Opinie o Orange Logistics w Katowice

Orange Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z branży Transport - Spedycja - Logistyka, specjalizującą się w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Logistics w Katowice

Kamila

Pracowałam w tej firmie jakis czas temu, pozdrawiam całą ekipe ! Super towarzystwo i praca bardzo rozwojowa dla młodych ludzi. Pamiętajcie że trzeba sie starać. Szybkie tempo pracy to dla jednych motywacja a dla niektórych niestety duzy minus , ale uwazam ze warto było

irek

polecam firme

kacper

Polecam !

Dominika

Praca bardzo rozwojowa, szczególnie dla młodych ludzi. Duży pakiet szkoleń, motywacja od innych. Polecam Orange Logistics

@Dominika

witam Proszę o namiary telefoniczne do kogo się zgłosić.

Pracownik Administracyjno - Biurowy

To nie jest żaden pracownik biurowy, tylko pracownik CALL CENTER. Praca na słuchawkach. Na rozmowie nie jest to jasno przedstawione. Sama rozmowa była miła, osoba przeprowadzająca bardzo konkretna w tym co chciała powiedzieć, słowo call center I słuchawki nie padło. Bardzo nie fajne wprowadzanie w błąd i marnowanie czasu.

Czy zgadzam się ze stwierdzeniem, że wszystko można sprzedać. Pytania o poprzednie prace, dlaczego juz sie tam nie pracuje, dyspozycyjność.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Krystian

Ja pracuje w Orange jako handlowiec i nie narzekam. trzeba się napracować ale kasa sie zgadza

@Krystian

A gdzie jest teraz siedziba firmy? Można jakiś telefon kontaktowy?

magda

dobra firma polecam

dobra firma !

Przemek

Pracowałem w Orange Logistics , wypłaty zawsze na czas. polecam

Krzysztof

Czarek

Pracowałem w firmie Orange Logistisc jako spedytor. Bardzo dobrze wspominam współprace. Praca bardzo wymagająca ale dużo się nauczyłem. Niestety musiałem zmienić lokalizacje, z tego co wiem nadal poszukują spedytorów wiec mozesz się zglosić. Fajnie płatna praca !

filip

polecam firme

kolejna windykacja która oszukuje

nick

możesz udostępnić dane firm, gdzie miałeś załadunki, rozładunki? na priva najlepiej

Radziu

Chciałbym zgłosić się do rekrutacji ? Ktoś slyszal kogo teraz poszukuja?

Filip

uwazam ze firma jest bardzo rozwojowa

Grzegorz

Pracowałem jako spedytor w róznych firmach w tej tez. Bardzo duzo mozna się nauczyć. Dosć konkretna kadra która wysyła Cie ciagle na szkolenia, co uwierzcie ułatwia wdrozenie się w prace. Moje stanowisko bylo dosc wymagajace ale jezeli jestes ambitny i zaangazowany w to co robisz to daasz rade. Ciekawi ludzie w robocie a to tez bardzo wazne, imprezy integracyjne , uwazam ze warto sprobować !

Tomasz

Polecam tam prace jako spedytor ! Uwazam ze oferuja dobre zarobki plus bonusy ! Ekipa mega !

Radek

Byłem u nich na rekrutacji , bardzo profesjonalene spotkanie. Jestem zadpowolony . Mam nadzieję że uda mi się dostać na spedytora

Filipek

Jerzy

Moje najlepsze wrażenie o firmie, jako nowy pracownik dostałem dużo wsparcia od innych jak i menagera. Nauka nauka i szkolenia. Menager motywuje do pracy i to duży plus że masz pomoc obok, szczególnie na początku współpracy.

Dominik

Jakie doświadczenie wymagają na stanowisko spedytor? Ktoś wie ile lat trzeba mieć przepracowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Logistics - Katowice

• Jak się pracuje w Orange Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 33 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Logistics?

Kandydaci do pracy w Orange Logistics napisali 44 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Logistics
3.7/5 Na podstawie 403 ocen.

Orange Logistics