Lina Medical Polska Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Lina Medical Polska Sp. z o.o.

m jak miłość

Witam, Rozważam złożenie aplikacji o pracę do Lina. Ale jestem ciekawy jakie są zarobki w działach jakości/R&D/walidacji? Oczywiście nie liczę, że ktoś poda dokładne dane ale jaki to rząd wielkości? Z góry dziękuje....

X

Strona jest po to by byli lub nawet obecni pracownicy mogli wyrazić opinie, więc atakowanie kogoś kto opinie ma negatywną nie jest na miejscu.. Zgadzam się z opinią że firma bardzo chce uchodzić za rodzinną, organizując różne eventy ale nic ponad te czynności nie robią w tym kierunku. Firma robi bardzo dobre wrażenie na początku ale później pojawiają się liczne negatywne opinie wsród obecnych nawet pracowników i historie które mają zaskakujące zakończenie. Poziom cwaniactwa wśród niektórych osób na wyższych stanowiskach (np. dyrektor) jest zaskakujący a tolerowanie wcześniej wspomnianych konfliktów nawet pomiędzy samymi pracownikami jest zadziwiająco spore. Co do rodzinnej firmy to niestety, pracowników dobrych traktuje się w sposób który pozostawia wiele do życzenia - choćby podczas urlopu macierzyńskiego pojawia się nacisk na powrót wcześniej bo jak nie to znajdą kogoś innego itp... Owszem, wykorzystuje się potencjał pracowników ale nie dając im prawie nic w zamian - każdy słyszy to samo - jak na nasze warunki to jest wysoka stawka (itd) i każdego sie traktuje tak samo. Obiecuje się coś i często potem starają się wymigać z tego no i to poczucie konfliktu pomiędzy wiecznie walczącymi o resztki pracy Duńczykami a coraz lepiej funkcjonującą częścią w Polsce.. Firma robi fantastyczne wrażenie na początku ale potem okazuje się że dyrektor który wszem i wobec ogłasza jakie to on ma wpływy i jaki jest istotny, tak naprawdę nie jest w stanie przepchnąć nawet najprostszych kwestii w Zarządzie i udaje że zawsze wszystko jest ok podczas gdy atmosfera w firmie robi się coraz to gorsza a podejmowane decyzje niestety nie skutkują nuczym dobrym. Co do kwestii urlopowych to nie ma problemu raczej. Sami ludzie tam pracujący są bardzo fajni (z małymi wyjątkami), ale są niestety pracownicy którzy ze względu na swoją rolę w firmie robią co chcą bo nie ponoszą żadnych konsekwencj

L-ka

Firma która chce uchodzić​ za rodzinną, niestety pędzi w kierunku korpo i to bez żadnych zasad. Występuje sporo konfliktów w stylu przełożony-rodzina, lub przełożony-bliska osoba. W administracji tylko naprawdę wąskie grono ma szansę na awans. Na produkcji trzeba wykazać się całkowitym brakiem umiejętności bo w przeciwnym razie kierownik wykorzysta to bezwzględnie. Nie należy brać na poważnie rozmów kwalifikacyjnych, jeżeli jesteś inżynierem to z całą pewnością zostaniesz specjalistą w innych dziedzinach, a raczej zostana nałożone przeróżne dodatkowe obowiązki. Operatorki produkcji dostaja upomnienia za zbyt częste wizyty w toalecie które są monitorowane. Mobbing przez część starych pracownic to norma. Trzeba mieć stalowe nerwy żeby wytrzymać. Nie jest to firma która można polecić.

Wert
@... 22.06.2017 20:13
Serio? A jak długo drogi anonimie zagrzałeś/łaś miejsce w tej firmie żeby móc takie wiadro pomyj wylewać? Ile czasu poza halą s...

Jeżeli chodzi o wycieczki integracyjne, to się odbywają. Ale inne eventy? @ABC jakiś przykład? Wiadomo, że można pisać o firmie same super opinie. Ale bez przesady... Pracowników "starych" od założenia firmy jest garsta w porównaniu z ilością zatrudnionych osób. Według mnie firma jest dobra, ale bez przesady. Są gorsze, ale są też lepsze.

@Wert 30.06.2017 19:22

Wert pytasz jakie eventy. Co roku organizowane są - Dzień Dziecka, paczki świąteczne, malowanie kartonów, kiermasze i licytacje, oprócz tego spotkania Mam pomysł, wolontariat czy też inne okazje, jak np. otwarcie nowego magazynu, czy zbliżająca się "parapetówka". Czy to mało? Chyba nie można oczekiwać, że co tydzień firma będzie organizować imprezę?

N_

Cześć, czy ktoś z obecnych/byłych pracowników biurowych mógłby napisać jak pracuje się w Lina Mediacal? Jak atmosfera, wynagrodzenie, branie urlopów? Dzięki

Jesli byłeś pracownikiem firmy Lina Medical Polska Sp. z o.o. to właśnie na Twój komentarz czekamy. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Lina Medical Polska Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lina Medical Polska Sp. z o.o.