Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Czy

Czy pensja już zawsze będzie po terminie? Przecież jest to bezprawne.

pora
@Czy

jak jesteś taki praworządny to oceń swoją pracę i swoją pensję. Prawda taka, że nikt tu na pensje nie czeka i nie twórz legend. U nie pensja już na koncie, jak u wszystkich.

edek
@Czy

zaskakująca wiedza jak na kandydata...

@pora

No tak,trzynasty,a pensja JUŻ na koncie,brawo, gratulacje,jest powód do radości.

Janik

ile etapów ma rekrutacja do was? szybka akcja, czy raczej rozciągnięta w czasie?

@Janik

szybka bym powiedział, bo jeden etap tylko

@koala

okej, a coś więcej możesz o rekrutacji powiedzieć tak z doświadczenia? Długo tu pracujesz?

@Janik

o rekrutacji? z tego co pamiętam to nie było nic zaskakującego, pamiętam, że sympatycznie i też w miarę szybko to poszło, jak to na rekrutacji. nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć. podejrzewam że u każdego to może inaczej trochę przebiegać.

@koala

szybko jest odpowiedź po rozmowie?

@Janik

chwilę się czeka, ale z tego co pamiętam nie jakoś mega długo

kalina

Przy rekrutacji to zalecam odrobinę cierpliwości, to nie jest do ogarnięcia przy jednej kawce, więc musi potrwać

@kalina

w to chyba nikt nie wątpi, ale warto mieć jakikolwiek pogląd

molly
@Janik

U mnie było szybko, ale to żaden wyznacznik

bussa
@molly

wyznacznik może nie, ale tworzy to jakiś pogląd czego się spodziewać

melodia

Są szanse rozwoju? Macie jakieś ustalenia w tej kwestii? Np takie standardowe szkolenia czy ścieżki awansów

@melodia

Tak. nie tak dawno zostały ustanowione ścieżki awansów.

@Fantom

Ooo i jak to wygląda? Dla każdego stanowiska czy jakoś ogólnie?

@melodia

Nie opowiem o szczegółach, bo mnie to nie dotyczy póki co, za świeży jestem, więc się nie interesowałem jeszcze kwestiami awansów.

@Fantom

Aa rozumiem, a to jaką masz opinię o firmie jak tak od niedawna jesteś?

@melodia

Na razie wrażenia raczej pozytywne

@Fantom

A powiesz jak poszło wdrożenie, bo takie pewnie miałeś nie?

Oczywiście, że miałem

@melodia

Ogólnie no to trzeba być skupionym i pochłaniać dużo informacji na poczatku

@melodia

Ale bez większego problemu przebiegło

Na początku*

@Fantom

A bardzo trudno było twoim zdaniem?

@Fantom

Długo trwają te wdrożenia?

@melodia

Nie. Jak się obserwuje i słucha co szkolący chce przekazać, to nie.

@melodia

Nie pamiętam już dokładnie ile, nie jakoś długo, dopóki nie załapiesz raczej

@Fantom

A to dobrze, ja raczej nie mam problemu ze słuchaniem i zainteresowaniem tematem

@melodia

No to najpewniej ta adaptacja nie będzie dla ciebie problematyczna

Justyna

Dla hejterów info. Jak po moim poście macie ochotę zrobic (usunięte przez administratora) burze to zapraszam do rozmowy. Ja w przeciwienstwie do Was przedstawiam sie kim jestem. Co do reszty - odwagi. Życze Wam odwagi. Inaczej jesteście śmieszni i mało wiarygodni. Zapraszam na priv do konwersacji. Justyna.

oski
@Justyna

żeby to życzenie się spełniło

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Justyna

Żal mi Was ludzie. Poświecacie swój prywatny czas na oczernianie CMP. Jestescie (usunięte przez administratora) bo nie macie odwagi cywilnej powiedziec w 4 oczy co was boli. Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Śmieszne to. Jesteście słabi. Hejterzy to świadczy o waszej slabosci a nie sile. Żadna w Was siła :) Ostrzegam, że jeśli ktoś będzie chciał wycierać sobie moim nazwiskiem twarz to zapraszam na rozmowe w 4 oczy. Tylko ustawcie się w kolejce :) Zapraszam!

Koszmarny zakład pracy. Kompletny brak szacunku. Brak podstawowych środków do pracy. Można tylko psychicznie podupaść i popaść w depresję. Jeżeli jest się człowiekiem, który wiele w życiu przeszedł to może da się dłużej w tej firmie wytrzymać. Wyższa kwota wynagrodzenia nie bilansuje się z koniecznością wizyt u prywatnego psychoterapeuty. Przestrzegam.

Obecny pracownik

Super warunki, super zakład i super atmosfera. Jak chcesz zarabiać więcej niż w innych .miejscach to tu. Ogólnie fachowo.

Elf

Super ludzie, pełna profeska Chce się pracować

Obecny pracownik

Zakład nowoczesny Atmosfera więcej niż dobra, pensje wysokie i wiem co mówię.

Dobrobyt
@Obecny pracownik

To chyba ludzie walą drzwiami i oknami ,aby ich zatrudnić.Nie tracę czasu i też biegnę ustawić się w kolejce.

szukaj
@Dobrobyt

To chyba nie bardzo będziesz miał możliwość, bo ofert to już chwilę nie ma, stanowiska obsadzone

deffy
@Dobrobyt

po co ta ironia?

Some

Zgadzam się. Trzeba być wytrzymałym nie tylko psychicznie ale i fizycznie.. bo po dłuższym czasie to kręgosłup wysiada.. a na leczenie to kolejne wydatki. A z taka niska pensja i bez premii. To ciężko wytrzymać do 1ego.

kalina

Jestem tutaj już ponad rok i mogę stwierdzić, że firma jest w porządku do pracownika. Dodatkowo teraz bardzo przyjemnie się teraz pracuje w nowo wyposażonych biurach, a dla mnie to ważne, bo lepiej się funkcjonuje w przyjemnym wnętrzu.

@kalina

o, czyli biuro przeszło jakiś remont/modernizację?

@kalina

jest znacząca różnica, czy zmiany raczej kosmetyczne?

No tak

@eboshi

Całkiem spore zmiany, powstała nowa jakby część biurowa

@kalina

to bardzo spoko wydaje mi się, a można gdzieś zobaczyć jak to wygląda?

@kalina

i możesz coś więcej o stanowisku powiedzieć czy samych warunkach w firmie?

@eboshi

A to nie wiem, ja to widzę od środka to nie szukałam

@eboshi

O pracy w biurze to raczej nie ma co opowiadać. A w firmie mi się dobrze pracuje. Ludzie spoko, więc i atmosfera też się przyjemna tworzy

tech

Jak przebiega rekrutacja na stanowisko technologa? Czy trzeba mieć kilkuletnie doświadczenie?

Kkk
@tech

Nie trzeba, ale jest mile widziane

@Kkk

No to wiadomo, jak jest mile widziane to zwykle jest tak, że przewagę ma ten kto je ma.. pewnie wszystko zależy od tego ile osób się zgłosi

@Kkk

Ja niby mam ale nie jest tak wielkie jakbym sobie tego mógł życzyć

Kkk
@tech

Niewielkie czyli jakie?

nomandi
@Kkk

A czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest z wymaganiami względem języka na tym stanowisku? Ew. czy są może jakieś kursy?

Jump
@nomandi

Tak, dla technologów przewidziane są lekcje angielskiego.

Jump
@nomandi

Niestety nie rozwinę tematu, bo ja na tym stanowisku nie pracuję, niemniej wiem, że jest cos takiego organizowane

nomandi
@Jump

Okej, na ten moment taka informacja mi wystarczy. Dopytam jak będzie możliwość. Dzięki

error

Dostajecie jakieś uniformy/ubrania pracownicze? Czy trzeba się zaopatrzyć we własnym zakresie?

Exit
@error

Dostajemy. Nie tak dawno wyposażyli pracowników w nowe.

error
@Exit

I to dostaje się jakiś komplet? Na zmianę też? Proszę się nie śmiać ale ja kiedyś trafiłam tak, że pożal się Boże i wolę się dowiedzieć.

nikoś
@Exit

a jakieś spoko te ubrania przynajmniej? W sensie takie normalnie niezwydziwiane

Exit
@nikoś

No normalne. na strefie szarej są granatowe, na czystej szare z pomarańczowym, jeśli cię to interesuje.

nikoś
@Exit

Aż takich szczegółów nie trzeba, wszystko jedno jakie kolory dla mnie. Dzięki

Kornelia

Czy praca na produkcji jest tutaj ciężka? Kobieta dałaby sobie radę?

Jest dużo dźwigania

@King

No dobra, ale pracują u was kobiety?

@King

Ja pracy się nie boję, bo już pracowałam na produkcji i wiem jak to wygląda.

@Kornelia

Tak, pracują u nas kobiety

@Kornelia

Pracują głównie kobiety,ale nie zmienia to faktu,że dźwigania jest dużo.

dox

rekrutacja zdalna czy stacjonarna?

limit
@dox

jak jest zdalna rekrutacja to zazwyczaj jest informacja na ogłoszeniu tak mi się wydaje

@limit

zazwyczaj to dobre słowo w tym przypadku

limit
@dox

To po prostu zapytasz o to jeśli się do ciebie odezwa. Chyba, że to bardzo ważne to może tam zadzwoń, jakiś nr telefonu na pewno jest

@limit

no okej, pewnie tak zrobię tylko wolałem tu najpierw spytać czy ktoś wie bo był

@limit

jakby ktoś wiedział to będę wdzięczny i jeszcze ile tak mniej więcej trwa rekrutacja

@dox

Raczej nikt ci tak nie powie dokładnie bo każdy pewnie miał inaczej. To zależy od różnych czynników

dox

a u ciebie jak to trwało, pamiętasz? zwlaszcza okres między rozmową a decyzją o przyjęciu?

@dox

Nie pamiętam tak dokładnie jakoś, raczej niedługo. Może z tydzień/dwa, ale jedna opinia w tym temacie na niewiele ci da

no zawsze coś, dzięki

Zytek

na jaką umowę można tutaj liczyć?

Onaona
@Zytek

Normalną. O pracę. Przeraża mnie, że ludzie wciąż zadają takie pytania, to znaczy, że proceder śmieciówek nadal żywy w narodzie... Tutaj na szczęście UoP.

Mieczysław
@Onaona

No jasne że o to pytają, bo śmieciówki dalej są rozdawane na lewo i prawo :) A wiesz po jakim czasie można tu przejść na uop na czas nieokreślony?

Smutne
@Onaona

wiesz, tak naprawde coraz więcej pracodawcow daje umowy o prace, ponieważ teraz ludzie już nie chcą pracować na śmieciowkach, ale to prawda, że nie brakuje i takich miejsc, gdy nie ma innej opcji

Onaona
@Smutne

No tak też myślę, ale nadal - skoro ktoś pytam to na pewno sam się spotkał jeszcze z takim procederem.

@Smutne

Różnie bywa, mimo wszystko, sam się spotkałem z proponowaniem śmieciówek, albo zatrudnianiem tylko na b2b, bez wyboru

@Onaona

W sensie nie, że tutaj, tylko ogólnie na ryku pracy

Szira
@r

Wiecie, zależy kto ma jaką sytuację bo np. jak się studiuje i ma te nie całe 26 to umowa zlecenie jest okej, bo jest się jeszcze ubezpieczonym z uczelni i wpada więcej. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale jak już się poważnie podchodzi do zarabiania no to umowa o pracę to praktycznie mus już

@Szira

no tak, ale to raczej jedyny przypadek, w którym się to sprawdza. ta praca nie należy do takich, które się za bardzo da pogodzić ze studiami, bo nie ma elastycznego grafiku, praca jest zmianowa - ciężko by to było dostosować, więc naturalnie targetem raczej nie są studenci

Shira
@brs

No a studia zaoczne? Też przecież się liczą. Zresztą nwm, może masz rację, bardziej się znasz.

Lip
@Shira

no nie wiem, przecież nie od dziś wiadomo, że jak ktoś idzie na zaoczne to właśnie po to, żeby móc chodzić do pracy pełnoetatowej między innymi takiej gdzie są zmiany, więc tym bardziej nie kumam dlaczego praca mialaby nie być dla takich studentów

Shira
@Lip

Taka była moja pierwsza myśl, a tu ktoś mi zaczął mącić.

@Shira

zazwyczaj masz przecież zaoczne tylko w weekendy i to co dwa tygodnie.

@Shira

ja tylko mówię, że nie są targetem

@Lip

Jak są w stanie to pogodzić, to absolutnie nic mi do tego. byle chodzili do roboty jak reszta i tyle.

@brs

czyli praca w weekendy jest czy nie ma?

ama
@Zytek

umowa o pracę- pierwsza trzy miesiące, druga do 33 miesięcy, trzecia na czas nieokreślony. Warunki dobre, ludzie mili , pensje grubo powyżej średniej. Dają możliwość awansu, dyrektor to dawny pracownik kontroli jakości, brygadziści to dawni pracownicy produkcyjni itd...

Sed

Są nocki na produkcji??

Ak
@Sed

Nie. Są dwie zmiany.

Sed
@Ak

W jakich konkretnie godzinach jeśli możesz to doprecyzować?

Odp
@Sed

6-14, 13:30-21:30

Kamila
@Odp

I pewnie zarobki takie same, dla tych na wieczorną zmianę też...

@Kamila

Skąd od razu takie wnioski w sumie?

@Kamila

I jak dodałaś komentarz bez podpisu? Przecież się nie da...

Czyżby moderator?

Igal
@Kamila

na wieczorną zmianę raczej kasa powinna być taka sama, bo jeśli już to firmy faktycznie płacą więcej ale na nockach

Heh
@Igal

w zimie o 17 to jak w nocy

@Heh

To co, wg ciebie system zmiany ma się zmieniać na przestrzeni roku w zależności od warunków a danej porze roku? to, że jest ciemno, nie znaczy, że jest noc

loko
@Heh

rozumiem, że w takim razie o 17 w styczniu to już sobie smacznie śpisz pod kołderką? ale żeby tak przed wieczorynką?

Zola

Dzięki tej pracy mogłam zdobyć doświadczenie jako technolog. Ludzie są bardzo pomocni i nie mam na co narzekać. Polecam ludziom, którzy zaczynają karierę.

Oktawia
@Zola

Czyli rozumiem, ze bez problemu przyjmą kogoś bez doświadczenia tak?

Zola
@Oktawia

No nie no, tego nie powiedziałam. Patrz na ogłoszenia. Ja np. trochę doświadczenia już miałam wcześniej, także tu ci nie powiem. Ale na pewno rozwinęłam swoją wiedzę praktyczną mocno tutaj i bardziej o to mi chodziło.

Oktawia
@Zola

Jasne, rozumiem

@Oktawia

Doświadczenie raczej w cenie jednak... Ale zależy od stanowiska oczywiście

Goś
@Mia

W dzisiejszych czasach to w sumie podstawa

xx
@Goś

w dzisiejszych czasach tych podstaw można wymieniać wiele

@Goś

Nie tylko w dzisiejszych, naturalne, że pracodawcom zależy przede wszystkim na osobach, które wiedzą co robią i mają na to kwity

Lukes
@r

pracodawcy zalezy przede wszystkim na osobie, ktora spelni oczekiwania dlatego zwykle bardziej stawiaja na doświadczenie, często nie chcą sie bawic w uczenie tylko wolą kogoś kto dosyć szybko tą wiedze przyswoi

@Lukes

Dokładnie tak

VV
@123

Dobra ale często osoby z potencjałem bez doświadczenia są pomijane. Chyba każdy taką historię zna.

@VV

jak nie umieją się "sprzedać" przy rekrutacji to co się dziwisz

Mono
@VV

no takie życie. raz się uda raz się nie uda. to wszystko zależy jaka jest konkurencja. Prawda jest taka że jeśli jesteś już zaproszony na rozmowę to znaczy że twoje cv przeszło. teraz masz umieć siebie przedstawić tak żeby oni chcieli cię zatrudnić i to już niekoniecznie chodzi o doświadczenie wtedy

@Mono

no dokładnie o to mi chodziło

?
@123

W dużych ekipach się pracuje?

ktoś odpowie?

loko
@?

zależy ile dla ciebie to dużo

Livv

Dojeżdża coś bezpośrednio pod firmę, czy jest kawałek do dojścia z przystanku i lepiej jeździć samochodem jednak?

Pab
@Livv

Masz 8 minut do przystanku na Pabianickiej, nie wiem czy to dla ciebie daleko.

Livv
@Pab

Nie, taka odległość git. Sorry za pytanie, po prostu to nie moje tereny.

@Livv

A jest tam w razie czego gdzie postawić auto na rozmowę?

@Livv

Trochę daleko mieszkam i w ładnych ciuchach trochę sobie nie wyobrażam się tłuc tramwajem

@Tamara

gdzieś tam się powinnaś zmieścić, to nie centrum.

@Tamara

w razie czego po prostu możesz trochę podejść, już parę minut chyba wytrzymasz

@makak

No tak, nie ma problemu, dzięki w takim razie.

@Tamara

ale jest jakiś parking tam?

??
@olo

przecież napisali ci że jest gdzie auto postawić no to o co ci jeszcze chodzi

@Tamara

a to jak sie jeździ tramwajem to tylko w dresie albo brudnych ubraniach czy jak? pierwszy raz słysze taką bzdure

@hahaha

Może faktycznie obawa z tyłka ale wiesz, ktoś mnie kopnie ubłoconym butem, siądę na brudnym siedzeniu, będę ściśnieta jak sardynka w tłumie i się pomnę - takie pierdoły, ale wiesz, pierwsze wrażenie jest najważniejsze, więc chociaż w tym dniu chciałabym uniknąć potencjalnych przeszkód, a doświadczenie z prawem Murphy'ego każe mi zakładać, że właśnie wtedy, kiedy najbardziej zależy mi na prezencji, to w drodze na trajkę ochlapie mnie samochód, usiądę na ubłoconym siedzeniu i w drodze do firmy złapie mnie deszcz z gradem ;) Może przesadzam, ale przezorny zawsze ubezpieczony.

nie śmieszne
@hahaha

Dla mnie normalna sprawa zwłaszcza w zimie. Sama się stroiłam zawsze na rozmowy... Normalnie możesz sobie podjechać samochodem moim zdaniem.

nie śmieszne
@hahaha

A w tramwaju różnie, tak jak Tamara mówi. Jeździłeś kiedyś? To powinieneś wiedzieć

@nie śmieszne

jeździłem, ale nigdy nie przejmowałem się czymś takim jak pomięte ubranie, czy ubrudzenie się. trzeba po prostu uważać i tyle to chyba nie jest żadna filozofia

@nie śmieszne

ale donikąd ta dyskusja prowadzi. konkrety powinny być a nie

Jurek

Jeśli chodzi o stanowisko brygadzisty.. to są awanse wewnętrzne czy zatrudnia się też ludzi z zewnątrz?

@Jurek

pewnie tak jak wszędzie najpierw wewnątrznie w drodze awansu, a jak nikt nie przypasuje, to wtedy rekrutacja z zewnątrz. tak podejrzewam w każdym razie

@moris

Czyli jak jest już jakieś ogłoszenie to raczej już szukają tylko kogoś z zewnątrz nie?

@Jurek

no można tak wywnioskować ale to tylko gdybania. może być też tak że dają ofertę ogólną na którą zgłaszają się osoby i z wewnątrz i z zewnątrz i wtedy każdy ma równe szanse

@moris

Okej, teraz zauważyłem, że też jesteś kandydatem, myślałem, że może wiesz jak to konkretnie wewnętrznie wygląda. niemniej dzięki za odp

@Jurek

powiedziałem co wiedziałem, a resztę to już trzeba pytać raczej u źródła. powodzenia

Alanana

Lubię tą pracę za ludzi, którzy są bardzo pomocni i pozdrawiam ich serdecznie. Miłego dnia.

@Alanana

Atmosfera swoją drogą, ale dla mnie jednak ważniejsze są warunki i płaca, bo z koleżeństwa rachunków nie opłacisz

@Mia

Ale jednak chwile się siedzi w pracy więc to też jest ważne nie mów, że nie. Jakby tyle godzin trzeba było się użerać z niefajnymi współpracownikami to ciężko byłoby wytrzymać.

@Alanana

Nie mówię, że nieistotne, mówię jakie ja mam priorytety

@Alanana

Ja się zajmuje robotą, a jakieś sympatie czy antypatie zostawiam w sferze prywatnej

@Mia

To bardzo fajnie, ale ze stosunków służbowych też sie potem tworzą stosunki prywatne, ale może ty szukasz znajomych tylko poza pracą, spoko

@Alanana

Zostawmy już ten temat, taka moja propozycja. Rozmawiajmy o pracy, a nie o tym gdzie kto sobie znajomych znajduje ;)

ImportantGuy
@Mia

Najważniejszy jest szacunek. Tyle, dziękuję, do widzenia.

@ImportantGuy

jak ty go masz w stosunku do kogoś, to również go otrzymujesz i tyle. Obustronna zależność

Taktak
@ImportantGuy

Szacunku w stosunku do pracowników brak.

@Taktak

ja się z tym zgodzić nie mogę

Data

Nie ukrywam, że byłam trochę w szoku jak przeczytałam, że tylko ta firma w Polsce produkuje żele do EKG i EEG, a wydają się niby takie powszechne. Nieźle, ale z pracą muszę się wstrzymać, bo tak zaglądam i zaglądam i ofert brak. Chyba, że coś przeoczyłam?

odpowiedź
@Data

Narazie nie ma ofert, musisz się chyba uzbroić w cierpliwość. Mała jest rotacja pracowników, w sumie to chyba dobrze, bo jest dużo doświadczonych już osób no i raczej znajomych.

@odpowiedź

A myślisz, że można tak po prostu wysłać swoje CV, żeby je mieli? W sensie, jak będą kogoś szukali to zawsze mogą się do mnie szybciej odezwać, bo będą pamiętali, że bylam zainteresowana.

@Data

Zdeterminowana haha. Wysłać CV możesz zawsze, dużo osób niezależnie od rekrutacji tak robi, a jeśli rzeczywiście masz kwalifikacje (nie wiem też na jakie stanowisko byś chciała) no to raczej zachowają twoją aplikacje i masz większą szansę, że się odezwą jak będą planowali jakieś przyjęcia. Dla mnie to na pewno dobry start, więc jeśli masz takie ambicję to życzę powodzenia, żebyś się tu dostała.

@Jopek

Myślę o pracy na produkcji, bo w tym sie dobrze czuje i chyba wyślę to CV w sumie co mi szkodzi, a nóż się kiedyś uda.

@Jopek

to chyba dobrze, że zdeterminowana?

@Jopek

zdecydowanie wolę takie osoby, niż te z olewczym stosunkiem...

@Jopek

zdecydowanie wolę pracować z ludźmi z tej pierwszej grupy

@nee

No tak, przecież nie mówię, że nie. Stwierdziłam fakt żartobliwie i tyle, nie ma co dopisywać filozofii

@nee

Zrozumiałam, nie musisz pisać dwa razy tego samego ;) Mam takie samo zdanie.

?

wy tak serio?

Toli

Ale o co ci chodzi

nowa

Przyszłam, zatrudniłam się i zostałam. Mogę śmiało powiedzieć nie warto nawet czytać tego hejtu, a wierzyć w te absurdy na pewno nie. Widać, że wylewa pomyje ciągle ta sama osoba, która czerpie z tego samozadowolenie.

Brak słów
@nowa

Przecież to oczywiste, że te pozytywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba, nie trudno zresztą się domyślić która. Wystarczy prześledzić kilka komentarzy, żeby zauważyć korelacje. Rozumiem, że ciężko się czyta negatywne opinie, ale zamiast wypisywać ciągle komentarze podszywajac się pod swoich pracowników moze warto zastanowić się z czego te negatywne opinie wynikają i postarać się wprowadzić zmiany w swojej firmie, aby ludzie sami z siebie zaczęli oceniać tę firmę pozytywnie.

True
@Brak słów

Prawda w 100%.Negatywne opinie nie biorą się z nikąd.Zamiast tracić czas i na bieżąco odpisywać na nie ,można było by pomyśleć o lepszej organizacji pracy

Kala

Szczerze mówiąc jak sie tutaj zatrudniałam, nie zależało mi na jakichś konkretnych benefitach, jedynie co to umowa o prace i ubezpieczenie zdrowotne, bo to jest mi najpotrzebniejsze, jak to jest spełnione to ja nie mam nic więcej do dodania.

Inu

jakie stanowisko?

@Inu

Pracuję w biurze.

nala
@Kala

ale że prywatne ubezpieczenie zdrowotne czy jak?

@nala

Tak, masz prywatne ubezpieczenie.

Lol

Lol

Bo to nie prawda

TaKi tam
@Lol

Nie da się ukryć,ubezpieczenia brak

braksłów
@TaKi tam

Napiszcie jeszcze 100 razy to samo, bo nikt nie zrozumiał...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź