Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Poznań

Opinie o Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

PRACOWNIK

Zio, jak się opieprzałeś zamiast pracować, to cię wywalili. Ja pracuję wiele lat w tej firmie i sobie chwalę. Zarabiam nie najgorzej, a że trzeba planować pracę...jeżeli pracowałeś w sprzedaży (tak się domyślam) miałeś wszystkie firmowe narzędzia...samochód, kompa, komórę i system sprzedaży. Ja planuję i raportuję (tak jest w większości porządnych firm) i mając wyniki, mam z szefostwem spokój.

Zio

Nie polecam, chyba ze ktoś lubi miec szefa jak szpieg

Zio
@ktos 14.10.2015 14:09
co masz na myśli mówiąc szef jak szpieg ???

Bardziej zajmuje się kontrolą GPS i wypełnieniem raportów niż interesuje go właściwa sprzedaż

Karol
@Zio 03.11.2015 17:29

Bredzisz chłopie. Wylali cię ;)?

Zostaw opinię o Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe