counter
5 1 6 5 1
Marcin Nowy wpis

Obsługa w punkcie blacharsko lakierniczym pozostawia wiele do życzenia. Człowiek przyjeżdża, by zapytać co można zrobić, w jakim zakresie i za ile ... otrzymuje się to, że Pan z niezbyt miłym podejściem, jakby ktoś mu wcześniej nadepnął na odcisk z łaską spogląda z daleka i od razu wie, że koszt malowania elementu to 500zł. Malowanie JEDNEGO elementu z cieniowaniem 2 sąsiadujących 1100zł ... cała analiza, rozmowa, doradztwo z jego strony trwało 30 sekund. Jeśli jest ktoś gotowy zapłacić myślę nie najniższą cenę na rynku, otrzymać w zamian chamską obsługę to polecam. Wydaje się, że na chleb maja bo Citroen dostarcza im auta do roboty więc maja prace z dobrodziejstwem inwentarza ale szybkie terminy wręcz na bieżąco świadczą, że raczej ludzie omijają ten punkt ni jeżeli pchali drzwiami i oknami. Może jak zacznie im brakować Klientów to zmienią podejście na nieco milsze i będą bardziej skorzy do rozmów i negocjacji.

Administrator Nowy wpis

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 30 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Auto-Atut Sp. z o.o.? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Klient niestety Nowy wpis

Nieprofesjonalne podejście do klienta - kupiłeś u nich auto - to się martw, właściciel Ci nie pomoże i będzie zbywał ile się da, jakbyś był intruzem Serwis na poziomie garażowym. Do myślących o zakupie Citroena - nie kupujcie u nich - szkoda potem nerwów i użerania się z prezesem. Poniżej krytyki.

anonymous Nowy wpis

Najgorszy serwis na śląsku a pseldo prezes cham i komuch pierdzacy w stołek po wizycie u nich odpadają części samochodowe proszę unikać

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

luzak

Idealnie, że panuje rodzinna atmosfera @Super, o takie relacje jest teraz dość trudno, a jeżeli jest to u nich osiągalne, to się nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne. Pewnie się to przekłada odpowiednio na wynagrodzenie, ale jakie są benefity? Dzięki

oto_ja

Praca w tej firmie dała mi wiele radości, wspaniali ludzie - jedna wielka rodzina ;)) Gorąco polecam, wynagrodzenie dobre, częste premie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Atut Sp. z o.o. - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad