PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Zabrze

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

Ja osobiście bardzo polecam, nigdy u nas w firmie nie pracowała, ani nie starała się o pracę osoba o imieniu Justyna.

Emilia
@Sylwia 14.03.2017 20:20
Ja pracowałam i mam na imię Sylwia. Śmiało się podpisuję, bo nie mam nic do ukrycia. Wystarczy na stronie firmy sprawdzić w kon...

Witaj. Możesz napisać coś więcej na czym twoja praca polegała i jakie są wynagrodzenia ? Pozdrawiam Emilia

Anna
@Sylwia 14.03.2017 20:20

@ Sylwia: całkowicie się zgadzam i popieram powyższą wypowiedz. Rotacja pracowników mówi już sama za siebie o tej firmie. Co do atmosfery tam panującej to jakiś chory system i układ pomiędzy właścicielami a kierowniczką. Jeśli im nie pasujesz to stwarzają sztuczne problemy i co najgorsze oczerniają cie za plecami przed pozostałymi pracownikami tak co skutkuje w końcu tylko jednym - zwolnieniem. Stanowczo odradzam prace w takim zespole.

Dariii

To, że wypłaty wypłacane na czas, to żaden luksus, a absolutne minimum. Szkoda, że wysokość wypłaty to chyba także absolutne minimum. Podziwiam ludzi tam pracujących, bo muszą być cyborgami, jeśli za pensję mniejszą niż kasjerki w markecie potrafią ogarnąć taki kawał roboty.

wieloletni pracownik

O firmie można powiedzieć wiele dobrego, to co dla niektórych najważniejsze: NIGDY nie zdarzyło się, żeby wypłaty były płacone po terminie, zawsze są na czas. Poza tym szefostwo w trudnych życiowych sytuacjach pomaga i wspiera, nie tylko słowem, ale i czynem - a to chyba rzadkość. Wiadomo, pracować trzeba, a jak się komuś nie chciało to niech bzdur nie wypisuje...

Zatrudniona

Pracuję w tej firmie od kilku lat i chcę pracować nadal, a to chyba o czymś świadczy! Jesteś człowieku zaangażowany i pracowity zostaniesz doceniony, a jedyną prawdziwą tragedią jaką tu widziałam były dwie może trzy osoby, które bez wiedzy, umiejętności i chęci podnoszenia kwalifikacji czekały na mannę z nieba i zamiast wziąć się w garść, kiedy dostały szansę od szefostwa wolą wypisywać bzdury w internecie. Na marginesie nigdy nie słyszałam o żadnej Justynie!!!

Justyna

Tragedia !!!!!

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"