counter
3 33 41 5 1
Tysia

Jestem bardzo zadowolona z pracy i z pracodawcy. Nie miałam wcześniej do czynienia z branżą samochodową...mimo to dali mi szanse, dzięki mojej pracy czuję się doceniana, czuję się częścią zespołu. Nigdy nie odczułam, że tam nie pasuje mimo, że uczyłam się wszystkiego od podstaw. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ciągle podnoszę swoją wiedzę. Jestem angażowana w różne "misje", co jest rewelacyjne bo na każdym kroku w ten sposób podnoszą moje kwalifikacje. Czasem się pomyle, coś źle zrobię ale wiem, że mogę liczyć na całą ekipę. Potrzebuję pomocy (jaką kolwiek) zawsze ją otrzymuje. Reasumując jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy. Ile z siebie dasz tyle też dostaniesz. Tyle w temacie. Pozdrawiam Wszystkich ciepło :-)

Agnieszka Nowy wpis

@Norbert a czy Ty jesteś pracownikiem Toyota Ja-Now-An? Jeśli tak to byłabym naprawdę bardzo wdzięczna gdybyś napisał coś na temat zatrudnienia w firmie. Jak oceniasz obecne warunki pracy takie jak wynagrodzenie czy zakres obowiązków? Chętnie o tym poczytam. Daj znać.

Norbert Nowy wpis

Konkurencja może odpuścić sobie te różne wpisy. Im lepsze opinie firma zbiera tym więcej złośliwości na forum?

NICO Nowy wpis
Klient

CHore to jest w okresie pandemi tak dlugo pracowac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Stykac sie z tyloma ludzmi z ulicy, a co najlepsze jaki pracownicy sa chorzy i sie szfedaja po firmie .Brawo !!!!!!!!!!!!!bo by cza bylo zamknac kram ale tego sie nie da zrobic bo liczy sie tylko KASA!!!!!!!!!!!!!!!!!. Ludzie - pracownicy rzacz nabyta przyjda moze inni jak sie straca swoi.

pracownik Nowy wpis

Pracowalem w tej firmie nie polecam tu pracy ,obiecywanie gruszek na wierzbie .Wtej sytuacji epidemi to dopiero nikt nie informuje o zakazonych i chorych pracownikach najlepiej zeby bylo cicho bo .....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dorota

To prawda ze w firmie nie ma organizacji?

Krzysztof Jarzyna
@Dorota

Nie ma organizacji? Wydaje mnie się, że organizację tworzą pracownicy...(usunięte przez administratora) Bardziej zorganizowanej firmy nie spotkałem. My silni, oni słabi.

Byly pracownik
@Dorota

Tutaj panuje jeden wielki chaos. Organizacji zero

Grandż

Dobra kawa. Tak to jedyna zaleta...reszta beznadziejna. Totalny brak szacunku dla pracownika, jego wątpliwości i zarzutów. Brak umowy o pracę, warunki finansowe inne niż obiecywane (oczywiście dużo niższe). Praca po 9-10 godzin - płaca za 8. Zapomnijcie o wolnych sobotach a czasami nawet niedzielach. A jeżeli macie problem to dyrektor was oleje... zostanie tylko modlitwa.

Henry
@Grandż

Opowiedz swoja historie :)

jowisz
@Tysia

podlizywanie sie to tez metoda w pracy reka reke myje powodzenia po co to pisac i tak wszyscy wiedza o co chodzi 20 lat do tylu jestescie .w mysleniu i profesjonalizmie.

@jowisz

Dlaczego od razu podlizywanie się? To co napisałam to są moje odczucia. Faktycznie, w pracy czasem są gorsze chwile ale gdzie ich nie ma?? Naprawdę lubię swoją pracę, a jeszcze bardziej ludzi, z którymi pracuję, są fenomenalni. Są czasami sytuacje, z którymi się nie zgadzam ale staram się od razu to wyjaśnić bądź znaleźć kompromis. Z natury jestem furiat, działam zanim pomyślę. Zawsze stanę w obronie koleżanek czy kolegów. W ogóle to chyba piszę już nie na temat. Dlatego tym miłym akcentem życzę Wszystkim dużo zdrowia.

marco
Klient
@Tysia

PODLIZYWANIE I TYLE CO MOZNA ZADAC OD LUDZI ZE SOSNOWCA

Na rozmowie obiecują złote góry, a rzeczywistośc jest zupełnie inna. Brak wsparcia przełożonego, wynagrodzenie niższe niż ustalane na rozmowie, brak organizacji, niemila atmosfera w pracy. Nie polecam, szkoda czasu

Henry
@Były pracownik

Przeciez masz umowe, wiec o co chodzi? Co masz na mysli, piszac zlote gory?

Nieprzekonany

Niestety, na rozmowie panowie A i D snują cudowne wizje, a później wszystko weryfikuje rzeczywistość. Układy i układziki. Starasz się realizować ustalenia z rozmowy i dostajesz po głowie. Mnóstwo naprawdę fajnych i pracowitych członków zespołu zarządzanych przez "rączka rączkę myje" cwaniaczków. Bałagan i infrastruktura sprzed dwudziestu lat, ale winny zawsze jesteś ty, pracowniku, bo jeśli ci się nie podoba to możesz zmienić pracę. Aspiracje zarządzających panów sięgają znacznie powyżej ich możliwości. Na szczęście już niedługo w tym kotle mnie zabraknie.

Kazimierz
@Nieprzekonany

Może rozwiniesz swoja wypowiedz? Jakie cudowne wizje?

Nieprzekonany
@Kazimierz

Jak się już pożegnam z tym przylądkiem wątpliwej nadziei, to napiszę.

Igor

Dla mnie firma jest jest jak najbardziej ok, to jest dobry pracodawca z tym, że trzeba pracować i starać się.

Marconius

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak profesjonalizmu obsługa salonu ubrana jak w cyrku brak ogłady ,śmiech hity głośne rozmowy na salonie w środa pracowników .

Jan
@Marconius

Czy swoją opinię publikujesz jako pracownik, czy jako klient firmy Toyota Ja-Now-An? Warto to wyjaśnić. Jeżeli te zachowania zaobserwowałeś jako klient, to może warto to zgłosić odpowiedniej osobie w salonie. Każdej firmie powinno zależeć na własnym wizerunku, a ten - jak wiemy, zależy w dużej mierze od pracowników.

@Jan

Jan zacytuje Każdej firmie powinno zależeć na własnym wizerunku, a ten - jak wiemy, zależy w dużej mierze od (pracowników )i Szefa i pracowników.

marconius
@Jan

A od szefa co zalezy ja jestem osoba postronna i bylem ze dw razy w salonie nie zabardzo mi sie podobalo wrzaski smiechy i kolorowo jak w cyrku wiecej oglady bo niekiedy slychac co nieco za duzo , powodzenia.

MARCONIUS

Tyle mogę napisać w WARSZAWIE CENTRALA TOYOTY NIE PRACUJE ,POWWODZENIE Z KORONOWIRUSEM .

Ankara
Użytkownicy czekają na odpowiedź 445 dni.

A jak jest w dziale księgowym? Bo nie wiem czy w ogóle warto aplikować. Dzięki za wszelkie info!

Marconius

Trzeba zrobic porzadek w firmie nowy rok nowe mozliwosci a tu dalej marazm jest, i te ciuchy co niektorych jak na plazy zgroza zobaczcie jak ubrani sa ludzie w innych salonach no ale jaki pan taki kram.

Krzysztof
@Marconius

Czy w firmie obowiązuje jakiś konkretny dress code? W niektórych salonach samochodowych pracownicy mają służbowe ubrania w stonowanych kolorach. Może zaproponuj takie rozwiązanie?

Witajcie , ogólnie jako były pracownik nie polecam . Fakt stabilne warunki zatrudnienia na papierze ale zwolnienia następują z dnia na dzien wiec wszystko się może zdarzyć. Dyrektor Pan D. jak i kierownik pan A jak (aktor) traktują pracowników jak śmieci i bez szacunku także nie polecam :). Na rozmowie o pracę wszystko jest idealne .Potem wychodzi szydło z worka :) Nie polecam tego pracodawcy ,strata czasu :)

Kasia

Witam. Czy to prawda ze firma oferuje tylko umowę zlecenie ? Nie można liczyć na umowę o prace ? Pozdrawiam

@Kasia

Z tego co mi wiadomo każdy pracownik (nowy) od razu dostaje umowę o pracę na czas próbny 3m-ce więc nie ma mowy o braku UoP.

Marco

Czekałem długo na odpowiedz nie bede ich wymieniał bo są tu .Podsumowujac liczy się tylko ZYSK a ludzi jest masa do roboty , przyjdą odejdą i tak w kółko nic mamy szybki kapitalizm w tym wolnym Hm ...kraju, a w Warszawie nie pracuje dwa salony.

Aaa

Cóż się dziwisz. Osobiście pozwalam dla mnie produkować :) chyba każdy wie o co chodzi a jak nie wie to o kasę chodzi :P (usunięte przez administratora)

Marco

Jedno pytanie do firmy ja No wan , dlaczego tak długo trzeba pracować w sobotę i czy wygoleniem ma to sens bo w WARSZAWIE SIĘ NIE PRACUJE , tyle w wolne dni.no ale liczy się zysk .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Czy Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o. - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Toyota Ja-Now-An Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 33 ocen.