Opinie o Elemont S.A. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elemont S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elemont S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elemont S.A. w Opole

Jaka umowa obowiązuje w Elemont Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

były

umowa lojalnościowa... Nie tylko podczas okresu zatrudnienia ale też długo po...

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Elemont Sp. z o.o.?

Elek

Poniżej krytyki

Mikołaj
@Elek

Hmmm, a opowiesz coś więcej? Co konkretnie nie pasuje Ci w podejściu do pracownika w Elemont? Chcę się też zorientować na jakie zarobki można tu liczyć, napiszesz co wiesz? Będę wdzięczny! :)

ooo

Pan prezes potrafi kłamie jak z nut w każdej kwestii, a pracownika potrafi zwolnić na parkingu. Tyle z podejścia do pracownika.

tomcio kłamczuszek
@ooo

Prawda jest kwestią formy :)

Jex

Kompletnie nie zgadzam się z tymi opiniami. Robota jest ok i z ludziskami można się dogadać. Kasa do negocjacji. Kilka frustratów robi czarny PR.

Barista

Expres do kawy tylko do dyspozycji zarzadu i gości.

Krystyna

Czy ktoś może odbywał praktyki w dziale ofertowania w Elemoncie? Jak je oceniacie - warto? :) Czytałam, że obowiązuje wynagrodzenie - ile ono wynosi?

Mike

(usunięte przez administratora) interwencja elementu , szkoda że takie praktyki mają miejsce , z doświadczenia wiem , że jak ktoś pisze to ma już poważny powód . A co do firmy jak się odzywają na aplikację to pierwsze pytanie to o wymagania finansowe

zaciekawiony
@Mike

To prawda , zaaplikowałem i pierwszE pytanie telefoniczne było o wymagania zarobkowe ,(usunięte przez administratora)

Zdziś
@zaciekawiony

No przecież normalne. Każdy pracodawca pyta o to na początku żeby odsiać tych którzy się z choinki zerwali. Mało to jest osób które po studiach chcą zarabiać tyle co inżynier z 10 letnim stażem?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Elemont S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Młodszy specjalista ds. controllingu?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Krystyna

Czy ktoś z aktualnych pracowników mógłby się wypowiedzieć jak obecnie wygląda praca w firmie Elemont? Jak faktycznie wyglądają zarobki? Czy uległy zmianie jak w komentarzu poniżej? Czy możliwa jest podwyżka lub istnieje system premiowy? Jak z godzinami pracy lub nadgodzinami? Pozdrawiam

Oj
@Krystyna

Oj Krysia nie wierzysz. Obniżki prawda. Mega rotacja prawda. Atmosfera prawda. HR 4.0 prawda.Traktowanie i podejście do ludzi prawda. Dedykowana ścieżka rozwoju kariery nieprawda...

Jam
@Krystyna

@Krystyna, u mnie jest dobrze pracuje ponad 4lata, na początku Opole teraz koło Łodzi na realizacji.

4.0
@Jam

4.0 program

@Oj

Hej, dobrze rozumiem, że obniżono Ci wynagrodzenie? czy kogoś z Was również to spotkało? Napisz kiedy dokładnie i jak to uargumentowała firma Elemont.

Read
@Barbara

Przeczytaj uważnie komentarze to się dowiesz kiedy i jak

Hej, czy w firmie Elemont Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie

Nie występują

@Nie

A na inne dodatki można liczyć w Elemoncie? Szukam pracy w której w razie potrzeby można na liczyć na dodatkowy dochód, jeżeli nie nadgodziny to może jakiś system premiowy?

Szukaj
@Barbara

Szukaj dalej

Xyz

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Porażka!

@Xyz

A możesz opisać coś więcej??? Nie wiem czy warto wysyłać cv

Wert
@Zainteresowany

Ja pracuje i dla mnie firma jest jak najbardziej w porządku. Mogę polecić.

Pracodawca roku
@Wert

Oczywiście polecać, najlepszy pracodawca, roku , dekady, tysiąclecia... P.S. najlepszy w całej wsi ( jak wszyscy inni wyjadą)

@Xyz

Widzę, że Twój wpis @Xyz jest dość aktualny. Czy jesteś pracownikiem Elemont? Wytłumacz dlaczego nie polecasz pracy w firmie- podaj konkretne sytuacje które wpłynęły na Twoją opinię. Taki wpis byłby dla mnie bardziej pomocny.

@Wert

Napiszesz od jak dawna? Ciekawi mnie w jakim kierunku rozwija się Elemont? Czy są lepsze i gorsze działy pod względem tak zwanej ścieżki kariery? Liczę na Twoją opinię.

Barbara

Zastanawiam się nad stanowiskiem Kosztorysanta w Elemont. Powiedzcie mi jacy są przełożeni w dziale w którym bym pracowała? Liczę na opinię osób obecnie zatrudnionych w firmie. Jeżeli jednak macie informacje z innych źródeł, też chętnie wysłucham.

Zigi

Dobre wspomnienia, świetni ludzie z którymi można dopiąć cięzkie tematy :) Kto wie o co chodzi, ten wie. Kilka lat udanej współpracy... Pozdro

Kto
@Zigi

Tak kto wie o co w tym wpisie chodzi ten wie... 4.0

Elektryk

Obserwuję od dłuższego czasu , i cały czas te same i nowe oferty , powtarzające się , dobra firma nie szuka kadr , bo ma stałe , które trzymają się firmy a tu cały czas to samo.

Skoki
@Elektryk

A jest możliwość rozwoju zawodowego?

Mar
@Elektryk

Ja pracuje od 2 lat i nie narzekam, nawet podczas lockdownu w zeszłym roku. Kasa zawsze na czas, ludzie przede wszystkim są spoko dlatego zostaje.

21wiek
@Mar

Jeszcze brakuje żebyś siedział jak nie zapłacą , tak jest (usunięte przez administratora) atmosfera????

Ryku
@21wiek

A moim zdaniem pracując w elemont zdobędzie sie sporo fajnego doświadczenia zawodowego. Daje sie do gadać z ludzmi. Czasem to trwa ;)

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w Elemont Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 8 października.

Elektroda

Pewnie że uległ. Jak zamknęli szkoły we czwartek 12 marca to już w niedziele 15 ludzi sciągał i walił redukcje wynagrodzeń na 60 % „ od jutra” ... i to nie są żarty . Także zastanów się

Cezary

Czyżby konkurencja inspirowała do tych wpisów widząc jak dobre opinie zbiera Elemont??

Swój
@Cezary

Nie trzeba żadnej konkurencji wszyscy wewnątrz widza co się wyprawia , niezależnie od górnolotnych wpisów w sieci . Daj UE spokój

Stefan

Dobra firma z ogromnym doświadczenie w branży, więc jeśi nie boicie się pracy to polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Elemont S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Elemont S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elemont S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elemont S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elemont S.A.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dobrzeńska 72B
    45-920 Opole