HYUNDAI BEDNARCZYK

Zabrze

HYUNDAI BEDNARCZYK

Opinie o HYUNDAI BEDNARCZYK

Wróbel Paweł

Pan z działu części olewator lub niedouczony. Podaje nr vin twierdzi ,że część nie występuje w tym modelu. Telefon do salonu w Katowicach ,oczywiście część występuje do odbioru za tydzień

Aneta

@Lucy, jaką kontrolę konkretnie masz na myśli? Proszę napisz coś więcej na temat pracy w tej firmie, to z pewnością ułatwi podjęcie decyzji wielu osobom, jakie chciałyby zacząć swoją karierę zawodową w Hyundai Bednarczyk.

Tymon

Byli pracownicy w celu poprawy nastroju piszą bzdury o firmie?

byly pracownik
@Tymon 05.04.2018 09:31

nie, szczera prawda.

serwisant
@Tymon 05.04.2018 09:31

atmosfera beznadziejna, pomimo ze sie czlowiek stara i wyniki są lepsze to wyplata zawsze ta sama, bo cos za cos trzeba urwac.

A.

Jak najdalej od tego zakładu na poczatku miło sympatycznie ale bardzo szybko sie to kończy nie polecam tego zakładu pod zadnym wzgledem.Lepiej w biedrze zasówac w niedziele za wieksze poeniadze bez poniżania i uświadamiania ze jest sie baranem albo debilem ;)

Lucy
@A. 16.01.2018 20:08

Pracowałam i z przykrością muszę potwierdzić. Przydałaby się może jakaś kontrola.

Powiedzcie co się dzieje teraz w HYUNDAI BEDNARCZYK? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Nie polecam pracy w tym serwisie. Stosunek szef-pracownik jest mizerny. Każdy błąd szefa jest tłumaczony klientowi "nieodpowiedzialnością i brakiem umiejetnosci pracownika". Szef woli obrazić pracownika w obecności klienta niż przyznać się do winy. Jezeli chodzi o premie- są pod znakiem zapytania (zalezy od humoru szefa) Atmosfera w firmie jest mizerna i napieta. Strach sie odezwac na jakis temat, ponieważ wszystko jest donoszone przez współpracowników do szefostwa.

D.R.

Porażka na całej lini .... masz inna perspektywe pracy to ani sie nie zastanawiaj

Aneta

Pracujesz w HYUNDAI BEDNARCZYK? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Jak obecnie wygląda praca w firmie?

kewin

@Pracuś dlaczego tylko raz w roku? I jeśli możesz to daj też znać, jakiej wysokości w ogóle jest ta premia. Nie widzę ofert pracy, więc wydaje mi się, że rotacja jest tu bardzo niewielka. A umówmy się - tylko tam, gdzie jest im dobrze ludzie zostają na dłużej

Pracuś

Ja pracowałem w tej firmie i złego słowa na nikogo nie mogę powiedzieć jeżeli mówimy o załodze która tam pracuje.Dziewczyny na salonie bardzo super .Basia zawsze uśmiechnięta Kasia gaduła jakich mało Daria zawsze była nerwusem ale super są wszystkie i nigdy nie zauważyłem aby ktoś tylko o swój zadek dbał wręcz odwrotnie jeden za wszystkich wszyscy za jednegi .Rzeczywiście szacunek właścicieli pozostawia dużo do życzenia wyzwiska krzyki przy Klientach itp.Zrobek najniższa plus premia za plan który uda się wykonać raz w roku.

Alvarinio

Pracowałem am jako handlowiec niestety rodzinna firma traktuje swoich pracowników jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i złodzieji No cóż .... Wypłata to śmieszne pieniądze 1355zł na rękę a premia no właśnie tam pracownicy często o tym mogą zapomnieć a jak już jest to 50zl za samochód warty np 80tysi kpina i zero szacunku.Atmosfera straszna z niechęcią idziesz i patrzysz na zegarek żeby wybił koniec zmiany. Kierownik salonu to tylko patrzy na siebie i podburza swoich po czym i tak sztame trzyma z prezesem wiadomo każdy o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dba. wyzysk wyżyć i jeszcze raz wyzysk za ta kasę to lepiej w żabce się zatrudnić. Dzięki tej firmie mam uraz do pracy w motoryzacji odpychajaca.Zero rozwoju a wręcz przeciwnie odwrotnosc. zastanów się 5 razy zanim podejmiesz współpracę.

Ambitny

Aha... Bo nie uświadomiłem niektórych zainteresowanych o bardzo ważniej sprawie = zarobki w tej beznadziejnej firmie to najniższa krajowa (obecnie: tysiąc trzysta coś) + oczywiście PREMIA... A teraz zła wiadomość: przez cały okres umowy na czas określony- 2 lata zazwyczaj (po umowię na okres próbny naturalnie)- nie warto liczyć na większą premie niż 50-100 złotych/ na miesiąc ... A dla chętnych -możliwość nadgodzin :)... za które i tak nikt im nie zapłaci... Bo przecież w umowie tego nie będzie :) pozdrawiam Odważnych :)

Ambitny

Pracowałem tam- zatrudniają głównie stażystów (30% załogi) bez doświadczenia którym przez ok. 6 miesięcy płaci urząd pracy (poniżej 1000 zł)... Później jak się stażysta sprawdza- dostaje umowę zlecenie (najczęściej pierwsza na 1, druga na 3 i później zależy -miesiące, zarobki: max.1000 zł). Jeśli szef ma dobry humor to następnie można liczyć na umowę o pracę na okres próbny (ok. 3-miesiące) a później -czas określony (2 lata)- ale zarobki na umowie o pracę to max. najniższa krajowa...... Czy warto?... W takiej atmosferze?

adam

Nie będę się rozwodził ale nie polecam.

niepisana zasada

Jeśli Aśka P. będzie w Cat to przetargu nie wygracie.

beata t

też czytałam w kilku gazetach że hyundai pięknie się rozwija i zgrabnie przejmuje rynek w swojej klasie. dlatego uważam że raczej warto zacząć współpracę z bednarczykiem i poświęcić się tej pracy w branży, najlepiej właśnie jako przedstawiciel handlowy. natomiast dajcie info jakie są zarobki w tej firmie

IVIOC

Nie oszukujmy się ale Hyundai teraz wszedł na rynek z buta i można powiedzieć, że ostatnie lata były bardzo owocne dla Hyundaia. Myślę, że handlowcy z Zabrza mają naprawdę niezłą kurę znoszącą złote jajko ;) Powiedzcie proszę czy można nie narzekać na firmę jeżeli chodzi o sprawy mechaniczne i czysto użytkowe? Czy jednak mechanicy psioczą?

Wlikowski

Jest wiele możliwości zrobienia kariery w branży motoryzacyjnej. Przede wszystkim najważniejsy jest test osoby pracującej na odległośc.Hyundai mam wrażenie, że niedługo będzie norowa trzeba kalkulować co zhywlenie wi Z ciekawości 0 jakim samochodem jeźdx. A jaiiego typ sd, bo brakuje

kajtek

tez zastanawiam się czy by do nich nie aplikować, bo mam już doświadczenie w tej branży i szkoda mi teraz ją zmieniać, więc sami widzicie jak to wygląda, jak macie informacje na ten temat czy rekrutują obecnie to powiedzcie mi tutaj koniecznie o tym, to ja się do nich potem chyba jednak zgłosze i wyśle moje CV.

Drums

Chciałbym się dowiedzieć czegoś o tej placówce - niewykluczone, że niedługo rozpocznę tam pracę. Jakiś pracownik mógłby coś powiedzieć choć o atmosferze?

dyzio

jak na moje oko to często bywa tak, że nowi nie są dopuszczani do "poważniejszych" robót i klientów, ale może tutaj jest inaczej

serus

dobra a pytanie nr 2 - czy ci doświadczeni rzeczywiście mają sporą wiedzę, czy można od nich podłapać to i owo czy raczej nauka na własną rękę?

szaman

pewnie jak wszędzie jest podział mniej więcej po połowie, żeby też za dużo nie wydać na samych doświadczonych pracowników

daaawna historia

To ciekawe czemu się pozwalniali (pomyśl szef mówi że jak sprzedają 30 aut będzie premia sprzedali to za miesiąc już jest 40 aut... i tak to wygląda że dostaniesz 1100zł i masz byc happy a serwis to inna bajka kierownik ma nieźle "ulane" i jeszcze ten "mistrz" servisu pożal się boże( usunięte przez administratora ) wyścig szczurów i tyle

Pracuś

Moja dobra znajoma jest Kierownikiem na Salonie, co prawda nie rozmawiamy o pracy po pracy, ale ogólnie nie narzeka, mówiła mi, że troszkę osób się pozwalniało na serwisie i na Salonie i potrzebują do pracy , co do zarobków nie pytałem, ale chyba tak jak wszędzie podstawa plus premia,

pracuje w hyundai bednarczyk i nie ma tak jak piszecie praca super atmosfera rowniez i szef tez ok:) zazdrosni pracownicy byli wylatuja z wlasnej winy a potem pisza bzdury...:( smutne,..

Wacuch

Pracowałem tam i oprucz fajnych aut to nie ma tam nic ciekawego ale jeśli mogę powiedzieć miłe słowo to o mechanikach naprawde fajne chłopaki z którymi zawsze da sie pośmiać i ogadać ( usunięte przez administratora )

Praca tam to porażka. Odradzam

kazik

Popieram przedmówcę- atmosfera w tej firmie jest tragiczna.

były pracownik

Odradzam prace w hyundai bednarczyk ponieważ przedewszystki małe zarobki ( usunięte przez administratora ) atmosfera jak na wojnie

Zostaw opinię o HYUNDAI BEDNARCZYK - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYUNDAI BEDNARCZYK