Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

counter
3 228 603 5 1
Punkt

Czy pracodawca ma prawo zabrac dzien wolny ustalony przez prawo, (15.08)? "Bo była reklamacja"?

Nie
@Punkt

Oczywiste ze nie

Tom
@Punkt

Oczywiście, że nie. Dlatego bardzo uważajcie na to co próbuje Wam wmówić właścicielka firmy, która nagminnie nagina prawo pracy. Pracodawca nie ma możliwości odebrać prawa do odebrania dnia wolnego w zamian za święto które wypadło w sobotę. Argument o reklamacji jest niepoważny. Także kary finansowe, w postaci potrącenia z pensji kwoty mające być rekompensatą za reklamacją muszą być podparte odpowiednimi dokumentami i dowodami na winę pracowników. Niestety właścicielka firmy stara się obniżać koszty poprzez wmawianie niemalże na każdym kroku, że ma prawo potrącić z pensji za błąd popełniony w pracy.

Dlaczego Nowy wpis
@Tom

Pani Prezes nam wyltumaczy dlaczego pani zabrała wszystkim pracownikom dzien wolny ktory im sie nalezy , niezgodnie z kodeksem pracy ?

TakNie
Zdzisiek

2000zł.....wypłaty....to byś musiał z roboty nie wychodzić. Kawa i herbata ,zdarza się cukier. Pełen wypas. Woda w kranie i papier toaletowy.

Tak24Nie7
Jtos Nowy wpis
@Zdzisiek

W tym zakładzie papier toaletowy , ręczniki papierowe do rąk itp. rzeczy,to towar mocno deficytowy.

Tak2Nie

Pracuje tutaj parę miesięcy zakład się rozwija , wypłaty są na czas ,a to że Pani Prezes chodzi zdenerwowana wcale się nie dziwię ,bo jeżeli kto ktokolwiek z osób tu piszących inwestował swoje pieniądze w firmę produkty to też chciałby żeby wszystko było w porządku i dobrze wykonane

TakNie4
Eks
@Pracownik

Zgadzam się ale dlaczego jest odpowiedzialność zbiorowa gdzie kontrola jakości

Ananonim
@Eks

Patrząc na to co wyprawiają ludzie na produkcji wcale się nie dziwię że z kontroli jakości dchodzą po miesiącu.

TakNie2
xyz
@Ananonim

Patrząc na to jak jak pracownicy po są traktowani ciężko się dziwić.

kj
@Ananonim

pracowałam w kj przez 3 (straszne) miesiące i wcale nie przez pracowników produkcji odeszłam....

@kj

Zawsze bedzieny cie dobrze wspominac

xyz Nowy wpis

Nikt nie wytrzymał dłużej w KJ niż 2 lata. Nikomu nie polecam pracy w tym dziale. Zszargane nerwy i to z całą pewnością nie przez ludzi z produkcji. Uciekać najszybciej jak się da. Niczego dobrego ta firemka nie nauczy.

Tak4Nie
Xyz

Czy jest już klimatyzacja?

Tak3Nie2
Małgorzata Nowy wpis
@Xyz

Klimatyzacja? Po co firma ma ponosić zbędne koszty? Aby pracownikom pracowało się w znośnych warunkach? Bez sensu. Najwyżej zemdleją z gorąca, ale przecież się ich ocuci i mogą wrócić do pracy.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

prawnik

To nie próba zastraszania, a reakcja na pisanie nieprawdy.Wyjaśnimy sprawę do końca przez gowork i przez sąd jeśli będzie taka potrzeba. Patrząc na Pana wpisy można jednoznacznie ocenić Pana osobowość, a Pana działania określić mianem nękania i kreowania fałszywego wizerunku. Pan mówi o mobbingu to może warto opisać pracownika Kj zwolnionego za nie wykonywanie obowiązków z paragrafu 52, ale w ramach "mobbingu" zaniechano złożenia doniesienia do prokuratury, może warto opisać innego pracownika KJ, który zamiast kontrolować to tuszował wszystkie negatywne zdarzenia magazynowe, a potem po stwierdzeniu uchybień uciekł na długotrwałe zwolnienie lekarskie, czy może o magazynierze, który kradł kosmetyki i sprzedawał je w internecie. Pan nie może pisać o stanie faktycznym, bo nie pracuje Pan w firmie. Trudno zresztą poważnie traktować człowieka, który nie potrafi twarzą w twarz przedstawić swoich racji,ale myślę, że doprowadzimy do sytuacji, w której będzie musiał Pan odnieść się do swoich wypowiedzi przed sądem. Będziemy dążyć za wszelką cenę do uzyskania możliwości pełnej konfrontacji bez zasłaniania się przez Pana anonimowością w internecie. Mam nadzieję, że już niedługo będzie można również udowodnić, iż Pana działania noszą również znamiona stalkingu i narażają firmę na straty.

Tak21Nie7
Małgorzata
@prawnik

Szefowa firmy udającą na goworku prawnika... mistrzostwo :)

Guga

No cóż znowu to samo jest jestem pogania. Woda Zdzisiu hejterku w kranie i owszem, ale mamy też dystrybutory wody gazowane i niegazowanej, jak kto woli. Kawa, herbata, cukier też są, ba nawet owocowe herbaty. Pensja, nie masz pojęcia o czym piszesz Najniższa na okresie próbnym to 2700 brutto, a wiec znowu kłamiesz i powiedz po co Leżeć nikt w pracy nie musi i nie ma nadgodzin, są za to maszyny wysokiej wydajności Czu istnieje Centrum nie wiesz hejterku, to Ci powiem, bo ma wygrane granty naukowe, bo ma patenty, bo produkuje dla wielu zadowolonych klientów, bo dba o ludzi i zakład. Nie zmieni tego żaden hejter i nabijanie negatywnych opinii przez te same dwie osoby Na koniec życzę więcej radości z życia, czerpanie nie z nienawiści do ludzi, a z dobrych uczynków

Tak6Nie17
pic na wodę
Klient
@Guga

2700 cha cha cha ale ściema. 1500 zarabiacie razem z nadgodzinami. mobbing i darcie gęby.

Tak5Nie
Tak
@Guga

Produkuje dla wielu firm, tylko dlatego, że te są nieświadome jak dokładnie przebiega proces produkcji ich produktów i jakie decyzję o negatywnym wpływien podejmuje właścicielka firmy.

Kropka

Kolejny pracownik odpadł

Tak5Nie
Zdzisiek

O losie....nie pracuję tam juź parę ładnych lat(pracowałem dość krótko . Rzenada kompletna. Sam podziękowałem) Ale z opisów i relacji widzę ,źe nic się nie zmienia. To jest niedorzeczne , źe to pseudo centrum jeszcze funkcjonuje. Żaden szanujący się człowiek nie powinien zakołatać do drzwi tego centrum nigdy a zwłaszcza szukając godnych warunków pracy.

Tak26Nie7
@mm

To może warto napisać, że pieniążki były już u niektórych 09.06, a u wszystkich pozostałych 10.06. Może wrto przestać pisać bzdury i naszykować się do oddania nienależnie przywłaszczonych pieniędzy.

Tak16Nie13
nanasan

Współczesne niewolnictwo , wrzaski trzaski , krzyki ryki. i w takim miłym towarzystwie można popracować.

Tak34Nie14
Mm

Ciekawe czy wypłaty będą na czasu ;) , czy może szanowna pani M zrobi specjalnie przelewy w piątek i pieniążki będą w Poniedziałek

Tak25Nie14
@ ale jak to, xyz, xxx

Acha zapomniałem napisać, że chory psychicznie to człowiek traktujący swoje wyobrażenia jako rzeczywistość. Jak Widać idealnie wpisujesz się w definicje.

Tak23Nie25
@@ ale jak to, xyz, xxx

ćpun ma omamy i wymyślił sobie że jedna osoba pisze pod kilkoma nickami. no to już jest źle. pora odstawić klej.

Tak23Nie19
Ale jak to

Byłeś tresowany przez kaczyńskiego? z jednego miotu jesteście. jaka praca tacy pracownicy. (usunięte przez administratora) no ale co się spodziewać po takich co ledwo ukończyli z wielkim bólem zawodówkę i tylko tu ich chcieli.

Tak24Nie17
@rico

Z tego co wiem, a wiem bo pracuję tu, nikt nie zrezygnował. Fakt, firma z niektórych zrezygnowała dając wypowiedzenia.

Tak25Nie28
@@rico

aha na pewno , sami zwiali jak zobaczyli co się tam dzieje. (usunięte przez administratora) , brud kiła i mogiła. nikt normalny tam nie wytrzyma tygodnia. praca idealna dla skrzywionych umysłowo.

Tak29Nie24
xyz
@@rico

Nikt nie zrezygnował? Ludzie uciekali szybciej niż mogli.

Tak32Nie21
Ale jak to

Pracujecie tam i sami nie wiecie ile zarabiacie, naćpani jesteście od wdychania tej chemii. Kłamstwa na temat zarobków. jedna osoba pisze że zarabia ponad 2000 tyś z porywem prawie do 3000 a za jakiś czas pisze że zarabia 1600-800 i jeszcze kilka innych bzdur . Powaliło wam się w głowie. Przestańcie wdychać opary z mydła. Już widać po wpisach tych dziwolągów pracowników że w tej firmie jest chora atmosfera.

Tak26Nie22
@pracownik

ja osobiście pracuje na produkcji, nie ma pensji na takim poziomie jak piszesz, nikt nie ma takiego wynagrodzenia, a pracuje nas około 60 osób. Kłamiesz złośliwie i w związku z tym ja wyślę do go work swoje potwierdzenia wejścia pensji na konto i poproszę pozostałe osoby z produkcji by to zrobiły. Nie słyszałem o zakładzie, który by dawał auto służbowe innym pracownikom niż przedstawiciel handlowy lub prezes, a u nas nie ma przedstawicieli handlowych. Jak podasz przykład zakładu, w którym pracownicy jeżdżą służbowymi autami to się zdziwię. Nie pisz też o nadgodzinach,jak nie wiesz, nikt się nie prosi,a nadgodziny wypłaca biuro, najczęściej Pani (usunięte przez administratora). Reasumując albo nie pracujesz u nas, albo uwielbiasz kłamać dla zasady. Nie pozdrawiam.

Tak23Nie15
Zabawa
@@pracownik

60 ludzi w firmie? Tos to zart max 4 oaoby na magazynir, a na produkcji przy dobrych wiatrach 4-6 osob. Odnosnie pensji i nadgodzin prosze nie klamac bo brygadzistki i Pani Agata mowily wszystko na temat tej firmy

Tak21Nie27
@@pracownik

Te 60 osób to z tyłka wyciągnąłeś? na 1 zmianie jest może do 10 osób. chyba że pracujecie na 6 zmian to wtedy 60 by było. a wgl to wy wszyscy chyba to macie coś z głową nie halo.

Tak22Nie21

Jakie narzędzia pracy zapewnia Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak1Nie1
@Pytanie

Jakie auto służbowe? tam nie ma czegoś takiego. Jeździsz i wracasz swoim przez wertepy. Nawet się tam nie wybieraj bo stracisz zdrowie i wylądujesz u psychologa , taki tam jest mobbing. Dużo ludzi ucieka z tej firmy. Zastanów się kilka razy. Ja zwiałem bo psychicznie mogą cię wykończyć.

Tak22Nie24
Lawenda
@Pytanie

Owszem masz do wyboru lexusa i jaguara ????

Tak15Nie20
Zabawa
@Ale jak to

Hahaha leze, praeidlowo ????

Tak10Nie20

Odpowiadam koledze niżej. Odnośnie pensji to niewiem skąd kolega zaczerpał takie informacje ale po raz kolejny próbuje wprowadzić potencjalnych pracowników w błąd. Pensje są w granicach 1800-2000 , czyli minimalne minimum , praktycznie w każdej firmie zarobisz więcej. Z nadgodzinami też nie jest kolorowo. Niektórzy pracownicy do dziś ich nie dostali, bo się boją szefowej. Jak już kiedy skończysz z rannej zmiany karze czekać pare godzin( zwykle do 17-18 , 3-4 godziny!) bo ma ważniejsze sprawy na głowię , typu obiad czy wyjście do fryzjera. Nie polecam tej firmy z całego serca

Tak19Nie24
rico

Skoro w firmie jest wszystko super to dlaczego jedni rezygnują a drudzy już szukają innego zajecia

Tak19Nie23
Ananonim
@rico

Podoba mi się twój pseudonim

TakNie
gama

Jestem pracownikiem od paru miesięcy. Dla mnie pensja jest wysoka na rękę mam 2550 zł. Praca w czystości i porządku ( maski, rękawice jednorazowe, czepki). pracuje się wg planu i zleceń brygadzisty, przerwa 20, a czasem 25 minut. obowiązują procedury, których trzeba przestrzegać ze względów bezpieczeństwa i higienicznych.Dyrekcja w porządku, rozlicza ,ale i docenia jeśli się dobrze pracuje. Zastanawia mnie jedno, jak ktoś nie chce pracować, to czemu się dręczy i dalej zostaje w takim zakładzie, dlaczego ubliżą pozostałym pracownikom.Ci co chcą pracować nie są gorsi od bumelantów korzystających nieustająco z L4, albo pozorujących pracę . Dla mnie nie ma podziału na starych i nowych pracowników, wszyscy pracujemy tak samo i chcemy być jedną załogą.

Tak26Nie24
człowiek
@gama

2550 na rękę kiedy i gdzie tak było ,wez nie zadawaj kłamu

Tak18Nie24
andrzej duda
@gama

Bzdury piszesz z wypłatą, 1600 max zarabiasz z nadgodzinami. Wy wszyscy macie coś z głową . Powinno się was zamknąć w zakładzie dla obłąkanych za pisanie takich bredni. xD.

Tak16Nie24
andrzej duda

Ta wasza brygadzistka Kaśka nadal wydziera gębę na każdego ?

Tak20Nie24

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
3/5 Na podstawie 228 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9