnych uwag. Polecam

bbbb
Kandydat

Jak wygląda praca w Arago na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Arago Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. analiz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Marcin
Inne

Wszystko okej, jestem bardzo zadowolony z montażu i z instalacji, działa bez zarzuu

Monika
Inne

Jestem zadowolony, wzięłam pompę ciepła na raty, dostałam propozycję chyba po dwóch dniach od podpisania umowy. Montaż miałam w grudniu, ale panowie byli bardzo pomocni, przez kilka godzin zaledwie odłączony stary piec. Wszystkie dofinansowania załatwione, a pompa działa, nie wiem czy super działa czy nie, ale mam ciepło w domu i ciepłą wodę. Serdecznie polecam

Tomasz S
Inne

Jestem po pierwszym sezonie grzewczym z pompą ciepła od Arago. Montowałem w październiku. Na montażu okazało się, że były jakieś problemy z instalacją co w domu i chłopaki sprawdzili co i jak. Wszystko działa, jestem zadowolony

Anna
@Tomasz S

Super czekam na swoją pompę mam nadzieję że będzie tak samo

Sebastian
Inne

Bardzo dobrze współpracowało się z tą firmą, montaż przebiegł szybko i bez komplikacji, pan Mikołaj wie o czym mówi i profesjonalnie podszedł do sprawy. Polecam

uwaga
Inne

sprawa juz na policji , nie dajcie sie nabic jak to mówia w butelke ,. a nie popuszcze i cywilna sprawa bedzie

Adelajda
Inne

Montaż paneli wykonany solidnie , Panowie bardzo pracowici i dokładnii. Super współpraca , firma Arago godna polecenia

Klient Słupsk
Kandydat

Polecam doradcę Norbert kędzior, odbiera telefon również po sprzedaży, brat ma instalację z innej firmy wiem, że to nie jest standard. Polecam

Mateusz Radziej

Wszystko ok, jestem zadowolony

Niezadowoleni sąsiedzi

Handlowcy niewychowana banda, która wynajmuje mieszkanie w jednym z bloków w Katowicach i nie wie że po 22.00 jest cisza nocna i normalni pracujacy ludzie i ich dzieci mają ochotę odpocząć, a nie słuchać dudniącej muzy, przewracających się mebli, szurania stołkami, turlajacych się butelek i nie wspomnę o innych sprawach. Firmo wychowaj sobie pracowników i naucz ich szanować czas wolny innych ludzi!!! NOWOŚĆ!!! Zarzygany parapet przez Waszego Daniela w nocy w ubiegłym tygodniu (16/17 marca). Mimo zostawionej dla niego kartki nie przyszedł przeprosić i po sobie posprzątać! Banda WIEPRZY!!!!!

Szukam szynki
Kandydat

Widzę, że w siedzicie nie jest zbyt pozytywnie, a ma ktoś wiedzę jak się pracuje w tej firmie w warszawskim biurze?

Monia
Inne

Polecam firmę Arago Brodnica obsługa rzetelna, fachowa, bezstresowa, miła współpraca z doradcą P. Mikołajem Komorowskim POLECAM

Brodnica - nie polecam pracy w siedzibie firmy. Kilka Pań Dyrektor, które nie mają żadnych kompetencji, wchodzących w (usunięte przez administratora)Pani Dyrektor z Warszawy, a za plecami jadą po niej na maksa. Słaba atmosfera i praca po godzinach bo tak sobie Zarząd życzy - zero etyki. Najlepsze darmowe sesje z mentoringu - żal. Odradzam.

Ilona
@Pracownik

Ta praca po godzinach to często się zdarza czy jakieś sporadyczne przypadki? Jak to potem jest rozliczane, jest jakaś lepsza stawka albo do odebrania potem jako wolne?

@Ilona

???????? firma buduje taką atmosferę, że zaczynasz myśleć, że to Twój obowiązek być na ich zawołanie.

Pracowita
@Pracownik

Zgadzam się! Sesje najlepsze :D powinni zrobić vouchery na darmową sesję na gwiazdkę dla każdego pracownika :D

P.P
@Pracownik

Niestety ja jako pracownik nie mogę zgodzić się z tą opinią i od razu muszę zaznaczyć że nie byłem namawiany przez firmę do wystawienia żadnej opinii w tej sprawie. Osobiście nie należy do kadry kierowniczej ale poniekąd mnie to dotknęło. Wszystkie awanse w firmie są tylko i wyłącznie zasługą tych osób które ciężko pracowały na te pozycje. NIc nie jest za darmo Najpierw trzeba coś dać z siebie żeby cokolwiek osiągnąć. Widać ta osoba która to napisała najpierw chciała coś dostać zanim była cokolwiek w stanie dać od siebie.

@P.P

Oboje pracujemy w tej samej firmie i oboje doskonale wiemy od kogo wychodzi ciśnienie na pisanie pozytywnych komentarzy tutaj. Owszem te osoby zapracowały, ale czy swoimi umiejętnościami merytorycznymi - wątpię. A co dawania od siebie, nikt nic innego nie robi w tej firmie tylko daje, ale wiecznie jest mało.

KevinGrass
@P.P

no to ja chyba za dużo dałem z siebie. tak jak już pisałem za dużo się nie odzywać a już na pewno nie podważać zdana pana kierownika Daniela Sz.

Arago Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

KevinGrass
@Administrator

na pewno się nie odzywać tylko robić swoje, bo jak się odezwiesz to cię zwolnią

Dobra rada
@Administrator

Kandydaci powinni trzymać się z daleka od tej firmy. Brak szacunku, intrygi, kłamstwa, brak kompetencji wielu osób, budowanie relacji na sztucznych układach. Tam się nikt nie lubi, za twoimi plecami wbija nóż żeby tylko się przypodobać.

Sylwia

Polecam współpracę z Mikołajem Komorowskim posiada wiedzę którą potrafi przekazać w zrozumiały sposób i zawsze jest pomocny poza tym bardzo sympatyczny i kulturalny

klient
Inne

Odradzam bardzo, firma nie bierze odpowiedzialności za to co obiecują przedstawiciele porażka.

Klientka
@klient

Mam takie same wrazenia.3 miesiace bez kobtaktu, odsylanie do pracownika, który podobno nie pracuje.Poza nim nikt nic nie wie.W dniu po terminie maksymalnym montazu- propozycja instalacji innej pompy.

Klient
Inne

Odradzam tę firmę, podpisują umowę obiecują szybką i sprawna realizacje i namawiają do szybkiej wpłaty zaliczki. Po zawarciu umowy nagle już nie są zainteresowani dotrzymywaniem postanowień zawartej umowy.Pomimo wyznaczania kolejnych terminów - odwołują je, montaż miał nastąpić w terminie 30 dni od wpłaty zaliczki, ale nie nastąpił - już mija 3 miesiąc!!!!! Teraz wydzwanianie i emaile o zwrot zaliczki a oni nic- tylko proszę dzwonić na BOK. Czuje się totalnie (usunięte przez administratora) - obiecywali montaż w grudniu 2022 co miało się wiązać z odliczeniem od podatku za 2022 rok, otrzymaniem dotacji i oszczędnością na prądzie, a w rezultacie mija już 90 dni i nic ani instalacji ani odliczenia od podatku dotacja z programu mój pard przepadła i brak zwrotu zaliczki.

Klientka
@Klient

Mam bardzo podobna sytuację.W dodatku twierdzą,ze nie zrezygnowalam z montazu i chcą mnie obarczyc karą za odstapienie

Zostaw merytoryczną opinię o Arago S.A. - Brodnica

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Arago S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arago S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arago S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 29 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arago S.A.?

Kandydaci do pracy w Arago S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arago S.A.
Przejdź do nowych opinii