Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Leo

W jakich godzinach praca??

@Leo

pierwsza zmiana od 6 do 14, a druga od 13:30 do 21:30

@verr

Czyli nie ma nocek?

@Leo

jak widać

@verr

a można sobie wybierać zmiany dowolnie? i czy na tę poranną zmianę na 6 dojeżdża tam jakiś autobus?

A skąd chcesz dojechać?

@Karolina

dowolnie? no chyba tak nie jest nigdzie... raczej masz wszystko ustalone wcześniej, żeby zamieszania nie było

@Karolina

może chodziło jej o jakieś składanie dyspozycji, no ale dość dziwnie skonstruowane pytanie, nie powiem...

Deoni

są jakieś sztandarowe produkty firmy, które mają najlepszą sprzedawalność, czy raczej nie ma takiego rozgraniczenia? pytam z ciekawości

Moli
@Deoni

jak ze sprzedawalnością to nie wiem, bo nigdy mnie to jakoś bardzo nie interesowało, ale faktem jest, że firma posiada patenty na jakieś swoje produkty

@Moli

jakaś lojalka ze względu na to obowiązuje?

@Moli

albo zakaz pracy w konkurencji na kilka lat po odejściu?

noki

widzę, że mają ofertę na technologa i wymagają doświadczenia, nie wie ktoś czy trzeba mieć doświadczenie w konkretnie tej samej branży czy może być technolog ale inna dziedzina?

@noki

och, teraz dopiero zobaczyłam, że oferta na linkedinie jest sprzed dwóch miesięcy, więc chyba już nieaktualna :( a może ktoś stąd wie, czy dalej szukają?

bana
@noki

ale skoro wisi dalej to może aktualna, bo z reguły jak nie to likwidują

@bana

tak mówisz? spróbuję aplikować, może jeszcze zadzwonią

@noki

I co, poszło głoszenie? Ciekawe czy dadzą ewentualnie info, że zamknięte już

Sennos
@noki

Na nuzle pojawiła się ta oferta w drugiej połowie sierpnia, więc myślę, że szanse jeszcze są

@Katarzyna

no wysłałem, ale to jak już będzie po to raczej po prostu nie odpowiedzą

@Sennos

racja, z reguły chyba miesiąc sobie dają na zbieranie ofert

@noki

z reguły tak, pewnie zależy jak sobie tam planują z tym pracę potem

@noki

wysłać w końcu nigdy nie szkodzi

@Scoob

no tak, dlatego tak jak mówiłem, to już zrobiłem

ale na razie cisza

@noki

trochę cierpliwości, ale też si nie nastawic bo to nie pewne, że zadzwonią

@Scoob

a nie wiesz może czy odpowiadają na wszystkie zgłoszenia, nawet jak jest negatywna odp?

@Scoob

fajnie jakby tak było, no ale też nie jest to żaden wymóg dla firmy, dlatego pytam

@noki

No fanie to na pewno by było, tyle że pytanie teraz ile oni tych aplikacji ogółem mają, bo jak sporo to nie wiem czy będzie się chciało odpowiadać. Dalej cisza skoro niczego nie piszesz?

@Katarzyna

nie, ale myśle, że to przez to, że za późno poszło zgłoszenie ode mnie. 2 miesiące po wystawieniu ogłoszenia to jednak sporo czasu.

spróbuje następnym razem

Scoob

Praca dobra, dobrze płatna. Właściwie nie ma co, ale jestem tu już dłuższy czas i naprawdę jest na tyle dobrze, że nie zamierzam zmieniac

o jakim stanowisku mowa?

@Scoob

atmosfera w firmie fajna?

@ulu

Tak, mnie odpowiada, ludzie bardzo w porządku

ulu

a nie wiesz może czy będą szykować jakieś rekrutacje w najbliższym czasie?

ulu

na stronkach z ofertami pusto, ale skoro tu pracujesz to może coś wiesz

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kapeć

Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy?

enriko

pracuj i inne platformy

@enriko

to są teraz jakieś oferty? ostatnio nic nie widziałem

enriko
@bedo

ja też nie, więc chyba po prostu nie przyjmują

@enriko

a warto w ogóle obserwować czy coś sie pojawia?

esses
@bedo

wydaje mi się, że to tylko twoja ocena czy warto

@bedo

Jeśli chcesz się zatrudnić to warto. Jak nie masz w planach, no to nie.

@Scoob

Chciałbym się zatrudnić bo firma wydaje się być fajna dla mnie

@bedo

To w takim razie nie rozumiem poprzedniego pytania

@bedo

Skoro wydaje ci się fajna to obserwuj oferty

@Kapeć

a jakieś konkretne stanowisko cie interesuje czy tak po prostu pytasz?

@Kapeć

no ale też nie widzę w tej chwili ofert chyba

obri
@noki

Też nie widzę, za długo zwlekałem z wysłanie cv

obri
@noki

Jak coś znajdę to dam znać o ile nie zapomnę, jakby ktoś szukał

nemo

trzeba mieć jakieś wyższe wykształcenie na pracownika produkcji?

aleo
@nemo

na produkcje? ktoś ma gdzieś takie wymagania?

aleo
@nemo

umiejętności tak, ale wykształcenie wyższe nie jest potrzebne

@nemo

No co ty. Jako jakiś inżynier procesów produkcyjnych, to pewnie i tak, ale na zwykłego pracownika produkcyjnego nigdzie się takich ceregieli raczej nie wymaga

@nemo

Chociaż, tyle rzeczy w firmach widziałem, że we wszytski już jestem w stanie uwierzyć

we wszystko*

@Scoob

no dokładnie, różne cuda pracodawcy wymyślają, dlatego też pytam

@Scoob

ale jak nie trzeba to spoko, dobrze, że normalnie do tego podchodzą, dzieki za odpowiedz

@nemo

Nie miałem tu nigdy żadnych problemów

dobrze to czytać

Kika

Innowacyjne produkty, super się sprzedają. Pełny profesjonalizm

Pracuję z Centrum już 8 lat . Produkuję u nich kosmetyki i jestem więcej niż zadowolona Rzetelna obsługa, pełna informacja marketingowa, wysoka jakość.

kot

Ciekawe to wszystko. Pracuję na produkcji. Odzież prana czysta co tydzień. Premie i nagrody otrzymałem kilka razy, ostatnia premia dla całej zmiany. Szkolenie miałem, a nawet 2 .jedno BHp, drugie z panią od jakości. Przyjścia nowych i odejścia jak wszędzie, większość ekipy stała. Co do szacunku to daj boże wszędzie.

@kot

dobrze, że piszesz, bo różnych się opini człowiek naczytał i nie wiadomo w co wierzyć

Dybi
@kot

Boga lepiej w to nie mieszać,bo po tylu kłamstwach można nie dostać rozgrzeszenia

@kot

Jesteś NOWY I na tej zmianie na której się (usunięte przez administratora)AZ 2 RAZY NA PREMIE..GRATULUJE ZE TAK TO POSTRZEGASZ.. BO JAK JESTEM TU NIE JEDEN I NIE DRUGI ROK..TO O PREMII MOWILO SIE DOBRE 2 LATA. ODZIEZ TEZ BYLA W WORKACH PRZEZ 7 MIESIECY CZEKAJAC NA PRANIE.. NIE BEDE PISAC KOLEJNYCH SZCZEGOLOW.. ZMIANY ? RAPTEM SA 2 MIESIACE KTORE MOZE COS WIDAC..ALE I TAK JAK WYPLATA RZIS JEST 11.04.22 GODZ.23.00 I BRAK WPLACONYCH SRODKOW ZA UBIEGŁY MIESIAC.. TAKZE MUSISZ JESZCZE TROCHE POPRACOWAC..BO MALO WIESZ.POZDRAWIAM.

@kot

A jakie nagrody otrzymałeś? Bo nikt tutaj nagród żadnych nie otrzymał..chyba jesteś tutaj wybranym...

@Daria

Ale wiesz, że jak piszesz capslockiem, to nie czyni to twojej wypoowiedzi poważniejszą i bardziej wiarygodną, nie? Jak ktoś tak krzyczy w necie, to jakoś ciężko mi uwierzyć w treść...

@Dybi

czemu nie potraficie zrozumieć, że ktoś może mieć odmienną opinię?

@Dybi

i ma prawo napisać i to, że ma takie odczucia nie czyni tego kłamstwami...

@daria
@Daria

nie wybranym. normalnym facetem , nagrody tak jak wszyscy finans c. zreała zmiana i osobiście też za dobrą robotę. zresztą jak pracujesz to powinnaś wiedzieć, nie udawaj .

@@daria

Widać ze jesteś świeżym pracownikiem.. bo jak dobrze popytasz nawet swojej ekipy.. tobwszyscy to co pisze potwierdza..teraz od 2 miesięcy.. udało się firmie wypłacić premie.. widać ze nie pracujesz długo .. bo byś miał odmienne zdanie. A co do dobrej roboty.. to wszyscy pracują.. ale nie wszyscy troszczą sieni poparcie pracowników. Także jak wiesz WYPŁATY POWINNY BYĆ JUŻ NA KONCIE 10 ego tazdego miesiąca.. a zostają wypłacane nawet 13 ego.. TEGO CHYBA JESZCZE JIE WIESZ.. Bo byś miał inne zdanie. Obserwuj dobrze.. i życzę wytrwałości.. bo tutaj ze stare ekipy to została garstka ludzi... ale TEGO TEZ CHYBA NIE WIESZ. Pozdrawiam.

Justyna
@@daria

Pisz po polsku jeśli już się udzielasz publicznie!

Justyna
@Daria

Polecam przeczytać słownik języka polskiego. Mam go od ręki. Zapraszam. Jak się nauczysz pisać po polsku to pogadamy. Pozdro

@Daria

z tego co widzę po stylu pisania, to bardzo dużo się udzielasz na tym forum i piszesz same negatywne rzeczy, to pytanie dlaczego dalej tu pracujesz jak jest tak źle?

@ciekawy

A wierzysz w jej wypowiedzi?

@Katarzyna

nie mam punktu odniesienia, bo nie wiem jak jest w firmie

@Katarzyna

ale forma nie wzbudza mojego zaufania, nie powiem

cady

Też polecam pracę. Gdyby ktoś się zastanawiał mogę odpowiedzieć na jakieś pytania

@cady

Na jakim dziale/stanowisku pracujesz?

@cady

Bo mam kilka pytań, ale odnośnie producki

@cady

Jesteś moze stąd, czy inny dział?

@Wah

Ja na kontroli jakości robię

@Wah

Ale może mogę jakoś pomóc

@Wah

Właściwie pytania możesz zadać, bo może ktoś się pojawić też

@cady

To przede wszystkim, czy pracuje się na nocki?

@cady

I czy firma daje odzież roboczą oraz czy można liczyć na jakieś dodatki

pracujemy na dwie zmiany po 8h, więc nocek nie ma

@Wah

z tego co wiem to raczej na każdym tak jest

super, dzięki

odp
@Wah

odzież roboczą się dostaje, a jeśli chodzi o dodatki to musisz sprecyzować o co ci chodzi, bo nie do końca rozumiem

odp
@Wah

jeśli chodzi ci o jakieś premie to można dostać, a jak o coś innego to doprecyzuj, chętnie odpowiem

Kici

Czy wiecie jakie firma oferuje benefity?

jakub
@Kici

ubezpieczenie zdrowotne i na życie jest, na święta też dostajemy paczki

Te ubezpieczenia to dofinansowane

@jakub

I jak tak to ile dasz znać?

jakub
@Kici

pracodawca opłaca

Super, dzięki

Żart
@jakub

Bujną fantazję masz i wprowadzasz ludzi w błąd. Nie ma żadnego ubezpieczenia na życie !

@Żart

W takim razie co innego tutaj jest?

mupet
@Żart

nie ma? takie grupowe było

miś

Porządna firma, pracuję już długo i nie zmieniłbym tego na inną pracę. Pieniądze dobre, ludzie fajni, to co obiecane to jest. Premie też są, jak ktoś dba o to co robi. Dyrekcja w porządku, chociaż rzadko mamy z nią kontakt.

Jeżeli myślisz, że znajdziesz tutaj poklask, to obawiam się, że się mylisz.

@miś

Tak samo uważam.

Poza tym, ja pracuję tu już długo i zdecydowanie mogę nazwać tę pracę spokojną. Ale no każdy ma prawo do swojej opinii.

XXXX
@25

To nie jest strona do znajdywania poparcia tylko do wystawienia swojej osobistej opinii. Jednemu się podoba drugiemu nie. Więc dyskusja jest tutaj niepotrzebna.

Tak

Z brakiem szacunku do pracownika,zgadzam się w 100%.

@XXXX

Właśnie o tym mówił jakbyś nie zauważył

@XXXX

A obecnie jest naprawdę okej

@XXXX

No tak i co w związku z tym?

@XXXX

Po prostu zrobiłem to w istniejącym już wątku bo tu miałem jakiś punkt podparcia.

@XXXX

A co jest złego w dyskusji? To tego też ten portal służy.

Poter

Na co można liczyć w firmie?

Poter

Warunki są dobre?

Co masz na myśli?

@Poter

Ogólnie tak jak widać też po innych wpisach

@Poter

Bardziej szczegółowo trudno powiedzieć tak bez wymiany stanowiska

@Poter

Można liczyć na nadgodziny, (usunięte przez administratora)i utratę spokoju.

Chyba ty ..

@Sonik

Czyli nadgodzin tu nie ma?

Aga
@Poter

Na to,że wszyscy traktowani są z góry(usunięte przez administratora)

@Katarzyna

Przecie ja nie o tym nawet...

liks

Jetem zadowolony z pracy tutaj. Wygodne biuro, fajni ludzie. Mamy szkolenia, więc jest poczucie rozwoju

@liks

Na jakim stanowisku pracujesz, o ile można spytać?

@Frank

Jedyne co idzie rozszyfrować, to że chyba coś w biurze. A wiadomo jakie wszystkie stanowiska na nie przypadają tutaj? Wymieni ktoś?

@Katarzyna

To, że biurowe to widać odrazu, jest jasno napisane

@Katarzyna

Na reszte nie odpowiem, bo sam o to pytam

NN

Jakieś wymaganie mają na produkcję?

@NN

nic wielkiego, sumienność, zorganizowanie, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności - bardziej porządane cechy niż wymagania per se

@D

Czyli właściwie wszystkie uczą jeśli chodzi o samo stanowisko

tak

@NN

będziesz odpowiednio przeszkolony na wstępie

@D

To bardzo dobrze się składa, bo te cechy raczej mam, więc powinno być okej

lele
@D

czyli można właściwie próbować swoich sił bez większego doświadczenia

@lele

No tak

Sara

Duża odporność psychiczna

Kaja

Można liczyć na umowę o pracę od początku zatrudnienia?

taktak
@Kaja

tak

Kaja
@taktak

Czyli nawet na próbnym?

potas
@taktak

a na ile jest pierwsza umowa?

potas
@potas

i czy można liczyć po jakimś czasie na umowe na nieokreślony?

lele
@Kaja

właśnie? jak to z tym jest?

red

Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o działaniu ampułek C-Med Capillar? Może ktoś testował?

@red

Działać - działają. Pomogły mi na przebarwienia potrądzikowe. Ale to też zależy jakiego efektu oczekujesz i w jaki sposób wykonujesz zabieg, ja robiłam masażerem do kawitacji ultradźwiękowej i w takim połączeniu był efekt i to dość szybko.

red
@Anika

Zależy mi na ujednoliceniu kolorytu skóry, właśnie znajoma też sobie chwaliła. Ja używam często rollera, więc może też dałoby szybko efekt

@red

A to powinno pomóc, roller też jest dobrą opcją

@Anika

Nie wiem czy to jest dobre miejsce na takie dyskusję szczerze mówiąc. Raczej tutaj się pyta o pracę ewentualnie i opinie pracowników, ale w sumie co ja tam wiem...

Anika

Zapytała to odpowiedziałam, ja nie widzę problemu skoro jest do wyboru status klienta

Janik

Krzywdy takim pytaniem nikomu nie robi, mi to np. nie przeszkadza

Kosmetyczka
@red

Z jakiegoś powodu są najtańsze na rynku. Jeżeli oczekujesz spektakularnego efektu to one go nie dają. Więcej daje sam roller. Dodatkowo nie nadają się one do mezoterapii. Takie coś Ala wodne serum.

prawnik

To nie próba zastraszania, a reakcja na pisanie nieprawdy.Wyjaśnimy sprawę do końca przez gowork i przez sąd jeśli będzie taka potrzeba. Patrząc na Pana wpisy można jednoznacznie ocenić Pana osobowość, a Pana działania określić mianem nękania i kreowania fałszywego wizerunku. Pan mówi o mobbingu to może warto opisać pracownika Kj zwolnionego za nie wykonywanie obowiązków z paragrafu 52, ale w ramach "mobbingu" zaniechano złożenia doniesienia do prokuratury, może warto opisać innego pracownika KJ, który zamiast kontrolować to tuszował wszystkie negatywne zdarzenia magazynowe, a potem po stwierdzeniu uchybień uciekł na długotrwałe zwolnienie lekarskie, czy może o magazynierze, który kradł kosmetyki i sprzedawał je w internecie. Pan nie może pisać o stanie faktycznym, bo nie pracuje Pan w firmie. Trudno zresztą poważnie traktować człowieka, który nie potrafi twarzą w twarz przedstawić swoich racji,ale myślę, że doprowadzimy do sytuacji, w której będzie musiał Pan odnieść się do swoich wypowiedzi przed sądem. Będziemy dążyć za wszelką cenę do uzyskania możliwości pełnej konfrontacji bez zasłaniania się przez Pana anonimowością w internecie. Mam nadzieję, że już niedługo będzie można również udowodnić, iż Pana działania noszą również znamiona stalkingu i narażają firmę na straty.

xyz
@prawnik

Czekam, czekam i czekam na ten pozew i doczekać się nie mogę. Pracownik kj zwolniony za niewykonywanie których obowiążków? Gdy nie było magazyniera kj wydawał komponenty na produkcje. Pilnował piesków i odbierał telefony od klientów. Dwie osoby które dorywczo robiły wszystko co ewentualnie trzeba było. Długotrwałe zwolnienie lekarskie kogokolwiek w tym zakładzie nie dziwi. Trudno wytrzymać psychicznie w takich warunkach.

Kj
@xyz

Kierownik i 5 osób. PRACY dużo, ale ciekawa i rozwijająca, polega na pracy w laboratorium i nadzorze na produkcji. Psów na wyposażeniu nie mamy.

Zenon
@xyz

Nie martw się; wszystko ogarnęliśmy, nie będzie żadnego pozwu, za dużo mają za uszami. Nie ma tu żadnego prawnika - to już wszyscy wiemy. Pozdro

xyz
@Zenon

Martwić by się można było gdyby było czym. W takich miejscach nie da się ogarnąć wszystkiego bo zawsze wyskoczy coś zza pleców zwłaszcza przy braku regularnej POŻĄDNEJ dezynfekcji hali produkcyjnej. Żałosne. PS. Nadal czekam na swój pozew.

@prawnik

Jakim problemem jest sprawdzenie " długotrwałego L4" pracownika? Jeśli się tego nie zrobiło albo wyszło że L4 jest zasadne to komentarz "prawnika" nosi ślady pomówień.

osh

mi się dobrze pracuje. pozdrawiam hejterów.

Dominika
@osh

A co takiego sprawia że dobrze Ci się pracuje? Atmosfera, zarobki, czy co?

osh
@Dominika

ogólnie. warunki, ludzie, atmosfera.

TseTse

Jakie warunki dla techbologów?

@TseTse

Niezbyt dobre. W innych firmach zarabia się jako technolog jakoś 1/3 więcej.

Takko
@TseTse

czy ja wiem...moim zdaniem nie jest źle. wiadomo, że finansowo zawsze może być lepiej, ale nie ma co demonizować

@Msjk

Pracuję i finansowo więcej niż dobrze 8900 brutto. Były też i mają być znowu nieodpłatne kursy angielskiego, wyjazdy na targi i szkolenia. Pracy dużo, ale ciekawa, bo wiele różnych projektów.

Dominika
@@Msjk

To fajnie, a powiedz mi, macie jakis system premiowy czy tylko podstawa?

TseTse
@@Msjk

Ej, to faktycznie, brzmi to naprawdę nieźle

micha
@@Msjk

czyli te szkolenia to jakoś cyklicznie się pojawiają ?

mokosz
@Dominika

Na pewno produkcji jest szansa na premię dla najbardziej zaangażowanych. Nie wiem jak w pozostałych działach, nie orientowałem się

mokosz

Ale myślę, że tak

@mokosz

hej, a jakie godziny pracy na produkcji?

@mokosz

i czy wymagają doświadczenia?

@mokosz

i ogólnie jak się pracuje, ciężko jest?

@@Msjk

A nie masz w umowie klauzuli o nie ujawnianiu pensji? Czułabym się urażona gdyby zaoferowali mi mniej. Z doświadczenia wiem że niecałe 5 brutto w tej firmie to dużo.

@prod

Nie wiem jak teraz, niedawno jeszcze brali wszystkich jak leci. Doświadczenie nie było wymagane.

orid

ok, dzięki

@@Msjk

Hahahaaaa. Uśmiałam się XD ciekawe który technolog tyle zarabia. W tej firmie takie sumy są raczej nieosiągalne. No chyba, że jesteś nową CEO.

Kasia?
@Kasia

"Nowej CEO" nie ma i jeszcze długo nie będzie :) pozdrawiam plotuchow :*

@Kasia

Czemu niby? To jakie według Ciebie są osiągalne na tym stanowisku?

pro

@Msjk to źle wiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź