Opinie o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska w Łódź

lokko

Psy znowu szczekają.

Iga

Poeta nam się znalazł, a w zasadzie wierszokleta. Nie dość, że brak rymów i logiki żadnej, widać gołym okiem ,że poeta w bagnie i kultury żadnej.

xyz

Proszę o wskazanie braku kultury w chociaż jednym moim wpisie.

Makowiecki

Widzieli kulturę w kanale ściekowym.

Czy po rozmowie w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Makowiecki

Po co wy z nimi piszecie? Poniżacie samych siebie. Przecież to widać że mają dwucyfrowe IQ. To są prości ludzie, kiepskie wykształcenie albo może jego brak, wychowała ich ulica , kulturę widzieli tylko na obrazku (pałac) . Nigdzie indziej ich nie chcieli przyjąć jak zobaczyli ich " cv" , ale wreszcie znaleźli swoją wymarzoną pracę , do emerytury będą przelewać żel z wiadra do wiadra.

@marek,jarek......

(usunięte przez administratora) Dbaj o swoje interesy tak jak ona o firmę to będzie ci dobrze do końca świata i o jeden dzień dłużej.

aga

Pani Małgorzata nie ma czasu na (usunięte przez administratora) Zareagowała raz i podpisała się swoim imieniem dawno temu. Gdyby uczestniczyła w tej pożal się boże dyskusji na poziomie bagna to pod swoim imieniem, ale nie sądzę, by mogła się zniżyć do takiego poziomu.

Czemu ktoś mnie utożsamia z Panią Małgorzatą.

Marek Jarek Czarek nie ważne

Ludzie czy was wszystkich powaliło łącznie z P. Małgorzatą, która daje się wkręcać w te durne, puste i tanie gadki i oskarżenia. Ktoś siedzi w kiblu lub innym śmiesznym miejscu i wypisuje oraz podjadza tę (usunięte przez administratora) babę aby odpowiadała na te durne i tanie zaczepki zamiast zająć się firmy sprawami i zapomnieć o tym (usunięte przez administratora) Pani Małgorzato niech Pani przestanie reagować bo jeszcze się taki nie narodził któremu można dogodzić i zawsze jak świat światem znajdą się tacy, którzy będą pluć na innych tylko z tego powodu, że istnieją. To takie w 100% KATOLICKIE, TAKIE POLSKIE, ze porzygać się można na maksa. Jeśli nie będzie Pani reagowała na tych durnych pisowskich katoli to i przestaną wypisywać a jeśli daje im Pani to paliwo podpalać to niema co się dziwić że jeden z drugi (usunięte przez administratora) wsiórem potem takie durnoty zaczepne wypisuje. Zastanawiała się Pani kiedykolwiek co takimi ludzmi kieruje ????? pewnie nie. To ja Pani powiem co, to się nazywa qrestwo. Niech Pani zamknie sprawę tej strony i po sprawie.

prawy

Rynsztok - ciekawe, opinii pozytywnych naliczyłem bardzo dużo. Sam pracuje tu już parę lat i polecam wszystkim przyjście do pracy. Wynagrodzenie dużo, dużo wyższe niż gdzie indziej, spokojna praca, od czerwca prywatna opieka medyczna dla każdego. Nie trzeba dawać wiary takim ludziom jak xyz vel taki pan, bo to jedna i ta sama osoba. Czytając te wpisy widać, kto mógł to napisać - prymityw i kanalia. JLk i lokko to też dzieło tej samej osoby. Wstyd mi za tego człowieka, pracował w zakładzie, otrzymywał wszystko co mu się należało, mało nikt nie wyrzadził mu żadnej krzywdy, a on chyba z żalu, że nie może się odnaleźć bez pracy lub w nowej pracy pluje na swoich dawnych kolegów i przełożonych. Ja też cię nie pozdrawiam i nie życzę ci niczego dobrego.

Jak ktoś musi mieć nudne życie by ciągle wracać myślami do pracy i jeszcze pisać komentarze na forach. Jak komuś nie odpowiada praca to zmienia pracę, proste nie?

Beza

Naślą na ciebie złego pana (milicjanta) , wymierzą ci karę w postaci zatrudnienia się w firmie na 960 godzin bez wypłaty.

Ananonim

No chyba właśnie tobie jest się ciężko rozstać skoro ciągle tu wypisujesz. Polecam opuścić to forum i zaczac hejtowac filmy na (usunięte przez administratora) Bo dojrzały człowiek by miał w d*pie stary zakład i zaczął nowe życie. Ciekawe czy o nowym zakładzie też tak wypisujesz?

xyz

Człowieku przestań insynuuować, że ja i taki pan to ta sama osoba. Nie jest tak.

lokko

Ale rynsztok , dawno się tak nie ubawiłem. Większość opinii negatywnych , więc coś musi być nie tak z tym miejscem pracy. Jak czytam to co piszą pracownicy to nie dziwię się że ludzie stąd uciekają. Czy są gorsze miejsca pracy ? bo ja nie znalazłem takiego. cha cha cha.

Jlk

Szczerze odradzam wszystkim współpracy z tą firma niepozdrawiam

@xyz, taki pan

Brak kultury, brak ogłady , brak rozumu i brak umiaru. Życie uczy pokory i niewątpliwie nauczy też ciebie i mam nadzieję że już niedługo. Słoma z butów, ot co!

giga

Trzeba było podjąć pracę, a odradzać w oparciu o co właściwie? O hejt. Toż to absurd.

Iwona

Chciałam podjąć pracę w CMP , było oprowadzanie po firmie , informacje co kto i czym się zajmuje itd. ale jak zajrzałam tu na forum to aż oślepłam. Czytałam wiele opinii o różnych firmach ale takiego syfu to jeszcze nie widziałam. To jest coś strasznego. Dorośli ludzie a zachowanie poniżej dna. Wyzwiska , straszenie prokuratorem. Będę odradzać innym żeby tu nie składali cv. Domyślam się że nie tylko na forum dzieją się takie rzeczy.

@taki pan

Nie szanując innych ludzi nie szanujesz sam siebie. Pisząc w taki sposób o ludziach pracujących w CMP pokazujesz w całej rozciągłości jakim jesteś człowiekiem, myślę , że twój wpis odnosi się do ciebie i świetnie cię określa. Parafrazując słowa piosenki można o takim panie powiedzieć ....mniej niż zero......

kika

Ja tu też pracuje i wypowiadam się , tak jak i inni i nikt@ pracownik nie może nam tego zabronić.@ Taki pan - darmozjad to ty, potrafisz tylko żerować na innych.

giga

Szkoda słów na palantów, uważają obrażanie wszystkich i wszystkiego za jedyną rozrywkę. Nie potrafią ignoranci zrozumieć niczego, nie mają honoru i sądzą, że są bezkarni w internecie, otóż nie. trzeba być (usunięte przez administratora) by pisać takie rzeczy o kobiecie i daję słowo zajmę się tym i doprowadzę do ustalenia kto pisze te plugastwa, kto nęka firmę i pracujących w niej ludzi. Nie ujdzie takie postępowanie bezkarnie, ty xyz , taki pan, masz się za osobę kulturalną, słoma ci z butów wychodzi, można zacytować" ostał ci się jeno sznur." Co do leczenia w psychiatryku to zgłoś się sam, bo masz paranoje i widać to jak na dłoni.

ama

Biedny ten znajomy XYZ i takiego pana. Tak tu źle u nas, taki bałagan, takie złe traktowanie, że nie mozna wypracować, a znajomy trwa i nie odchodzi. Albo masochista, albo potwierdza to tezę, żę xyz i taki pan ( ta sama osoba) pisze rzeczy wyssane z palca.

@ama

Prosze wybaczyć, ale nie odpowiadam za wypowiedzi Takiego pana jak i nie znam jego znajomego. W głowie się nie mieści że więcej osób jest niezadowolonych z pracy?

Taki Pan
@ama

ama zacznij się leczyć psychiatrycznie na oddziale zamknięty bo widzę że z głową ci się coś porobiło wmawiając mi że xyz to ja , nie znam xyz . Pora żebyś zaczęła brać jakieś silne leki na głowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Medicum Poland Małgorzata Karpińska-Trojanowska
4.4/5 Na podstawie 697 ocen.
  • ul. Opiekuńcza 5/7/9
    93-411 Łódź