Opinie o Bialmed Sp. z o.o. w Biała Piska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bialmed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bialmed Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialmed Sp. z o.o. w Biała Piska

Wercia Nowy wpis

Widzę, że od prawie roku nie można się dowiedzieć co się dzieje na dziale handlowym a są teraz do niego właśnie nabory. może mnie się uda wyciągnąć trochę informacji? przede wszystkim podstawa mnie interesuje, czy dla każdego wyniesie tyle samo czy coś jeszcze jednak na nią wpłynie? Na przykład wyksztalcenie / doświadczenie? jest też szansa na ocenę tegorocznych targetów?

Zainteresowany Nowy wpis

Witam mam pytanie? Czy można wstawić swoje autą z kierowcą(chodzi o busa chłodnie)

Czy w Bialmed Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Halina Nowy wpis

Ale chyba aż tak źle nie jest, skoro firma nie ogłasza się z naborami :3 Wydaje mi się, że wypowiedzi należą do kierowców i magazynierów. A co z administracją firmy? Może ktoś z pracowników zaryzykowałby wpis o pracy "biurowej", w końcu ktoś utrzymuje kontakty ze szpitalami, przedstawia im oferty. Jak się pracuje w dziale handlowym, jakie są zarobki?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bialmed Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy - branża medyczna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kierowca Bialmed

Praca na kierowcy jest Ok.. jak się policzy godziny to może faktycznie wychodzi prawie dwa etaty ale praca ogółem nie jest ciężka i adekwatnie dobrze płatna. Nie narobisz się to nie zarobisz, ale warto spróbować, można zwiedzić cała Polskę. Godziny pracy pozostawiają wiele do życzenia, ale do wszystkiego można się przywyczaić

Ela

Witam. Pokazała się oferta pracy dla magazyniera i logistyka . Co sądzicie jaka kasa? Dzięki

@Ela

Praca na magazynie glownie zmiana nocna. Jak ktoś lubi to są sobie radę

Agata

Ja mam pytanko - ile godzin dziennie i ile razy w tygodniu się pracuje, jak wyglada grafik? Czytam tu wciąż, że trasy za długie, że śpi się po kilka godzin albo, że nawet jazda przez 24h... Powiedzcie mi proszę, jaki jest zapis w umowie w ogóle? I czy jest przestrzegany :)Minęło troszkę od ostatniej opinii, więc na to liczę, że się poprawiło, a mąż szuka pracy.

Nikita
@Agata

Widać bardzo bystry twój mąż kiedy tyle czasu szuka pracy i musisz dla niego szukać Pracy. W trasy też będziesz z nim jeździć ? Wynagrodzenie też będziesz POBIERAĆ ? Masz chłopa bez JAJ.. Sory bez obrazy nie ośmieszaj się dziewczyną miej o drobinę własnej godności.

Leszek
@Nikita

A czemu od razu tak niemiło i w zasadzie zupełnie nie na temat? Może mąż tej Pani nie ma konta i nie wie, że żona pyta w jego imieniu? Znasz odpowiedź na te pytania? Może podzielisz się i podpowiesz kandydatom/zainteresowanym pracą tutaj? Np. mi, mężczyźnie skoro to istotne :)

@Agata

Super bardzo uczciwa Firma

Witam. Pracuję jako kierowca w bialmedzie już 12 lat i powiem tak. Kasa na czas,umowa o pracę od pierwszego dnia, pewne dochody 12 miesięcy w roku . Jak nie masz jaj i jesteś sterowalny to odpuść bo wpadniesz pod but kierownika magazynu który zadba o to żebyś się nie nudził a jazda przeladowanym samochodem to nie są żarty (zaśniesz tylko raz) i jak wcześniej jakiś kolega którego napewno znam powiedział twoja trasa jest ustalana od tak jak kierownikowi się chce. Logistykę można śmiało oddać do antykwariatu. Twoje zdanie tam nic nie znaczy i jak przyszłoby ci do głowy się zbuntowac żeby coś na lepsze ugrać to zapomnij. Bo jest tam sztywna ekipa która żyje ta firmą i godzi się na wszystko więc nikt cie nie poprze i do tego cię potpierdola zanim za szlaban wyjedziesz..I jeszcze jedno towaru jest zawsze w opór , (usunięte przez administratora) na paletach jakiego nie widziałeś. A ty musisz to załadować i potem dobrze wydać a pomyl się tylko to płacisz. Czasami nie musisz się pomylić a i tak zapłacisz bo Twoje zdanie nie jest brane pod uwagę. Ja Pracuję bo muszę i nic innego nie umiem robić. Raz lepiej raz gorzej ale do przodu

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bialmed Sp. z o.o.?

Szofer

Na start dostaje się jako kierowca od 2800 do 3500zł, o reszcie nie wiem

Bronisław
@Szofer

Mówisz o kwocie brutto czy netto? I jak oceniasz podejście do pracownika w Bialmedzie? Można się dogadać z szefostwem w przypadku jakichś nieporozumień? Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Daj znać!

Szofer

Powiem tak. Jako kierowca można zarobić tam 3000 na rękę na start więc jak na piskie warunki całkiem sporo. Jednak tak ktoś niżej już napisał, trzeba być dyspozycyjnym cały tydzień i przygotowanym na trasę, krótkie trasy w piątek nie wchodzą prawie w grę bo są obsadzone w większości przez pupilków szefa. Praca od 8 do nawet 24 godzin dziennie (np kiedy wysyłają na trasę do Opola w piątek na jeden dzień) więc mimo że pensja finalnie jest całkiem spora to w przeliczeniu na godziny wyjdzie na to że zarabiamy tzw. psie pieniądze. Kiedy zwróci się "górze" uwagę na warunki pracy zamydlą tylko oczy żeby ludzie się za bardzo nie burzyli ale nadal jest to samo. I tłumaczenie ciągle takie że a to ludzie na urlopach a to na zwolnieniach i nie ma komu jeździć. Propos rotacji to faktycznie, często nowi kierowcy po zobaczeniu ilości towaru na trasę zwyczajnie zostawiają kluczyki i idą do domu. Generalnie nie polecam ale są ludzie którym się podoba taki tryb życia

Internauta

Niby nie korporacja.... niby firma rodzinna... natomiast rzeczywistość jest zupełnie inna. Zmieniają ludzi jak rękawiczki. Zero szacunku dla pracowników.....

Edyta
@Internauta

Cześć, trochę zaniepokoił mnie Twój wpis. Mam przez niego rozumieć, że w Bialmedzie zdarzają się zwolnienia? Jeśli dobrze zrozumiałam. Ale to jaki jest ich powód?

jan

Bardzo często pojawiają się ogłoszenia o pracy dla przedstawicieli. Jak jest przyczyna.? W swiecie medycznym krąży opinia o fatalnej panujacej tam atmosferze i warunkach. Czy to prawda? Dlaczego nie wypowiada się nikt z handlowców? Warto aplikować?

kris
@jan

Powitanie w bialmedzie zaczyna się od bredni o oszustach którzy tam wcześniej pracowali ale już nie pracują. A nowi pracownicy chodzą na krótkiej smyczy. Generalnie to jakieś kuriozum. Jeśli coś słyszałeś to podrąż. Naprawdę lepiej pracować gdziekolwiek lub wcale niż tam.

Izabela
@kris

Twoja opinia sugeruje, że w Bialmed nie wszystko jest tak jak powinno, jednak nie podajesz żadnych konkretów, więc ciężko domyślić się, w czym leży problem. Czy coś jest nie tak w sposobie traktowania pracowników przez kierownictwo? Jeśli tak, to co?

Ktos
@jan

Nie warto Styl zarządzania rodem z PRL totalny brak zaufania do pracownika

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Bialmed Sp. z o.o.?

Arek

Nie ma czegoś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna. Masz ręce, nogi to Cię wezmą. Nie musisz mieć ich sprawnych, liczy się sztuka.

Józek

Chyba z tego co widzę mogę składać cv na kierowcę, bo ich brakuje w firmie?

@Józek

Złóż a stracisz życie prywatne, zdrowie i godność.

Zawiedzony
@Józek

CV możesz składać tylko ja znam to od środka i szczerze odradzam..... kierowców brakuje non stop i pewnie jeszcze długo będzie brakować jak tak to będzie zorganizowane tam trasy planuje człowiek który nigdy nie siedział za kierownicą nie w jakimś programie logistycznym tylko chyba na papierowej mapie i dają trasę w której samej jazdy masz na 10 do 15 godzin a gdzie jeszcze oddać towar wyjeżdżasz w nocy jednego dnia dojeżdżasz do celu śpisz 2-3na siedzeniach busa do 15 rozwozisz towar np.po Wrocławiu robisz 1000 do 1300km.... wracasz wieczorem a na kolejny dzień masz zaplanowaną trasę niby krótką ale też jak gość będzie miał zły dzień to ci machnie z 500km jak się sprężysz zaczniesz od 4albo 5 rano to nie powiem na 13 14 będziesz w domu i musisz kłaść się spać bo wieczorem znowu to co pisałem wcześniej a na koniec miesiąca na okresie próbnym dostaniesz 2500 do 2800 za średnio 12 do 16 godzin pracy

Madzia

Juz sie piszanie obeszli smakiem na pracę w Bialmedzie.2 miesiące do otwarcia w Piszu a cisza w kwestii zatrudniania nowych.Bo nie będzie zatrudniania.W tej chwili w budynku w Białej ludzie cisną się w małych pomieszczeniach ,stan zatrudnienia w zupełności zaspokaja szefostwo.Wszyscy będą dojezdzac do Pisza.Nikt nie rezygnuje z pracy.Więcej ludzi do pracy nie zwiększy dochodów firmy bo ci co są w zupełności wyrabiają sie z robotą .Fakt ze nerwica,depresje,brak szacunku ze strony przełożonych.Bialmed/Nie,dziękuje.Lepiej zarabiac 500zł mniej i wychodzic z pracy z usmiechem na ustach

Kik
@Madzia

No co ty nie powiesz to gdzie 4500 tyś zarobisz?.

Siorbac
@Kik

Jak zrobisz dwa miesiące w miesiącu to tyle nie zarobisz, przestań słuchać plotek ludzi którzy nie mieli z tą firmą doczynienia.Nie Pozdrawiam

@Madzia

Zgadzam się z tym tylko że kierowcow jest za mało bo ci co są nie ogarnia ja tego. Po południu kończysz i wieczorem spowrotem na Szczecin albo Śląsk. Oni od kilku miesięcy szukają kierowców ale jeden na 10 się decyduje, życia osobistego nie masz

Kali
@Madzia

Odkąd pamiętam to nie było takiej sytuacji by była wystarczająca ilość osób do pracy i rzadko kiedy można było wyrobić się z robotą. Zawsze była masa nadgodzin. Ktoś, kogo nie interesuje jego życie prywatne, nie ma rodziny i jedyne co go interesuje to robota jako pajac może śmiało starać się o zatrudnienie. Reszcie nie polecam.

Nina

@Piszanin W zupełności się zgadzam z taka uwagą. Niestety ale znalezienie dobrych pracowników nie jest łatwe.

Bolo

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutację? Jakie wymagania stawiają?

@Bolo

Prowadzi, a warunek to chęć do pracy

Krzysztof

@Siorbac, mógłbyś rozwinąć swoją opinie i napisać więcej szczegółów na temat zatrudnienia w firmie. Uważasz, że wynagrodzenie nie jest wysokie, ale czy można liczyć na dodatki takie jak pakiet socjalny lub premie? @Madzia, nie jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Z czego to wynika? Czy można by to naprawić? Czy osoby, które mąją odpowiednie wykształcenie i staż pracy mogą liczyć na awans?

@Krzysztof

Wynagrodzenie nie jest źle i z czasem rośnie, ale(usunięte przez administratora) jak zasypiasz za kierownicą to dostaniesz nagrane i prezes ci pocisnie(usunięte przez administratora)

Piszanin

W bialmedzie można dobrze zarobić i tu kończy się bajka (usunięte przez administratora) Jak ktoś lubi jeździć po 24h i słuchać obelg to robota dla niego.

Mała

Witam.Gdzie można się dowiedzieć o ofertach pracy w Piszu w Biolmed?

Kunta Kinte
@Mała

Biała Piska ul. Marii Konopnickiej 11A. Zapraszamy u nas niewolników nigdy dość.

Zostaw merytoryczną opinię o Bialmed Sp. z o.o. - Biała Piska

• Jak się pracuje w Bialmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bialmed Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bialmed Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • M. Konopnickiej 11A
    12-230 Biała Piska