MM Service Lease Polska sp. z o.o.

Katowice

Opinie o MM Service Lease Polska sp. z o.o.

Zenek

Jak się aktualnie pracuje? Taka cisza na forum, czy obawa przed nowymi??

Patrycja

Aktualnie firma prowadzi dwie rekrutacje na stanowiska kierownicze. Czy rekrutacje tego szczebla mają wiele etapów? Z czego się składają? Im wyższe stanowisko, tym wymagania do zweryfikowania podczas procesu rekrutacyjnego są większe. Jak to wygląda w MM Service Lease Polska?

ed

@bum jest oferta dla operatora prasy krawedziowej CNC

Rudy102

Z tego co znajomy mówił to Firma poszukuje specjalistę ds. wynajmu samochodów krótkoterminowego oraz kierowców w związku z dużym rozwojem. Podobno atmosfera OK, Kierownik też w porządku.. Znajomy tam pracuje i nie narzeka. / Katowice

Zostaw opinię o MM Service Lease Polska sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Service Lease Polska sp. z o.o.