Opinie o Symbio Polska S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Symbio Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Symbio Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symbio Polska S.A. w Lublin

Poszkodowany

Może należy sprawę z niewypłacalnością Symbio nagłośnić jakieś media może wtedy coś się zadzieje! I zarząd będzie musiał zareagować! Symbio straci kontrahentow! Potrzebe są kolejne osoby którym Symbio nie wypłaciło należnych pieniędzy. Kolejne dowody! Czy ktoś się ze mną zgadza?

Adameiro
@Poszkodowany

Pracownicy innej spółki należącej do pana S.F. (firma z branży elektroenergetycznej) mają wyroki z sądu pracy od kilku lat, ale pieniędzy odzyskać nie można, bo niestety firma nie ma majątku....

AnKa
@Poszkodowany

Znam 21 osob poszkodowanych przez tą nieuczciwą firmę z prawomocnym wyrokiem komornik nie ma z czego ściągnąć długu bo wiedzieli jak ukryć pieniądze myślimy nad postępowaniem sądowym o popełnienie (usunięte przez administratora) a niektórzy piszą do lokalnych posłów z prośbą o pomoc w odzyskaniu należności może medialny rozgłos by coś pomógł bo na płaszczyźnie prawnej pan Frydrych jako prawnik czuje się bezkarny

@AnKa

Musimy coś zacząć robić co się da rozgłos w mediach przyciągnie uwagę innych prawników i innych instytucji prawnych! Mamay twarde dowody w postaci wyroków sądowych! Trzeba się jakoś skontaktować! Razem możemy coś zdziałać! Kto jeszcze może! Proszę się odzywać

@AnKa

Dzisiaj na Polsacie w programie "Państwo w Państwie" było o firmie która też nie zapłaciła za skupione owoce. Też trzeba pewnie wyrok sądowy w ramkę oprawić i na ścianie powiesić......... Oglądał ktoś,co o tym myślicie?

Halina
@Tomek

Zastanawiam się jak aktualnie sytuacja wygląda z tym wszystkim?

@Halina

No u mnie nic się nie zmieniło, komornik nie miał z czego ściągnąć i zakończył sprawę. I taki finał że pieniądze przepadły

Halina
@Tomek

I nigdy jej już nie wznowi nawet jakby sytuacja się polepszyła?

@Halina

No nie,chyba że jeszcze raz złożę dokumenty to wtedy tak.

Halina Nowy wpis
@Tomek

Ale z tego co widzę raczej nie jest Ci do tego śpieszno. To chyba jednak nie taki majątek był?

Tomek Nowy wpis
@Halina

Śmieszna jesteś ????,o czym Ty piszesz kobieto..... byłem w kolejce do odzyskania należności ponad czterdziesty,nie mają na stanie nawet stołu czy krzesła to z czego komornicy mają ściągnąć należności???? Jeżeli firma wie że ma do spłaty ileś tam tysięcy czy milionów to uważasz że kasę będą trzymać na firmowych kontach???? Majątek dawno już przepisany na członków rodziny żeby nic nie można było ściągnąć. Przecież ta firma została sprzedana inny właściciel jest teraz . Mam wrażenie że Chyba jesteś z innej planety,nie wiesz jakie wałki robi się w Polsce???

Adameiro Nowy wpis
@Poszkodowany

Na jakie benefity można liczyć w Symbio Polska S.A.?

Poszkodowany

Proszę o informację Czu dało się komuś odzyskać należność od Symbio?

@Poszkodowany

Ja skończyłem na komorniku że skutkiem zerowym.... Czy ktoś zakładał sprawę cywilną?

Ka-byly-pracownik

Dlaczego firma Symbio nadal nie ogłosiła upadłości, mimo samych 0 na koncie. Komornik nie może ściągnąć ani grosza już od dobrego roku. 22 zajęcia. Czy Pan Prezes Sebastian F. ma na celu pokazanie wszystkim byłym pracownikom, że ma za nic ich pracę? Dlaczego kolejne spółki powiązane z Symbio, również mają podobne problemy. Panie Sebastianie, kontakt z Panem graniczy z cudem. Łatwiej o audiencje u Papieża. Niech Pan ogłosi upadłość i pozwoli przynajmniej na to, żeby pracownicy otrzymali pieniądze z odszkodowań.

@Ka-byly-pracownik

Wniosek o upadłość mogą złożyć wierzyciele do Sądu. Jeżeli Spółka jest nie wypłacalna i nie został złożony wniosek o upadłość przez Zarząd, wówczas Zarząd odpowiadana solidarnie za zobowiązania Spółki. A dlaczego nie zgłosili upadłości? Bo chcą upłynnić majątek (obecnie mają 1,4mln w należnościach nieściągniętych, które ciężko będzie odzyskać) oraz chcą odszkodowania od poprzednich właścicieli. Ciekawe jest to że Symbio udzieliło pożyczkę długoterminową na 230 tys zł w sytuacji braku płynności. Idźcie do Sądu a jako dowód sprawozdanie finansowe z KRS.

@zuza macie pełny skład na ten moment ?

Inteligenty

Do Tomek czego dotyczyły wierzytelności że tak trudno je odzyskać?

@Justyna Oni raczej się nie dorobili. Kupili drogo i nie mogli tego sprzedać, stąd takie piękne wyniki finansowe (straty) mieli zaczynające się od "-". Ci którzy od was kupi już dawno ich nie ma. Trzeba od razu było ich atakować o płatność a nie czekać prawie dwa lata. Składać wnioski do sądu, bo im dłużej czekacie tym mniejsze szanse na odzyska tym bardziej że zaraz wam się przeterminują roszczenia. Prawdopodobieństwo odzyska pieniędzy określam na zerowe po takim czasie i ograniczeniu prawie w całości działalności spółki.

Justyna
@Andrzej

Wnioski do sądu zostały zgłoszone. Inna sprawa, że z tą firmą nie można wygrać bo ciągle się odwołują a z naszej strony tylko się zwiększają koszty sądowe. I to nie dotyczy tylko mojej rodziny, ale też wielu znajomych, którzy też walczą o swoje w sądzie bez skutku.

@Justyna

Mam pytanie, czy komornik ściągnął należności od Symbio?

Czekamy już 2 miesiące z prawomocnym wyrokiem

@Anna

Mam wyrok,komornik już ponad 2 miesiące tym się zajmuje.Wysłał pisma do banku itp. I cisza. Może powinien do nowego właściciela. Bo wszystkie pisma wysyła do Symbio a konto w banku mają aby mieć ......

Zuza

Firma działa, ma się dobrze a w trakcie pracy mają miejsce różne sytuacje i nie tak oczywiste jak niektórzy sugerują.

K

Jestem zadowolona

Honorata
@K

Myślę, że wypowiadasz się jako nie pracownik, a jako klient firmy Symbio. Obiło mi się o uszy, iż firma ta produkuje i dystrybuuje żywność posiadającą certyfikaty ekologicznego pochodzenia. Owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych. Twoja opinia nie powinna mnie wobec tego dziwić. Jak często się u nich zaopatrujesz w owoce i warzywa?

Honorata

Firma Symbio Polska S.A. poszukuje obecnie pracowników na stanowiska Magazynier oraz Pomocnik Magazyniera: http://www.symbio.pl/informacje/kariera/ Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć nowi pracownicy?

Ernest
@Honorata

@Honorata To ogłoszenie jest nieaktualne

Ra

(usunięte przez administratora) wyniki nie są zbyt optymistyczne

Zrezygnowany
@Ra

A czy to ma już jakieś znaczenie?

Olek

Podpowiedzcie czy prowadzą teraz rekrutacje? Jakie średnie zarobki można osiągnąć?

Logiczny

Ciekawe jak potoczą się losy Symbio po tym jak przejął ich Look Food. (usunięte przez administratora)Biorąc pod uwagę opinie pracowników obu tych firm to teraz będzie tam mega bałagan i zacznie się walka o stołki i przychylność właścicieli Looka. (usunięte przez administratora)

Bum

NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) Każdy z branży Eko wie dobrze żeby omijać Symbio jak najdalej (usunięte przez administratora) Potwierdzam opisy powyżej.

max
@Bum

Potwierdzam to wszystko prawda, tylko pracownicy którzy są tam długo mają się dobrze.

Zuzanna
@Bum

Twoja negatywna opinia bazuje wyłącznie na jednym, ogólnym stwierdzeniu. Czy uważasz, że kwestia rotacji pracowników jest na tyle istotna, żeby uzależniać od niej ogólną opinię o firmie? Pracownicy odchodzą często z przyczyn osobistych, nie zawsze powód leży po stronie firmy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Symbio Polska S.A. ?

~jestOK~~

atmosfera jest bardzo fajna. Życzliwi i uśmiechnięci ludzie, na których pomoc możesz liczyć. Nie ma sztywniactwa i gburów.

anonimowa

witam, czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat stanowiska fakturzystki w Symbio?

Magazynier

Witam. Czy ktoś może udzielić informacje o pracy na magazynie? Jakie godziny pracy? Jaka atmosfera? Ile płacą?

PE_HA_POZYTYW

Ja też tu pracuje i nie zgadzam się z opiniami poprzedników. Symbio daje wolną rękę w działaniu i dużą swobodę ,co jest naprawdę rzadko spotykane w dzisiejszych czasach gdzie królują korporacyjne zwyczaje. Jeżeli ktoś jest choć trochę samodzielny i kreatywny to potrafi to wykorzystać i docenić zamiast narzekać. Nie jest to urząd gdzie pracuje się 8 godzin , idzie do domu i zapomina o pracy. Czasami trzeba popracować dłużej a czasami można sobie ten czas skrócić. Oczywiście że muszą być efekty ale chyba każdy handlowiec zdaje sobie z tego sprawę. A przecież zajmujemy się produkcją i sprzedażą. Uwierzcie mi że jeżeli ktoś tylko chce pracować firma naprawdę idzie na rękę , daje wsparcie marketingowe i wszystkie inne potrzebne narzędzia do pracy. Wbrew opiniom poprzedników nie mam problemów z przełożonymi , premiami i innymi rzeczami związanymi z pracą. Może dlatego że skupiam się na sobie i pracy a nie obrabianiu tyłków kolegom z którymi następnego ranka spotykam się w pracy lub rozmawiam przez telefon. Osobom z które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Symbio polecam aby nie sugerowali się opiniami byłych pracowników ani tych ani maruderów którzy wyżywają się na klawiaturze . Poza tym ewidentnie widać że komuś zależy na tym żeby namieszać w firmie i osłabić jej pozycję na rynku…

iop
@PE_HA_POZYTYW

ta firma sama się ośmiesza- prawda w oczy kole

Niki

Witam. Czy ktoś może udzielić info na pytania: Dlaczego w firmie tak często zmieniają się prezesi? Jak wygląda kondycja firmy? Jak wygląda praca specjalistów w firmie?

Andy
@Niki

Moja teoria o prezesach jest taka że nie realizują obietnic złożonych właścicielowi (odnośnie zysków). Obiecują coś czego nie mogą później zrealizować. Jak chcesz sprawdzić kondycję finansową to nic trudnego bo ich sprawozdania finansowe są ogólnodostępne, publikowane na Newconnecie.

Zuzanna

@Niki dlaczego nie polecasz? Powiesz coś o tym więcej? @Bum na jakich stanowiskach jest zazwyczaj rotacja? Wszystkie opinie będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Symbio Polska S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Symbio Polska S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Symbio Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Symbio Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symbio Polska S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Symbio Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Symbio Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Symbio Polska S.A.