Bialmed

Biała Piska

Opinie o Bialmed

Mała

Witam.Gdzie można się dowiedzieć o ofertach pracy w Piszu w Biolmed?

koles

hejka! są jakieś aktualne oferty pracy w Bialmed ? :)

xxl

Bialmed nie ma konkurencji w Białej Piskiej? człowieku ,to jest firma zaopatrujące placówki w całej Polsce a nie w powiecie.

exkiera

NIE POLECAM pracowałam dla tej firmy i odradzam pracę w tej firmie.Firma jest usytuowana w miejscu gzie naprawdę nie ma żadnych zakładów pracy i TO właśnie wykorzystują właściciele ,a szczególnie jeden z nich.Słowo człowiek nie ma tam znaczenia i wymiaru ludzkiego,dzisiaj jesteś jutro możesz odejść bo na twoje miejsce jest kolejka chętnych i nie ważne że pracowałeś tam 2-3 lata po 12 godzin dziennie bo chcesz się wywiązać jak najlepiej ze swoich obowiązków.Jedyny plus firmy to wypłacalność tu nie ma najmniejszej skazy ,dlatego moja ocena to mierny

Były

Nikt nie zatrudnia dlatego że ktoś jest uczciwy. Jeżeli znasz się na czymś i jesteś w tym dobry to aplikuj. Uczciwość jest niezbędna jak już Cie zatrudnią. Wtedy będziesz miał dobrze. I nie, nie pracuje w Bialmed

Były

A ja bardzo polecam firmę Bialmed. Firma ceniona na rynku. Jesteś uczciwy - firma też będzie. Szef to po prostu człowiek z klasą. Warto!

Właśnie się pojawiło ogłoszenie na pomorskie.....Ktoś, coś wie itp.?

marco

Niestety już nie pracuje .... i nie żałuje Niedługo będą poszukiwać domokrążcy na pomorzu..

c

sądząc po godzinie wpisu i dacie Mic i majer czy coś w tym stylu to jedna i ta sama osoba, a prawdę i pisze były

Były

majer - 2012-02-01 20:32:11 znam tą firmę i gwarantuję, że zarobki są ok pracujesz - zarabiasz, nie pracujesz - szukaj innej pracyNie słuchaj tego Majera. Widocznie jest podopiecznym Pana [usunięte przez moderatora] tak pisze Prawda jest taka jak wcześniej ktoś napisał Nawet Wrogowi nie polecam Życzliwy

cierpliwości i powodzenia

to czekam

majer

niekoniecznie chociaż jak wszędzie na pewno mile widziane ważne żebyś był uczciwy w tym co robisz

NICK

czyli szukają kogoś z dużym doświadczeniem? ;(((((((((

majer

to czekaj jak masz dobre papiery to się odezwą bo szukają dobrych przedstawicieli a nie byle kogo

NICK

no to czekam może sie odezwą jeszcze

majer

czy wyleciał..a to nie wiem ale na pewno już nie pracuje

NICK

a po co szukają? ktoś wyleciał?

chyba aktualne

UCZ SIĘ, GAMONIU!
@majer 01.02.2012 20:42
chyba aktualne

Dalej wysyłaj "cefałe", to na pewno ci odpowiedzą siema spoko nara wypasiony hycior wycior...

NICK

Na stronce firmy jest infoo szukaniu kandydata na konsultanta handlowego na woj. śląskie ktoś wie czy jest aktualne bo wysłałem cefałe i nic zero odzewu

NICK

a ile płacą wypłaty ci durni prezesi ????????????????? może warto w zamian za lojale

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w Bialmed w charakterze przedstawiciela?

Zostaw opinię o Bialmed - Biała Piska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bialmed