Arago S.A.

Opinie o Arago S.A.

Rocky

W tej firmie nie pracuje się miło. Ludzie nie szanują siebie na wzajem a góra na to pozwala. Ciągły stres i presja doprowadza do walki o przetrwanie a nie czerpania przyjemność z pracy. Nie wiem czym kierują się nowi kandydaci jak chcą pracować dla tej firmy ale mocno się zastanówcie czy stawiacie na brak spokoju nerwy i niechęć do pracowania.

Lidia
@Rocky

No coś jednak tutaj jest co przyciąga, inaczej nikt by nie przyszedł. Doprecyzujesz nieco tę walkę o przetrwanie? Jak to w rzeczywistości już wygląda? Ile wynosi średni staż pracy pry tym?

stromo
@Rocky

Generalnie to w centrali jest niemiło i słabo. Tam ludzie robią z małego problemu wielki problem aby zabłysnąć i być zauważonym. Nie odpisują na meile nie odbierają telefonów. Niestety pomimo zapowiedzi dyrektorstwo nie bardzo coś z tym zrobiło

Mrówka
@stromo

Nie wiem jak jest w innych miastach gdzie arago ma biura, ale w centrali pracuje się bardzo słabo. Jest pewna grupa osób, która za wszelka cenę próbuje podlizać się Zarządowi, mimo ze za ich plecami kompletnie ich nie szanuje. robienie z małych problemów burzy czy pokazywanie tych problemów wyżej żeby zabłysnąć a nie rozwiązać samemu to norma.

Gwizdek
@Mrówka

Ja to się zastanawiam kiedy Zarząd w końcu otworzy oczy i zacznie pewne osoby eliminować, chociaż może wygodniej jest dawać awanse i doceniać ".potrzebnych ludzi" dla wygody.

Zgoda
@Mrówka

Potwierdzam. Brak kompetencji tak zwanych dyrektorek raI po oczach. Kręcą tylko afery aby pokazać że pracują. A dodatków na każdym kroku komunikują jakie to one nie są zarobione.

Lidia
@Zgoda

co do tych afer to nie wiem ale jakie w takim razie inne obowiązki mają do spełnienia a tego według Ciebie kompletnie nie robią? wzajemne podejście do siebie ludzi też mnie zastanawia bo jednak to chyba oni sami mają wpływ na to jaką atmosferę będą sobie tworzyć?

Pestka
@Lidia

Wykonują swoje obowiązki, ale zamiast skupić się tylko na tym to dodatkowo kręcą zamieszanie. Wszystko żeby się podlizać i zaspokoić potrzeby jednej z osób z Zarządu. A najbardziej żenujące jest to, że one przy tej osobie są do rany przyłóż ale jak jej nie ma to (usunięte przez administratora) pojazdu. Nigdy nie będzie w tej formie pozytywnej atmosfery i nigdy nie będzie relacji zespołowych szczerych bo ludzie tu się nie lubią.

@Rocky

A Góra w ogóle widzi to o czym mówisz? Jest możliwość porozmawinia z nimi o tym jak odbierasz pracę w firmie z innymi osobami?

Rocky
@Ewa

Góra zdecydowanie to widzi, mało tego myśle, że jedna z osób bardzo kręcą takie zachowania więc czy można z nimi porozmawiać? Tak można. Czy coś to da? Nic, przy najlepszej opcji zdegradują cię na niższe stanowisko (bo to tez praktyka) albo po prostu podziękują.

@Ewa

jak będziesz chciał rozmawiać z górą to zostaniesz zwolniony tak jak ja. komentarze niżej wszystko wyjaśniłem.

@Ewa

lepiej góry nie ruszać bo cię zwolnią, wiem po swoim doświadczeniu. ruszyłem temat pracownika który zamiast wykonywać swoje obowiązki to grał sobie na telefonie z prezesem i zostałem zwolniony przez pana (usunięte przez administratora) niby kierownika

Irena
@KevinGrass

A czy jesteś pewien, że sytuacja z tym telefonem nie była jednorazowa, czy widziałeś że notorycznie siedzi w telefonie? A jaki powód podali Ci przy zwolnieniu, no bo pewnie nie taki że naskarżyłeś? A dostałeś wypowiedzenie za porozumieniem stron?

Jagoda

Sprawa zostanie skierowana do sądu. Nie można się dodzwonić, niczego uzyskać. Montaż zrobiony fatalnie, nie mówiąc o zapłaconej kwocie Bardzo niezadowolona

Dorota z Wielkopolski

Moja opinia jest pozytywna polecam firmę Arago miła współpraca fachowe wykonanie kompetentny doradca Pan Damian Kulesza

Wioletta

Polecam, instalacja powstała w kilkanaście dni po podpisaniu umowy. Wszystko sprawnie, panowie od montażu bardzo mili

Firma Arago Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. analiz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Andrzej W

Wszystko sprawnie i szybko, montaż w około 2,5 tygodnia od umowy, skończony w jeden dzień. Już po zgłoszeniu instalacja pracuje dobrze produkuje na micro-inwerterach nie mam żadnych uwag. Polecam

bbbb

Jak wygląda praca w Arago na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta?

Wszystko okej, jestem bardzo zadowolony z montażu i z instalacji, działa bez zarzuu

Jestem zadowolony, wzięłam pompę ciepła na raty, dostałam propozycję chyba po dwóch dniach od podpisania umowy. Montaż miałam w grudniu, ale panowie byli bardzo pomocni, przez kilka godzin zaledwie odłączony stary piec. Wszystkie dofinansowania załatwione, a pompa działa, nie wiem czy super działa czy nie, ale mam ciepło w domu i ciepłą wodę. Serdecznie polecam

Tomasz S

Jestem po pierwszym sezonie grzewczym z pompą ciepła od Arago. Montowałem w październiku. Na montażu okazało się, że były jakieś problemy z instalacją co w domu i chłopaki sprawdzili co i jak. Wszystko działa, jestem zadowolony

@Tomasz S

Super czekam na swoją pompę mam nadzieję że będzie tak samo

Sebastian

Bardzo dobrze współpracowało się z tą firmą, montaż przebiegł szybko i bez komplikacji, pan Mikołaj wie o czym mówi i profesjonalnie podszedł do sprawy. Polecam

uwaga

sprawa juz na policji , nie dajcie sie nabic jak to mówia w butelke ,. a nie popuszcze i cywilna sprawa bedzie

Adelajda

Montaż paneli wykonany solidnie , Panowie bardzo pracowici i dokładnii. Super współpraca , firma Arago godna polecenia

Klient Słupsk

Polecam doradcę Norbert kędzior, odbiera telefon również po sprzedaży, brat ma instalację z innej firmy wiem, że to nie jest standard. Polecam

Mateusz Radziej

Wszystko ok, jestem zadowolony

Niezadowoleni sąsiedzi

Handlowcy niewychowana banda, która wynajmuje mieszkanie w jednym z bloków w Katowicach i nie wie że po 22.00 jest cisza nocna i normalni pracujacy ludzie i ich dzieci mają ochotę odpocząć, a nie słuchać dudniącej muzy, przewracających się mebli, szurania stołkami, turlajacych się butelek i nie wspomnę o innych sprawach. Firmo wychowaj sobie pracowników i naucz ich szanować czas wolny innych ludzi!!! NOWOŚĆ!!! Zarzygany parapet przez Waszego Daniela w nocy w ubiegłym tygodniu (16/17 marca). Mimo zostawionej dla niego kartki nie przyszedł przeprosić i po sobie posprzątać! Banda WIEPRZY!!!!!

Szukam szynki

Widzę, że w siedzicie nie jest zbyt pozytywnie, a ma ktoś wiedzę jak się pracuje w tej firmie w warszawskim biurze?

Monia

Polecam firmę Arago Brodnica obsługa rzetelna, fachowa, bezstresowa, miła współpraca z doradcą P. Mikołajem Komorowskim POLECAM

Brodnica - nie polecam pracy w siedzibie firmy. Kilka Pań Dyrektor, które nie mają żadnych kompetencji, wchodzących w (usunięte przez administratora)Pani Dyrektor z Warszawy, a za plecami jadą po niej na maksa. Słaba atmosfera i praca po godzinach bo tak sobie Zarząd życzy - zero etyki. Najlepsze darmowe sesje z mentoringu - żal. Odradzam.

Ilona

Ta praca po godzinach to często się zdarza czy jakieś sporadyczne przypadki? Jak to potem jest rozliczane, jest jakaś lepsza stawka albo do odebrania potem jako wolne?

@Ilona

???????? firma buduje taką atmosferę, że zaczynasz myśleć, że to Twój obowiązek być na ich zawołanie.

Pracowita

Zgadzam się! Sesje najlepsze :D powinni zrobić vouchery na darmową sesję na gwiazdkę dla każdego pracownika :D

P.P

Niestety ja jako pracownik nie mogę zgodzić się z tą opinią i od razu muszę zaznaczyć że nie byłem namawiany przez firmę do wystawienia żadnej opinii w tej sprawie. Osobiście nie należy do kadry kierowniczej ale poniekąd mnie to dotknęło. Wszystkie awanse w firmie są tylko i wyłącznie zasługą tych osób które ciężko pracowały na te pozycje. NIc nie jest za darmo Najpierw trzeba coś dać z siebie żeby cokolwiek osiągnąć. Widać ta osoba która to napisała najpierw chciała coś dostać zanim była cokolwiek w stanie dać od siebie.

@P.P

Oboje pracujemy w tej samej firmie i oboje doskonale wiemy od kogo wychodzi ciśnienie na pisanie pozytywnych komentarzy tutaj. Owszem te osoby zapracowały, ale czy swoimi umiejętnościami merytorycznymi - wątpię. A co dawania od siebie, nikt nic innego nie robi w tej firmie tylko daje, ale wiecznie jest mało.

@P.P

no to ja chyba za dużo dałem z siebie. tak jak już pisałem za dużo się nie odzywać a już na pewno nie podważać zdana pana kierownika Daniela Sz.

Arago Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca w Warszawa. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

KevinGrass

na pewno się nie odzywać tylko robić swoje, bo jak się odezwiesz to cię zwolnią

Dobra rada

Kandydaci powinni trzymać się z daleka od tej firmy. Brak szacunku, intrygi, kłamstwa, brak kompetencji wielu osób, budowanie relacji na sztucznych układach. Tam się nikt nie lubi, za twoimi plecami wbija nóż żeby tylko się przypodobać.

Sylwia

Polecam współpracę z Mikołajem Komorowskim posiada wiedzę którą potrafi przekazać w zrozumiały sposób i zawsze jest pomocny poza tym bardzo sympatyczny i kulturalny

Zostaw merytoryczną opinię o Arago S.A. - Brodnica

• Jak się pracuje w Arago S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arago S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arago S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 29 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arago S.A.?

Kandydaci do pracy w Arago S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arago S.A.