Opinie o Body House Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Body House Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Body House Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Body House Sp. z o.o. w Kraków

Kamil

Również nie polecam firmy. Śmieszne wynagrodzenie w stosunku do wymagań, wieczne problemy z wypłacaną prowizją o którą trzeba się dosłownie prosić, mimo iż wcześniej zapewniają, że sie ją dostanie. Dyrekcja nie potrafi określić planu dla pracowników, po czym przychodzi tylko z pretensjami. Zdecydowanie odradzam każdemu prace w tej firmie

Ciężko jest w systemie 12/12 w Body House Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Piotrek Nowy wpis
Klient

Brak kontaktu i zamówionych produktów. PROSZĘ UNIKAĆ STRONY "BODY HOUSE"szkoda nerwów i czasu na brak profesjonalizmu. Z całego serca nie polecam.

Joanna Nowy wpis

@Haha aż tak słabo? weź coś więcej powiedz

Ciężko jest w systemie 12/12 w Body House Sp. z o.o.? Ktoś coś?

@Pytanie

W tej firmie nie warto pracować nawet 2 godzin :D

Jacek
@Haha

Możesz powiedzieć dlaczego tak sądzisz? Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie o firmie- atmosfera, zarobki, a może coś innego? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

Haha Nowy wpis
@Jacek

Całokształt ziomeczku

Kamil

Halina
@Kamil

Nie zapominaj, że niektóre osoby mogą być zadowolone z zarobków, które osiągają w Body House. Mnie bardziej zastanawia jedna rzecz: z ciekawości sprawdziłam tę firmę w sieci i wszystko wskazuje na to, że została ona zamknięta na stałe. Co się dzieje? Możesz to jakoś wyjaśnić?

@Kamil

Czyli nic się nie zmieniło :D

Haha Nowy wpis
@Halina

Zadowolone osoby z zarobków mogą być ludzie którzy nie posiadają ambicji i będą za każdy grosz robić a jak będą na nich pluć, to będą mówić, że deszcz pada. Co do samej firmy, to allegro i strona internetowa działa normalnie, wpływają zamówienia więc skąd informacja, że firma została zamknięta? :D

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marcelina

@haha dlaczego mentalność 10 latków?

@Marcelina

Bo tak ich oceniam/opisuję. Tępe pytanie.

Hmm

@Haha a czemu? Aż tak nie polecasz? Może byś coś więcej powiedział/a?

@Hmm

Bo przepracowałem tam długi czas i wiem że szefostwo nigdy się tam nie zmieni, mentalność 10 latków.

Wiesław

Super e-sklep. Towar najwyższa półka. Szybka profesjonalna obsługa. Polecam.

XX1

Byczki z porpzednich komentarzy 100% racji. Patologia ;) pseudo dyrektor "D", dalej napina się przy pracownikach ? :D bomba 4ever :D

Oxa

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Jeżeli przyjdzie Wam pracować w tej firmie, to szczerze odradzam. Chyba, że lubicie cwaniactwo, wyśmiewanie się z pracowników, wywieranie na nich presji, dokładanie obowiązków ponad możliwości bez dodatkowego wynagrodzenia, proszenie się o wypłatę i tym podobne rzeczy, to śmiało. Pan J. i Pan D. chętnie Was przyjmą z otwartymi rękoma po czym zaczną Was cisnąć jak tylko im hormony zaczną "grać". Patola.

Szczery

Cwaniactwo i buractwo dwóch pseudo dyrektorów doprowadziło w tej firmie wiele osób do szału - stąd duża rotacja. Brak wypłat na czas a jak się upomniałeś (bo za coś trzeba żyć), to otrzymywałeś ochrzan lub szef po prostu "uciekał" z firmy na kilka godzin/dni. Napisałbym coś więcej, ale oszczędzę sobie klawiatury na tą patole.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o przedsiębiorstwie Body House Sp. z o.o. w miejscowości Kraków.

Zostaw merytoryczną opinię o Body House Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Body House Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.