Polychem Systems

Poznań

Opinie o Polychem Systems

Oceniacz

@Rob Wydaje mi się, że firma dobrze płaci pracownikom ale w zamian oczekuje dobrych wyników. Brak tego, powoduje silną presję i niestety ludzie nie wytrzymują pracy. Smutne ale prawdziwe.

Rob

W dziel zakupów jest ogromna rotacja- przez 2 lata z tego stanowiska zrezygnowało aż 5 osób to chyba o czymś świadczy. Wynagrodzenie i socjal na naprawdę wysokim poziomie (pełne dofinansowanie do multisport i nieograniczonego dostępu do Luxmed), coroczne premie świąteczne. Nikt tam na dłużej nie zagości- poza kierowniczką. Ludzie rezygnują bo to stanowisko bardzo niesamodzielne, trzeba się z wszystkiego spowiadać.... Atmosfera określana często gęstą..

Miki

Widzę że co chwilę na stronie pojawiają się oferty pracy na mistrza produkcji i pracownika działu zaopatrzenia. Czy firma aż tak się rozrasta czy jest tak duża rotacja?

Agnieszka

@Nicki pracowałeś na wszystkich tych wymienionych stanowiskach? Możesz opowiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia? To oczywiście kwestia bardzo subiektywna, ilu pracowników - tyle priorytetów w zatrudnieniu. Szczegóły pozwolą ocenić sytuację innym osobom zainteresowanym.

Nicki

Myślę ze w okolicy naprawde idzie znaleźć pracę za lepsze pieniadze.niz polychem Magazyn produkcja obsługa klienta przeciętne wynagrodzenie Pracy duzo ale nie jest to jak to sie mowi zapłacona robota Mysle ze ludzie ambitni nie zagrzeja tam miejsca Pozdrawiam

Agnieszka

@kaja co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Polychem Systems? Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Jakie jeszcze pozytywy znalazłeś w pracy w Polychem Systems? Czekamy na Twoją opinię.

Emotion

Mam tak samo. Na finanse nie narzekałam, pracy dużo, ściemy nie ma. Atmosfera...jak wszędzie - różna.

kaja

Pracowałem w tej firmie kilka lat bardzo dobrze płacą , wymagają dają premie i często zmieniają wynagrodzenie.Pracować trzeba wszędzie. Nieroby odchodzą sami z pracy . Atmosfera przeciętna.

Agnieszka

@mm, jeżeli chodzi o dalszą współpracę z daną firmą po stażu - to najlepiej skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą. Z pewnością odpowie na Twoje wszystkie zapytania.

aa

mm' nie widzialem, zadnych aktualnych ogłoszeń by posiadali, mnie ciekawi fakt czy poszukują wogole pracownikow na produkcje , wiem ze to duzy zaklad i maja sporo pracy, nie mam nikogo znajomego by zapytac o pracę u nich, dajcie znać jak bedzie cos wiadomo.

mm

Czy jest możliwość zatrudnienia po stażu? Jakie wynagrodzenie dają na start w Dziale Magazynu i Obsługi klienta?

NIKI

zapomnij o 500 zl podwyzki

moon

sa jeszcze naiwni ktorzy aplikuja do polychemu?

Marlub

Moj maz mial nieprzyjemnosc tam pracowac na szczescie znalazl sobie prace naprawde super i szcesliwie sie z tamtad zwolnil. Nie dosc ze zabierali mu premie tylko dlatego ze mielismy chore dziecko i musial ze mna jezdzic po lekarzach to rzadza tam Pan rodem z PRLu oraz jego zastepca lizi ....ktory mimo ze tez mial dziecko i wychodzil kiedy chcial to naszego problemu nie rozumial. Nadgodziny niby jakie sa dzielone tylko miedzy trzech starych pracownikow a nowi to sobie moga o nich pomarzyc. Pisze dlatego ze mimo ze moj maz ma wyzsze wyksztalcenie to byl tam pomiatany jak...Radze oszczedzic sobie pracy w tej firmie

anty

przekonaj się sama a zobaczysz ! jak się przykleisz to się nie odkleisz :) dlaczego moja kariera trwała tak krótko?proste nie chciałem tam pracować

pyra

bylem pracowalem i zmienilem prace jak ktos chce to niech idzie i za pare tygodni bedzie szukal pracy , rotacje duze w firmie nie polecam szkoda zdrowia i nerwow Pozdrawiam

as

do xyz nie sciemniaj tu , napisz lepiej o relacjach jakie wystepuja miedzy ludzmi albo pogadajmy o ludziach ktorzy zmienili prace bo nie chcieli pracowac w firmie zarzadzanej przez ludzi rodem z PRL

as

Praca 2-zmianowa, pełny etat, wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu pracy. Najwieksza sciema polychemu - po okresie probnym dostaniesz mniej niz bylo uzgadniane na poczatku ;) nikt nie patrzy na kwalifikacje i doswiadczenie

xyz

Firma jest solidna, zatrudnienie na umowę o pracę a nie śmieciówki, nadgodziny płatne, atmosfera całkiem dobra. Firma cały czas się rozwija i dlatego zwiększa zatrudnienie.

Driver

Byłem pracowałem i się zwolniłem :) Jedyna słuszna droga :)

XXX

jeden wielki syf omijać z daleka z chwile maja ogłoszenia na magazyn, produkcje ludzie sami odchodzą z tej kure>>>>>>>>>>>>>>>skiej firmy

warrior

Nie polecam pracy na magazynie i produkcji :) Pozdrawiam

gucioni

nie polecam banda oszustow i zawracanie gitary szkoda czasu najpierw po pierwszej rozmowie kierownik mowi ze jestem przyjety a pozniej po paru dniach telefon ze musze przyjechac jeszcze raz bo prezesowi sie cos nie widzi mogli odrazu powiedziec ze nie a nie zawracanie nie polecam szkoda waszego czasu a chodzilo o oferte na magazyn

DumaPolski

taba555
@DumaPolski 04.05.2015 19:40
sa osoby z ktorymi idzie sie dogadac ale w innych dzialach nie na magazynie hitem jest kierownik magazynu i jego zastepca :)...

O kim piszesz ? znam kierownika i jego zastępce gdy tylko jestem w Polychem Systems obsługa jest na najwyższym poziomie zarówno w dziale obsługi klienta jak i na magazynie. Nie rozumiem Twoich uwag.

maks

do spedytor : o kim mowisz?? jeden w porzadku moze dwoch i ta kobieta tez spoko reszta to buraki i cwaniaki

spedytor

A ja na magazynie widzę stałą kadrę w porządku Kolesi (+ jedna Kobieta), którzy nie wyglądają na wykorzystywanych i pomiatanych. A płaca pewnie uzależniona od kwalifikacji - zawsze można być kierowcą Tira w NIemcowni

magazynier

Szukaj pracownika na magazyn nie aplikuj!!! No chyba ze chcesz pracowac z burakami, gdzie beda toba pomiatac idioci Atmosfera w pracy tragiczna licza sie tylko uklady- mega kolesiostwo i frajerstwo

olo

Placa kiepsko nie masz 2 na start na magazynie Sa niedopowiedzenia i absurdy Wiec nie polecam tam pracowac

olo

1.szkolenie istnieja głównie dla wybranych 2.Przedewszystkim sporo ludzi awansowało przez zasiedzenie nowi nie mają szans 3. Zakres obowiązkow jest na piśmie ale i tak jak będą kazać cos zrobić ekstra to nie ma dyskusji - rozkaz trzeba wykonać 4. Terminowow 5. zależy od działu - biuro rządzi się swoimi prawami magazyn i produkcja tez. Atmosfera w firmie jak w korei

olo

pracuje w tej firmie , czekam na pytania

Kamila

Szukaja inżyniera jakości, ktos rekrutował?

jutek

Nikt nic nie wiem, bo firma Polychem Systems istnieje od 1982 roku chyba, to już podłapali sporo doświadczenia i maja dobra pozycję na rynku. Zastanawiam sie jak sie tam wkręcić.

jutek

Pewnie cos w tym jest, brzmi przynajmniej sensownie, napiszcie lepiej, czy potem da się wspinac po tej drabince kariery i Polychem daje podwyżki.

Paweł

Pewnie od doświadczenia zależy tak naprawdę, wiadomo przecież, że nie dadzą tyle samo komuś świeżo po studiach, a pracownikowi z dziesięcioletnim stażem.

dino

ja jestem ciekawy co znaczy wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji. Jaka jest ta najniższa stawka od której się zaczyna?

Ignacy

No to sporo ludzi szukaja, ciekawe tylko, czy to świadczy o rozwoju Polychem systems, czy jednak może o sporych rotacjach, ktos wie?

hm

Kadra zarządzająca nie wie jak policzyć objętość bryły -do tego potrzebny jest technolog!!!

edek

Kleje dobre? tak jak systemy? do d... kleją ale d... do

?

polecam ich klej, parkiet przyklejony i wszystko ok

?

Jak nie pracujesz na kierowniczym stanowisku to masz lipną pensje, ale już kierowniczi to po 10000 zl na reke plus premia 2 razy tyle, auto, fon itd

brak

Doświadczony ,, Handlowiec'' Polychem Systems ? Nie wymagajmy cudów w firmie kadra zarządzająca jest bez doświadczenia, nie ma pojęcia o handlu a na prowizji kroją jak tylko mogą, kadra myśli że handlowiec nie wie ile jest 1+1. Kadra odpowiadająca za sprzedaż wbija sobie do głowy 1+1 to 0? i wielkie zastanowienie (a przepraszam ja nie wiem jak to się dzieje po prostu nie zabrałam kalkulatora) ale premie dobrą dałam!!!

edek fredek

Handlowiec min. 1500 + prowizja (tak jak wyżej) ale kadra zarządzająca to już ponad 10 000 lub wiec Handlowiec musi być świadomy, że musi zarobić na kadrę zarządzająca, która grzeje stołki w firmie.

Tragedia

macie koledzy rację miałem z nimi do czynienia, i nigdy więcej takiej firmy oszukaństwo na prowizji, wieczna kontrola przez gps, przez andrzeja n. istny syf, dziś dostałem wiadomość od kolegi że jest kolejny do zwoniena

anonymous

Tragedia, kolejna firma "1300 brutto", kadra zarządzająca to jakiś samonapędzający się teatrzyk. Totalny brak perspektyw, prezes oderwany od rzeczywistości uważa, że ciągle jest w latach 90, a każdy pracownik to "niewolnik, który powinien się cieszyć, że ktoś daje mu na chleb". Jakość wykonywanych produktów idzie w parze z atmosferą firmy(czyt. północnokoreańskie więzienie dla wrogów ludu) Podsumowując firmę należy omijać wielkim łukiem jeśli się ceni czas i zdrowie.

qq

Duża rotacja, bez powodu można stracic zatrudnienie, pracownicy mili i sympatyczni natomiast kadra zarządzająca juz nie,zwłaszcza dyrektor produkcji, zbyt pewny siebie szyderca lubujący sie w obniżaniu samooceny pracownika.Naprawdę nie polecam podjęcia pracy w tej firmie ze wzgledu na duże prawdopodobieństwo zwolnienia bez konkretnego i sensownego powodu.Duże wymagania ,małe wynagrodzenie i często darmowe nadgodziny.

Zostaw opinię o Polychem Systems - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polychem Systems