Opinie o Polmarkus Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Vanseller5 - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Polmarkus? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia na stanowisku Kierowcy? Właśnie w sieci pojawiło się kilka nowych ofert pracy - czy warto na nie aplikować?

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Osoby które idą do pracy z nastawieniem na sumienną pracę wszędzie będą potrafiły się odnaleźć. Gorzej z leniuchami i cwaniakami, zawsze jest im źle i zawsze winą obarczają firmę. Polmarkus to normalna spoko firma.

Vanseller5

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,, dobra firma. Pozdrawiam,,Karol.

Szukasz pracy?

Budek
użytkownik zarejestrowany

Polmarkus to 85 lat działalności, może ktoś słyszał coś dobrego?

Iza
użytkownik zarejestrowany

Polmarkus Sp. z o.o. to jest normalna firma, niestety niektóre osoby organicznie nie lubią pracować. To są wpisy potwierdzające naturę niektórych osób.

Jacek Placek.
@Iza 28.03.2017, 10:47

Dobrze robią. Po co mają się przemęczać. Za dziękuję?? Jak menedżer nie umie zarządzać zespołem to trzyma takich leszczy. Kiepski poziom widać po całej firmie od jakiegoś czasu. To nie to samo co kiedyś. Firma bardzo się zepsuła.

Typ
@Patrycja 07.03.2017, 16:29
Firma Polmarkus Sp. z o.o. zdecydowała się rozbudować swój profil o aż 8 dodatkowych zakładek. Warto sprawdzić każdą z nich! :)...

Tylko o po co jeśli niczego nowego tam nie ma. :) plac a ci za podbija nie opinii? Bo prawdziwe oceny systematycznie usuwają :)

Adam

Może ktoś coś napisać o oddziale w Słupsku? Ostatnio ciągle są tam ogłoszenia na magazyn. Będę wdzięczny za informacje

użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Przedstawiciela Handlowego?

Bolo
użytkownik zarejestrowany

Czy Polmarkus nie ma aktualnie nowych ofert pracy? Bardzo zależy mi na pracy u nich jako ph bo słyszałem dobre opinie.

Bulbul
użytkownik zarejestrowany

Człowieku to że ludzie odchodzą to nie znaczy, że firma jest zła. Zawsze była rotacja szczególnie na stanowiskach specjalistów, którzy są podkupywani przez konkurencję. Generalnie firma jest w porządku.

Lewy
@Bulbul 22.01.2017, 17:20

Podkupywani?? Raczej ludzie sami odchodzą bo latami nie dostają podwyzki a roboty tylko przybywa bez końca. Czemu nikt dyrektorów nie pod kupuje??? Dziwne nie?

user

Juz niedlugo cala prawda o firmie ...

TADEK

Jest ok. IDZIE JUŻ 6 ROK. :)

Gucio

Firma bardzo stawia na ludzi. :) to stąd ta rotacja.

Bronek

@Stefan Co to znaczy ogromna rotacja? Czemu nie warto - proszę napisz coś więcej. Firma wygląda na rozwijającą się. Szukają do sklepu internetowego.

maksymilian
użytkownik zarejestrowany

Ja akurat jestem w takiej sytuacji @Stefan i zastanawiam się nad stanowiskiem specjalisty ds. zakupów dziwi mnie tylko jedno to, że piszesz o rotacji a z tego co wiem na Gliwice szukają tylko dwóch osób..no i ten bałagan co do rekrutacji no to się nie zgodzę bo przebiega ok

red
użytkownik zarejestrowany

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. eksportu? bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego to nie jest duży wymóg do spełnienia, a skoro jest dwuskładnikowe wynagrodzenie to dobry znak.

hihi
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy ogłoszenie na głównego specjalistę ds. marketingu jest aktualne? Zapewniają nawet możliwość awansu na kierownika działu marketingu, a z tym się wiążą wyższe zarobki.

Adrian

Jestem z Radomia i szukam pracy jako handlowiec w dziedzinie piekarnie i cukiernie, czy jest jakaś szansa?

bhp

MAGAZYNIER brak przestrzegania przepisów bhp na magazynie wszystko robi się szybko trzeba się wspinać na regały po towar nawet na 3 poziom na regałach bo tak szybciej niż wózkiem specjalnie zdejmować cała paletę jak się ma na zamówieniu tylko jedną pozycję to się wchodzi jak małpa

Polmarkus inspektor ds.bhp
@bhp 20.11.2015, 07:24

Witam W celu zaniechania dalszych dyskusji na temat bezpieczeństwa pracy w Firmie Polmarkus, jako zakładowy inspektor bhp pragnę się odnieść do wypowiedzi. Z pełną świadomością oznajmiam, że pracownicy Firmy Polmarkus są przeszkoleni w zakresie bhp. Zarówno ja jak i wszyscy czytający zapewne zrozumieli, że osoba pisząca tą opinię nie twierdzi, że pracodawca nie zadbał o bezpieczeństwo tylko podkreślił, że osobiście nie stosuje się do przepisów bhp. Niestety, pomimo że pracodawca zapewnił środki pomocnicze w postaci wózków widłowych, koszy, tabliczek informujących o zakazie wchodzenia na regały to potrzebny jest jeszcze zdrowy rozsądek pracownika. Mam nadzieję że ten temat mamy zamknięty.

ugre

prawda stoi po środku- jak to zwykle bywa-są tacy co mają dobrze i zero odpowiedzialności za wynik- ale odpowiedzialni za sprzedaż i wynik nie mają już tak różowo- tak jest zresztą w każdej handlowej Firmie

Magazyn

Ale cisza, a było tyle opini... Chyba ktoś sie obawia prawdy o pracy w tej firmie. A prawda sie różni od tych opinii, które sa tutaj napisane. Prawda w oczy kole ?

alf

a jak w firmie traktowani są kierowcy ciężarówek ?

pracownik cziłowy

Lepiej idz do savpolu w gliwicach tam dopiero szkołe życia dostaniesz !

Stefan K
użytkownik zarejestrowany

macie namiary na jakieś zródło gdzie mogę sprawdzić na jakie wolne stanowiska się można u nich załapać i kogo konkretnie potrzebują? no i ważne dla mnie jaka forma umowy i czy jest dobre ubezpieczenie bo bez tego to wiecie że strach do roboty iść. będę wdzięczny za odpisania i prosze o pilną odpowiedź pozdrawiam stefek K

gosciu

Zalety =0 Wady= 100 %

Alessia
@gosciu 24.07.2014, 21:45
Zalety =0 Wady= 100 %

Pracowałam prawie 4 lata. Do emerytury powinni mi za to zaliczyć OSIEM!!! Wiele, , bardzo wiele mogłabym konkretów tu podać. Samo wspomnienie jest jednak trudne...

do gość
użytkownik zarejestrowany

Mógłbyś rozwinąć trochę ten koment? Bo sama ocena to troszkę mało.. Jakieś zalrty i wady pracy w polmarkusie by sie przydały :)

gość

na 10 punktów daje 0

git
@gość 29.05.2014, 11:35
na 10 punktów daje 0

no i tyle byłoby z powyższego chwalenia Polmarkusa :) możesz jeszcze kolego powiedzieć skąd ta surowa ocena?

maj2014

Cztery lata temu jeszcze dało się tam pracować (usunięte przez administratora)

ktoś

te złe znikają

Stalker

Witam napiszcie coś więcej o tej firmie

:-).

Jeździłem tam po towar. Miło i fajne panie w biurze.

ANONIMA

JAK SIE PRACUJE?

niunia

Firma Polmarkus to pracodawca, o którego warto zawalczyć. Świetna atmosfera, każda osoba jest traktowana indywidualnie, rewelacyjne warunki pracy. Przestrzeganie wszelkich zasad. Polecam tego pracodawcę

Zostaw opinię o Polmarkus Sp. z o.o. - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmarkus Sp. z o.o.