Opinie o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO w Warszawa

mrok

Braku koncepcji nie da się ukryć za szczytnymi hasłami. Jedynym modelem biznesowym jest wynajem powierzchni po likwidowanych laboratoriach. Regulacje wewnętrzne nie do przyjęcia. Rozwój naukowy - zerowy lub ujemny.

Byly
@mrok

Potwierdzam. Testowaliśmy ich produkty oraz konkurencji. Produkt IChP nie nadawał się do użytku. Szkoda bo się tym chwała.

Instytut pańszczyźniany. Cofanie się w rozwoju. Brak możliwości rozwoju zawodowego. Pensja jałmużna oraz brak poszanowania godności pracownika.

@Marzena

Sprzedają te same produkty od lat i rynek albo ich nie chce albo jest nasycony. Nie nalejesz z pustego. Chcesz mieć nagrodę za sprzedaż to zobacz co opracowali nowego. Chwała się biodegradowalnym plastikiem ale to nie jest produkt na sprzedaż na teraz. Ponadto, podobne materiały są produkowane w Polsce na małą skalę. Na dużą skalę, możesz zakupić z zagranicy lub pójść do Azotów po zamiennik.

niepokoj

Uciekaj daleko. Redukcja personelu szzeregowego, zatrudnianie manadzerow i dyrektorow jako rozwiazanie na problemy. Standardowe narzucanie wielu obowiazkow nie do wykonanania co skutkuje niedopracowanymi rozwiazaniami. Brak funduszy, ciagly nacisk na granty kiedy brak zespolu kompetentnego do wykonania oraz aparatury. Podejscie prowadzi do rozbudowy kadry zarzadzajacej i braku kompetencji do prac. Sytuacja podobna do innych placowek gdzie zatrudnianie nowych manadzerow i dyrektorow jest rozwiazaniem na bolaczki. Nie widze przyszlosci dla nich z takim podejsciem.

@przykre

To będzie jakaś kasa dodatkowa czy nie? widzę wzmiankę o zastrzyku finansowym. :D widziałem teraz oferty w internecie do laboratorium dla specjalisty oraz starszego specjalisty od analityki farmaceutycznej. czy to wynik rozwoju czy rotacji? I tak z ciekawości jakie są różnice w stawkach pomiędzy nimi?

Jadźka Nowy wpis

Dzień dobry, nie ma tu raczej opinii dotyczącej pracy kierowcy a widzieliśmy z mężem, że jeszcze dziś wystawiono ofertę na dział logistyki. bylibyśmy wdzięczni za omówienie oraz ocenę warunków pracy. jakie mogą być zarobki?

Nam zależy Nowy wpis

Jeżeli szukasz pracy w IChP to zadaj sobie pytanie: czy masz skłonności masochistyczne. Poczytaj sobie inne opinie i przemnóż to razy 4, bo to co widzisz to tylko czubek góry lodowej. Niestety IChP stoi nad krawędzią upadku. Bieda aż piszczy – dosłownie brak kasy na bieżące wydatki, a co dopiero mówić o przyszłości. Obecna dyrekcja nieudolnym zarządzaniem przez wiele lat doprowadziła do eksodusu kadry naukowej (profesorów, doktorów hab.), zrobiła wszędzie wrogów, zaprzepaściła właściwe wykorzystanie dofinansowania i nie potrafi nakreślić właściwego kierunku rozwoju. Czy nie jest to działanie na niekorzyść instytutu? Na porządku dziennym jest zrzucanie odpowiedzialności na innych i rozwijanie biurokracji, żeby rozmyć odpowiedzialność. Brak wspólnego działania dyrekcji z resztą instytutu- tu raczej jest zasada „my” – „oni” (oczywiście są różne zasady dla „nich” i dla „nas”). Brak jakiegokolwiek docenienia wysiłków – tylko bat w ręce do popędzania i grożenie. A wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej. Potwierdzamy, że (usunięte przez administratora) ma się bardzo dobrze: wymuszana praca na urlopach (bo według pani dyrektor prawo nie zabrania pracować na urlopie), zlecana praca na weekendy (oczywiście bezpłatnie), fikcyjnie wypisywane wnioski urlopowe, bo ludzie nie maja kiedy iść na urlop, a to źle wygląda w finansach. Dyrektor ZMUSZA wszystkich do wykorzystania tegorocznego urlopu do końca 2023, co jest niezgodne z prawem, ale on się tym nie przejmuje (władza absolutna). Grożenie, że nie będzie premii, jak nie wykorzystamy urlopów jest już szantażem. Sytuacja finansowa jest tak tragiczna, że utworzenie rezerwy na niewykorzystane urlopy byłoby chyba gwoździem do trumny. Ciekawe czy w takiej sytuacji finansowej dyrekcja przyzna sobie w tym roku premie i w jakiej kwocie (to raczej pytanie do Centrum). Prezentowana na zewnątrz sytuacja finansowa IChP to trup z przypudrowanym nosem. Ma to chyba niewiele wspólnego ze stanem faktycznym i ktoś powinien się tym zainteresować. Pogardliwe traktowanie naukowców przez dyrektora, wybuchy niekontrolowanego gniewu (może za ciasne majtki?) to już legenda i codzienność pracy w instytucie. Wprowadzamy program naprawczy dla dyrekcji: pójdą pisma do PIP-u oraz Centrum z prośbą o przyjrzenie się sytuacji w instytucie. Tutaj jest wiele rzeczy pozamiatanych pod dywan - czas na porządki.

Pracownicy NK Nowy wpis
@Nam zależy

Zanim napiszesz, pomyśl, bo emocje są złym doradcą. Takie opinie, szczególnie te o tragicznej sytuacji finansowej, są działaniem na szkodę Instytutu, czyli nas wszystkich. Tego widocznie nie rozumieją osoby, które piszą, że Instytut to (usunięte przez administratora) Chcemy poinformować wszystkich zainteresowanych pracą w Instytucie, że instytut to pewny i stabilny pracodawca, w którym przestrzegane są prawa pracowników. Wynagrodzenia nie są może z górnej półki, ale też nie są najniższe. Są sukcesywnie podnoszone i staramy się gonić rynek. Pracownicy zatrudnieni w obszarze badawczym mają rozliczane koszty autorskie, które niewiele firm stosuje. Od stycznia 2024 r. zacznie obowiązywać nowy regulamin premiowania z premiami kwartalnymi i dodatkami do wynagrodzeń za pracę w projektach badawczych. Jest pracowniczy program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę (7% wynagrodzenia), podobnie jak szkolenia, studia podyplomowe i inne formy podnoszenia kwalifikacji. Jest dobra wola Dyrekcji, żeby inwestować w pracowników. Kiedyś tak nie było. Pracownicy pionu badawczego mają 36 dni urlopu. Mamy fundusz socjalny z dopłatami do wypoczynku, żłobków i przedszkoli, pakiety medyczne i ubezpieczeniowe. Duża grupa pracowników Instytutu to osoby z wieloletnim stażem i cały czas dołączają do nas nowi pracownicy, którym Instytut daje możliwość rozwoju zawodowego. Są też osoby, które po epizodzie u innego pracodawcy wracają do Instytutu. Wiadomo, że nie zawsze jest różowo, jak w każdej firmie, która musi na siebie zarobić, bo pieniędzy nikt za darmo nie rozdaje. Instytut istnieje od ponad 100 lat i nadal ma się dobrze, dzięki zaangażowaniu i wysiłkowi wielu pracowników, którym zależy, żeby Instytut się rozwijał i cieszył się dobrą opinią. Jak ktoś chce dołączyć do naszego Teamu ZAPRASZAMY. W sprawie wyjaśnienia tematu urlopów, do których wykorzystania "zmusza" Dyrektor oraz zgłaszania pracy w godzinach nadliczbowych i nieprawidłowości z tym związanych, jeżeli takie rzeczywiście występują, zapraszamy do NK. Nauczmy się rozmawiać, zamiast sobie szkodzić. Wszystkim to wyjdzie na dobre. Zamieszczamy te informacje jako pracownicy, którym zależy na Instytucie i czują się w nim dobrze. Zachęcamy też inne osoby, żeby dzieliły się pozytywnymi informacjami.

niepokoj

@niepokoj

Zamykanie prac w połowie, likwidacja nowych rozwiązań. Nie ma najmniejszego sensu rozwijanie czegokolwiek bo nie doczekasz się rezultatów. Wiele osób odeszło lub zostało zwolnionych bez doczekania się rezultatów swoich prac. Ceny usług są wielokrotnie wyższe niż u konkurencji. Klienci masowo uciekają a zmiana cen nie jest możliwa.

Marzena

Jakie są najczęstsze powody podziękowania za współpracę ze strony firmy? I czemu nie można zmienić cen? Jakie ewentualne plany są w takim razie opracowywane, skoro faktycznie z klientami zaczyna być problem?

@Marzena

Ceny są ustalane odgórnie. Nie możesz ich zmienić do poziomu konkurencji ponieważ wtedy placówka wygląda na nieuczciwą. Powody odejścia są różne. Brak wykonania zadanie bez konceptu jak to rozwiązać, brak funduszy, brak perspektyw na rozwój, usuwanie kompetentnej grupy wymaganej do zadań. Lenistwo nie jest powodem do zwolnienia mimo że powinno być. Placówka ma swoje priorytety i musisz w nie pasować. Jeśli wybiegasz poza ten obszar, nie nadajesz się do perspektywicznych celów. Strategia zarządzania jest prosta: dzisiaj sprzedajesz a jutro jest fundusz z tego. Strategia inwestycji polega na zebraniu umów na pracę do wykonania zanim ktoś coś wyda. Jest to chronienie pupy w wypadku gdy inwestycja nie dostarczy zysków.

@Marzena

Nie znam planów na przyszłość. Wiem że mówili o inwestycjach budowlanych finansowanych z różnych źródeł. To oznacza budowę w przyszłości ale do czasu otrzymania zysków ktoś musi cię finansować. Jeśli brak funduszy, to nawet nie można utrzymać tego co jest i trzeba zamknąć prace badawcze finansowane z własnych źródeł. Nie wiem jak sobie poradzą ale bez zastrzyku finansowego nie przejdą. Jednym z nich mają być duże granty europejskie ale kto przyjdzie tutaj jeśli konkurencja oferuje lepsze warunki do rozwoju?

przykre
@niepokoj

W instytucie układy za układem, jak za czasów komuuny. Praca bez perspektyw, nie polecana osobom młodym. Kadra zarządzająca to ludzie z przypadku. Instytut osadzony w latach 70'. Jeśli pojawi się tam twoja noga, to tylko stracisz czas. Żabka proponuje lepsze możliwości rozwoju.

@przykre

Promuje? A czy przy okazji skutecznie wdraża? Nie wiem jak konkretnie jest w tej zabce o której piszesz, ale o co chodziło tu wyżej z tymi jakimiś inwestycjami budowlanymi? Znasz temat? idzie cos do przodu względem tych przypuszczeń? Padło także stwierdzenie, że bez zastrzyku finansowego sobie instytut nie poradzi, a kiedy docelowo ma go otrzymać?

kandydat

byłem na rozmowie o prace. szkoda czasu, stawki małe a warunki pracy takie jak na instytut państwowy (i to małymi literami i p), wnętrza też zalatują nutą nostalgii. nie wiem o co chodzi ale na froncie wyeksponowany telewizor jak by chcieli się chwalić, że mają. nie jestem zdesperowany a muzea wolę zwiedzać niż w nich pracować.

Ayo
@kandydat

Tyle ze przedstawiłeś warunki wizualne a co z tymi na umowie? pytam, bo w sumie nie wiem na które ogłoszenie się zgłaszałeś, jest ich parę na stronie. ale skoro już o wyglądzie była mowa to jest jedna oferta na administracje właśnie dla speca od utrzymania budynku. Czy ktoś pracował by opisał to stanowisko? Co się w zasadzie na nim wykonuje?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO na stanowisko Specjalista / Specjalistka w pionie wsparcia w Laboratorium Analityki Farmaceutycznej/Sekcji Analizy Chemicznej? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

W SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Główny specjalista. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

były

Potwierdzam zdanie poprzedniów. Male zarobki, zła atmosfera i gnojenie fachowców poprzez zatrudnianie i promowanie miernot. Nigdy więcej.Odejście to była najlepsza decyzja w życiu.Niech zarządzają tam intelektualnie słabi ludzie znajomi znajomych. Może kiedyś te miernoty wywala. Na dzień dzisiejszy jest jak jest. Pa pa. Trzeba było wcześniej odejść.Szkoda czasu.

tani szczur

Tu jest gorzej niż w korporacji. W korporacji za wyścig szczurów chociaż coś płacą czyli jest się tzw drogim szczurem a tutaj płacą ledwo trochę powyżej najniższej krajowej czyli jest się tzw tanim szczurem.  Jak na prowincji, a nie w mieście województwa... stanowiska pracy z ryśka, cześka, kryśki itp. Nie polecam.

worker

Zwykły (usunięte przez administratora) w którym zdanie pracownika kompletnie się nie liczy. Stała presja na pracę w nadgodzinach za które nie płaci się związana z tragiczną organizacją pracy i wymyślaniem wręcz dziwnych zadań. Kompletny brak profesjonalizmu w wielu dziedzinach. Marna myśl twórcza, marna synteza, marna analityka, marna produkcja, marna komercjalizacja, marna sprzedaż itp. Brak perspektyw. Instytut sztucznie utrzymywany po to aby dyrektorstwo i kierownictwo miało ciepłe posadki i dobre pensje. Nie polecam pracy tam – szkoda czasu i zdrowia.

Pracowity Pracuś

No ale większych głupot to ja w całym swoim życiu nie czytałem. Może i gdzieś tak i jest jak tu wypisujesz ale na pewno nie tutaj w ICHP.

@Pracowity Pracuś

Na podstawie czego konkretnie to podważasz? jakby nie patrzeć dla żartu raczej by tego nie pisał więc idzie się teraz nad tym zastanowić...

Zmotywowany i chętny Pracuś

Szkoda, że przestarzałe i niekompetytywne produkty IF wciąż sprzedajesz, a kadrę naukową spełniającą wspomniane przez ciebie wymagania albo zmusiłeś do odejścia albo zwolniłeś.

Przy takiej nieudolnej dyrekcji i kierownictwu to niedługo nawet sprzątaczki w tym instytucie będą musiały starać się o projekty badawcze by starczyło na ich marne pensje bo dyrekcja i kierownictwo to siedzą nic nie robią i tylko na tych na dole oglądają się.

Byly pracownik

Banda (usunięte przez administratora)i nieudaczników. Bioplastik jest 10x droższy niż konkurencja, Niemcy i Stany robia go na tysiące ton na rok a tutaj planują zakładanie spółki do nabijania inwestorów w butelkę aby wyłożyli pieniądze. Wydali ponad 6 mln zł na inwestycje Biobakcir i żadnego komercyjnego zastosowania. Atmosfera ciągłej wrogości, zastraszania i gnojenia ludzi. Klika która trzyma się władzy a reszta to gnoje. Brak jakiegokolwiek konceptu, jadą na osiągnięciach dawnego IBA i IF. Klienci odchodzą bo ceny są za wysokie w stosunku do konkurencji. Stracono wiele klientów i ci co odeszli odżegnują się od wszelkiej współpracy i tej pseudonauki.

Marzena

no właśnie są tu trzy ogłoszenia i dla speca od sprzedaży jest napisane, że pensja adekwatna do posiadanego doświadczenia i wiedzy. To czego muszą wymagać, żeby więcej było? W Twoim przypadku czego konkretnie zabrakło, że tak na zarobki narzekasz?

mrok

mrok2
@mrok

Potwierdzam brak koncepcji i logiki. Niestety przykro patrzeć na rozwałkę.

koloesta
@mrok

nie trzeba było spac na lekcjach to bys ty tez mial rozwoj naukowy

@koloesta

Hi hi hi hihhh ...... A jaki to wy macie rozwój naukowy? Ciemnogród sto lat za narodem murzyńskim i tyle waszego rozwoju. To pojęcie przestało na Rydygiera istnieć wraz z likwidacją Instytutu Farmaceutycznego i pozwalnianiem ludzi którzy byli do tego rozwoju zdolni. Jedziecie jeszcze tylko na tym co w przeszłości tamci ludzie wymyślili i opracowali gdyż w tej formie w jakiej istniejecie nic nie potraficie i do niczego się nie nadajecie. Zera same zostały a nie naukowcy. Jesteście do likwidacji i to jak najszybszej a deweloperzy tylko czekają.

@koloesta

A jakiego wy tu naukowca w tym Pacanowie jeszcze mata? Po likwidacji Instytutu Farmaceutycznego to matołki same pozostawiono coby zlikwidować można było to za jakiś czas.

Teraz czekają na fundusze aby zbudować grupę gdzieś indziej. Te (usunięte przez administratora)z IF opracowały systemy które się nie zmieniają od lat. A jak chcesz wiedzieć co się dzieje obecnie, to idź do Eureka Radio Jedynka, 16 luty 2023. Ten facet na pewno nie jest matołem z twojego podwórka.

Opracowano technologie technologie produkcji bez zrozumienia zasad biologicznych. Prace były wykonywane na systemach bakteryjnych które nie nadają się do produkcji wielu leków. Kontrola biologiczna produktów była oparta na wiedzy IF który nie miał pojęcia o oznaczaniu aktywnych substancji biologicznych opartych na białkach. W efekcie, miernota była produkowana a jakość była widoczna w braku efektywności leków i szczepionek. Tutaj trzeba współczesnej wiedzy a nie truposzy z IF. Cieszę się ze klikę wyrzucili albo sama odeszła.

?

Lata przepracowałem w IF, ale pierwsze słyszę, aby IF zajmował się badaniami z udziałem mikroorganizmów. Oj coś tutaj ściemniasz...

"Klika" nie zajmowała się zasadami biologicznymi i systemami bakteryjnymi. Mylisz IBA z IF. Więcej szacunku do pracowików, ponieważ odejdą ci kolejni.

Byly

!!!

Głęboko wszystkim odradzam podjęcie współpracy z tym pseudoinstytutem pseudonaukowo pseudobadawczym a przede wszystkim wchodzenie we wspólne projekty a ten gagatek pseudokierownik z chemii synalek profesorski Marcinek C co to po tatusiu żadnych talentów naukowych nie odziedziczył i ma nierówno pod sufitem cwaniak jeden to już dawno powinien być wywalony!

Byłem w tym instytucie na rozmowie rekrutacyjnej. Komisja mało sympatyczna, natarczywie dociekliwa, przemądrzała. W ogóle nie starali się stworzyć atmosfery przyjaznej zainteresowanym kandydatom. Proponowane wynagrodzenie śmieszne. Szkoda czasu i nerwów, lepiej poszukać lepiej płatnej pracy!

@Kandydat

Atmosfera, atmosferą, powiedz mi, o co ci pytali. Skoro jak to określasz było to natarczywie dociekliwe to oznacza, że mają spore wymagania? Jeśli nie znałeś odpowiedzi na pytanie, to sami jej udzielali?

Specjalista

Brak perspektyw. Brak rozwoju naukowego. Wszystko tutaj ledwo zipie i dryfuje że aż żal popatrzeć. Miejsce dla prawie emerytów aby do emerytury jakoś dotrwać lub do niej dorobić a nie dla ludzi którzy poważnie myślą o rozwoju, karierze i przyszłości.

@Specjalista

Będąc specjalistą zdradzisz przy tym, jak Twoja praca tutaj mogła wyglądać, że tak twierdzisz? Mimo wszystko na jakie doświadczenie można się nastawiać zaraz po zatrudnieniu? Pisali o różnych projektach, w jakich Ty brałeś ostatecznie udział i jak były zorganizowane?

Kupiec

Ja też nie polecam tego wytwórcy. Słaba analityka i papiery, niesłowny, ciężko sie dogadać i jakosć towaru niska jest do ceny .

klient

Substancje farmaceutyczne marnej jakości, marnej jakości analityka i dokumentacja. Banda (usunięte przez administratora) bo wytwarzanie i analityka nie są prowadzone w warunkach GMP zgodnie z deklarowana dokumentacja. Wyjątkowo marnej klasy specjaliści od analityki (GC, HPLC, XRPD, DSC, polimorfizm, badania stabilności) , kilka mocnych jedynie w pyskowkach, zniesławianiu i oczernianiu innych wrednych i podłych niedowartościowanych i zakompleksionych i zakłamanych babsztyli o niskich możliwościach ktore tylko dzięki temu zawdzięczają utrzymanie się i swoją karierę w tym instytucie. Marna namiastka dawnego Instytutu Farmaceutycznego. Odradzam korzystanie z jakichkolwiek usług tej marnej parodii wytwórcyt jaka stanowi ICHP. Ta parodia wytwarzania, badań i rozwoju naukowego powinna zostać już dawno zlikwidowana bo jest to strata pieniędzy podatnika, nabijanie klienta w butelke, zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta i nic poza tym!!! Odradzam wszystkim korzystanie z jakichkolwiek usług tego wytwórcy bo to tylko nabijanie klientach butelkę.

Klient

Na dzisiaj to (usunięte przez administratora) co to ledwie zipie dzięki spuściźnie Instytutu Farmaceutycznego.

Edward

Jest teraz ogłoszenie dla specjalisty BHP i P.POŻ w pionie wsparcia, ale nie podano kwoty wynagrodzenia. Proszę o informację, ile mogę zarobić w tej pracy?

Dracula ...

Nie ma się co łudzić ! Instytut pozostanie jako kolejny post industrialny loft-hub tawerniany z żarłem dla prekariatu zasiedlającego nowopowstałe sąsiednie kwartały mieszkalne po obu stronach Powązkowskiej. Tylko patrzeć jak trzoda wleje się z psami i rozwydrzonymi dzieciarami o demonicznych mordach w jego pozostawione częściowo obiekty... A może średniowieczny pręgież w tej największej przeszkolonej hali ? ... sorki miało być o warunkach pracy i benefitach ...

Na jakie benefity można liczyć w Instytut Chemii Przemysłowej Im. Prof. Ignacego Mościckiego?

Ana

Na opisane poniżej.

Zostaw merytoryczną opinię o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO - Warszawa

• Jak się pracuje w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO?

Zobacz opinie na temat firmy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IMIENIA PROFESORA IGNACEGO MOŚCICKIEGO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Rydygiera 8
    01-793 Warszawa