MM-Cars Dalków 106

Dalków

MM-Cars Dalków 106

Opinie o MM-Cars Dalków 106

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w MM-Cars Dalków 106 uległ zmianie?

Piotr1984

Polecam tego sprzedawcę ponieważ jestem zadowolony z zakupu. Auto sprawuje się dobrze.Otrzymałem też ofertę pomocy w czynnościach późniejszego serwisowania auta. Pozdrawiam!

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w MM-Cars Dalków 106? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tadeusz

Witam, ostatnio w lipcu 2017 roku byłem u tego pana aby zakupić od niego pojazd... Co mnie bardzo zdziwiło niektóre elementy blacharskie były wypsikane jakąś substancją przypominającą PLAKA . Gdy zapytałem go czy możemy podjechać na stację diagnostyczną to kategorycznie odmówił używając argumentu .. nie mam na to czasu , przyjdzie ktoś inny to kupi jak auto stoi.. zapewne auto miało poważną naprawę bądź jej wymagało. Jednego jestem pewny dobrze, że nie kupiłem tego auta... Z takim podejściem handelek nie będzie szedł. Pozdrawiam

Hm

To ja nie wiem, @Kolejny pisze że wszystko super, @pawel1562 że przeciwnie. Jak dla mnie samochody mają dobre przecież, do tego jeszcze dają gwarancję, więc jak coś ci się nie podoba @Pawel1562 to możesz to zgłosić.

Kolejny

Kupiłem Citroen z tej Firmy użytkuje już ponad miesiąc ogólnie wszystko w porządku obsługa tez bez zastrzeżeń myślę ze warto można Polecić

pawel1562

oszuści piszą ze auto bezwypadkowe a świeżo malowane siedzenia mokre nie polecam tego sprzedawcy

Klient

Kupiłem od pana Mateusza peugeota 407 jestem bardzo zadowolony z samochodu jak rownież z obsługi ! Mam samochod juz jakis czas i wszystko w najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa i podejście do klienta. Jak najbadziej polecam

piotr1978

Ja nie potwierdzam opinii powyzej. Kupilem od tego pana Peugeota 407 bardzo przyjemna mila obsluga przystepne ceny .Opis zgodny z prawda. Auto smiga bez zarzutu od pol roku. Wiadomo jak to przy zakupie uzywki trzeba bylo liczyc sie z drobnymi kosztami (klocki ,rozrzad).polecam!

kolejny

wszystko prawda, syf i malaria, omijać.

klient

Sprzedają używane auta. Oszuści. Cwaniaczki. Kłamcy. Auto usyfione, mokre w sodku, mega pordzewiałe a wopisie "laleczka" , nie mają paliwa by klient mógł się przejechać!!!! komedia. MM-cars Dalków 106 kontakt: 516 743 506 omijać z daleka tego śmiesznego człowieka i jego auta.

Zostaw opinię o MM-Cars Dalków 106 - Dalków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM-Cars Dalków 106