Opinie o MM Cars Group w Katowice

MM Cars to Autoryzowany Salon Wielomarkowy z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Posiadamy autoryzację takich marek jak Opel, Chevrolet, Suzuki, Subaru, Jaguar, Land Rover. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie serwisu i usług blacharsko-lakierniczych, a także oferujemy usługi finansowania i ubezpieczenia samochodu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego www.mmcars.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie informacje o samochodach oraz o usługach towarzyszących.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Cars Group w Katowice

kowal

Dobry pracodawca, atmosfera w pracy swietna. Mamy naprawde fajny zgrany zespol :)

irek

uczciwe wynagrodzenie, dobre warunki pracy. ja sobie chwalę robotę

@irek

Piszesz o pracy na myjni ?

Ula

Z całą pewnością firma nie zwalnia bez konkretnych podstaw. jeśli już to muszą być poważne powody.

Murzyn
@Ula

Witam wszystkich i niestety musze potwierdzić to co pisze XYZ Byłem świadkiem jak mechanik dostał wypowiedzenie bo odmówił przełorzonemu polecenia odgarnięcia śniegu przed budynkiem, cytuje "Po co mi mechanik który śniegu nie chce odgarnąć" ???? Wtedy to była próba zastraszenia pracownika i powiedzieli ze dostaje jeszcze jedna szanse. Dodam jeszcze że ten mechanik pracował w tej firmie 15lat także szkoda słów. Oni patrzą tylko na wydajność na swoje słupki zeby sie zgadzały i na swoje 4 litery reszta się nie liczy.

@Murzyn

Jak mógł pracować w tej firmie 15 lat jak MM Cara Kościuszki jest 6 lat na rynku. Jak chcesz pisać opinię to pisz sprawdzone informacje. Same bzdury piszecie.

znafca mm
@anonymous

MM cars jest obecny na rynku od lat 80 kiedy to (usunięte przez administratora)jako zwykły handlarz zaczynał koło Belga w komisie.

Agnieszka
@Ula

no podejście do pracownika jest uczciwe, jak ktoś pracuje i jest w porządku to nie ma problemów żadnych

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako pracownik działu myjni chodzi mi o zarobki itd ? Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MM Cars Group? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Serwisowy - autoryzowany serwis Suzuki, Mitsubishi i Subaru wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Grzegorz

Białe Renault Kangoo II za 23900,00 zł. Z ogłoszenia na stronie wynikało, że samochód miał mieć drzwi przesuwane z lewej i prawej strony, elektrycznie sterowane lusterka, półkę pod sufitem, światła przeciwmgielne, tempomat. Na umówionej wizycie okazało się, że nic z tego w oferowanym samochodzie nie było. Samochód oferowany do sprzedaży z zewnątrz był zwyczajnie brudny. "sprzedawca" nic o wozie nie wiedział - np. kiedy był robiony rozrząd. Samochód był poważnie uszkodzony - popękany i obity przedni zderzak i przednie nadkole; tylny zderzak wyraźnie odstawał, o czym nie było mowy w ogłoszeniu. Zmarnowałem cały dzień. Nie polecam.

Nie polecam

Byłem ostatnio na rozmowie w MM cars rentals w hyundaiu. Szukaja osoby ktora się zajmie nowo otwartym tam dzialem wypozyczen samochodow. Ogolnie przejechane na marne kilometry. Jedna osoba sie zajmuje łapanką ludzi i zapraszaniem na rozmowy a zupełnie inne osoby sa na rekrutacji, swoją drogą chyba mają małe doswiadczenie w przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych bo poza pytaniem o moje poprzednie miejsce pracy i oczekiwania finansowe nie mieli wiecej pytań :D juz w tedy wiedziałem że oddzwonią na pewno :D Nie wiem czy to kierownik czy inny biuras ale chyba myli pojęcia brutto/netto i sami nie wiedzą czego szukają... a nie wiem... goscia co powie 2000netto razem z premiami.

Edward
@Nie polecam

W Twoim przypadku firma MM Cars Group zaproponowała stawkę wynagrodzenia na poziomie 2000 zł netto? Poruszałeś może z osobami prowadzącymi rekrutację kwestie ewentualnych podwyżek wraz z upływem stażu pracy? Zastanawia mnie również, czy pracodawca scharakteryzował Ci to, czym miałbyś dokładnie zajmować się w firmie? Przedstawiono Ci zakres obowiązków? Proszę o uzupełnienie wpisu.

Rybka welonka

(usunięte przez administratora) co tam nowego słychać na pokładzie tej łajby ? No, oprócz tego że prezes wywalił tych wszystkich kierowników, dyrektorów karierowiczów bez elementarnej wiedzy mechaniki...szkoda że o kilka lat za późno...ehhh a kiedyś musiały być nocki żeby robotę ogarnąć tyle tego było...

Ja1

Zaraz zaraz A gdzie te wszystkie ,,rybki płynące z prądem,,hehehe

XYZ

Ula jesteś w błędzie... Ale jeśli chcesz sprawdzić to na własnej skórze- zapraszamy do nas- złóż CV!!! Będziesz mogła się przekonać jak to jest... Zapraszamy serdecznie :) Ostatnio przyszedł do mnie kierownik i wprost powiedział że jeśli nie będę robił tak jak on chce (czyli fuszerke) ...to papa... A najgorsze jest to że przy takim podejciu przełożonych nie tylko firma traci ...Ale przede wszystkim klient...

XYZ

Ula jesteś w błędzie... serdecznie zapraszam do nas - złóż CV ! Sama się przekonasz jak jest... I gwarantuję że po 3-4 miesiącach zauważysz sama co tu się dzieje... Ostatnio Kierownik dał mi wprost do zrozumienia, że albo będę robił tak jak on chce (czyli fuszerke) albo papa... A na takim myśleniu przełożonych traci nie tylko firma ale i klienci...

Mechanik

Byłem zainteresowany zatrudnieniem się w mmcars ale po przeczytaniu opinii odpuszczę szkoda, że jest tam tak zle w poprzedniej pracy spotkałem się z takimi problemami zeby byla dobra atmosfera trzeba traktowac ludzi na rowni z szacunkiem nie wazne kim jest i ile tam robi w dawnej firmie poprawili atmosfere szybko bo na szczęście dyrektor mial rozum. Zwolnili kapusi kierownictwo też zarobki podnieśli mialem takiego w serwisie kiedys lizus masakryczny Panie kierowniku to kiedy idziemy na quady zrobic Ci kawę fajna fryzura... zal

XYZ

Myśl jak chcesz... nie piszę tego tutaj żeby oceniać firmę czy zniechęcić potencialnych kandydatów- Piszę, żeby pokazać wszystkim jakie u nas są problemy, że nawet w tak dużej firmie mogą Cię zwolnić z dnia na dzieńl i dostaniesz 15 min na zabranie swoich rzeczy, a jak zapytasz dlaczego to Cię wysmieją i oskarżą... Piszę to wszystko tutaj- bo jeszcze mam nadzieję, że będzie u nas jak dawniej, że ktoś z góry będzie chciał i będzie miał czas coś z całą chorą sytuacją zrobić...

Weronika

@XYZ Czy możesz napisać, co wpłynęło na taką zmianę atmosfery i stosunków w zespole MM Cars? Oczywiście nie zmuszam, jednak użytkownicy zapewne chętnie poznaliby powód takich zmian oraz to, czy z tą zmianą atmosfery przyszły jakieś zmiany w systemie motywacyjnym bądź przetasowania? Jak to w tej chwili wygląda?

@Weronika

Zła atmosfera u nas niestety ciągle się pogłębia- Nie wiem dlaczego, nie wiem jak to zmienić... A bardzo bym chciał codziennie rano każdy z nas przychodzi do pracy ze strachem w oczach... i stara się nie narażać (nawet koleżance z działu, która ciągle biega do przełożonego). Profitów w systemie motywacyjnym osobiście nie odczułem żadnych, a inni -nie wiem- na takie tematy nie wolno nam oficjalnie miedzy sobą rozmawiać (a teraz - tym bardziej).

Weronika

@XYZ Rozumiem, dziękuję Ci za odpowiedź. Naturalnie, nie proszę Cię o to, abyś wypowiedział się w taki sposób, który ułatwiłby komukolwiek, czy to pracodawcy, czy innym pracownikom, identyfikację Twojej osoby. Niemniej jednak, chciałabym spytać o to, jaka atmosfera panuje w firmie MM Cars Group pomiędzy pracownikami? Jakbyś ją ocenił? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

@Weronika

Atmosfera między pracownikami jest średnia - jest kilka osób które traktowane są lepiej niż reszta- i z nimi lepiej nie zadzierać... Kiedyś byliśmy wielką paczką, teraz każdy pod każdym dołki kopie...

Weronika

@XYZ, rozumiem, że nie spotkała Cię bezpośrednio taka sytuacja, ale czy to, o czym piszesz, często ma miejsce w MM Cars Group? Długo już pracujesz w tym miejscu? Jak wygląda socjal w tej firmie? Czy pracownikom przysługuje na przykład prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty Multisport?

@Weronika

W ciągu ostatniego miesiąca zwolnili tak 2 osoby (wcześniej też były zwolnienia) - pracownicy dostali wypowiedzenie i 15 min na zabranie swoich rzeczy... wszyscy się u nas boją i zastanawiają kto będzie następny... Nie mogę napisać ile dokładnie pracuje - bo nie chcę się narażać pracodawcy- dłużej niż 2 lata Socjal? Są paczki na święta i na dzień dziecka, nie ma prywatnej opieki medycznej ani dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego tez nie ma -więc warto się dodatkowo ubezpieczyc we własnym zakresie

XYZ

Pracujesz, starasz się, a tu pewnego dnia przychodzisz do roboty i dostajesz wypowiedzenie (i nie piszcie że każde zwolnienie ma swoją przyczynę - bo jednych zwalniają za drobiazg, a innym nawet nie uzasadniaja dlaczego) ...bez względu na to czy pracujesz w tej firmie miesiąc czy 5 lat... ostatnio się tam popsuło - wierzcie mi - ja tam jeszcze pracuje...

Weronika

@Tedy, co ma na celu Twój komentarz? Jesteś zainteresowany pracą w MM Cars Group? Widzę, że wiele opinii pochodzi od klientów firmy - może jednak chcieliby wypowiedzieć się także jej pracownicy? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! Każda wypowiedź może być bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w MM Cars Group.

Tedy

Idealnych firm n ie ma tak jak i pracowników!!!

Adi

Kupiłem M.ASX w tym tygodniu w tym salonie , dla mnie bomba ! samochód super . Pani N ,która prowadziła sprzedaż na wysokim poziomie . Polecam

Weronika

Witam, forum dotyczy tego jaka atmosfera pracy panuje w MM Cars Group. Stąd tez swoje pytanie kieruje w szczególności do osób, które pracowały bądź pracują w tej firmie. Jak pracodawca firmy wypada w porównaniu do konkurencji w mieście Katowice?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Cars Group - Katowice

• Jak się pracuje w MM Cars Group?

Zobacz opinie na temat firmy MM Cars Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MM Cars Group