Opinie o Evolite Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Evolite Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Evolite Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evolite Sp. z o.o. w Kraków

Cześć, widzieliście może ofertę na produkcje? Na razie tylko okoliczne firmy sobie przeglądam a tutaj jedna pani pisała w zeszłym roku o 3 500 zł na rękę. To w tym bieżącym ile jest? czy warto przyjść do pracy? Opiszecie jakie są warunki na miejscu teraz?

Papaj Nowy wpis

Komentarze usuwane co chwilę nowi ludzie pracują 1-7 dni no zdarzy sie miesiac i odchodza oferta ciagle taka sama nie polecam zero benefitow podwyżek wsparcia nic kpina powinna ta firma zamknac sie (usunięte przez administratora)

Mateusz

Praca jednozmianowa 8h, dwie przerwy, dobra atmosfera, idzie się ze wszystkimi dogadać. Pracowałem nieco ponad 2 lata i nie zgodzę się z wcześniejszymi komentarzami odnośnie zarobków. - ok, na początek kwota nie zwala z nóg, ale jak się pracuje, trochę myśli a przede wszystkim się chce to co jakiś czas są podwyżki, więc ok. Czasami extra płatne nadgodziny (dla chętnych). Jak się chce to można :) Pozdrawiam cały zespół

Zosia
@Mateusz

Zostało to tak ujęte, jakby sam staż nie starczał do uzyskania podwyżki. Opiszesz wiec ten temat nieco szerzej? I tak pzt o jakich kwotach w takiej sytuacji jest tak właściwie mowa? Czy system wynagrodzenia i awansów jest omawiany na rozmowie rekrutacyjnej?

Zyczliwy
@Zosia

Witam Cie zosiu niech każdy usłyszy jak wyglada na start 3k umowa potem o prace max 3.3k zlecenie robisz w pyle brudzie smrodzie atmosfera sztywna jak jest kierownik W.W każdy wie obserwacja jak na monitoringu z jego bystrego oka praca caly czas przerwa 2x po 15 min szef brat szefa to cwany i podły lis liczący tylko bys jak najwięcej robil jesli cos idzie nie tak opryskliwy i wredny bez kija nie podchodz rotacja co 2-3mc inna ale co sie dziwic maszyny stare i psuja sie a o higinie pracy pomarzcie produkty daja przeterminowane a sanepid jak wpada to tylko po koperte i na pogaduchy bo ten (usunięte przez administratora) juz dawno powinien byc zamkniety hmm co by tu duzo mowic polecam kazdemu ta piekna prace w jakze milym usmiechnietym gronie pelnym ciepla i zyczliwosci

@Zyczliwy

Po jakim czasie od zatrudnienia dostaje się umowę o pracę i wyższą pensję? Ile trwa okres próbny? Bo rozumiem z tego co piszesz, że na początku taki jest. A na jakieś premie można liczyć? Czy tylko goła pensja? Jeśli chodzi o przerwy to fajnie, że są dwie, to chyba na plus, nie? :) Szkoda, że tak atmosfera nie za bardzo i że higiena leży. Nie wiem już sam, czy składać to CV :(

A szerzej ten wspominany łuk wyjaśnisz? Właśnie wisi oferta na produkcję, piszą w niej o kwocie 3500 zł netto, to jest z samej podstawy? o premiach nie widziałem żadnej wzmianki, a te świąteczne dla przykładu to występują?

Dzień dobry.Trafiłem na ogłoszenie ale kwota jaka oferuja na start i to przy umowie zlecenie mnie jakoś odpycha no. Może mi ktoś powiedzieć zanim zaaplikuje ile można zarobić maksymalnie po tym całym okresie próbnym i czy jakiś socjal jest chociaż ciekawy? Pisza 8 h pracy ale to praca jest jednozmianowa ? Co to znaczy godziny pracy do ustalenia z przełożonym? Chodzi o nadgodziny czy od której do której mam pracować? Jaka jest atmosfera ?Oferują ubrania robocze,Ile trwa przerwa i czy można spokojnie zjeść? Przepraszam za ilość pytan. Pozdrawiam

Kamil
@Zainteresowany

Nie licz na wysokie wynagrodzenie w tej firmie. Kwota jaką oferują na start się nie zmieni - nadal będziesz miał tyle samo wpisane na umowie i tyle realnie dostawał czyli najniższą krajową. Na prowizje również nie ma co liczyć, będą się tłumaczyć, że masz za krótki staż aby cokolwiek więcej otrzymać. Po 3 miesiącach jeżeli się upomnisz, to może zaoferują Ci śmieszne 250 zł "do ręki" w zależności od twoich wyników pracy, przy czym mało kto otrzymuje pełną prowizje... Co do Socjalu, to zapomij o tym.... nic takiego tam nie obowiązuje Godziny pracy są takie jakie przełożony ustali - zazwyczaj jest to przedział 8 - 16 albo 9 -17. Żadnych ubrań roboczych tam nie dostaniesz. Jeżeli chodzi o przerwy to są dwie po 15 minut.

@Kamil

To kasa nie za wysoka. Cały czas pracować za 2 tysi to słabiutko. Nikt nie dostaje tych prowizji? Przecież jak są wyniki to co miesiąc powinni coś dodawać, a nie, że trzeba się upominać.

xd
@Marcin

oni zawsze znajda wymowke by ci wmowic ze nie moge ci wyplacic prowizji :D odradzam totalnie

@xd

A na jakiej umowie pracowałeś? Miałeś chociaż na czas określony czy cały czas zlecenie?

Młody
@Marcin

Z tego co wiem to dają zlecenie.

Edyta
@Młody

I nie ma szans na umowe o pracę? A orientujesz się może, czy studentów też przyjmują?

@Edyta

Dzień dobry jak tam można się skontaktowac

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evolite Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Henry

Na forum pracowniczym nikt nie zostawi takiej informacji z prostej przyczyny. Wysokość wynagrodzenia to bardzo indywidualna część umowy ale firma ok więc watro próbować.

Krakus

Firma nie przestrzega prawa pracy w zakresie dni wolnych, l4 itp

Kamil

Nie polecam firmy. Śmieszne wynagrodzenie w stosunku do wymagań, wieczne problemy z wypłacaną prowizją o którą trzeba się dosłownie prosić, mimo iż wcześniej zapewniają, że sie ją dostanie. Dyrekcja nie potrafi określić planu dla pracowników, po czym przychodzi tylko z pretensjami. Zdecydowanie odradzam każdemu prace w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Evolite Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Evolite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Evolite Sp. z o.o.
  • Gromadzka 101