Instytut Ochrony Roślin

Poznań

Opinie o Instytut Ochrony Roślin

ja

Dajcie sobie spokój z tą firmą - zarobki KATASTROFA (minimalna) - na takich stanowiskach i z takimi obowiazkami to w innych firmach zarobki jeszcze raz takie !!

Zniecierpliwiona oczekiwaniem na godne zarobki

Jest rok 2017, a zarobki bez zmian od wielu lat. Chemicy, specjalisci doceniani w Europie, ok 15 lat pracy, zarabiają bardzo niewiele ponad najniższą krajową. Żadnych motywacji do pracy. Pensja stała bez względu na ilość zleceń komercyjnych. Ludzie przychodzą, ale na krótko. Nauczyć się fachu. A można się wiele nauczyc. Jest od kogo. Od tych, co pracują wiele lat i nie mają takiej odwagi życiowej jak Ci młodzi co odchodzą. Dyrekcja od wielu lat niczego nie widzi. Ministerstwo Rolnictwa, ktoremu jednak podlegamy, równie ślepe i głuche. Panstwowa praca - pewna praca.??? Tak, pewna, ale nie każdego stać tu pracować. Przy tych zarobkach trzeba miec bogatych rodziców, albo bardzo dobrze zarabiającego męża bądź żonę. Tylko czy o to chodzi?

Ola

Po studiach nie licz na więcej niż 1500-1800 PLN na rękę + jakieś skromne dodatki. Po dwóch latach będziesz zarabiał tyle samo. Jak zrobisz doktorat to twoja płaca zasadnicza brutto osiągnie niespotykany nigdzie indziej pułap około 2100 PLN. Niestety z roku na rok w budżetówce jest coraz gorzej.

Chemik

Jestem mgr chemii, mam pytanie na jakie wynagrodzenie można liczyć rozpoczynając pracę w Instytucie, a jakie ono może być po około dwóch latach pracy?

Zostaw opinię o Instytut Ochrony Roślin - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Ochrony Roślin