Opinie o Body House Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Body House Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Body House Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Body House Sp. z o.o. w Kraków

B.Sol

Firma Body House z Krakowa to kpina nie firma, najpierw pracownicy na portalu opisują szefostwo a kilka tygodni później 15 osób opisuje na portalu już innym jak przebiegały zakupy na allegro i ich stronie z odżywkami. Dopinam się jako klient, zakupy na ich stronie, niekompletne, prawdopodobnie podrobiona kreatyna, brak szacunku do klienta. Po telefonie i opisaniu problemu, wyzwiska, że jestem roszczeniowy itd... Uważajcie na nich, jak chcecie spokojnie spać...

Jak aktualnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w tej firmie? Czy nadal są rotacje i nowi pracownicy, którzy nie wytrzymują ze względu na złe warunki pracy? Ciekawi mnie to, czy na magazynie pracownicy mają już światło? Bo niby taka głupota, ale jednak o wielu rzeczach świadczy :D

Krytyk

3k na reke zlecenie zalezy od krzysia pozniej max 3.5 na reke moze przedluzy moze nie moze da o prace moze nie z nim jak z kobietą w ciazy

Hania Nowy wpis

Na każdym stanowisku dają 3,5 na rekę, tak jak ktoś niżej pisał? Ja szukam pracy, ale bardziej w typie administracyjnej, nie wiem czy macie tam coś tego typu. Ale chyba każda firma ma? Tak mi się wydaje.

Krytyk Nowy wpis

Aktualnie (20.09.2023) wyglądają jak wietnamska noc po nalocie. Produkcja oraz magazyn jest sterowany przez jedna jedna osobę. Rotacja pracowników to ich chleb powszedni. Warunki finansowe to gorzej niż dno. Na dzień dobry na magazynie dostajesz 2750. Po 2-3 miesiącach, w zależności od kierownika, który jest pachołkiem głównego szefa (Pana J. Debickiego) dostajesz 200-300 więcej. Praca na magazynie wygląda tak: siedzenie, telefon, chowanie się po kątach, często nie wyrabianie się z zamówieniami, czyli tak zwane (usunięte przez administratora). A praca na produkcji pod batutą Krzysztofa (usunięte przez administratora) (brat szefa) to ciągłe niezadowolenie z jego strony i nieważne czy wykonasz plan założony przez kierownika czy nie. Jego humory są gorsze niż kobiet w ciąży. Na początek, gdzie pracujesz a nie chowasz się po kątach dają Ci 3000, bez premii, bez dodatków. Czysta gola stawka (umowa zlecenie). Po 3-6 miesiącach przechodzisz na umowę o pracę za maks 3500. I to jest MAKS co z tego może być. Warunki sanitarne przy produkcji z żywnością są gorsze niż w szalecie miejskim. Mimo tego, że wpada sanepid to chyba dobrze smarują pod stołem. Produkty przeterminowane sa pochowane, zakryte, ale dalej używane do produkcji. Także nie polecam. Pozdrawiam.

Krytyk Nowy wpis

Swiatlo duzo powiedziane a pracownicy owszem rotacja jest choc teraz przyjec brak

B.Sol

Co jaki czas w Body House Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Body House Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Dżonson

Porazka warunki pracy na magazynie to smiech na sali brak swiatla, brud, smrod... Organizacja pracy i ustalenie obowiazkow dla pracownikow nie istnieje. Ogolnie odradzam

@Dżonson

A masz na to jakieś dowody? Np., zdjęcia czy cokolwiek? Bo jednak każdy może sobie takie coś napisać na forum. :/

owmorde xD

Ja mam, podaj maila to chetnie wysle wielka obronczyni Kubusia i Damianka :D

Dżonson
@Izabela

Mam zdjecia, wiec tak mam dowody

@Dżonson

A wykorzystujecie je w jakiś sposób czy tylko robicie fotki i narzekacie?

d

Ksiazke piszesz?

klientka

poziom kultury pracowników to dno i wodorosty, przesyłają pomylone produkty i nawet nie raczą przeprosić

Krupciok

Jestem pod wrazeniem ze ten magazyn jeszcze sie trzyma, brak warunkow do pracy... co chwile przyjmowani nowi pracownicy ktorzy koncza swoja przygode z tym magazynem po 1/2 miesiacach, zero zgrania w ekipie nie mowiac juz o jakiejs pomocy... ciagle problemy o to ze czegos nie ma przez zle stany magazynowe w systemie, jak zglosisz ze czegos brakuje to oczywiscie Twoja wina wiec lepiej nic nie zglaszac... a ogloszenie na internecie w ktorym bylo napisane ze dobre warunki pracy, mozliwosc rozwoju i liczne szkolenia pisala chyba osoba ktora tam nigdy nie byla

Takitam

Tragedia,wszystkie negatywne opinie potwierdzam.Syf,brud kolesiostwo i dyrektorzy wzięci z palca.Kometarz"Izabela"to zapewne dziewczyna jednego z dyrektorów próbująca wybielić ta żałosna firmę.Placa grosze a wymagania z kosmosu.Za wypłata "biegasz" a jak Ci się uda już ja wziasc to można powiedzieć że ukończyłeś maraton.Kierownik produkcji(nie muszę pisać imienia bo jak tam wejdziesz to będziesz wiedział iż to ta osoba)wiecznie chodzi krzyczy, aczkolwiek ciężko zrozumieć co bo w kółko sepleni.Totalny brak profesjonalizmu.

Ewelina
@Takitam

A coś więcej o tych wymaganiach z kosmosu możesz napisać? Bo jednak czasy "czy się stoi czy się leży to wypłata się należy" już minęły, a wiele osób nadal mentalnie w nich tkwi i może stąd takie niezadowolenie u pracowników. Nic nie sugeruję, tak tylko pytam.

Hah
@Ewelina

Chlopak ma po prostu racje, polowy rzeczy ktore sa w zamowieniach nie ma na magazynie wiec jak masz spakowac paczke? Marnujesz 1/3 czasu pracy na szukanie rzeczy, osoby postawione wyzej twierdza ze to jest a ostatecznie okazuje sie ze tego nie ma.

@Hah

czyli nic sie nie zmienilo od kilku lat XDD

Krystyna
@XD

czyli jak dawno temu pracowales?

@Krystyna

A co Cię to obchodzi? Książkę piszesz?

M.J.

Dobre warunki pracy. Plusem jest możliwość rozwoju.

@M.J.

Czego żeś się naćpał? Bodyhouse i dobre warunki pracy? Możliwość rozwoju? Dobry żart XD

Jacek
@XD

Uważasz że jest inaczej? To napisz co sądzisz zamiast wyśmiewać gościa. "XD".

Oj tak
@XD

Dobre warunki pracy, chyba najsmieszniejsze co ostatnio przeczytalem XD

@Oj tak

A do rozwoju też się odniesiesz? ;p I czemu w Twoim mniemaniu e warunki są tak śmieszne? xd

@M.J.

Dobre zarty, tak dobre warunki pracy ze na hali nie ma nawet swiatla..... i ciekawe jaka mozlieosc rozwoju jak w tej firmie nawet nie ma kontaktu z szefem

Edyta
@Haha

Dołączę się tu do pytań bo zastanawiam się czy się u nich przyjmować... O co chodzi z tym światłem - jakaś awaria, która się ciągnie?

haha
@Edyta

Swiatla na hali brak, mozna powiedziec ze praca po ciemku. Szukanie rzeczy ktorych nie ma na magazynie albo sa ale nawet nie wiadomo gdzie bo wszystko tak porozrzucane. Dodatkowo pracownicy tam zachowuja sie jak w zoo mimo to ze maja swoje lata i sa "dorosli". JeslI chcesz sobie oszczedzic stresu to odradzam.

@haha

Ja tam zoo odwiedzać akurat lubię. ;) Ale co to w sumie dokładnie znaczy w przełożeniu na pracę tutaj. Co oni dokładnie takiego robią, że aż do zwierzaków ich porównujesz?

Może Pracownik

Witam Czy zmieniło się coś w tej Firmie ?? Bo po przeczytaniu Opinii Nie wiem czy jest sens iść na rozmowę o Prace do Tej Firmy Pozdrawiam

Beata
@Może Pracownik

Też mam takie wątpliwości, ale jeszcze nie wysłałam CV. A Ciebie zaprosili na rozmowę? Jakie stanowisko? No i oczywiście napisz czy byłeś i jak przebiegła ta rozmowa.

Piotrek

Brak kontaktu i zamówionych produktów. PROSZĘ UNIKAĆ STRONY "BODY HOUSE"szkoda nerwów i czasu na brak profesjonalizmu. Z całego serca nie polecam.

Joanna

@Haha aż tak słabo? weź coś więcej powiedz

Ciężko jest w systemie 12/12 w Body House Sp. z o.o.? Ktoś coś?

W tej firmie nie warto pracować nawet 2 godzin :D

Jacek
@Haha

Możesz powiedzieć dlaczego tak sądzisz? Co konkretnie sprawiło że masz takie zdanie o firmie- atmosfera, zarobki, a może coś innego? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać!

@Jacek

Całokształt ziomeczku

Kamil

Również nie polecam firmy. Śmieszne wynagrodzenie w stosunku do wymagań, wieczne problemy z wypłacaną prowizją o którą trzeba się dosłownie prosić, mimo iż wcześniej zapewniają, że sie ją dostanie. Dyrekcja nie potrafi określić planu dla pracowników, po czym przychodzi tylko z pretensjami. Zdecydowanie odradzam każdemu prace w tej firmie

Halina
@Kamil

Nie zapominaj, że niektóre osoby mogą być zadowolone z zarobków, które osiągają w Body House. Mnie bardziej zastanawia jedna rzecz: z ciekawości sprawdziłam tę firmę w sieci i wszystko wskazuje na to, że została ona zamknięta na stałe. Co się dzieje? Możesz to jakoś wyjaśnić?

@Kamil

Czyli nic się nie zmieniło :D

@Halina

Zadowolone osoby z zarobków mogą być ludzie którzy nie posiadają ambicji i będą za każdy grosz robić a jak będą na nich pluć, to będą mówić, że deszcz pada. Co do samej firmy, to allegro i strona internetowa działa normalnie, wpływają zamówienia więc skąd informacja, że firma została zamknięta? :D

Marcelina

@haha dlaczego mentalność 10 latków?

@Marcelina

Bo tak ich oceniam/opisuję. Tępe pytanie.

Hmm

@Haha a czemu? Aż tak nie polecasz? Może byś coś więcej powiedział/a?

@Hmm

Bo przepracowałem tam długi czas i wiem że szefostwo nigdy się tam nie zmieni, mentalność 10 latków.

Wiesław

Super e-sklep. Towar najwyższa półka. Szybka profesjonalna obsługa. Polecam.

XX1

Byczki z porpzednich komentarzy 100% racji. Patologia ;) pseudo dyrektor "D", dalej napina się przy pracownikach ? :D bomba 4ever :D

Oxa

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Jeżeli przyjdzie Wam pracować w tej firmie, to szczerze odradzam. Chyba, że lubicie cwaniactwo, wyśmiewanie się z pracowników, wywieranie na nich presji, dokładanie obowiązków ponad możliwości bez dodatkowego wynagrodzenia, proszenie się o wypłatę i tym podobne rzeczy, to śmiało. Pan J. i Pan D. chętnie Was przyjmą z otwartymi rękoma po czym zaczną Was cisnąć jak tylko im hormony zaczną "grać". Patola.

Szczery

Cwaniactwo i buractwo dwóch pseudo dyrektorów doprowadziło w tej firmie wiele osób do szału - stąd duża rotacja. Brak wypłat na czas a jak się upomniałeś (bo za coś trzeba żyć), to otrzymywałeś ochrzan lub szef po prostu "uciekał" z firmy na kilka godzin/dni. Napisałbym coś więcej, ale oszczędzę sobie klawiatury na tą patole.

Zostaw merytoryczną opinię o Body House Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Body House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Body House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Body House Sp. z o.o.?

Body House Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gromadzka 101
    30-719 Kraków