Opinie o Palson Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Palson Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Palson Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Palson Polska w Warszawa

Czy Palson Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jan Nowy wpis

Zadziwiająca ilośc dobrych komentarzy... standardowa procedura .. zostawmy tylko te dobre komentarze ludzie pomyślą że można nam zaufać... inne usuńmy lub napiszmy że to konkurencja... mniejsz ao to , przejdźmy do meritum sprawy.. dlaczego tak prężna firma działająca jak twierdzą nie tylko w Polsce nie otwiera sklepów tylko prowadzi " handel onwoźny " , dlaczego głównie na wsiach i w domach u ludzi starszych ??? A dlatego ze tacy ludzie są ufni wystarczy dobrze się ubrać i mieć odpowiednia prezencję ... a można sprzedać wszystko za każde pieniadze... taką klientką była ( jest bo ciągle płaci od 2 lat tą " super okazje " ) niezniszczalne produkty , super okazja , a co najwazniejsze 1000 złotych jezeli zorganizuje u siebie prezentacje z conajmniej 10 osobami , idealne warunki , prawie za darmo... po kupnie okazało się ze lepsze kupiłbym pewnie na znanej chińskiej stronie internetowej , kontakt z przedstawicielem sie oczywiscie urwał .. cena w sumie okazała sie kosmiczna... ludzie myślcie i analizujcie , nie podejmujcie pochopnych decyzji bo im właśnie o to chodzi ,.. Mama zrozumiała co zrobiła lecz powiedziała mi zbyt poźno , pamiętajcie ze ZAWSZE macie prawo zwrotu 14 dni a w niektorych przypadkach nawet do 3 miesięcy...

Dagmara Nowy wpis

Szkoda, że nikt nie podzieli się tym jak się pracuje w tej firmie.

Maria

Witam wszystkich użytkowników tego forum około dwa tygodnie temu zostałam szczęśliwym posiadaczem trzech produktów firmy Palson a dokładnie jest to My Kitchen 12in1 Garnek Sapore oraz Sky Plus i juz dziś mogę powiedzieć żeby to trafny zakup ponieważ produkty sa funkcjonalne oraz w dogodnej cenie.sprawny system ratalny dogodny dla klienta. Jeśli ktoś ceni sobie nowoczesne rozwiązania oraz podczas zakupów kieruje się jakością produktu polecam zakupy w tej firmie.

Aquado1962@gmail.com
@Maria

Podzielisz się przepisami do wykorzystania garnka

Pati Nowy wpis
@Maria

Witam, W jakim banku spłaca Pani raty kredytowe?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Palson Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Miller

Menedżer z Ukrainy, który pracuje w Palson, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Гуч Богдан Guch Bogdan

Teresa

Jak najbardziej polecam tą firmy.Przedstawiciel potrafił doradzić i trafić w mój gust, produkty rewelacja. Bardzo dobra współpraca.

@Teresa

Widzę, że większość opinii jakie tu są zamieszczane pochodzą od klientów, lecz co ważne - zadowolonych. Świadczy to pewnie o tym, iż przedstawiciele handlowi firmy Palson Polska spisują się na medal i są zaangażowani w wykonywane przez siebie obowiązki. Chciałabym więc zaczerpnąć paru informacji właśnie od nich: jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie?

Jurek

Polecam wszystkim super produkty bogata oferta dobrze kontakt z przedstawicielem

Chyba jedyna firma w Polsce która pamięta o swoich klientach nawet po spłacie rat . Garnki najwyższej jakości żona nie zamieniła by na żadne inne a ja osobiście polecam odkurzacz parowy Palson-Polska Sky tapicerka w samochodzie od dzisiaj lśni

@Andrzej

Niestety z tą opinią osobiście nie mogę się zgodzić. Przedstawiciel w moim mieście totalnie olewa swoich klientów, nie odpowiada na wiadomości, nie interesuje go to, co się dzieje u klienta, jaki ma problem

@Anna

Proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

@@Marta@@

Świetna firma profesjonalna obsługa. Polecam

Polecam zakupy w firmie Palson-Polska jestem bardzo zadowolona z suszarki do włosów , kupiłam na targach fryzjerskich ,koleżanki z salonu mają taką samą opinie chociaż do nich przyszły z przewodem o długości 2.5 a ja mam 4 metry taka różnica.

Małgosia

Każda opinii tutaj to reklama firmy a nie informacje o pracodawcy.

Urszula

Polecam Firmę Palson-Polska , chociaż byłam sceptycznie nastawiona to produkty przerosły moje oczekiwania.Polecam szczególnie urządzenie 12/1.

Witam, jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego , jakie warunki, zarobki ??

@Marcin

Witam ,proszę wysłać CV jeżeli będziemy zainteresowani damy odpowiedź.Zespół Palson-Polska

Edyta

Rozumiem, że jesteście zadowoleni z Palson Polska jako usługodawcy. Niemniej na tym forum powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie, ale jako pracodawcy. Dlatego jeżeli ktoś z osób zatrudnionych u tego pracodawcy śledzi aktywność tego wątku, to proszę o zamieszczenie aktualnych opinii o warunkach pracy w Palson Polska.

Danka

Zdecydowanie polecam korzystanie z usług tej firmy.Podoba mi się oferta i bogaty asortyment produktów.Zakupione produkty sprawuja sie bez zarzutu. Polecam innym klientom!!!

Tomasz

Obsluga Ok Produkty super polecam wszystkim 10/10 Rzetelna Firma

Polecam Wszystkim

Polecam wszystkim firmę PALSON to bardzo rzetelna firma która posiada rewelacyjne produkty w atrakcyjnych cenach zachęcam wszystkich do współpracy z PALSON-POLSKA

Edyta

@Marianna, Twój wpis jednoznacznie wskazuje, że Palson Polska, w Twojej ocenie, to dobry pracodawca. Mogłabyś opisać swoją karierę w tej firmie? Czy Palson dba o rozwój zawodowy swoich pracowników? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowo zatrudniona osoba w firmie?Występuje system premiowy? Każda Twoja uwaga będzie cenna dla osób, którzy aktualnie poszukują pracy i interesują się tym pracodawcą.

Marianna

Świetna firma godna polecenia w 100% wszystko zgodnie z umową . Nie jeden powinien brać przykład z PALSON.

Zadowolona Klientka

Jakieś trzy miesiące temu zostałam szczęśliwym nabywcą produktów marki Palson i mogę śmiało powiedzieć że produkty są godne polecenia każdemu kto ceni sobie wysoką jakość oraz innowacyjne rozwiązania zwłaszcza polecam Sky Plus ponieważ od dnia w którym pojawił się w naszym mieszkaniu sprzątanie stało się przyjemnością a dzięki Ellegance mój małżonek zaczął sam prasować. Bardzo dogodny system ratalny oraz możliwość współpracy z firmą pragnę również podziękować pracowniką firmy za wyrozumiałość oraz pomoc w telefoniczną w każdej sprawie pozdrawiam. Justyna

Zostaw merytoryczną opinię o Palson Polska - Warszawa

Palson Polska
4.2/5 Na podstawie 37 ocen.

Palson Polska