Opinie o ITG Komag w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ITG Komag, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITG Komag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITG Komag w Gliwice

Byly

Aż dziw bierze że z tego budynku jeszcze akademika nie zrobili. No tak. Studenci w domach siedzą.

były

Od górnictwa między planetarnego (była Pani dyrektor) do elektrowni w kopalniach , pv i Pc ( obecny dr. ) a ostatnio awans na super partnera IBM w tym zakresie .... normalnie cud gospodarczy/ techniczny / mentalny ...

Dawid

Są testy na rozmowie o prace ?

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w ITG Komag?

Odpowiedz Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Najbardziej to więzy rodzinne.

odpowiedz 2 Nowy wpis
@Odpowiedz

A tam W firmie pracują nie tylko dzieci; jakbyście się dopiero urodzili . Pracuje lub pracowało kilkoro wprowadzonych współmałżonków; a także kilkoro przeciętnych osób rekomendowanych do firmy poprzez tzw. relacje biznesowe. Nic nowego - tak było; jest i będzie. Istotne pytanie za jakie pieniądze oni pracują

Dawid

Są testy na rozmowie o prace ?

Marian
@Dawid

Tak, robione są test DNA, musisz być spokrewniony z inny pracownikiem (np: syn, córka ewentualnie mąż żona).

@Dawid

Jakie testy? Psychologiczne? DNA? Kolejne pytanie typu Spam.

@Dawid

Z tego co wiem to jest rozmowa kwalifikacyjna

Aldona Nowy wpis
@Marian

Masz rację. Kolejna córka została zatrudniona.

Na jakie benefity można liczyć w ITG Komag?

Marzena
@Pytanie

Przede wszystkim możesz liczyć na siebie.

Czy ITG Komag ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Witam, w firmie mamy ruchomy czas pracy tzn. wyjście 7:00 do 8:00, wyjście 15:00 do 16:00, Oczywiście obowiązuje 8 godzinny dzień pracy.

@pracownik

Czyli pracujecie nocą?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ITG Komag? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Doradca klienta
Plus Gotówka S.A.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca biurowa w Gliwicach od pon. - pt. od 08:30-15:30 !!
Gliwice
Seris Konsalnet Holding S.A.
(4161 opinii)
logo firmy Robotyk
Simtech Automatyka Przemysłowa
(95 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
były

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w ITG Komag?

@Pytanie

Dodatkową nagrodą jest 3 sekundowa pochwała wzrokowa przełożonego. Kiedyś był jeszcze uścisk ręki Dyrektora, ale w obecnych czasach (COVID-19) odstąpiono od tego.

@Pytanie

Jak masz nq myśli coś od najniższej krajowej to tak. Wszak barbórka jest. Inne nagrody dotyczą lizusow. Ale tu o nie nagrody chodzi. Wyobraź sobie że zarabiasz najniższą krajową. Często na umowie masz nawet poniżej najniższej krajowej. Więc aby wywiązać się z tego że muszą zapłacić ci najniższą krajową, zabierają ci z tej pseudonagrody.

@Wezu

czemu wezu pracy nie zmienisz jak tam tak źle.

@ciekawy

A może zmieniłem? Piszę by inni nie zrobili tego błędu, co ja. Szkoda życia.

zawiedziony
@Byly

z części budynków zrobili już siłownię, a i parking popołudniami i nocą jest dla ćwiczących

Jaka atmosfera jest między działami w ITG Komag?

@Pytanie

Jeszcze nigdy tak niewielu pracowało na tak wielu.

Zawiedziony
@Odpowiedz

Premia kierownika musi być, premia pracownika - wg uznania, a odkąd przyszedł "smutny" Pan to pomysły są jeszcze lepsze ;). Nie zostanę tam za te pieniądze, wolę w biedronce towar wykładać niż pracować na tak wielu.

@Zawiedziony

Ciekawe skąd te wieści. Może jaka praca taka premia? W biedronce możesz się wykazać.

Ann

@Odpowiedz znaczy, że mało osób teraz pracuje czy, że te co są to mało robią?

Andrzej

Podpowiedzcie proszę jak nastroje w firmie w obliczu pandemii? Może firma potrzebuje fachowca?

Czy dyżury międzyświąteczne w ITG Komag obstawiają najmłodszymi stażem?

@Pytanie

Nie. Najczęściej nie ma z tym problemu i zostaje ktoś "ze starszych".

Wezu

Te wasze podwyżki to jakiś ponury żart. Dramat

Franciszek
@Wezu

Napisz co masz na myśli, pisząc o żarcie. Co jest żartem, wysokość czy w ogóle fakt podwyżek? Liczę, że odpowiesz.

Hihi
@Franciszek

Skąd te imię Franciszek Panie dyrektorze? :)

wezu
@Franciszek

250 brutto to żart. Mam to jakoś rozwinąć?

wezu
@Franciszek

chodziło oczywiście o 2500 brutto, co nie zmienia faktu, więc jaka firma, taka podwyżka

@wezu

Bez żadnej premii czy są jakieś do tego

@ciekawy

Kończąc te jałową dyskusję... Wam się już dawno brutto z netto pomyliło. Chociaż przy tych kwotach to nawet 2500 netto nie urywa nie napisze czego

Kgfncx
@Wezu

Dobrze rozumiem? W ITG KOMAG wykształceni ludzie pracują za 2500 brutto?

@Kgfncx

Przyjdź, zobacz, zapytaj jeśli jesteś zainteresowany pracą

Riu
@Kgfncx

W grudniu byłem na rozmowie o pracę w Komagu. Zaproponowano mi wynagrodzenie na okresie próbnym na poziomie 4000-4500brutto. Finalnie z uwagi na doświadczenie oraz lokalizację zdecydowałem się zostać w przemyśle, gdzie w nowej pracy na linii produkcyjnej zaproponowano mi 5000 brutto na okresie próbnym.

PeterEm
@Riu

Nie pierwszemu Tobie "oferują" takie zarobki, prawda to 2300-2500 brutto plus premia, wyliczania przez kierownika, który przecież spłaca dom i zbiera na auto. Więc musi mieć udział w Twoim projekcie. Spory. Więc licz na parę stówek maks. Późny PRL, tak opisać można to miejsce. Są zaklady, w których szef Ci powie "u mnie się pije". Chyba, że jesteś wybitnym znajomym kogo trzeba. Wtedy masz stałą pensję z 6 z przodu. Bez związku z przerobem. Jedni uciekają, ja też planuję, choć nie każdemu jest łatwo-wiek, bliskość pracy, przywiązanie do kilku porządnych ludzi.... niektórzy spędzili tu pół życia....A dla wybrańców.....niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad balem.

Student

Jestem studentem 4roku na GiG. Bylem kiedyś w bibliotece Instytutu wypożyczyć jedną pozycję. Niestety nie wydano mi książki, bo w pomieszczeniu obok odbywała sie jakaś impreza alkoholowa. Dziwne zwyczaje w tym Instytucie.

@Student

Standard

Iwo

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

@Iwo

Dużo można powiedzieć dobrego o KOMAGu, ale chyba ludzie się boją być zakrzyczani przez pesymistów

Vasto
@:)

Nie chodzi o to, że nie można powiedzieć nic dobrego. Firma, jeżeli chodzi o warunki pracy i samą możliwość zdobywania doświadczenia, jest bardzo dobra. W szczególności dla ludzi młodych. Niestety współczesny model świata opiera się na pieniądzu a pensje w Komagu są tak daleko od rynkowych standardów, że mam wrażenie, że większość załogi jest tu przez zasiedzenie. Nie ma się co dziwić że młodzi pracują tu chwilę i uciekają. Ocena ogólna 1/5 jest mocno zaniżona bo gdyby place wzrosły (mocno :) ) to byłaby rewelacyjna firma. Niestety z samej pasji nie da się spłacać domu i utrzymać dzieci :) A że ludzka natura taka, że publicznie woli wylewać żale niż zachwalać to komentarze są takie a nie inne :)

@Iwo

Jestem pewny. No chyba że przytoczymy argumenty minionej epoki: praca pewna, wypłata pewna. A teraz wróćmy do współczesności: za pracą mają iść pieniądze. To, co dyrektorki i kierowniczki uważają za wypłatę to ponury żart. Od lat najniższa krajowa

Franciszek
@Wezu

Jak z wynagrodzeniem i umową w firmie? Widziałem że szukają chętnych do pracy http://komag.eu/praca Każdy komentarz będzie pomocny.

@Franciszek

Lepiej wybrać inną pracę. Chyba, że satysfakcjonują Cię zarobki na poziomie zbliżonym do płacy minimalnej. Pozdrawiam

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ITG Komag?

@Pytanie

Jeśli kierownik uzna, że ciężko pracował, to dostanie premię, ty natomiast dostaniesz jakieś resztki. Będą Cię zwodzić wczasami pod gruszą, trzynastką, barbórką (tu miej świadomość, że jego barbórka nie równa się Twojej), bonami. Ogólnie zasada jest taka: im masz więcej, tym masz więcej. Jeśli masz mało - przyzwyczaj się, bo tyle będziesz miał zawsze.

byly

Moje gratulacje dla nowego zastępcy dyrektor. Widać ze stara nomenklatura ciągle ma znajomości w komagu. Jednak co szerokie plecy to szerokie plecy . Tylko co na to dobra zmiana.

Ben
@byly

Dlaczego tak sądzisz?

byly
@Ben

Wać że nie pracujesz / nie pracowąłeś w Komagu i niewiesz skąd wzioł się tam nowy zastępca dyrektora ...

były pracownik

większość osób, które odeszły z ITG Komag są zadowolone z tego, że odeszły na początek pracy, zaraz po studiach, jest ok. (żeby zdobyć doświadczenie), później każdy chce zarabiać na poziomie (nie minimalną krajową) i wtedy inaczej by pracownicy pisali

gosc

Pracownicy Kmag-u ! Komag jest finansowany z budżetu państwa. Wszelkie informację (również zarobki) są do sprawdzenia. Wystarczy odpowiednie pismo i powołanie się na odpowiednią ustawę ...

ooo
@gosc

Piszesz głupoty tylko w 30 % - reszta z projektów oraz z rynku

Zdrajca
@ooo

Z jakiego rynku? Co Ty bredzisz? Z KOMAGiem już nikt nie chce współpracować i nie będzie! Cała nadzieja w rekinach marketingu ;))

N

Hej, Pracowałam kilka lat temu w tej firmie i zmieniłam pracę (na szczęscie), nie mam zarzutów co do kultury pracy oraz wiedzy moich współpracowników i szefa. Wręcz przeciwnie - nie spotkałam się obecnie (generalnie) z tak wysokim poziomem wiedzy. Teraz zarabiam 4 razy więcej w firmie produkcyjnej i nie mogę narzekać. Piszę to żeby ludzie pracujący w Komagu zaczęli szanować swoją wiedzę i zmienili tą pracę, bo to nie są godne warunki tyle. Pozdrawiam :)

Fakty

Pamiętacie "młodego naukowca"? 30 tys zł Ministerstwo daje na to przedsięwzięcie, z czego 3 tys trafia do osoby realizującej. Moje pytanie jest następujące, gdzie trafia pozostałe 27 tys ??? Domyślam się na utrzymanie tej armii administracji. Ktoś wyprowadzi mnie z błędu?

@Fakty

O ile pamietam to komag ma jednego etatowego młodego naukowca, na oko po 40 hehe

Zostaw merytoryczną opinię o ITG Komag - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ITG Komag