Opinie o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medtronic Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medtronic Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medtronic Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Violetta

@Dziks, dostać się wcale nie jest aż tak trudno - wystarczy być otwartym i uśmiechniętym na rozmowie kwalifikacyjnej i dobrze znać obcy język adekwatnie do stanowiska na które się aplikuje. Medtronic lubi krótkie okresy wypowiedzenia u kandydatów, więc jeżeli ktoś ma 3-mce to musi naprawdę wypaść super żeby Medtronic poczekał. Ja pracuję w Medtronicu od ponad roku i moje wrażenie jest dobre. Zarobki powyżej średniej w Obsłudze Klienta. Ciężko znaleźć podobne zarobki w konkurencyjnych firmach. Jest możliwość pracy w domu, ponieważ każdy dostaje laptopa na którym pracuje. Firma zapewnia dużo szkoleń. Ambitni ludzie którzy chcą robić coś więcej poza swoimi standardowymi obowiązkami mają szansę na awans. Minusem jest to że Medtronic zatrudnia ostatnio bardzo dużo ludzi, więc robi się ogromna korporacja. Jeżeli ktoś z Was rozważa pracę w tej firmie mogę pomóc coś doradzić.

Piotrek
@Violetta

witam..czy pani jeszcze pracuje w tej firmie? Jakie sa godziny pracy?

@Piotrek

Piotrek, nie pracuję już w tej firmie :) Ale mam cały czas kontakt z pracownikami Medtronica, więc jestem na bieżąco. Godziny pracy są uzależnione od godzin pracy rynku dla którego będziesz pracować. Niektóre zespoły zaczynają od 8 rano, niektóre od 9, 10, Portugalski zespół nawet czasami o 11. Ludzie, nie słuchajcie tych bredni że Medtronic nie zatrudnia cudzoziemców. Obcokrajowców jest chyba tak samo dużo jak Polaków. To firma otwarta na wszystkie narodowości, powtórzę raz jeszcze że nawet supervisorzy są cudzoziemcami. Wszystkie oficjalne spotkania firmowe są w języku angielskim.

adam
@Violetta

Mam 1 pytanie - najpierw przeszedlem do 2 kola rekrutacji,potem rozmowa telefoniczna i pozniej spotkanie na interview mam nadzieje s mojimi przelozonymi - przelozonym - powiedzieli ze sie odezwa tak do 1-2 tygodni - i moje pytanie jest czy informuja kandydatow o wynikach ?

@adam

Adam, tak powinni poinformować o wyniku rekrutacji, im bardziej przypadłeś im do gustu tym szybciej Cię poinformują. Mnie poinformowali po tygodniu od rozmowy i zaraz potem dostałam ofertę pracy.

abcd

praca jak kazda praca w korpo.klepanie zamowien.pensja wyzsza niz przecietna w warszawie, ale to dlatego, zeby nie bylo duzej rotacji ludzi. placa 5500-6500 brutto na poczatek plus jakies premie, wiec zle nie jest. jeden z drigim sie zastanowi zanim zrezygnuje z ok 5000 na reke w ogolnym rozrachunku ( trudno dostac prace z podobna pensja znajac tylko jezyk niemiecki, holenderski czy inny). praca dobra dla ludzi, ktorzy chca odlozyc troche pieniedzy na mieszkanie, start wlasnej dzialalnosci. w normalnuch warunkach nie bylbym w stanie wytrzymac takiej klepaniny, ale kto co lubi...

Dinamarka
@abcd

Jak dlugo czekałaś na informację o przyjęciu?

Freud

Jaką flota dysponuje firma i jakie zarobki na początek dla PH? Pozdrawiam

aktualny_pracownik

nie wiem skąd takie opinie, praca we własnym tempie (tak długo, jak się człowiek nie obija i ma wystarczająco szarych komórek), nikt przesadnie nie patrzy się na ręce ani nie pyta dlaczego byłeś zbyt długo na przerwie czy lunchu. Pensja dużo wyższa od oficjalnej średniej krajowej, co jak na wysyp korpo w Warszawie jest świetnym wynikiem. Ktoś może mieć przeciwko HR jedynie jeśli... nie udało się mu zatrudnić a potem ma za złe biorąc pod uwagę jaką pensję musiał sobie darować. Ktoś chyba się bardzo uwziął bo pierwsze 3 opinie (negatywne) mają bardzo krótki odstęp czasowy od siebie jak na tą stronkę.

NowaPraca
@aktualny_pracownik

Witam, na róznych forach prawcowniczych często pojawiają się opinie, że Medtronic Polska dobrze płaci. A czy można byłoby to nieco uściślić, jakiego rzędu to są pieniądze? Powiedzmy, taki zwykły "klepacz" do obługo klienta na ile może liczyć (brutto) na starcie? 3000, 4000, 5000zl? Czy może więcej? :) Z góry dziekuję za info. Pozdrawiam! Andrea

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
jawiem

Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego - na początku złote góry obiecują i mnóstwo bonusów a potem tylko oranie pracowników i największy korporacyjny młyn jaki widziałem. Zrezygnowałem bo pracuje żeby życ a nie żyję dla pracy. Chetnie promowane osoby sklonne do oddania swojego prywatnego czasu.

ciagdalszy

Niestety, ale musze sie zgodzic z przedmowcami w 100%(usunięte przez administratora) Odradzam prace w tej firmie.

@ciagdalszy

Hmmm czytam i oczom nie wierzę...Co to za opinia o nowym zarządzie?? Przecież zarząd zmienił się w 2009.

KtośTaki2

Nowy Zarząd, nowe zasady -(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medtronic Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medtronic Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medtronic Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medtronic Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medtronic Poland Sp. z o.o.