Getin

Wrocław

Opinie o Getin

Olaf

Przeprowadze szturm na windykacje getback we Wrocławiu nękany podanymi pismami wywierają presję i za wszelka cenę masz im płacić bo jak nie to straszą dłużnika przedawnionymi długami sądami policja prokuratura komornikami nie idą na żadne ugody z dłużnikiem jak im dłużnik proponuje windykacje podjęła się samosadu chodzą po firmach i straszą pracodawców o umorzonym przedawnionym długu pracownika postanowienie sadu o niewypłacalności pokaz pracodawcy aby niedal się zrobić w konia windykacji ani zastraszyć może wystąpić z pismem do sadu o nękanie jego firmy i pracownika firma windykacyjne zapłaci karę wyłudzenie oszustwo podrobienia dokumentów i pieczęci getback powstańców śląskich 2-4 Wrocław oszuści windykacja niema prawa dloznikowi ściągać wynagrodzenia

Zostaw opinię o Getin - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin