Opinie o MM-Cars Dalków 106 w Dalków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM-Cars Dalków 106. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM-Cars Dalków 106 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM-Cars Dalków 106 w Dalków

Kupiec auta mm cars Nowy wpis

Samochód bardzo zniszczony, nic nie działa, szyby popękane opony Łyse,akumulatora nie ma odpalal z kabli, klima nie działa. 300km jechaliśmy na darmo.

Jak Nowy wpis

ogólnie nie polecam,brak profesjonalności, nie chcą podać nr. vin auta do sprawdzenia. Cały dzień czekałem ,i się nie doczekałem. To nie czasy PRL, żeby składaki sprzedawać! Ale widać ta firma dalej żyje w tych czasach.

Piotr1984 Nowy wpis

Polecam tego sprzedawcę ponieważ jestem zadowolony z zakupu. Auto sprawuje się dobrze.Otrzymałem też ofertę pomocy w czynnościach późniejszego serwisowania auta. Pozdrawiam!

Tadeusz Nowy wpis

Witam, ostatnio w lipcu 2017 roku byłem u tego pana aby zakupić od niego pojazd... Co mnie bardzo zdziwiło niektóre elementy blacharskie były wypsikane jakąś substancją przypominającą PLAKA . Gdy zapytałem go czy możemy podjechać na stację diagnostyczną to kategorycznie odmówił używając argumentu .. nie mam na to czasu , przyjdzie ktoś inny to kupi jak auto stoi.. zapewne auto miało poważną naprawę bądź jej wymagało. Jednego jestem pewny dobrze, że nie kupiłem tego auta... Z takim podejściem handelek nie będzie szedł. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MM-Cars Dalków 106? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Hm

To ja nie wiem, @Kolejny pisze że wszystko super, @pawel1562 że przeciwnie. Jak dla mnie samochody mają dobre przecież, do tego jeszcze dają gwarancję, więc jak coś ci się nie podoba @Pawel1562 to możesz to zgłosić.

Kolejny

Kupiłem Citroen z tej Firmy użytkuje już ponad miesiąc ogólnie wszystko w porządku obsługa tez bez zastrzeżeń myślę ze warto można Polecić

pawel1562

oszuści piszą ze auto bezwypadkowe a świeżo malowane siedzenia mokre nie polecam tego sprzedawcy

Klient

Kupiłem od pana Mateusza peugeota 407 jestem bardzo zadowolony z samochodu jak rownież z obsługi ! Mam samochod juz jakis czas i wszystko w najlepszym porządku. Bardzo miła obsługa i podejście do klienta. Jak najbadziej polecam

piotr1978

Ja nie potwierdzam opinii powyzej. Kupilem od tego pana Peugeota 407 bardzo przyjemna mila obsluga przystepne ceny .Opis zgodny z prawda. Auto smiga bez zarzutu od pol roku. Wiadomo jak to przy zakupie uzywki trzeba bylo liczyc sie z drobnymi kosztami (klocki ,rozrzad).polecam!

kolejny

wszystko prawda, syf i malaria, omijać.

klient

Sprzedają używane auta. Oszuści. Cwaniaczki. Kłamcy. Auto usyfione, mokre w sodku, mega pordzewiałe a wopisie "laleczka" , nie mają paliwa by klient mógł się przejechać!!!! komedia. MM-cars Dalków 106 kontakt: 516 743 506 omijać z daleka tego śmiesznego człowieka i jego auta.

Zostaw merytoryczną opinię o MM-Cars Dalków 106 - Dalków

MM-Cars Dalków 106