Opinie o Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans w Sosnowiec

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Mechanik Lotniczy w firmie Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans? Co sądzisz o rekrutacji?

pawian Nowy wpis

Nie płacą zgodnie z umową, nie dają na parkingi, trzeba tankować za swoje jak się chce wrócić do domu. Zenada

Olga Nowy wpis
@pawian

No wiesz ogólnie to fajnie jakby zwracali za powroty ale chyba nie są do tego zobligowani? :( A z tym niepłaceniem zgodnie z umową to o co chodzi?

. Nowy wpis
@pawian

A to jakieś nowości ... żenada to chyba jest to co pan wypisuje .... a skoro był pan pracownikiem to moze warto napisac dlaczego pan nim juz nie jest zamiast pisac glupoty !

Grupa Transportowa

Współpraca w oparciu o stałe zlecenia, bez żadnych komplikacji. Realizacja zleń na czas oraz dobry kontakt z przewoźnikiem i kierowcami

Stefan
@Grupa Transportowa

A prawda to że na wszystko żałują jak to ktoś pisał wcześniej? Bo dlaczego takie komentarze, przecież nie bez powodu? Pytam bo nie chcę źle trafić.

Teresa

Hej, zainteresowała mnie informacja, że firma nie dotrzymała obietnic złożonych podczas rozmowy rekrutacyjnej. W pierwszej kolejności pomyślałam, że pewnie dotyczy to stawki, ale twierdzicie, że pieniądze się zgadzają. Napiszcie proszę, jakie zatem ustalenia nie zostały dotrzymane? Próbowaliście rozmawiać na ten temat z przełożonym, udało się coś wynegocjować? Liczę na szczere opinie, mąż szuka nowej pracy, chciałbym go przestrzec, na co warto zwrócić uwagę, przy podpisywaniu umowy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pomocnik lakiernika do warsztatu samochodowego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Szymon

Ostrzegam przed tą firmą. Powroty do kraju na oparach. Nie płaci tak jak obiecuje na rozmowie. 11 dni/3 dni za 6000zł. Odpowiedź nasuwa się sama.

Maja
@Szymon

Cześć, dziękuję za Twój komentarz. Napisałeś w nim, że firma Simtrans nie do końca postępuje zgodnie z warunkami ustalonymi na umowie, a dokładnie nie zgadza się wysokość wynagrodzenia. Jakie pensje Wam obiecano, możesz powiedzieć?

Romi
@Maja

Co do kasy niemam zarzutów, ile obiecali tyle wypłacili, ale kasa nie najważniejsza .

Zbynio

straszne chytrusy na wszystko żałują,co innego na rozmowie co innego w rzeczywistości, ale to normalne w takich małych firmach trzeba się wykłucać,lepiej poszukać pracy w dużych zakładach przynajmniej nie rozliczają cię z każdego kilometra raczej nie polecam

Romi
@Zbynio

Potwierdzam, każda minutą pracy ma bydz wykorzystana , to że wolnego parkingu w nocy nie znajdziesz to dla nich jest tylko teoria, i za przeciągnięty czas pracy nikt mandatu nie zwraca.inaczej umawia się na rozmowie a inaczej jest w praktyce.tankowania na porozumienie z ,,prezesem,, nie raz trzeba czekać aż znajdą tanie paliwo ,w jakiejś wiosce gdzie okaże się po przyjeżdzie że ciężarôwką nie da się podjechać pod dystrybutor,BAŃKI Z ADBLU W KUFRACH POD NACZEPĄ, A PASY NA LEŻANCE GDY DO FULA NACZEPA ZAŁADOWANA. PARODJA FIRMY TRANSPORTOWEJ

Witam firma mała zestawy nowe dużo kierunków w zależności co kto lubi ja jeździłem na 2 tyg 52 euro już od wyjazdu z bazy i podstawą 2100 także nie ma źle. Jak robisz i nie ściemniasz nikt się złym słowem nie odezwie

Artur

Witam pracowałem w tej firmie kasa na czas zawsze 10 na koncie i tak jak u wszystkich 50 E dieta +podstawa jazda nowymi zestawami , jeżeli robisz to co potrzeba to nikt się nie wtrąca polecam .

@Artur

Jakieś nowe informacje na temat pracy w firmie? Jakie zarobki i obsługiwane kierunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans?

Zobacz opinie na temat firmy Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans?

Siemionka Krzysztof Fuh Simtrans
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wagowa 30 lok. 93
    41-215 Sosnowiec