Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Czy firma Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

xyz

Tak, wszystkim najniższa z drobnymi " zasłużonymi" wyjątkami.

lena

Najgorsze przeżycie zawodowe jakie kiedykolwiek mnie spotkało. Nikomu szczerze nie polecam, chyba, że chce popaść w depresje lub załamanie nerwowe. Płaca przeciętna, więc nie warto poświęcać swojego czasu dla takiej firmy, która nigdy nie doceni twojego działania. Atmosfera straszna, zależna od humorku "(usunięte przez administratora)".

Some
@lena

Zgadzam sIe z opinia..poprostu brak kompletnej współpracy..organizacji i brak przede wszystkim dobrego podejścia rozumienia pewnych spostrzeżeń drugiej osoby.brak koordynacji struktury która wiąże wszystkie działy ze sobą już nie mówiąc o poszczególnych działach i kontroli nad wdrażaniem procesów zleceń (pomyłki)brak punktu odniesienia (wzory zleceń, produkcja,produkty)..to niestety popierane jest przez sama dyrekcje.. ludzie ogólnie mało pozytywnie do siebie nastawieni..brak wsparcia i kompletny brak szacunku do drugiej osoby. W takich warunkach ciężko się pracuje..co w efekcie dużo ludzi odchodzi.

pozytywka
@Some

Bzdura i bzdurą pogania. Widać brak profesjonalizmu piszącego. Ludzie, tak jak wszędzie, są tacy co pracują długo i tacy, co odchodzą po dwóch dniach, bo za ciężko. Moim zdaniem mało jest firm stawiających na ludzi, opłacających kursy językowe dla personelu, opłacających szkolenia, czy w końcu wyjazdy zagraniczne technologów, czy dyrektora , w celu zdobycia nowych doświadczeń. Pracowałam tu i tam i jest to też pierwsza firma, która pomaga młodym ludziom w zdobywaniu doświadczenia, umożliwiając im napisanie prac magisterskich i przeprowadzenie wszystkich badań, które są do nich potrzebne. Myślę, że jak ktoś szuka pracy i zadowolenia z niej oraz dobrej pensji to powinien się zgłosić do nas.

Some
@Some

Jeśli bylyby to Bzdury to nie byłoby ZAWSZE OGŁOSZEŃ POSZUKUJĄCYCH DO PRACY...A ZASZE SĄ.I NIESTETY ROTACJA JEST JAK W KINIE.. CO MIESIĄC INNA OBSADA...

negatywny
@pozytywka

niesamowite, że w tych czasach firmę stać na sponsoring prywatnych wycieczek, bo ze zdobywaniem doświadczenia oj oj oj to bym się zastanowił

Tak

Niestety,to prawda

SOME
@negatywny

Nie stać nawet na premie.. ale na sponsoring.. to CHYBA WYBRAŃCY?

Persona
@pozytywka

Do etatowego ,,odpisywacza,, Widać firmę stać na opłacanie osoby,która na bieżąco pisze piękne,okrągłe, słówka,stać na szkolenia dla wybrańców,ale niestety na socjal: kawa ,herbata ,pranie odzieży roboczej brakuje funduszy.I ta wielka akcja pod tytułem -ubezpieczenie, dużo szumu ,obiecanek ,a po 4 miesiącach nikt już nie opłacał skladek,ale też nikt nie raczył poinformować pracowników,bo po co przecież oni są tylko od roboty.

odpowiedź
@Some

popatrz na ogłoszenie o prace, wszędzie ich pełno i wszędzie wiszą na okrągło bo brak ludzi. po co pracujesz jak tu tak źle.

Yhm
@pozytywka

Podobno pensja ma wpływać do 10 każdego miesiąca.Juz po raz kolejny jest 11,a pensji brak. chyba ktoś jest na bakier z przepisami.

...
@lena

dopóki się pracowało to wszystko odpowiadało a teraz po pracy problem do zarządu, weźmy pod uwagę że w “zarządzie” siedzą konkretne osoby, jeśli uderza się w nich to jest to już oszczerstwo i ujawnianie ich danych

Miki
@lena

No cóż, jak ktoś źle pracuje i liczy, że nikt tego nie zauważy to nie tu Atmosfera dobra, doceniają dobrze pracujących. Pieniądze więcej niż dobre Ogólnie OK Polecam

Maka
@lena

Miałam tutaj praktyki studenckie i była to pierwszą firma,która chciała mnie czegoś nauczyć Zostałam tu po praktykach zatrudniona z pensją lepszą niż przeciętna. Jestem zadowolona i życzę każdemu takiej pracy na start

pik
@Maka

Też miałam tutaj staż i mogę potwierdzić było mega. poznałam dużo nowych składowych do kosmetyków i nauczyłam się samodzielnie układać proste receptury i potem badać je . Chętnie bym tu wróciła.

@lena

Wymagania od pracownika ogromne. Pracodawca nie ma sobie nic do zarzucenia. Brakuje ci narzędzi do pracy, zgłaszasz to – jesteś roszczeniowy. Od godz. 6 do14 -tej zasuwa się na magazynie, potem szkolenie z panem krzysiem, który sobie poklika na innym interfejsie niż jest na magazynie, raz pokaże i już masz umieć, nawet kiedy jesteś już wypruty i zasypiasz. W trakcie szkolenia schodzisz wydawać produkty i tracisz wątek szkolenia. U pana krzysia wszystko działa, a na magazynie nic nie działa. Sieć/ drukarka nie praży, myszka nie działa. Program często nie działa, bo nie działa albo nie masz uprawnień, albo nie potrafisz, bo nie zostałeś odpowiednio przeszkolony. Z wózka widłowego na gaz cieknie olej i nie wskakują biegi. Wrzucasz do przodu jedziesz do tyłu. Brama garażowa nr 1 niedziała. W bramie nr 2 zamek się blokuje . Drzwi w tej nie idzie otworzyć bez szarpaniny. Brama zewnętrzna zepsuta- ograniczników brak, spada z bloczków. Pan Krzysio jest prezesem, mechanikiem, ustawiaczem tubek, szkoleniowcem i magazynierem. Jest monitoring i podsłuch (kamera z dwustronną komunikacją). Podłogę w magazynie sprząta magazynier, resztę sprzątaczka. Mop to ogryzek. Poproszono o nowy. Otrzymano o jeszcze mniejszej powierzchni – ta sama robota teraz 3 razy dłużej. Ważenie chemikaliów po 50kg , przelewanie z 220 kilowej beczki w sposób manualny bez pompy we dwóch pracowników . „Magazyn” źle zaprojektowany. Brak, miejsca- zawalony wszystkim . 7 palet trzeba odsunąć aby z jedną wyjechać -albo zdjąć lub wrzucić coś na regał - koszmar magazyniera. Po 3 tygodniach wymagają od ciebie ogarniania wszystkiego: gdzie co leży na magazynie, kiedy sami się chwalą, że tych produktów mają kilka tysięcy. Lokalizacje w komputerze nie wpisane albo skąpe. Kody szukanych pozycji nie pokrywają się z kodami czy nazwami w komputerze czy na wz-ce. Szkolenie stanowiskowe z kosmosu, nijak się ma do rzeczywistości. Nie jesteś o czymś poinformowany- twoja wina , że sam się nie poinformowałeś. Błędy w zleceniach produkcyjnych: niesprawdzenie dostępności substratów przed wydaniem dokumentu na realizacje. Ogólny chaos brak przepływu informacji w firmie. Brak kolejności zleceń, ciągła zmiana priorytetów, ciągła szarpanina. Nie twoja wina. Pretensje tak są do Ciebie. Nie wiadomo w co ręce włożyć, niby przerwa jest, a nie ma czasu zjeść, czy się załatwić. Trzech nowych pracowników nie było w stanie tego chaosu ogarnąć. Jeden łysy z tych 3 nowych, po 3 tygodniach został sprowokowany i spytany przez pana krzysia czy chce tu pracować - odpowiedział szczerze że: Nie chce i sam się zwolnił, potem słyszano wersje od szefostwa, że firma go zwalnia bo był złym, nieudolnym, roszczeniowym pracownikiem. Podsumowując Firma super tylko pracownicy - roszczeniowe córy korynckie.

zarząd
@ExWorker

Odnosząc się do pana wypowiedzi prostuję : 1. Nikt nie pracował dłużej niż osiem godzin. Przerwa śniadaniowa 15-20 minut. Praca w zakresie obowiązków ustalonych w umowie. 2. Magazyn jest magazynem wysokiego składu o powierzchni 500 m kwadratowych, wysokości 8 metrów, zaopatrzony w regały wysokiego składu, dwa wózki widłowe - jeden elektryczny, drugi gazowy. Obydwa urządzenia objęte nadzorem UDT ( ostatni przegląd maj b.r.), obydwa dopuszczone do użytkowania bez zastrzeżeń - dokumenty do wglądu w siedzibie firmy. 3. Magazyn podzielony na trzy części - odczynniki, opakowania, wyroby gotowe ułożone wg kodów SPS. 4. Część magazynowa obsługiwana przez program magazynowy, połączony z programem obejmującym produkcję. Program działający sprawnie odebrany poprzez audyt w ramach finasowania z UE. 5.Magazyn zaopatrzony w kabinę prysznicową, umywalki, system sprzątający Vileda, ale był problem nawet z zamiataniem podłogi przez ex workera i jego kolegów. 6. Jeden z Panów na koszt firmy wysłany na kurs obsługi wózków widłowych, w dniu odebrania uprawnień zakończył współpracę z nasza firmą ( dokumenty do wglądu w CMP). 7. EX worker i koledzy mimo szkoleń popełniali błędy w zakresie wysyłek, narażając firmę na straty. Po zwróceniu uwagi EX worker zwolnił się, bo cytat nie może odpowiadać za to co robi. 8. Stan magazynu po odejściu trzech Panów do obejrzenia , dokumentacja zdjęciowa w posiadaniu firmy. 9. Pan Krzysztof nie jest prezesem tylko dyrektorem i nadzoruje pracę różnych działów. 10. Zdziwienie budzi fakt podnoszony przez EX workera, że musiał pracować od 6 do 14, wszakże otrzymywał wynagrodzenie za pracę, a nie za wypoczynek w czasie pracy. Pensja dodam wyższa od najniższej. Podsumowując ; gdyby EX worker miał chęć do pracy, był rzetelny, sumienny i prawdomówny to pewnie pracowałby nadal. Mimo wszystko pozdrawiamy Pana i kolegów serdecznie, życzy znalezienia pracy marzeń, a gdyby Panowie chcieli odświeżyć pamięć to zapraszam. Kamery są i rejestrują pracę osób, ale nie rejestrują rozmów, jak Pan insynuuje. Myślę, że w wielu zakładach działają systemy monitoringu i nie budzi to żadnych negatywnych emocji.

@zarząd

Tia zabawa w zaprzeczanko :) firma (usunięte przez administratora):) Zarząd prawdy nie powie :) monitoring z podsłuchem to nie tylko monitoring + donosiciele. Szkolenie i nadgodziny to też praca. Wymieszany assortyment na palecie sporzączonej przez poprzedników - nie równa się pomyłce w wysłce bo paleta towaru zostła poprawnie wsyłana. Nie było czasu na jej przekładanie i sprawdzanie.Pracownikowi firma faktycznie zasponsorowała szkolenie -ale ze względu na atmosfere w firmie zaraz po kursie się zwolnił. Żeby coś posprzątać poprwnie trzeba mieć narzędzie i czas niestety narzedzie to ogryzek a czasu nie ma bo jest marnowany na szukanie składników ktróch nie ma ale papiery z nimi zostąły wydane na magazyn i na kompletacje -czyli czas zmarnował wydający, nie magazynierzy któży próbowali skompletować na podstawie błednej papierologi - skoro papiery na podstawie których działał magazyn były błedne to zarzuca się mu jeszcze brak rzetelności XD XD XD

daro
@ExWorker

@exworker Pracuję tu na magazynie i nie widzę niczego o czym facet piszesz. Fakt po przednikach, a wiec pewnie po tobie bałagan i w papierach i na regałach, ale udało się poukładać. Atmosfera normalna, a pracować trzeba jak wszędzie. Program działa, bo w nim siedzę co dzień, wózki jeżdżą bez problemu. Może po prostu nie potrafiłeś ich obsłużyć to się zdarza. Można iść do innej pracy, ale po co pisać banialuki o poprzednim miejscu, to chyba wstyd.

@daro

Czy to wynik tego o czym właśnie pisał? Ze szkolenia to „kosmos”? bo jeśli nie potrafił obsłużyć a pracował to czemu jakiś przełożony nie zwrócił na to bardziej szczególnej uwagi? Jeśli pracownik poprosi o szkolenie ma na nie szanse?

NZXT
@Some

Faktycznie jest tak duża rotacja pracowników?

@daro

Jesteś podstawiony Daro :) Ogłoszenie o prace w tej firmie wisiało 20 dni 3 stanowiska do obsadzenia, dwa dni temu zostało odświeżone (usunięte przez administratora) znowu 3 stanowiska przypadek nie sądzę XD na tym magazynie było 6 osób zredukowaliście do 3 stanowisk których nie ma kim obstawić. Daro Nie zdyskredytujesz mnie ani innych magazynierów - nikt tam nie chce pracować - miesiąc i max i do widzenia możecie spokojnie zamatować tam drzwi obrotowe - bo taką macie rotacje. Firma z takim podejściem do pracowników i do pracy mogła funkcjonować w latach 90tych a nie teraz - teraz oczekuje się od pracodawcy tego samego co od siebie samego - profesjonalizmu i nie robienia burzy w szklance wody o rzeczy na które magazynierzy nie mają żadnego wpływu tylko wasze marne zarządzanie ma. Najłatwiej zrzucać wszystko na "złych pracowników" i negować i kontrargumentować to co mówią XD podszywając się pod ciężko pracujących ludzi. Możecie zakłamywać prawdę o firmie ale ktoś kto śledzi ogłoszenia na np (usunięte przez administratora) zauważy powtarzający się wzór - średnio co miesiąc macie 3 stanowiska na magazynie do obsadzenia i to się najwyraźniej nie zmienia XD magazynierzy wam się dziwnie szybko zużywają XD ciekawe czemu? XD

@NZXT

A co rozumiecie poprzez „duża rotacja”? jaka jest tutaj w takim razie naturalna? Odnosisz się do zapytania z kwietnia, czy miesiąc tez jakoś na to wpływa?

@ExWorker

Tez o rotacji chce się czegoś dowiedzieć jak poprzednik z tym, że na kontroli jakości. widzę ze miesiąc temu kogoś tam do siebie szukali. Jak duży jest teraz dział i jaka maja na nim atmosferę? jest dużo kobiet?

MSZ

Zdecydowanie nie polecam pracy w Firmie Medicum Polska. Aplikowałem na stanowisko operatora wózka widłowego. Ku mojemu zdziwienia stawka na umowie niższa o 1000zł brutto wzgledem umowionej. Szefowa która na pierwszej rozmowie wydawała sie serdeczną osobą szybko pokazała zęby. Podnoszenie głosu i wyzwiska w moją stronę, próbując dojść do porozumienia. Ostatecznie dała mi do zrozumienia ze jako osoba ponizej 26 roku zycia powinienem być wdzieczny za stawkę którą mam na umowie(umowilismy sie na znacznie wiecej) Dodatkowo Firma nie zapewnia ubrania roboczego przez czas trwania umowy na zlecenie(w tym butów ochronnych) Ostatecznie po odmówieniu podpisania umowy zostałem w karygodny sposób wyproszony z budynku przez właścicielkę. Rozmowa odbyła się dnia 23.10.2023, Pozdrawiam MSZ.

kalina
@MSZ

@MSZ. Trudno polecać lub nie polecać pracy, której się nawet nie rozpoczęło. Rozmowa z Panem toczyła się w obecności trzech osób, które usiłowały Panu wytłumaczyć ulgę podatkową dla osób poniżej 26 roku życia. Pan interesowały zarobki innych pracowników ( powyżej 26 roku życia ) i domagał się Pan pensji wyższej od nich błędnie rozumując , iż z racji ulgi należy się Panu dodatek do wynagrodzenia. Zachowywał się Pan niegrzecznie i nie przyjmował żadnych argumentów, mimo iż chcieliśmy podpisać z Panem umowę wg stawki podanej w ogłoszeniu. Nie będę oceniać dalej Pana zachowania ponieważ nie chciałabym być niemiła. Przypomnę tylko iż Pan odmówił podpisania umowy o pracę, opuścił sale konferencyjną i wykrzykując negatywne opinie pod naszym adresem opuścił zakład. Oferowano wynagrodzenie to było 4700 zł brutto. ( rozmowa 23.10.2023 ). Mimo wszystko życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy. Wszystkiego dobrego.

MSZ
@kalina

Skoro według Państwa stawka 23,5 brutto za godzine rowna się 4700 brutto miesięcznie to gratuluję kalkulacji. Myśle ze warto rownież wspomnieć o próbie odebrania mi ulgi podatkowej poprzez zmniejszenie stawki godzinowej i wyrównaniu stawki netto do akualnej pensji pracowników magazynu. Może odniesie się Pani do braku odzieży ochronnej dla pracowników? Z tego co wiem to obowiązek pracodawcy by ją zapewnić. Oczywiście zapewne za chwile przeczytam kolejne bardzo dobre wytłumaczenie na moje zarzuty, więc jeśli ktoś jest zainteresowany materiałem dowodowym to zapraszam na priv.

@MSZ

Otrzymał Pan propozycję 4700 i tak podano również w ogłoszeniu. Miał Pan podjąć pracę w oparciu o umowę zlecenie, a nie umowę pracę. W przypadku umowy zlecenia obowiązki zleceniodawcy są inne niż pracodawcy, radzimy zapoznać się z kodeksem pracy. Przykro mi, że dalej nie zrozumiał Pan wyjaśnień naszej księgowej i nie bardzo wiem na jakiej podstawie dokonuje Pan oceny miejsca pracy, skoro jej Pan nie podjął i oprócz sali konferencyjnej nie widział Pan nawet pozostałych pomieszczeń w zakładzie. Życzę więcej życzliwości dla innych i dokonywania oceny ludzi i miejsc w oparciu o rzetelne przesłanki. Pozdrawiam.

Gośka Samośka
@kalina

Jak facetowi przysługuje ulga podatkowa to trzeba a priori mu płacić mniej? Widzę, że do tego jeszcze jazda na umowach śmieciowych. Los firmy wydaje się przesądzony przy takiej jakości zatrudnienia. Pozdrawiam. Gośka Samośka.

Jakbyście mieli porównywać pracę na produkcji z tą na magazynie to jaka będzie opinia? Rzuciło mi się w oczy podczas przeglądania ofert to, że jeszcze parę miesięcy na produkcji oferowano po prostu kwotę 3,5 tys a na magazynie teraz obecnie 4,7 tys. ciekawi mnie porównanie adekwatności powierzonych obowiązków względem tych stawek. I skoro tak to ile będzie można zarobić na magazynie po styczniowych podwyżkach?

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
antek

Nie wiecie może czy potrzebują kogoś do pracy na produkcji.

@antek

Jak szukasz to zadzwoń, zawsze udzielają odpowiedzi, a jak komuś zależy to zapisują jego namiary i jak coś się zwolni to oddzwaniają.

ooo
@antek

Wiem, że minął miesiąc ale jakby co to szukają, na linku jest oferta. już dwie osoby się zgłosiły. To w sumie jedna osoba teraz jest potrzebna? Jeżeli tak to na co patrzą u kandydata? Czymś mam się na rozmowie wykazać?

felek

zatrudniłem się i zostałem. Praca jak wszędzie, jak się robi co należy to spoko. jak będzie tak dalej to chyba się zostanę na dłużej.

seba

czy dają normalną umowę o pracę , czy jest jedna, czy dwie zmiany.

@seba

Normalna umowa o pracę i dobre wynagrodzenie

Księgowy

Firma zalega nam z płatnościami od około roku. Po każdym telefonie zapewnienie że zapłacą i tak od roku. Zdecydowanie odradzam współpracę i jakąkolwiek sprzedaż na przelew. W tej chwili zleciliśmy już windykację ale wiem już że będzie ona trudna.

Mateusz
@Księgowy

Dzień dobry, również firma zalega nam z płatnościami pare dobrych miesięcy. Proszę o kontakt, jest możliwość złożenia pozwu zbiorowego. Pozdrawiam

Kola
@Księgowy

Porządna firma, rozlicza się w terminie. Bierze dużo i płaci dobrze.

@Kola

No to spoko, że się w waszym przypadku rozlicza. Teraz to się zastanawiam od czego to tak właściwie zależy, że z jednymi to podobno robi a z innymi nie?

@Księgowy

Nie tylko państwu, u nas zaraz rok minie od terminu płatności, znam jeszcze 2 firmy które też mają ten problem.

@Paweł

Jeśli faktycznie tak jest to Państwo macie zamiar tak po prostu z tym dalej czekać? Był niedawno jakiś kontakt z firmą odnośnie tego?

@Księgowy

Spółka Top Plast Okna z siedzibą w Rogowie poszukuje osób fizycznych i prawnych, którym również Centrum Medicum Małgorzata Karpińska Trojanowska lub druga firma Centrum Medicum sp.z o.o. nie zapłaciły wynagrodzenia za dostarczone towary lub wykonane usługi. Proszę o kontakt pod nr +(usunięte przez administratora)

@Paweł

przed chwilą NOWA Firma Top Plast Okna z siedzibą w Rogowie poszukuje osób fizycznych i prawnych, którym również Centrum Medicum Małgorzata Karpińska Trojanowska lub druga firma Centrum Medicum sp.z o.o. nie zapłaciły wynagrodzenia za dostarczone towary lub wykonane usługi. Proszę o kontakt pod nr + 4 8 5 0 1 5 4 1 1 3 9.

Lili
@AS

Nic mnie nie zdziwi..bo te biura na gorze to z 10 firm się zmieniało w czasie jak je BUDOWALI ,spóźniają się zawsze z wypłatami dla pracowników z produkcji ( nie pomaga nawet PIP) najniższa krajowa BEZ PREMII FREKFENCYJNA I UZNANIOWA NIGDY NIE ISNIALY JAK BYŁY TO 2 lata mojego tam istnienia i POWIEM COŚ JESZCZE STOSOWANIE MOBINGU W PRACY I ZASTRAWSZANIE PRACOWNIKÓW NIE SPEŁNIAJĄCYCH NORM .. brak środków czystości..to już daje dużo do myślenia.

CMP
@AS

W dniu wczorajszym, tj. 17.08.2023 umieściliśmy informację o wyroku Sądu Okręgowego w Łodzi o całkowitym oddaleniu powództwa firmy TOP PLAST i nakazaniu przez sąd zwrotu kosztów sądowych dla Centrum Medicum Poland. Sąd nakazał również pokrycie kosztów procesu firmie TOP PLAST. Wyrok ten jednoznacznie wskazuje, iż umieszczone przez TOP PLAST i8nformacje na temat Centrum Medicum były całkowicie bezzasadne. Nasz wpis z poprzedniego dnia zniknął i nie bardzo rozumiemy tego przyczynę. Można wysnuć wniosek, iż można szkalować firmę bezpodstawnie, a informacje prawdziwe i rzetelne zostają usunięte. Gdyby ktoś chciał sprawdzić podaję sygnaturę akt Sygn. akt X GC 716/19.

@CMP

Nieprawda. Na dodatek dziś otrzymałem dokumentację od syndyka z Łodzi o restrukturyzacji i dokonaniu obwieszczenia o ustaleniu dnia układowego w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie poradziła sobie pani Gosia z prowadzeniem biznesu i oszukiwaniem porządnych ludzi. Karma wraca powolutku. Wiele osób i firm oszukanych, którzy zostali z niczym, albo z towarem, który pani sobie zakontraktowała.

Kok

Szkoda gadać. Sam tu pracuję i wiem jak jest.Piszcie prawdę. Dobra praca i płaca. Polezam

@Lili
@Lili

Nie szkaluj bezpodstawnie, bo wypłaty w terminie, nikt nie pracuje za najniższą., premie za dobrą prace są . Jak pracujesz i Ci źle, to nie pracuj, idź gdzie indziej. A jak nie widzisz proszków, domestosów, dezynfekcji toś pewnie ślepy. NIE ŁADNIE TAK KŁAMAC PO CO ?

annablaszczyk576@gmail.com

Nie polecam tej firmy ..Nie można doprosić się środków czystości nawet jeśli napisze się listę potrzebnych artykułów,nie można doprosić się zaliczki ze swoich zapracowanych pieniędzy ...a na domiar złego (usunięte przez administratora) że wysłała pieniądze na konto gdzie ich brak

Maka
@annablaszczyk576@gmail.com

@anna.Warto napisać., że po dwóch tygodniach było zwolnienie lekarskie i tak zakonc,yla się umowa zlecenie. Sprzątanie pozostawiało wiele do życzenia.

Logika
@Maka

Nawet jeżeli to czy jest to podstawa do braków w środkach czystości? Może jakość sprzątania była kiepska że względu na brak środków czystości? Zapewnienie środków czystości jest obowiązkiem pracodawcy i nikt z pracowników nie chce z własnych środków kupować środki do mycia i dezynfekcji na rzecz pracodawcy. Innymi słowy od lat bez zmian. Idzie lato ciekawe czy CMP zapewni wodę pracownikom.

misia
@Logika

@logika Środków czystości nie brakuje, środków do dezynfekcji nie brakuje. Woda z zamontowanych dystrybutorów gazowana i niegazowana, ciepła i zimna, dostępna cały czas. Sprzątanie przy nowej pani OK. Ogólnie to fajnie się tu pracuje.

Xyzz
@misia

Wody gazowanej brak , odzież roboczą każdy musi wyprać sobie sam, na produkcji gorąco , ciężko wytrzymać brak klimatyzacji ,nawiewu,czegoś co obniżyło by temperaturę

Ada
@Xyzz

Gazowanej zaczyna brakować, bo każdy ją preferuje? :D co do odzieży to jest chyba jakiś dodatek do prania, tak? Jeśli o temp chodzi to ciekawi mnie podejście góry do tego tematu, w jaki sposób jako grupa go poruszacie? Są wyznaczone jakieś momenty na konsultacje lub cokolwiek?

Seba
@Ada

Mineralnej nie ma od niepamietnych czasów, za pranie nikt NIGDY nie płacił pracownikom,a na produkcji temperatura 30st.,a może więcej

@Seba

Woda mineralna jest ciągle. Automat podłączony do sieci, zimna , gazowana lub nie. Pranie jest opłacane przez zakład, a na odzież szytą przez firmę krawiecką wydano bardzo dużo. Nawiewy działają, a przy tych temperaturach trudno oczekiwać cudu A pro, to automaty z wodą gazowaną są dwa - jeden na produkcji, drugi w biurze Jak masz wątpliwości to załączę zdjęcia Życzę Ci wszystkiego dobrego i większej rzetelności przy wyrażaniu opinii

Lili
@Seba

A to ciekawe, jak dobrze pamietam, a to było w roku 2021 gdzieś kolo marca to był założony cały mechanizm na klime.. widać ze boss oszczędza na wszystkim.. zreszta nie dziwi mnie to.. biura na gorze budowane były przez 10 firm budowlanych( niewywiązywanie się finansowe) ,obiecane podwyżki PREMIA BYŁA OBIECYWANA TAKŻE I NIC …od samego początku przez 2 lata pracy..brak środków czystości A TO PODSTAWA. A jak psuja sie maszyny to czeka sie na zbawienie losu..( zakręcanie butelek żelu do usg ok.2000 szt.dziennie własnymi rękoma),ZERO PRAWDZIWEGO SERWISU TECHNICZNEGO! dźwiganie na nawazalni ciężkich pojemników! TRAGEDIA.

Seba
@@seba

Proszę o załączenie zdjęć w takim razie

kumak
@Seba

Skoro jesteś pracownikiem to po co ci zdjęcia. Sam widzisz codziennie dystrybutory z wodą, tak jak ja i reszta tu pracujących

Ziuta

Ludzie nie przychodźcie tutaj do pracy. Z tego co znam właścicielkę - jest osobą, która dla swojej korzyści będzie mówić nieprawdę. (usunięte przez administratora)i brak szacunku dla innych ludzi to u niej norma. Nie zdziwiłabym się, gdyby znaczna część pozytywnych komentarzy tutaj była jej autorstwa...

Marzena
@Ziuta

Pensje wysokie.Nikt tu nie pracuje na najniższej. Warunki ok. Dyrekcja sympatyczna. Czuć szacunek do pracownika, chociaż wymagania duże.

Ziuta
@Marzena

Skoro jest tak dobrze, to czemu pracownicy ciągle się zmieniają? Czemu nikt nie chce zostać? Jaki % pracowników pracuje dłużej niż dwa lata? (Małgorzata spotted!)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

tori

Pracuję na kontroli jakości, są szkolenia i możliwości rozwoju, nie jakieś super wyjątkowe, ale jest ok, takie mniej więcej podobnie jak u innych

beck
@tori

A jakie szkolenia najczęściej oferują?

beck
@tori

jak są możliwości rozwoju to dobrze, bo na tym mi bardzo zależy

Moli
@beck

zazwyczaj są to szkolenia z zewnętrznej firmy ale opłacane przez pracodawcę

@Moli

wysyłane są wszystkie osoby obowiązkowo czy zgłaszają się chętni? jak to działa?

Elixir
@tori

Czyli masz porownanie rozumiem?

@Moli

One zdarzają się może w godzinach pracy i trzeba to nadrabiać czy w weekendy celują? Certyfikat da radę wyrobić?

@Katarzyna

Nie ma żadnych szkoleń poza wewnętrznymi narzuconymi przez prawo pracy. Firma nie płaci organizatorom i jeszcze ich straszy. Jeżeli jest cokolwiek organizowane to z dofinansowań regionalnych/unijnych.

Jolanta
@Kosmetyczka

Czym straszy? To skąd taka informacja wyżej, że takie szkolenia są organizowane, bo nie bardzo rozumiem? Jest różnie na różnych stanowiskach?

@Kosmetyczka

No w sumie dobrą sugestię zapodała odnośnie różnicy ze względu na stanowisko... a dlaczego kasy nie dostają? i jak j egzekwują ewentualnie? no i czy jest szansa, żebyś przytoczyła te szkolenia, które są na 100% pewne?

Jola
@Kosmetyczka

Pracuję tu i mogę śmiało powiedzieć, że można się tu wiele nauczyć. Szkolenia, wyjazdy na targi branżowe, dostęp do literatury fachowej i doceniania jeśli robisz postępy.. Cieszę się.z pracy w tej firmie.

@Jola

doceniana? a w jaki sposób, masz na myśli finanse? uważasz, że nie ma co na zarobki narzekać? a o tych szkoleniach zewnętrznych coś napiszesz więcej skoro jednak są?

@Katarzyna

Byłam lat temu szmat wysłana na całe jedno szkolenie zewnętrzne płatne ( moje poprzedniczki nie były na ani jednym) a organizator do mnie jak już zakończyłam współpracę z firemką zwaną centrum medium Poland zadzwonił czy jest szansa abym podała jakiś kontakt ponieważ firma przestała im odpowiadać i w ciągu dwóch lat nie dali rady zapłacić za szkolenie. Zresztą firma jest znana z braku płatności co można poczytać w google. Sama szefowa potrafi straszyć tylko sądem i prawnikiem ( również pracowników/byłych pracowników) co i tutaj wielokrotnie robiła. Jeżeli chodzi o szkolenia to przez dwa lata miałam jedno zewnętrzne oraz szkolenie BHP nic ponad to.

@Kosmetyczka

to ile to szkolenie mogło kosztować tak właściwie? to szklenie było warte poświęconego czasu? czyli czekaj, bo skoro tak piszesz a koleżanka wyżej inaczej trochę to ujmowała to w czym rzecz? rozbieżność czasowa w latach i warunki tak się zmieniały czy o co chodzi?

@Katarzyna

Koło 500 zł netto. Szkolenie było w Warszawie, dojazd w zakresie własnym ( na koszt własny pracownika).

wanda

jest tutaj szansa na jakiś rozwój, jakieś szkolenia czy coś. są otwarci na praktyki staże?

@wanda

chyba najlepiej bedzie jak bezposrednio dopytasz w rekrutacji o konkrety, daj znac jak sie cos dowiesz

wanda
@majkel

tak z tego co się już dowiedziałam to są szkolenia zewnętrzne, i chyba kurs językowy ale nie wiem czy to dla wszystkich stanowisk czy dla działów konkretnych

@wanda

Aha, a wiesz które działy mają to zagwarantowane w razie czego?

Kacha
@wanda

Są staże dla studentów z pisaniem pracy magisterskiej włącznie. Byli stażyści często zostają w firmie jako pracownicy.

misia
@wanda

Są. Sama napisałam tu swoją pracę magisterską. Miałam zapewnione odczynniki, pomoc fachową, literaturę i artykuły naukowe. Obroniłam i pracuję nadal.

jagu

czy na kontroli jakości zdarzają się szkolenia?

Lizon
@jagu

Po co im szkolenia jak wiedza jak ustawić kierownika ew. przyszłych kierowników :S

jagu
@Lizon

nic nie rozumiem z tej odpowiedzi

ginger
@jagu

mysle ze na kazdym stanowisku powinno byc chociaz podstawowe szkolenie

@ginger

wydaje mi sie ze na takim powazniejszym stanowisku powinno byc szkolenie

Debbie

Mam pytanie, jakie umowy oferują?

sali
@Debbie

umowa o pracę więc spokojnie

@sali

to dobrze. od samego początku uop dają mam rozumieć?

landa
@Debbie

zależy im na stabilnym i zgranym zespole z tego co słyszałam więc tak, chociaż nie wiem pewnie pierwsza na 3mc ale no nie dam sobie ręki uciąć

meera
@landa

możliwe, no często się zdarza ten tzw. okres próbny, ale gdyby ktoś z pracowników to potwierdził, to byłoby dobrze

blio
@meera

myśle że tak będzie bo nie sądzę żeby wizeli kogoś i odrazu dłuższą mu dali, zazwyczaj firmy dają 3mc żeby sprawdzić w drożyć.. tak że ja bym sie na to nastawiał

@Debbie

tak jak przedmówcy wspomnieli, jest to umowa o pracę

@bingo

A wiesz jaki czas wypowiedzenia ew? standardowy 2 tyg czy jaki?

@nnn

okres wypowiedzenia jest zależny od twojego stażu pracy w firmie. wszystko jest opisane w kodeksie pracy i tutaj firma się tego trzyma, poszukaj sobie w internecie jak to wygląda

@bingo

nie latwiej po prostu odpowiedziec komus? tylko jakies zagadki wrzucac

Kara

Wie ktoś czy nadal szukają recepcjonistki?

Olga
@Kara

ja nie widziałam tam teraz ofert pracy

ZmartwionyŚlunzak
@Kara

Znalazla sie ta recepcjonistka?

baczek
@ZmartwionyŚlunzak

na pracuj cisza a strona mi szwankuje, trzeba chyba jakoś znaleźć kontakt i bezpośrednio uderzyć

tarot
@Kara

obecnie nie, ale warto na biezaco przegladac oferty pracy

hox
@tarot

Pytała dobre kilka miesięcy temu, więc informacja jak jest obecnie chyba ma dla niej taką samą wartość jak zeszłoroczny śnieg ;)

Man

Jeśli chodzi o pracę jako technolog - czy jest jakaś ścieżka rozwoju? Są możliwości na wyższe stanowiska?

@Man

podbijam pytanie, też bym chciała wiedzieć coś na ten temat

biedronka
@Man

tak, są lekcje języka angielskiego dla technologów

@biedronka

okej a co z tymi możliwościami awansu? da się?

nwnw
@kori

dla chcącego nic trudnego się mówi, ale no ja dopiero planuje się rekrutować, więc nie wiem

@nwnw

ktoś wie czy są aktualnie wolne miejsca pracy na to stanowisko?

@nnn

wydaje mi się, że obecnie nie ma ofert pracy do nas

@bingo

ok, szkoda, ale może coś się pojawi wkrótce

baczek
@nnn

jak konkretnie zalezy ci na pracy tutaj to bym na twoim miejscu powiadomienia sobie ustawiła albo do nich wysłała cv może się odezwą. ale jak faktycznie nie ma to mogą byś marne szanse

bochenek

Sporo tutaj opinii, a wiecie może o coś samym miejscu pracy? Nowoczesna placówka? Jak to wygląda od wewnątrz?

Molik
@bochenek

w sumie też się chętnie dowiem, bo na necie nie widziałem żadnych zdjęć

FARMA

Hej skończyłam farme w tym roku i szukam pracy, ewentualnie jakiś praktyk, zastanawiam się czy kogoś szukają aktualnie bo ogłoszeń nie widziałam, a mieszkam niedaleko i chciałam przyjść zostawić CV ale nie wiem czy wg je rozpatrzą. Jeśli ktoś ma jakieś info dajcie znać. (jakiś robak pożarł mi wpis albo mi komp się zaciął więc jeśli pojawi się podwójnie mój wątek to pardon)

@FARMA

cv podesłać zawsze możesz, ale nie nastawiałabym się, żeby odpowiedzieli skoro nie ma ogłoszeń to prawdopodobnie mają komplet

FARMA
@Debbie

obawiam się, że tak może być, ale no dostarczenie CV nic nie kosztuje, więc chociaż będą wiedzieć, że jestem zainteresowana, a ja będę przeglądać oferty może coś się pojawi w przyszłości

valll
@FARMA

teoretycznie mają posadę młodszego technologa, więc może za darmo by Cię wzięli w sumie dodatkowe ręce do pracy, ale też osoba którą trzeba ogarnąć. tak jak mówi debbie nie nastawiała bym się, ale bym spróbowała podesłać

@valll

Za darmo? :/ Czyli tutaj w razie czego jak praktyki to zawsze byłyby bezpłatne? Na jakie okresy organizują?

landa
@Katarzyna

strona coś im szwankuje albo mi coś nie styka... ja bym na twoim miejscu sie z nimi kontaktowała bo konkretnych informacji z forum raczej nie dostaniesz

@rico

Z tego co wiem, a wiem bo pracuję tu, nikt nie zrezygnował. Fakt, firma z niektórych zrezygnowała dając wypowiedzenia.

xyz
@@rico

Nikt nie zrezygnował? Ludzie uciekali szybciej niż mogli.

@@rico

To chyba bardzo krótko tam pracujesz(co jest normalne w tej firmie)Spróbuj znaleźć osoby które wytrzymały dłużej niż rok.Będzie ciężko.

Kamila
@@rico

Cześć, z jakiego powodu firma zrezygnowała z niektórych? Pracownicy się nie sprawdzali czy jak? Za co można zostać zwolnionym w Centrum Medicum?

zdziwiona
@@rico

może ja się wypowiem, bo ciekawe to jest bardzo. Wiadomo, że w każdej chyba pracy ludzie przychodzą i odchodzą, no bo każdy ma swoje życie i nikomu nic do tego. Firma też ma prawo wypowiedzieć umowę jeśli coś nie pasuje w danym pracowniku. No ale nie gadajcie bzdur, że niby tyle pracowników się zwolniło bo ja czegoś takiego nie widziałam. Praca jest stabilna i moim zdaniem płacą przyzwoicie. Dużo się nauczyłam w tej firmie i jakoś nie kojarzę, żeby ktoś tak narzekał.

Mic
@Kamila

to, że firma rezygnuje z pewnych pracowników to nic złego, przecież nie każdy sie nadaje do każdej pracy i jeśli ktoś sie nie sprawdza to po co firma ma trzymać takiego pracownika?

Powód i powódka
@Kamila

Ludzie odchodzą,bo nie wytrzymują psychicznego nękania.

King
@@rico

W 99,9% ,to ludzie rezygnują. Firma bierze wszystkich jak leci,bo przy takiej rotacji jaka jest w tym zakładzie,w końcu nie miałby kto pracować.

Farma
@zdziwiona

skończyłam farme, rozglądam się aktualnie za pracą, zastanawiam się czy przynieść CV bo nie odpala mi się stronka a akurat mieszkam niedaleko, tylko nie wiem czy szukają kogoś aktualnie. Jak macie info to dajcie proszę znać!!!! ewentualnie jakieś praksy

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź