Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
0 0 6 1

Opinie o Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Administrator

Czy ktoś wie, jak dziś prezentuje się firma na tle innych pracodawców? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Poznań i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Zio

Nie polecam, chyba ze ktoś lubi miec szefa jak szpieg

ktos
@Zio 17.09.2015 15:45

co masz na myśli mówiąc szef jak szpieg ???

Zio
@ktos 14.10.2015 14:09

Bardziej zajmuje się kontrolą GPS i wypełnieniem raportów niż interesuje go właściwa sprzedaż

Karol
@Zio 03.11.2015 17:29

Bredzisz chłopie. Wylali cię ;)?

Zio
@Karol 02.08.2017 08:15

Nie sam się zwolniłem :)

PRACOWNIK

Zio, jak się opieprzałeś zamiast pracować, to cię wywalili. Ja pracuję wiele lat w tej firmie i sobie chwalę. Zarabiam nie najgorzej, a że trzeba planować pracę...jeżeli pracowałeś w sprzedaży (tak się domyślam) miałeś wszystkie firmowe narzędzia...samochód, kompa, komórę i system sprzedaży. Ja planuję i raportuję (tak jest w większości porządnych firm) i mając wyniki, mam z szefostwem spokój.

Zio
@PRACOWNIK 02.08.2017 08:12

Haha :) padłem ze śmiechu :) jeszcze napiszcie, że szef sprzedaży daje wsparcie to już się będę turlał ze śmiechu po podłodze :D

Administrator

Ktoś z Was obecnie pracuje w Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Zostaw opinię o Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polchem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe