Opinie o MM Cars Group w Katowice

MM Cars to Autoryzowany Salon Wielomarkowy z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzację takich marek jak Opel, Chevrolet, Suzuki, Subaru, Jaguar, Land Rover. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie serwisu i usług blacharsko-lakierniczych, a także oferujemy usługi finansowania i ubezpieczenia samochodu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.mmcars.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Cars Group w Katowice

Aneczka Nowy wpis

Chłopak myśli czy by się nie zgłosić na te ofertę dla pracownika przygotowania nowych pojazdów. Ktoś już pracował i może mu polecić? Ogarnianie i ustawianie aut wskazane w opisie raczej nie jest skomplikowane. Czy coś jeszcze dodatkowego wejście w zakres zadań? I jaka będzie miał ogólna atmosferę?

Hej. Widziałam ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży e-Commerce. było w niej napisane, że minimum roczne doświadczenie będzie wystarczające a znajomość branży motoryzacyjnej byłaby mile widziana. Spełniam te warunki i zastanawiam się z jakiej podstawy się rusza. Czy warto aplikować?

Me Nowy wpis

Zadając pytanie na Gowork czy nadajesz się do pracy w tej firmie, samo w sobie pokazuje że nie :) Generalnie należy przyjąć, jak w każdym tego typu salonie: najniższa krajowa + bonus od tego co sprzedasz. Że marka suzuki jakoś mega popularna nie jest, nie należy wierzyć w jakieś cuda zarobkowe.

MisioPysio Nowy wpis

Miałem problem z wymianą opon na zimówki, inny mechanik zatelefonował pól godziny przed terminem z informacją, że nie ma opon... Byłe w nie lada kłopocie ponieważ potrzebowałem tych opon na wczoraj... Pojawiłem się w salonie (Katowice ul. Lotnisko) w dniu 03.10.2023 bez wcześniejszego anonsu. Przedstawiłem problem. Po trzech godzinach odebrałem auto z zimówkami. Oceniam bardzo pozytywnie sposób obsługi, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom które były uprzejme rozwiązać mój problem.

Czy często MM Cars Group poszukuje kogoś na stanowisko Pracownik Kolektury? Ile osób tam pracuje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Cars Group? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Serwisowy - autoryzowany serwis Suzuki, Mitsubishi i Subaru wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ciacia

Nie polecam salony mm cars w Zabrzu kupiłem w styczniu 2023 Suzuki s cros miał mieć wszystko co było w opisie po zarejestrowaniu samochody w dniu odbioru dowiedziałem się że brakuje modułu martwego pola i tak zrobili mnie że nic nie mogłem zrobić bo już był zarezerwowany mannie

Aneta

Interesuje mnie stanowisko specjalisty ds. Sprzedaży e-Commerce, mają obecnie zapotrzebowanie. Powiecie czy na tym stanowisku można liczyć na pracę hybrydowa ze sprzętem od firmy? Czy w ogóle jakiś pracownik firmy pracuje w formie zdalnej lub hybrydowej?

Bernadeta i Alfred Jokiel

W dniu 28.11.2022 zakupiliśmy w MM Cars Zabrze samochód Suzuki S-Cross jestem pod wrażeniem osób pracujących w tym salonie a w szczególności p.Karoliny Kopertowskiej,która jest osobą bardzo kompetentną,kontaktową,sympatyczną i miłą swoją pracę wykonuje z pełnym oddaniem dla klienta.Wszystkie sprawy i terminy które omówiliśmy na naszym spotkaniu zostały dotrzymane. Z pełnym przekonaniem polecę p.Karolinę a co za tym idzie MM Cars Zabrze swoim znajomym oraz osobom zainteresowanym zakupem samochodu. Przy okazji dziękujemy za pyszną kawę :)

Czy MM Cars Group organizuje staże dla studentów?

Dysy

Sądzę, że powinieneś się zgłosić do MM Cars i zapytać w konkretnym oddziale.

Danuta
@Dysy

Tak z ciekawości to czy jest może jakiś odział tutaj, który byłby najlepiej oceniany / polecany przez pracowników? Jeśli tak to który i dlaczego?

Piotr44

Czy na stronie internetowej MM CARS wszystkie oferty pracy są aktualne? Chodzi głównie o Katowice.

Czy pracodawca MM Cars Group motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Roman

Nie. Szczególnie serwis to dramat. Nie szanują w ogóle pracownik, tną pensje.

Danuta
@Roman

Pytanie za co ją tną? Mowa o premii uznaniowej? Ciekawa byłabym argumentu, bo to oznacza, że coś przy serwisie idzie nie tak?

Michał P.

Jestem niezwykle rozczarowany postawą pana Sebastiana Cichońskiego. Najpierw nie odbiera telefonów, nie oddzwania, więc umówiłem się poprzez kontakt e-mailem. Na spotkaniu się nie pojawił, nie napisał, że go nie będzie, w ogóle zero informacji z jego strony. Wpływa to na całą opinię o salonie. Rozmawiając kiedyś wydawał się osobą kompetentną ale jak się okazało to tylko pozory i uśmiech młodego człowieka, który nic nie wie o życiu i poważnym podchodzeniu do klientów. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje względem takiego zachowania. Niestety mniej gwiazdek się nie da przyznać. Odradzam każdemu, kto szanuje swój czas. A firma jest na tyle nieprofesjonalna, że nie potrafi przyznać się, że zatrudnia tak niekompetentnych ludzi, że usuwa opinie o sobie z Google. Generalnie salon przy ulicy Lotnisko serdecznie odradzam, totalnie nieprofesjonalni ludzie!

MMCARS
@Michał P.

Witam, z tego co wiem odezwaliśmy się do Pana z prośbą o kontakt, ale brak odpowiedzi. Z przeprowadzonych weryfikacji systemów i kamer taka sytuacja nie miała miejsca, więc chętnie to wyjaśnimy. Zapraszam do kontaktu.

czytelnik
@Michał P.

Nie da się usunąć opinii wystawionych na wizytówce Google proszę Pana... Więc żadna firma sama ich nie usunie.

crossland
@Michał P.

Opinia zupełnie niezgodna z prawdą, zadziwiająca. Pracownicy profesjonalni z każdego działu z którym miałam do czynienia, mili i pomocni. Atmosfera w salonie rodzinna, co jest pozytywnym zaskoczeniem w stosunku do innych salonów, gdzie jest zwyczajnie sztywno. Zostałam obsłużona z najwyższą starannością, nie mogę nic zarzucić. Wrócę na pewno

Elżbieta
@crossland

A z jakimi działami miałaś do czynienia?:)

Janek

Bo podobnie mnie potraktowano

Astr h

Nie polecam tego salonu!!!! jak chcesz kupić używany samochód, dobrze go sprawdzi!! sprawdzajcie czy opony są nie zamienione, zbiornik do spryskiwaczy czy nie jest pęknięty, czy nie był uderzony, nie wierz w słowa pan podjedzie wymienimy, itd...

XYZ

No i mnie też zwolnili... system działania dokładnie taki sam jak we wcześniejszych zwolnieniach - przyszedłem do pracy (jak co dzień) - nawet dobry humor miałem bo były urodziny mojego syna (wychowuje go sam)... obsługiwałem klienta, kiedy przełożony do mnie podszedł i natychmiast wezwał do siebie... chciałem skończyć obsługę ale mi nie pozwolono... podczas rozmowy stwierdzono że nie widzą mnie dalej w ich zespole, ze nie spełniam ich oczekiwań i muszą mi podziękować... a to wszystko po tylu latach, z planem zrobionym w 300% nie w 100%... z najniższą krajową i brakiem podwyżek... Nawet o premię nie pytałem... Ale najgorsze jest to, że w urodziny mojego syna (wiedzieli o nich).... :( Na koniec kazali mi wybrać zaległy urlop i stwierdzili że nie mogę mieć do nich żalu bo wypłate przez kolejne 3 miesiące mam zapewnioną (okres wypowiedzenia) a nie muszę nic robić... i dali chwile na zabranie swoich rzeczy... MM Cars to "solidny pracodawca" jak nic...

@XYZ

W UK lub w Irl. Za takie coś jest sprawa w sądzie. Nie można sobie nikogo od tak ...zwolnić.

DADUS

Mając gotówkę w ręku zostałem potraktowany jak szmaciarz w salonie hyundaya Piotrowice. Kupujesz albo (usunięte przez administratora). Byłem, widziałem, nigdy więcej !!!!!!!!!!

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MM Cars Group?

A co chciałbyś wiedzieć ?

Kostek

Liczyłem, że na tym forum znajdę więcej informacji o pracy w firmie, czy w ogóle kogoś teraz potrzebujecie?

@Kostek

A jakie informacje chciałbyś znać i o którym oddziale mówisz ?

Ania i Andrzej

W dniu 27.06.2020r. zdecydowaliśmy się na zakup Huyndaia Tucsona. W salonie w Katowicach Piotrowicach mieliśmy okazję korzystać z usług fachowej obsługi Pana Przemysława oraz merytorycznego doradztwa kredytowego Pana Macieja. Zakup został sfinalizowany parę dni później. Na każdym etapie załatwiania spraw "papierkowych" i nie tylko mieliśmy kontakt z Panami Przemysławem i Maciejem. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to z ich pomocy mogliśmy korzystać. Jeżeli wszyscy pracownicy salonu mają taki stosunek do klienta to szczerze gratulujemy :) polecamy w 100% i dajemy ***** gwiazdek :)

Tytus

Koszmarna obsługa klienta. Niekompetentni ludzie. Klient traktowany jest jak za czasów PRL To klientowi robi się łaskę, że przyjmuje się jego samochód do naprawy. Gburowatość personelu. Nieprawdopodobnie długie terminy sprowadzania części zamiennych.

Miklas

Miałem problem z samochodem, będąc w Katowicach, głośne metaliczne odgłosy z komory silnika. Zadzwoniłem do serwisu, sympatyczny Gość poprosił o przyjazd, nie obiecując, że zdiagnozują, ale zerkną i postarają się coś powiedzieć. Przyjechałem, spotkałem korpulentnego człowieka w okularach, którego poprosiłem o pomoc a On stwierdził, że nic mi nie pomoże bo jest 13.15 ( sobota), nie zrobił nic, to po co przyjechałem, skoro nie zamierzali, przynajmniej postarać się pomóc? Bardzo słabo, zero zaangażowania, za wyjątkiem człowieka, który telefon ode mnie odebrał. Poprosiłem, że może chociaż na podnośnik wezmą samochód (roczna Astra V) ale też mnie zignorował. To jaki to dealer, profesjonalista? Powiem jednak temu korpulentnemu Panu, że pozbawił swojego Pracodawcę sporego dochodu: diagnoza, innego serwisu: wyciek oleju że skrzyni biegów przez półoś napędową, wymiana elementów skrzyni biegów. Wniosek: warto zrobić choćby cokolwiek. Mam nadzieję, ze ten Pan kiedyś bedzie miał problem ze swoim pojazdem i też ktoś Go tak potraktuje. Karma wraca. Zdecydowanie nie polecam tego serwisu. Pozdrawiam

londekk

Kupiliśmy w tym salonie katowickim auto, polecam , rewelacyjna obsługa, fachowcy, uprzejme podejście do klienta. Wyjątkowa atmosfera

Dzimbo
@londekk

Zgadzam sie :) w Katowicach obsluga naprawde jest swietna, nie raz mialem okazje z nimi "handlowac":D maja naprawde umiejetnosci!

Zostaw merytoryczną opinię o MM Cars Group - Katowice

• Jak się pracuje w MM Cars Group?

Zobacz opinie na temat firmy MM Cars Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MM Cars Group