Opinie o ITG Komag w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ITG Komag. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITG Komag o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITG Komag w Gliwice

Alicja

Na stronie ITG Komag pojawiła się rekrutacja na stanowisko Konstruktora - mechanika w Zakładzie Maszyn i Urządzeń. Firma oferuje swojemu przyszłemu pracownikowi pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę, a także świadczenia socjalne i możliwość rozwoju zawodowego. Czy ktoś z Was jest może zainteresowany tą ofertą i zamierza aplikować?

Max
@Alicja

Nie. Znajomy tam pracował. Pensja gorsza jak w Carrefourze na kasie. Świadczenie socjalne to emerytura chyba, bo innych nie ma. Rozwój zawodowy, to jak jesteś w dobrej komitywie z przełożonym, a przychodząc czy też robiąc nadgodziny, nie odbijasz karty, by ich nie było na wykazie i nie trzeba było płacić Ci, za nie. Ogólnie robota jak w kamieniołomie i zero poszanowania dla pracownika.

lojalny emeryt

Zacytuję za internetami "Zakaz pracy u konkurencji może trwać nawet kilka lat po wygaśnięciu stosunku pracy z byłym pracodawcą. Ma to jednak miejsce dość rzadko, bowiem wymagający lojalności pracodawca musi za tę lojalność płacić. Cena lojalności to przeważnie minimum 25 procent kwoty, jaką pracownik otrzymywał przed rozstaniem ze swoim pracodawcą. Jeśli ten przestaje płacić, pracownik może uznać, że zakaz konkurencji go już nie dotyczy." https://forumprawne.org/ - zapraszam do rozmowy obie strony - na forum prawnicy nieodpłatnie pomagają w spornych kwestiach.

Wielbiciel

Głodowe pensje i niekompetentna dyrektorka, która zajmuje się głównie podróżami na koszt zakładu. I oklaskujace ja przyboczne dziadki, pogromczynie zabawek i podobna menażeria.

pracujący wolontariusz
@Wielbiciel

W samo sedno trafiłeś. Tak upośledzonej firmy ze świecą szukać. Mam nadzieję, że ktoś to wszystko z ministerstwa czyta i zorchrzani to towarzystwo wzajemnej adoracji

tomek
@Wielbiciel

Święta prawda

Alicja

@Jozik według Ciebie firma 'tonie'. Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ITG Komag? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Jozik

Najgorsza jest niekompetencja Dyrekcji. Na seminariach i pracach statutowych dają sobie wciskać takie bzdury, że ręce opadają.

oburzony

Po co się pani czcigodna odzywała o podwyżkach przed świętami. Chce pani oszczędzać? Proszę zatem zwolnic emerytów w postaci byłego dyrektora, całą ekipę zespołu doradców którym jeszcze nie udało się niczego konstruktywnego wymyślić. Proszę również nie przejadać (dosłownie) pokaźnych sum, a na pewno dla zwykłych pracowników na podwyżki ( do minimalnej krajowej) się znajdzie!!!

Niewolnik
@oburzony

Czyli nie jestem jedyną osobą bez minimalnej krajowej w Komagu. Mam nadzieję, że już niedługo potrwa to podtrzymywanie trupa przy życiu!

Jozik

Firma tonie, szukajcie sobie nowej pracy.

koli

a możesz niby powiedzieć na czym polega ta księgowość?

do niekompetentnych o niekompetentnych

O stanowiskach to ktoś juz wcześniej napisał. Jakie premie baranie? Żeby mieć premie (czyt. 50zł za w 2 tygodnie roboty) trzeba mieć sprzedaż. A wiadomo że Komag wychodzi tylko na plus z powodu kreatywnej księgowości. Przestań wiec pisać bzdury. Ludzie, nie zatrudniajcie się tam! Szkoda życia i zdrowia.

mieliście kiedyś dobrego pracownika

2100 nawet netto ... Wow. Szał. Nie zatrudniajcie się tam. Były teraz wypłaty. Wyplaty? No może kierownictwo, bo ja na koncie widziałem tylko 1600zł.

tym

Do uzgodnienia znaczy 1900-2100 brutto. Tak wyglądają podstawy inż. a często i dr inż w komagu. Reszta wypłaty to premia uznaniowa, zależna od tego ile Twój dział zarobi pieniędzy i na ile kierownik uzna że się do tego przyczyniłeś. Reasumując, większość inż zarabia w kamagu kolo 2000 netto. A to że obiecują więcej - wyspałbyś CV gdyby napisali że zarobisz mniej niż operator w fabryce z wykształceniem podstawowym?:)

qpa

Z której choinki się urwaleś? .. Musiało boleć.

qpa

Poczytaj wszystkie wpisy... Szkoda życia na tę firmę... Chyba że to kolejna dziwna prowokacja... Jeśli tak to po raz kolejny nie pozdrawiam popleczników dyrektorki.

baryła

Wynagrodzenie nie jest do uzgodnienia. Pani daje ci najniższą krajową, a ty się na to zgadzasz. Ot, cale negocjacje

ene

Jest barbórka - wysokości podstawy z groszami , oraz trzynastka - mniej więcej srednia za poprzedni rok. Żeby dostać 13 trzeba przepracować pełny rok. Premie te nie są pewne - zależne od kondycji firmy.

ene

Komag to przede wszystkim szalenie niskich lotów kadra zarządzającą od poziomu kierowników po dyrekcję. Dochodzi do tego bardzo niejasny system premiowania mocno uzależniony tak naprawdę tylko od humoru kierownika. Biorąc pod uwagę że podstawy dla inżynierów to poziom ok 2000 zl brutto bez dobrej premii kokosów się tam nie zarobi. Szkolenia były gdy Komag miał pieniądze, teraz jest kryzys i oszczędzają także na tym.

totu

Brak słów pani dyrektor.

tuto

Widzę że pani dyrektor się nie poddaje... Brak słów.

wiem

Wiem. Skad? Nie powiem. Wam się tylko wydaje że ludzie nie wiedzą ile kto zarabia. Wasza pycha doprowadziła do takiej sytuacji jaka ma miejsce, ludzie się zwalniają bo wiedzą jakie są dysproporcje, że pieniądze zarabiają po rodzinie, albo kierownicy którzy wyspecjalizowali sie w przytakiwaniu. Pieciocyfrowe liczby albo niewiele mniejsze za brak odpowiedzialności, za brak efektów, za brak zleceń zewnętrznych to kpina. Ale kpijcie sobie z ludzi jeszcze, zobaczymy jakimi oderwanymi od rzeczywistości wpisami będziecie zachęcać. I jeszcze wszechobecny nakaz aby robić marketing. Wolne żarty! Kilka razy mogłem coś załatwić. Tylko po co? Przeciez szeregowy pracownik właściwie nic z tego mieć nie będzie. Za to dyrektorka opowie o liczbie nowych partnerów i o tym jak kierownicy prężnie działają. Robi się jakieś chore oszczędności na wodzie, a samemu ma się pełną gębę wypłatę. Zacznijcie słuchać, trochę pokory. Negocjacje, szkolenia, menagerowie.... Jedna wielka BZDURA.

papa

Ty chyba żartujesz. Albo jaśnie pani osobiście te bzdury wypisuje, albo piszemy o innej "firmie". Tu nie ma czegoś takiego jak negocjacje i dobrze o tym wiesz. Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą czy starszym specjalistą czy konstruktorem stawka jest taka sama. Przestań ludzi w błąd wprowadzać, bo na ten temat to już się tu wypowiadano.

Zostaw merytoryczną opinię o ITG Komag - Gliwice

• Jak się pracuje w ITG Komag?

Zobacz opinie na temat firmy ITG Komag tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITG Komag?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITG Komag