Opinie o Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski w Łabiszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski w Łabiszyn

Administrator Nowy wpis

Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawczyni w Łabiszyn. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Sklep Monopolowy Toast Nowy wpis

Obecnie nie poszukuje.

Ropucha

Witam a czemu ta żona Kowala taka nie przyjemna i gburowata albo śmieje się z byle czego czasem.

Basia

Znam ją trochę niezły charakterek z niej.

Łabiszyniak
@Ropucha

Pier....ta zdrowo, do tego brzydka jak noc listopadowa i bardzo nieprzyjemna, słoma z butów wystaje. Kowal alkoholik z czerwonym nosem, zresztą ona też ma czerwony. Mało kto tam jeszcze robi zakupy, tam się chodzi w ostateczności albo w ogóle.

Sklep Monopolowy Toast
@Łabiszyniak

Trzeba mieć naprawdę tylko jedno jajo aby pisać głupie opinie w internecie a nie mieć cywilnej odwagi w dialogu na żywo. Noc listopadaowa bywa zimna więc nie mam obowiązku być uprzejma dla ludzi Twojego pokroju.Nieprzyjemna może być aura a sprzedawca jest uprzejmy.Rok szkolny co prawda właśnie się skończył nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyś człowieku wrócił do podstaw zaczynając od etyki. Opinie wystawiasz wtedy, kiedy jesteś/ nie jesteś z czegoś zadowolony mając na uwadze kontakt klient-sprzedawaca.Wiadomo ilu ludzi tyle opinii.Trzeba być samemu idealnym aby oceniać czyjś wygląd czy sugerować choroby prowadzące do uzależnienia. Nasi klienci są zadowoleni skoro do nas wracają.Na brak ruchu narzekać nie możemy. Zapraszam osobiście do sklepu - chętnie wysłucham Pana/Pani zastrzeżeń . Proszę podpisać się imieniem i nazwiskiem- chętnie kolejną opinię umieścimy na swojej stronie. Monika Kowalska

Małgorzata Nowy wpis
@Sklep Monopolowy Toast

Niefajnie, że tak anonimowo sobie hejtuje. Często się tak zdarza, żeby ktoś tak krytykował czy to pierwszy raz?

Sklep Monopolowy Toast Nowy wpis
@Małgorzata

Witam serdecznie. Niestety ale hejt w dzisiejszych czasach stał się czymś nagminnym.Ta osoba to jedna i ta sama wypisująca komentarze- nie chce nam się bawić w cyrk z kimś komu albo się nudzi albo nie ma cywilnej odwagi wyrazić swojej opinii na żywo.Wcześniej dopuszczała się ta osoba gróźb karalnych , które zostały usunięte przez administatora i zarchiwizowane dla potrzeb zgłoszenia.Samo stosowanie gróźb karalnych jest karalne jak i obrażanie kogoś. Nikt w sieci nie jest anonimowy więc aby poznać autora podpisującego się pseudonimem to kwestia zgłoszenia do odpowiedniej instytucji.Jeżeli będzie to nadal natarczywe i nagminne niewykluczone, że taką drogą pójdę osobiście. Pozdrawiam Monika Kowalska

Sklep Monopolowy Toast

Nie przypominamy sobie abyśmy realizowali zlecenia a tym bardziej się z czegoś nie wywiązali. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu podanym na stronie sklepu bo niestety ale ten właściwy milczy . Proszę podać swoje imię i nazwisko a bardzo chętnie opublikujemy te niby zlecenie bo to przecież żadna tajemnica- prawda?

Ewelina

Bzdury piszesz.Pracowałam tam co prawda dosyć krótko ale wypłata zawsze była na czas i w jakiej formie chciałam od dniówki do tygodniówki poza tym nie ma tam pracowników w liczbie mnogiej .Nigdy wypłaty nie dostałam po czasie więc trol gdzie indziej wypowiadając się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Warunki pracy jasne chyba, że tylko głupi liczy na weekend zaczynający się od czwartku z 4 z przodu na koncie.Nie bądź śmieszny w każdej pracy się " pracuje " a u nich też trzeba i to chyba nic dziwnego bo za darmo nie pracowałałam a jak ma się chęci to tu na miejscu w Łabiszynie zarobić powyżej najniższej krajowej to chyba nie ma na co narzekać! Ciekawe dlaczego Cię tak (usunięte przez administratora) boli heh .Zajmij się tym co Ty w życiu robisz i idź frustracje wylewać gdzie indziej no chyba, że czyjś sukces i praca Cię w oczy kole bo masz rzeczywiście problem ale z sobą...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
piwko

Szerokości.... Nadal!!!!!! Asortyment ....,więcej się chyba nie da na taki metraż....???!!!! Pozdrowienia,i życzenia sukcesów! Niestety ,pole działania baaaaardzo wąskie... Wszystkie eventy w okolicy obstawione przez lokalne modliszki.... Mimo wszystko,????????

piwko

Zawsze czysto,szybko,bez zbednych popierdółek...Miło i przyjemnie. (usunięte przez administratora) POZDRAWIAMY TEAM!

Olka

@Ropucha a jak sama praca ? podoba się wszystko ?

Czy sklep jest otwarty do późnych godzin nocnych?

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski - Łabiszyn

• Jak się pracuje w Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski?

Sklep Monopolowy Toast Marcin Kowalski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 11 Stycznia 22
    89-210 Łabiszyn