Opinie o Elemont Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elemont Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elemont Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemont Sp. z o.o. w Opole

Xyz

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Porażka!

Elektryk

Obserwuję od dłuższego czasu , i cały czas te same i nowe oferty , powtarzające się , dobra firma nie szuka kadr , bo ma stałe , które trzymają się firmy a tu cały czas to samo.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Elemont Sp. z o.o.?

Zigi

Dobre wspomnienia, świetni ludzie z którymi można dopiąć cięzkie tematy :) Kto wie o co chodzi, ten wie. Kilka lat udanej współpracy... Pozdro

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Elemont Sp. z o.o.?

Elek

Poniżej krytyki

Mikołaj
@Elek

Hmmm, a opowiesz coś więcej? Co konkretnie nie pasuje Ci w podejściu do pracownika w Elemont? Chcę się też zorientować na jakie zarobki można tu liczyć, napiszesz co wiesz? Będę wdzięczny! :)

ooo
@Pytanie

Pan prezes potrafi kłamie jak z nut w każdej kwestii, a pracownika potrafi zwolnić na parkingu. Tyle z podejścia do pracownika.

tomcio kłamczuszek Nowy wpis
@ooo

Prawda jest kwestią formy :)

Jex Nowy wpis
@Pytanie

Kompletnie nie zgadzam się z tymi opiniami. Robota jest ok i z ludziskami można się dogadać. Kasa do negocjacji. Kilka frustratów robi czarny PR.

pytanie Nowy wpis

czemu w firmie tak często szukają HRu? stanowisko HR Business Partner powtarza się co chwilę, czy ktoś może powiedzieć: co się dzieje z poprzedniczkami?

Były Nowy wpis
@pytanie

Tak do roku ,jak się zorientują w co wdepnęły to albo same się zawijają albo następuje zakończenie projektu HR 4.0

Krystyna

Czy ktoś może odbywał praktyki w dziale ofertowania w Elemoncie? Jak je oceniacie - warto? :) Czytałam, że obowiązuje wynagrodzenie - ile ono wynosi?

Mike

(usunięte przez administratora) interwencja elementu , szkoda że takie praktyki mają miejsce , z doświadczenia wiem , że jak ktoś pisze to ma już poważny powód . A co do firmy jak się odzywają na aplikację to pierwsze pytanie to o wymagania finansowe

zaciekawiony
@Mike

To prawda , zaaplikowałem i pierwszE pytanie telefoniczne było o wymagania zarobkowe ,(usunięte przez administratora)

Zdziś
@zaciekawiony

No przecież normalne. Każdy pracodawca pyta o to na początku żeby odsiać tych którzy się z choinki zerwali. Mało to jest osób które po studiach chcą zarabiać tyle co inżynier z 10 letnim stażem?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Elemont Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Projektu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krystyna

Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie Elemont? Jak faktycznie wyglądają zarobki? Czy uległy zmianie jak w komentarzu poniżej? Czy możliwa jest podwyżka lub istnieje system premiowy? Jak z godzinami pracy lub nadgodzinami? Pozdrawiam

Oj
@Krystyna

Oj Krysia nie wierzysz. Obniżki prawda. Mega rotacja prawda. Atmosfera prawda. HR 4.0 prawda.Traktowanie i podejście do ludzi prawda. Dedykowana ścieżka rozwoju kariery nieprawda...

Jam
@Krystyna

@Krystyna, u mnie jest dobrze pracuje ponad 4lata, na początku Opole teraz koło Łodzi na realizacji.

4.0
@Jam

4.0 program

@Oj

Hej, dobrze rozumiem, że obniżono Ci wynagrodzenie? czy kogoś z Was również to spotkało? Napisz kiedy dokładnie i jak to uargumentowała firma Elemont.

Read
@Barbara

Przeczytaj uważnie komentarze to się dowiesz kiedy i jak

Hej, czy w firmie Elemont Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie

Nie występują

@Nie

A na inne dodatki można liczyć w Elemoncie? Szukam pracy w której w razie potrzeby można na liczyć na dodatkowy dochód, jeżeli nie nadgodziny to może jakiś system premiowy?

Szukaj
@Barbara

Szukaj dalej

Xyz

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Porażka!

Zainteresowany
Kandydat
@Xyz

A możesz opisać coś więcej??? Nie wiem czy warto wysyłać cv

Wert
@Zainteresowany

Ja pracuje i dla mnie firma jest jak najbardziej w porządku. Mogę polecić.

Pracodawca roku
@Wert

Oczywiście polecać, najlepszy pracodawca, roku , dekady, tysiąclecia... P.S. najlepszy w całej wsi ( jak wszyscy inni wyjadą)

@Xyz

Widzę, że Twój wpis @Xyz jest dość aktualny. Czy jesteś pracownikiem Elemont? Wytłumacz dlaczego nie polecasz pracy w firmie- podaj konkretne sytuacje które wpłynęły na Twoją opinię. Taki wpis byłby dla mnie bardziej pomocny.

@Wert

Napiszesz od jak dawna? Ciekawi mnie w jakim kierunku rozwija się Elemont? Czy są lepsze i gorsze działy pod względem tak zwanej ścieżki kariery? Liczę na Twoją opinię.

Barbara

Zastanawiam się nad stanowiskiem Kosztorysanta w Elemont. Powiedzcie mi jacy są przełożeni w dziale w którym bym pracowała? Liczę na opinię osób obecnie zatrudnionych w firmie. Jeżeli jednak macie informacje z innych źródeł, też chętnie wysłucham.

Zigi

Kto
@Zigi

Tak kto wie o co w tym wpisie chodzi ten wie... 4.0

Elektryk

Skoki
Klient
@Elektryk

A jest możliwość rozwoju zawodowego?

Mar
@Elektryk

Ja pracuje od 2 lat i nie narzekam, nawet podczas lockdownu w zeszłym roku. Kasa zawsze na czas, ludzie przede wszystkim są spoko dlatego zostaje.

21wiek
@Mar

Jeszcze brakuje żebyś siedział jak nie zapłacą , tak jest (usunięte przez administratora) atmosfera????

Ryku
@21wiek

A moim zdaniem pracując w elemont zdobędzie sie sporo fajnego doświadczenia zawodowego. Daje sie do gadać z ludzmi. Czasem to trwa ;)

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w Elemont Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 8 października.

Elektroda
@Pytanie

Pewnie że uległ. Jak zamknęli szkoły we czwartek 12 marca to już w niedziele 15 ludzi sciągał i walił redukcje wynagrodzeń na 60 % „ od jutra” ... i to nie są żarty . Także zastanów się

Cezary

Czyżby konkurencja inspirowała do tych wpisów widząc jak dobre opinie zbiera Elemont??

Swój
@Cezary

Nie trzeba żadnej konkurencji wszyscy wewnątrz widza co się wyprawia , niezależnie od górnolotnych wpisów w sieci . Daj UE spokój

Stefan

Dobra firma z ogromnym doświadczenie w branży, więc jeśi nie boicie się pracy to polecam!

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Elemont Sp. z o.o. w mieście Opole? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Elemont Sp. z o.o. - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elemont Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dobrzeńska 72B