counter
2 141 358 5 1
Bida idzie Nowy wpis
Klient

Jak tam stróżujecie jeszcze ha ha ha.

Tak3Nie
Konrad

Nie ma ludzi niezastąpionych, pozostali sa również dobrzy i pokażą to .

TakNie39
Gryzelda
@Konrad

Święta prawda. Każdego można zastąpić. Co widać i u nas. Tylko, że w drugim się mylisz. Ci co przyszli zastąpić nawet nie umywają się do tych doświadczonych pracowników, którzy odeszli. Mówisz, że pokażą? Od kilku lat jest równia pochyła. I końca nie widać. Może kiedyś pokażą... Trzeba wierzyć. Tak.

Tak96Nie

ProLoozik
@Gryzelda

Nie jest tak jak myślisz. Nowi i młodzi są już po prostu wychowani inaczej. Są sprytniejsi. Nowi potrafią wynegocjować sobie lepsze pensje niż już zatrudnieni od wielu lat. Nawet pracownicy myjni dostali auto służbowe do swojej dyspozycji. Są po prostu lepsi. W tym są lepsi. A praca? To tylko dodatek do życia, którym nie należy się zbytnio przejmować. A gdyby pracowali dwa razy więcej, to dostaliby dwa razy tyle? No właśnie. Uczcie się dziadki.

Tak92Nie5

Element
@ProLoozik

W sumie fakt. Ludzie nadal myślą po staremu. Kiedyś ludzie pracowali i liczyli, że szef to zauważy, doceni. Ale teraz jest zgoła inaczej. Teraz chyba trza się ustawić jak najlepiej już z początku. Co wywalczysz, to twoje. I tak to zostanie do śmierci. Chcesz jakiejkolsiek zmiany, to zmień pracę i dobrze się ustaw na początki. Sumienność w pracy już wyszło z mody i specjalnie nic nie znaczy. Nie ma się więc co napinać.

Tak60Nie1

Atamcichobyć
@Element

Niestety, tak właśnie jest. Teraz kto dobrze pracuje to... niech tak dalej pracuje. Ale niech niczego nie oczekuje więcej. Zapomni o pochwale, jakiejś premii czy podwyżce w nagrodę. Wygrywa tylko ten kto jest roszczeniowy. Im jest bardziej tym bardziej mu lepiej. A jak nic więcej nie jest już w stanie ugrać to strzela focha i odchodzi. Tylko, że takiemu w życiu powodzi się finansowo... lepiej.

Tak60Nie

Fred F.
@Konrad

Mój drogi. Akurat w tej firmie to powiedzenie wybitnie się nie sprawdza. Zatrudni się nawet kominiarza byle tylko ten zechciał. I efekty tego już zaczęły wyłazić na wierzch. Buahahaha.

Tak60Nie

murzynek
@Konrad

Kiedy, bo chcę przyjść popatrzeć? :)

Tak44Nie

murzynek
@ProLoozik

To prawda. Robisz swoje to cię mają w nosie. Przyjdzie tak zwany "asertywny", cuda naopowiada to skaczą koło niego... A za jakiś czas w płacz :)

@Konrad

No, z każdym dniem coraz bardziej to widać. Ja tam już wolę sam śruby dokręcać w swoim samochodzie :)

Koordynator Piernika
@Konrad

Nie ma ludzi niezastąpionych. To prawda. Każdego można zastąpić kimś innym. Ale kim, i z jakim późniejszym skutkiem - to już inna para kaloszy. Na razie to przesiadka z auta na motorower. Dla niektórych bez różnicy. Tu silnik, i tu silnik.

Tacka Nowy wpis
@Koordynator Piernika

Nawet nie wiesz jak trafnie to opisałeś. Masz u mnie duże piwo. :)

Tak14Nie
... Nowy wpis
@Konrad

Coś mało kto chce tu jeszcze pozostać. Odchodzą ludzie z kilkunastoletnim stażem pracy. A to nie są osoby, które łatwo się zrażają. Ale skoro pracuje się nad tym...

Tak8Nie
Obserwatorrr

Hmmm salon Sosnowiec ilu tam człowiek widział doradców którzy przyszli i nagle ich nie ma a szkoda bo kilku było naprawdę spoko. Ostatnio był chłopak Kamil fajnie się z nim pracowało ale niby się mu noga powinela bo coś zrobił nie tak i go wywalił Pan dyrektor a szkoda bo miał podejście ale nie chciał cisnąć jak szalony ludzi tak jak młodzi którzy są teraz na jego miejscu a klienci narzekaja że mu wciskają woskowanie czy dezynfekcje do auta które na lawecie stoi bo nie odpala aż się głupio robi przed nim Marcin chyba czy Michał sam zwial niby gdzieś lepiej ma teraz a mi się wydaje że miał dość

Tak69Nie1
Alley
@Obserwatorrr

Ale jak było w firmie kiedyś a jak jest teraz świadczą odejścia pracowników z dziesięcioletnim stażem i starszych.

Tak56Nie
Leszek
@Alley

Z czego wg. Ciebie wynika tak duża rotacja pracowników, w szczególności tych z tak dużym stażem?Co takiego dzieje się w firmie? Aktualna opinia na temat tego miejsca będzie bardzo użyteczna dla innych użytkowników.

Tak1Nie25
@Leszek

Wynika między innymi z tego iż były kierownik został dyrektorem... Od tego momentu zaczęły się zwolnienia, odchodzą długoletni pracownicy - filary tej firmy... Otworzyli mega salon w Sosnowcu, bo szef za wszelką cenę tam chciał aby kolejny jego pomnik mądrości i statusu społecznego tam stanął, kosztem dwóch salonów, tego w Mikołowie jak i tego w Tychach. Szkoda tego, że firma która przez tyle lat znakomicie funkcjonowała, przestaje przynosić zyski i w opinii klientów upada. Obecny dyrektor nie potrafi sobie poradzić z zaistniałą sytuacją, ponieważ nie jest w stanie już ogarnąć tego całego bałaganu, który razem z przedziałkiem przez ostanie miesiące narobili.

Tak64Nie
@Leszek

Tak2Nie
Patti Q
@Alley

A jak jest w firmie teraz a jak było kiedyś świadczy to, że od dwóch miesięcy nie można znaleźć chętnego na stanowisko doradcy serwisu.

Tak57Nie
Sylwia
@Patti Q

No rzeczywiście - w sieci widnieje to ogłoszenie. Ale może po prostu firma nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata na to stanowisko. A orientujesz się może, jaki rodzaj umowy oferują tam na sam początek? Od razu umowę o pracę czy niekoniecznie?

Tak3Nie16
Koktail
@Patti Q

I nie znajdziecie. Wymagania jak jasny gwint ale w zamian pensyjka jak dla praktykanta. Aż dziwne, że ktoś jeszcze tu w ogóle pracuje. Ale podobno pracuje się i nad tym :)

Sylwia
@Koktail

No wiesz, jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia to jest to raczej rzecz indywidualna - uzależniona od potrzeb danej osoby. Wspomniałeś, że w Mucha SJ stawiają pracownikom duże wymagania. A co konkretnie miałeś przez to na myśli? Możesz doprecyzować?

Tak1Nie12
Grisza
@Obserwatorrr

A może nie chcą za mądrych, kto wie.

Ha ha ha Nowy wpis
@Grisza

Ci mądrzy to już dawno pracują chociażby w renówce w Piotrowicach :)

Tak16Nie
Serwisant

Firma oferuje pracownikom stabilizację o jakiej inni mogą tylko pomarzyć. Ponad 25 lat istnienia. Ile jest takich firm? Właśnie. Od zawsze słynie z bardzo dobrego serwisu. Są klienci, którzy specjalnie kupują tylko markę opel, bo wiedzą, że dzięki tutejszemu serwisowi posiadanie takiego samochodu oznacza dla nich zero stresów. I bardzo często też zdarzają się i takie sytuacje, kiedy zjawiają się właśnie tutaj, bo wcześniej w innym warsztacie nie potrafili się z czymś poradzić. Później już pojawiają się wyłącznie u nas. Nie byłoby tego wszystkiego bez załogi, którą stanowią najlepsi fachowcy w regionie. I tyle w temacie.

Tak11Nie76
BeNe
@Serwisant

No właśnie. Oto głos rozsądku. Tak właśnie jest.

Tak2Nie53
Jest spoko
@Serwisant

Jest dobrze i z każdym rokiem coraz lepiej. Firma się rozwija a pracownicy tylko na tym korzystają. Wszystko idzie wyłącznie ku lepszemu.

Tak2Nie51
Strefa 51
@Serwisant

Co by nie gadać, żartować - zgadzam się z tym co tu napisane.

TakNie41
Saloon
@Serwisant

Firma daje pracę, stabilizację, możliwośc podwyższania kwalifikacji, robotę w wykwalifikowanym gronie, w dynamicznie rozwijającym się ASO, bla bla bla... Człowiek się stara, założone normy wyrabia a zarobki ciągle w dół. Pomimo wypracowanych miesięcznych limitów. Po ostatniej pensji moja motywacja obniżyła się o 1/4. Wprost proporcjonalnie. Pracuje się dla kasy, nie dla idei.

Już gdzie indziej
@Saloon

Właśnie. Obcinanie pensji bo takie było akurat polecenie. Nie warto się starać, nie tu.

Tak38Nie
Kalesoony
@Saloon

Zależy też kto ją wylicza.

Tak36Nie
Pani Gadżet
@Serwisant

Wyłącznie najlepsi fachowcy w branży. Jesteś mistrzem w wyszywaniu, tutaj znajdziesz dla siebie miejsce. Polecam.

Tak36Nie2
Yagna
@Jest spoko

O kurczę, naprawdę jestem pod wrażeniem.

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pusty

Oj, jak się tylko przejaśni, to od razu trzeba szukać innej pracy. Nie tak sobie człowiek wyobrażał robotę tutaj. Coraz bardziej to wszystko robi się już zbyt chaotyczne. Żeby jeszcze można było zarobić. Szkoda.

Yagna
@Pusty

Muszę się z Tobą zgodzić. Coraz bardziej przypomina to: - czy ktoś potrafi grać na fortepianie? - tak, ja, jestem wirtuozem fortepianu. - świetnie, to... pomożesz wnieść instrument na piętro. Ktoś naprawdę myśli, że to takie profesjonalne? Pogratulować. Ciekawe, gdzie z takim podejściem firma znajdzie się za jakieś pięć lat. I chyba też nie mam zamiaru na to czekać.

Tak13Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak2Nie9
Anonim

NIE POLECAM! Płaca minimalna krajowa nie dają premii a umawiają się na coś innego przy rozmowie . Firma dramat i szefowie działów jakieś nieporozumienie. Chcesz zaoszczędzić sobie nerwów ? Szukaj pracy dalej

Tak38Nie1
Halina
@Anonim

A co zostało Ci obiecane na rozmowie rekrutacyjnej? Czy ta różnica faktycznie jest duża? Dobrze byłoby, gdybyś napisał coś więcej na ten temat.

Tak1Nie4
Kazimierz
@Halina

Halina, na obietnice sie kazdy łapie, a pózniej zgadza sie na wszystko, byle nie zostac bez pracy. Wiec jaka jest roznica?

Anula
@Kazimierz

Bzdura. Może i teraz jest głupi czas. Ale za miesiąc będzie znowu jak wcześniej. Wszystko wróci do normy i będzie można znaleźć sobie fajną pracę. Pomyliłeś czasy? Czy masz nakaz pracować tylko w tym miejscu? Tak zrobiło wielu a ty nie potrafisz?

Kazimierz
@Anula

(usunięte przez administratora)Wypowiadamy się o pracy, a nie o możliwości zmiany.

TakNie17
A.
@Kazimierz

Czyli dostałeś jednak dożywotni nakaz pracy w tej firmie . Współczuję skoro co innego oferowali a co innego dostałeś . Teraz będziesz się z tym męczył caaałą wieczność .

Tak19Nie

Czy Mucha SJ narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Tak1Nie12
Ktosiek
@Pytanie

Tak

Tak23Nie1
@Pytanie

Tak, już na kilka miesięcy przed wakacjami narzucają kiedy możesz urlop wybrać, ale nie wtedy gdy tobie pasuje, tyko im.

Tak21Nie1
PMM

Niby prowadzą rekrutację, ale nie zatrudniają nowych. Niby nie zatrudniają nowych a jednak pojawiają się nowe twarze. Nie fair wobec osób rekrutujących. Czekasz a tu się okazuje, że rekrutacja to fikcja.

Tak19Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 304 dni.

Wiecie czy w Mucha SJ szukają chętnych na staż?

TakNie8
Nick

Ktoś wie jakie są zarobki na stanowisku młodszy doradca/sprzedawca ?

TakNie6
Myśliciel
@Nick

Kiedyś pewien dyrektor w tej firmie obwieścił pracownikom, że firma oferuje pracę ale już nie miejsca parkingowe. To tak sobie teraz myślę w podobnym tonie...

Tak51Nie
Żyj marzeniami, to takie piękn

I tak byś nie uwierzył.

Tak45Nie
Ktoś.
@Nick

Wiem. Właśnie dopiero co odszedł doświadczony doradca serwisowy z wieloletnim stażem i mega profesjonalnym podejściem do klienta. Domyślasz się dlaczego?

Fus
@Myśliciel

No fakt, robota tylko jest.

Tak27Nie
zagrabaniczny

Nie jest ważne jaka firma, byle nie w Polsce. W Polsce rządzi dziewiętnastowieczny kapitalizm nastawiony wyłącznie na zysk dla właściciela firmy. Pracownik w ogóle się nie liczy. Wypali się jeden - zatrudni drugiego. Już teraz Polak pracuje w kraju najwięcej godzin tygodniowo w porównaniu do pracowników ze wszystkich krajów europejskich; ma w nagrodę najniższą jednak pensję - za nim jest jeszcze tylko Bułgar i Rumun. Wydajność mamy średnią europejską - pensje dwukrotnie niższe od tej średniej. Mniej dwa razy niż by to wynikało z tejże wydajności. Na Zachodzie jest kapitalizm społeczny oparty na partnerstwie. Jeden daje kapitał, drugi z niego korzysta i pracuje. Zyskami się dzieli. Ludzie żyją normalnie. Są dobrze opłacani, bo to się po prostu szefom opłaca. Ten pieniądz i tak do nich wróci. Robi to konsumpcja. Nasi życzą sobie takiej u siebie, lecz nic nie robią, by taka sytuacja mogła też tu zaisnieć. Chociaż stać ich na to bez pogorszenia sytuacji firmy, bo to przecież jest wypracowywane, to nie jest dopłacanie do zatrudnionego. On to zwyczajnie wyrabia. I dlatego każdy powinien wyjechać z tego kraju i zacząć życie w normalnym kraju. Tu można pracować sto lat i niczego się nie dorobić.

Tak247Nie

Zgryz

Tak właśnie jest u nas.

Tak136Nie

Ser Herlawy
@Zgryz

Pod tym względem z każdym rokiem bardziej.

Tak129Nie

Pięć Gwiazdek
@zagrabaniczny

I jak tu się z tym nie zgodzić...

Tak70Nie

Ałto na gas
@zagrabaniczny

Znam to z autopsji, niestety.

Tak58Nie

A'psik
@zagrabaniczny

Ludzie, co z wami. Każdy chce zarobić jak najwięcej. Każdy.

Tak25Nie24

Wschód
@A'psik

Wypracowywaną kasą należy się podzielić, tak jak to na zachodzie robią.

Tak64Nie

Kamil N
@zagrabaniczny

W takim razie nie rozumiem czemu nie zakładacie swoich firm. Będziecie wtedy Szefami i wszystko będzie dla Was

Tak3Nie34

Kre-Dance
@Kamil N

O,o,o... Właśnie tak. Pracownik ma tylko prcować. I tyle. Zarabia właściciel. Podejrzewam, że to Cię właśnie skłoniło do bycia bossem we własnym interesie :)

Tak59Nie

Mamba

To zmień firmę :)

Tak5Nie30

Yaba
@Wschód

Aleś dowalił. Tu się trzeci salon stawia :)

Tak50Nie

Już były
@zagrabaniczny

Niekoniecznie. Wielu rodzimych właścicieli firm coś zrozumiało i można fajnie dla kogoś takiego popracować.

Tak49Nie

Haniq
@Już były

Nie w tym salonie. Tutaj jesteś nadal traktowany jak koszt - masz być niski w utrzymaniu a kasa ma być wyłącznie dla właściciela. Dlatego tylu dobrych odeszło a pracują nie fachowcy (tym się dziękuje już na rozmowie kwalifikacyjnej, bo się cenią) tylko tani. Nie musi sprzedawać po sto samochodów miesięcznie, byle tylko weźmie za ten miesiąc mniejszą pensję. O to chodzi szefostwu, jakby nie wiedzieli nic o proporcjach czy procentach. Dobrze jeszcze mają tak zwani "wizjonerzy". Szef wpatrzony w nich jak w święty obrazek a ci to wykorzystują. Za ściemę dostają niezłą kasę. A niech wykorzystują. Po odejściu każdego kolejnego " wizjonera-uzdrowiciela" tylko większa ruina w poszczególnych działach. Chytry (niech) dwa razy traci.

Tak56Nie
Rada
@Yaba

Myślisz, że te comiesięczne systematyczne obniżki wynagrodzeń to z tego powodu? Nie chce mi się wierzyć. To by już było mega przegięcie. ???

Klamers
@A'psik

A właściciel najbardziej.

Tak34Nie
Jasnowidzący inaczej
@Wschód

Taaaa, widzę to co rusz.

Tak30Nie
@Rada

S k ą p s t w o

Tak30Nie
Don Pinio
@Kamil N

Kiedy właśnie nam się taka postawa nie podoba!

Tak23Nie
Buahahahaha...

Szef właśnie podzielił...

Tak15Nie1
@Buahahahaha...

Byłoby świetnie, gdyby wpisy były bardziej merytoryczne. Taka ogólnikowa wypowiedź niestety mało mówi osobom szukającym opinii na temat pracy w Mucha SJ. Jak oceniasz obecną sytuację w tej firmie?

TakNie12
Goleń
@Buahahahaha...

Oj tam; a ja tam chętnie się z każdym podzielę. Potrzebującym.

PickNick
@Goleń

No, ja też. Chociaż wcale się z tym nie deklarowałem.

Tak18Nie
...
@Yaba

...i chałupę remontuje :)

Tak17Nie
Kamila

Dawno nie wypowiadaliście się na forum. Czy coś w tym czasie zmieniło się w firmie? Rozmawialiście o zmianach dotyczących kadry zarządzającej. Jaka obecnie panuje atmosfera w firmie? Mamy nadzieje, że były to zmiany na plus.

TakNie20

Łukasz G.

Pracowałem na salonie w Tychach. Pracodawca wywiązuje się ze swoich obowiązków jeżeli chodzi o dostęp do programów i systemu, wypłaty są terminowe. System wynagradzania jest jasny i jak to w sprzedaży: sprzedajesz- zarabiasz, nie sprzedajesz - zarabiasz mniej ale nie pracujesz za darmo. Atmosfera jest taka jaka powinna panować w każdej firmie czyli: - współpracownicy są uprzejmi, pomocni, jest się od kogo uczyć bo pracują tam doświadczeni ludzie, -kadra kierownicza i zarządzająca jest otwarta na nowe pomysły, zawsze udziela pomocy i idzie na rękę pracownikowi. Gdyby nie dalekie dojazdy to pracowałbym tam nadal ze względu atmosferę, zarobki i możliwość rozwoju. Polecam tego pracodawcę :)

Tak5Nie23

Śmieszek
@Łukasz G.

No nareszcie coś pozytywnego. I jak miło się to czyta. I wszystko psuje obraz osób, które odeszły po czasami tylko miesiącu/dwóch/pół roku pracy. A w przeciągu ostatnich tylko dwóch lat załoga wymieniła się bodaj w 75%. No szkoda.

Tak47Nie

Logiczny
@Łukasz G.

Jakby tam było tak dobrze jak to opisujesz, to byś się postarał. A nie szukał gdzie indziej. Nie wciskaj kitu. Nie ma dobrej firmy, która dzień w dzień stale kogoś poszukuje do pracy. A tu ogłoszeń bez liku.

Takie przemyślenie

Tak sobie myślę, że przejawiający się tutaj temat dyplomów i nagród jest strasznie wygodny dla negatywnej opinii i nikt się chyba nad nim nie zastanawia od drugiej strony. Nie do końca wiem za co dostaje się taki dyplom, bo to nie moja branża. Ale gdybam sobie, że prawdopodobnie za ilość sprzedanych aut a nie za ich kwotę (proszę mnie poprawić jeśli się mylę). Jeśli tak jest to oznacza, że jeśli taki salon sprzeda 100 samochodów na najniższej marży to będzie pewnie w rankingu sprzedawców będzie dużo wyżej, niż tacy co sprzedają mniej samochodów za większą marżę. Ergo pomimo bycia pierwszym w rankingu, właściciel na tym raczej nie zarobi... stąd smutnym wnioskiem jest fakt iż duża ilość osób tak właśnie buduje swoją opinię, bo źle się przyznać że ich działanie może nie iść w parze z opłacalnością dla firmy :) A tak poza tym, to po co mieć firmę jak nie dla zysku ? :)

Tak1Nie18
Strefa 51
@Takie przemyślenie

To jest fakt niezaprzeczalny. Jeśli sprzedasz dużo samochodów bez marży to kasy z tego nie masz. Masz za to dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w sprzedaży tychże samochodów. Całe ściany. Przypomniał mi się dowcip: -stary, całe życie pijesz... teraz nagle willa z basenem, mercedesy w garażu, wczasy za granicą... Skąd, skąd?! -eeee, no wiesz... sprzedałem te wszystkie butelki...

manmen

polecam blacharnię i lakiernię. naprawy o wysokiej jakości

TakNie16
Robuś

Super firma, super praca. Nie znajdziecie nic lepszego. Kolejne dyplomy i nagrody otrzymywane rok w rok za zajęcie czołowych miejsc we wszelkich rankingach tylko to stwierdzają. Ostatnio znowu oglądaliśmy kolejne. Jesteśmy w czołówce dilerów samochodowych w kraju. Jesteśmy dumni z pracy w tej firmie.

Tak12Nie26
Żaróweczka
@Robuś

Zdobycie kolejnych dyplomów to świadectwo tego, że praca tutaj daje satysfakcję i potwierdza idealne warunki stworzone przez firmę dla swych pracowników. Bez tego wszystkiego firma nie byłaby w pierwszej lidze salonów samochodowych w kraju. Jeśli w tym roku zajęliśmy II miejsce to w następnym będzie to już wyłącznie I. Jesteśmy najlepsi! Praca tutaj to spełnienie marzeń.

Tak8Nie25

Maciej
@Żaróweczka

Z tego, co napisaliście, wynika, iż jest to prestiżowe miejsce pracy. Zastanawia mnie, czy aby móc w ogóle myśleć o pracy w tym miejscu, należy spełniać jakieś szczególne wymagania? Pracodawca bardziej uwagę zwraca na doświadczenie potencjalnego kandydata, czy może jego wykształcenie? Rozumiem, że atmosfera w zakładzie pracy należy jak najbardziej do pozytywnych? Proszę o odpowiedź, aby rozjaśnić moje wątpliwości.

Tak2Nie22
Arabeska
@Żaróweczka

Pieniądze to nie wszystko. Taka satysfakcja z uzyskanych wyników potwierdzonych dyplomem z czołową lokatą w kraju to naprawdę wielka radość i poczucie szczęścia. Dobra firma to i dobrze się tu pracuje.

Tak9Nie23
BeNe
@Arabeska

Ja czuję się w tym miejscu świetnie. Aż miło codziennie wychodzić do takiej pracy.

Tak7Nie24

PelenPodziwu
@Robuś

W takim razie tym bardziej żenująca jest sytuacja w tej firmie. Skoro jest ona w czołówce dilerów w Polsce to skąd tak niskie zarobki w niej, sygnalizowane tu w licznych komentarzach? Logika wskazywałaby na coś innego chyba, czyż nie? Jeżeli jesteś dumny z pracy w firmie, która jest jedną z najlepszych w kraju, zarabiając jednocześnie najmniej na tle konkurencji to gratuluję emocjonalnego oddania firmie i szefowi! :) No chyba, że to ty jesteś szefem, to też gratuluję dobrego samopoczucia :)

Tak72Nie

Jest spoko
@Robuś

I ja tak myślę. Miło mieć taką pracę jak tutaj. Myślę, że te wszystkie przytyki tutaj to czysta złośliwość albo prędzej głosy konkurencji. Firma najlepsza na Śląsku, ludzie i warunki pracy wspaniałe. Szef także w porzo gość.

Tak7Nie26

@Maciej

Tak. Atmosfera w pracy jak najbardziej super. Ponieważ taką właśnie ją sobie nawzajem tworzymy.

Tak52Nie

Pińć złotych
@Robuś

A ładne mają ramki te dyplomy?

Tak66Nie

Papetka
@Arabeska

Dokładnie. O tym właśnie mówię.

Tak5Nie21

fajna praca

Tak5Nie22

kciN
@Pińć złotych

Raz me oczęta widziały. Ale na zdjęciu tylko :) Nie płaczę jednak z tego powodu.

Tak33Nie
@kciN

Z Twojej wypowiedzi dość jasno wynika, że jesteś osobą pracującą w firmie Mucha. Może mogłabym liczyć na uzyskanie jakiejś rzeczowej, konstruktywnej opinii na temat pracy w tym miejscu? Chętnie przeczytam, jakie widzisz realne plusy i minusy pracy w firmie Mucha.

Tak1Nie24
Bryk
@kciN

Na dyplomach też i poprzestaniecie, hahahaha...

Bryk
@Robuś

No, ja też wolę taki dyplom zobaczyć niż fajną pensję. Pieniądze to nie wszystko. Taki przykład. Kupisz samochód. Musisz go potem ubezpieczyć. Lać paliwo. Wymienić olej... Stale coś. Po co? A tak, problem z głowy.

JaWiemŻeTyWieszŻeJaWiem
@Bryk

Praca za dyplomik w ramce? I nic więcej? Nawet wazonika prawie kryształowego? Nie, tego kitu nie kupię. Kilka salonów. Stale w czołówce dilerów. Wyrabianie planów. To przecież musi przekładać się na konkrety. Konkretnie tę piątkę, aiódemkę musicie mieć. Na rękę. W takiej firmie!

Tak7Nie17
Vivaldi
@JaWiemŻeTyWieszŻeJaWiem

Nikt nie wierzy. To zapraszamy!

Tak24Nie1
Efemeryda
@BeNe

Ło matkooo!

Tak23Nie
Kwartalny
@JaWiemŻeTyWieszŻeJaWiem

No i mam. Na kwartał ale mam.

Don Grat
@Bryk

Super. Gdyby tylko wszyscy mieli takie podejście. Ech...

Tak3Nie22
@Robuś

No, i takie podejście do pracy to ja rozumiem!

Tak4Nie17
Jasnowidzący inaczej

Fiu, fiu...

Gumma
@Robuś

Pensję też masz z tej krajowej czołówki? To fajnie. Nic tylko się cieszyć.

@Gumma

Trochę zaczęliście odbiegać od właściwych tu tematów. Nie jestem to bowiem odpowiednie miejsce na dyskusje o bardziej prywatnym charakterze. Byłoby dobrze, jakbyście wyrazili rzetelne opinie na temat pracodawcy, jakim jest firma Mucha. Czy w ostatnim czasie zarobki w tej firmie przedstawiają się lepiej, czy może jednak kształtują się na podobnym poziomie? Pamiętajcie o merytorycznych wpisach.

TakNie24
@pracownik

Tak wszyscy to nie do końca!

Hospodar
@Bryk

Wiemy wiemy. I zero napinki.

@Hospodar

Bardzo być Cię prosiła, żeby w sposób klarowny zechciał nam opisać aktualne warunki zatrudnienia, jakich można się spodziewać, podejmując pracę w firmie Mucha. Cały czas o nie dopytuję, ponieważ wiem, że na forum wchodzą osoby zastanawiające się nad aplikowaniem tam, a wiec przydałyby się im konkretne informacje. Może chociaż powiesz, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć osoby nowo przyjęte? Czy obowiązuje je okres próbny?

TakNie18

nowy

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracownika działu myjni , zarobki itd ?

Tak13Nie1
Smurf Wesołek
@nowy

Po pierwsze sprecyzuj zawsze o którego pracownika myjni się rozchodzi. Po drugie nie udziela się informacji o zatrudnionych osobach. Na co to komu wiedzieć, książkę o nim piszesz?

Tak33Nie3
@Smurf Wesołek

A ty kto jesteś? Kolejny nowy kierownik? Wiesz co to RODO?

Tak3Nie27
Nowy
@Smurf Wesołek

Chodziło mi o pracę na tym stanowisku zarobki itd...

Tak18Nie2
@Nowy

Może znajdzie się tu ktoś, kto odpowie Ci w normalny sposób. Muszę jednak powiedzieć, że przeglądając oferty pracy od firmy Mucha nie natknęłam się taką, która dotyczyłaby działu myjni. Mucha aktualnie poszukuje natomiast: Doradcy Serwisowego K/M, Konsultanta ds. Telefonicznej Obsługi Klienta oraz Mechanika. Może któraś z tych propozycji również będzie dla Ciebie dobra? Daj znać, co o tym sądzisz.

TakNie22

Ox
@Axek

Te, mądrala. To weź i napisz coś pytającemu o pracy na myjni. Dajesz. Potem pochwalisz się co wiesz na temat o ochronie danych i może jeszcze o bialkowych katalizatorach mikroheterogenicznych.

Tak29Nie1
humorzasty
@Kamila

To naprawdę jest bardzo proste. Nie ma firmy, która by się rozwijała non stop i przez kilka lat z rzędu stale poszukiwała pracowników. Są natomiast firmy, z których pracownicy odchodzą masowo i stąd te wieczne ogłoszenia o pracy. Może i nie jest ważne dlaczego odchodzą. Po prostu odchodzą. Z dobrej firmy by chyba tak po prostu nie odeszli. A skoro tak, to czy jest sens znajdować w takiej firmie zatrudnienie? Oczywiście można też powiedzieć sobie, że jaka płaca taka praca, ale człowiek naprawdę chce pracować - jaki wniosek. Stale będą tu ogłoszenia o pracę. Zwłaszcza, gdy często jest tak, że pensja jaka by nie była jest jedna, a robić trzeba często i gęsto za dwóch. Na dłuższą sprawę to nikt tak nie chce.

Tak28Nie
@Ox

Mądrala jesteś ty. Na myjni zapewne jak sam wiesz, bo pewnie już zostałeś śmiesznym kierownikiem w tej śmiesznej firmie wiesz jak się pracuje.. Dobrych chłopaków z myjni zwalniają bo się cenią, a zapierniczaja jak woły. Robią wszystko włącznie z detalingiem wnętrza, zewnątrz i praniem tapicerki, koszeniem trawy i wieszaniem i zciąganiem flag. Ale przecież ty to wszystko wiesz, bo jesteś mądrala!

TakNie26
@Ox

TakNie19
Nowy
@Axek

To ile wyciągałeś na tej myjni?

Tak5Nie
@Nowy

6 tys ???? brutto z 3 miesięcy

Tak1Nie19
Inny Już Ktoś
@Axek

Za 2 brutto na miesiąc szkoda w ogóle z domu wychodzić. Ale coś podpowiem. Na szczęście to tylko tutaj tak jest :)

Tak24Nie1
Makrela
@Inny Już Ktoś

To prawda. Jesli chodzi o zarobki wśród podobnych firm salonów - ostatnie miejsce. Nikt w to nie wierzy stąd często ktoś się zatrudni, by potem nawet i miesiąca nie przepracuje. Już go nie ma.

@nowy

Zastanów się. Może lepiej na kopalnię :)

@Axek

No weź. Jak kosisz to nie wieszasz flag. Jak wieszasz flagi to nie pierzesz tapicerki. Jak pierzesz tapicerkę... Zawsze robisz jedną rzecz w danej chwili. A trzeba robić jak się chodzi do pracy. Robisz po prostu coś przez całą dniówkę i tyle. Pytanie, czy odpowiada ci kasa. I tylko tyle.

@Nikt

Czy Ty masz problem ze sobą? Jeżeli podpisujesz umowę o pracę, to nasz w niej zawarty zakres swoich obowiązków. I zarówno jako pracownik serwisu, czy też myjni nie masz koszenia trawy i wieszania flag w swoim zakresie obowiązków. To chyba logiczne że chcesz zarobić godnie, a nie być wykorzystywany. Kiedyś w tej firmie pracowało się z uśmiechem na twarzy i zarobki były również ok, w momencie gdy pojawił się nowy dyrektor dziwnym trafem urywają ci co miesiąc to po 100 zł, to po 400 zł, bo takie mają widzimisie. Tylko o to chodzi.

Tak6Nie18
Hospodar
@Makrela

Z dalszej okolicy to tak bo tutaj wszyscy to już dawno wiedzą i nikt miejscowy tu nie zawita nie chce

Tak18Nie
nowy

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracownika działu myjni , zarobki itd ?

Tak1Nie3
Adam

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska pracownika działu myjni, zarobki itd ?

Tak2Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o Mucha SJ - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mucha SJ
2/5 Na podstawie 141 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Katowicka 59