Polmarkus Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polmarkus Sp. z o.o.

Vanseller5

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,, dobra firma. Pozdrawiam,,Karol.

Budek

Polmarkus to 85 lat działalności, może ktoś słyszał coś dobrego?

Iza

Polmarkus Sp. z o.o. to jest normalna firma, niestety niektóre osoby organicznie nie lubią pracować. To są wpisy potwierdzające naturę niektórych osób.

Jacek Placek.
@Iza

Dobrze robią. Po co mają się przemęczać. Za dziękuję?? Jak menedżer nie umie zarządzać zespołem to trzyma takich leszczy. Kiepski poziom widać po całej firmie od jakiegoś czasu. To nie to samo co kiedyś. Firma bardzo się zepsuła.

Patrycja

Firma Polmarkus Sp. z o.o. zdecydowała się rozbudować swój profil o aż 8 dodatkowych zakładek. Warto sprawdzić każdą z nich! :)

Typ
@Patrycja

Tylko o po co jeśli niczego nowego tam nie ma. :) plac a ci za podbija nie opinii? Bo prawdziwe oceny systematycznie usuwają :)

Firma Polmarkus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży e-commerce. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Może ktoś coś napisać o oddziale w Słupsku? Ostatnio ciągle są tam ogłoszenia na magazyn. Będę wdzięczny za informacje

Patrycja

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Przedstawiciela Handlowego?

Bolo

Czy Polmarkus nie ma aktualnie nowych ofert pracy? Bardzo zależy mi na pracy u nich jako ph bo słyszałem dobre opinie.

Bulbul

Człowieku to że ludzie odchodzą to nie znaczy, że firma jest zła. Zawsze była rotacja szczególnie na stanowiskach specjalistów, którzy są podkupywani przez konkurencję. Generalnie firma jest w porządku.

Lewy
@Bulbul

Podkupywani?? Raczej ludzie sami odchodzą bo latami nie dostają podwyzki a roboty tylko przybywa bez końca. Czemu nikt dyrektorów nie pod kupuje??? Dziwne nie?

user

Juz niedlugo cala prawda o firmie ...

TADEK

Jest ok. IDZIE JUŻ 6 ROK. :)

Gucio

Firma bardzo stawia na ludzi. :) to stąd ta rotacja.

Bronek

@Stefan Co to znaczy ogromna rotacja? Czemu nie warto - proszę napisz coś więcej. Firma wygląda na rozwijającą się. Szukają do sklepu internetowego.

maksymilian

Ja akurat jestem w takiej sytuacji @Stefan i zastanawiam się nad stanowiskiem specjalisty ds. zakupów dziwi mnie tylko jedno to, że piszesz o rotacji a z tego co wiem na Gliwice szukają tylko dwóch osób..no i ten bałagan co do rekrutacji no to się nie zgodzę bo przebiega ok

red

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. eksportu? bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego to nie jest duży wymóg do spełnienia, a skoro jest dwuskładnikowe wynagrodzenie to dobry znak.

hihi

Hej, wiecie czy ogłoszenie na głównego specjalistę ds. marketingu jest aktualne? Zapewniają nawet możliwość awansu na kierownika działu marketingu, a z tym się wiążą wyższe zarobki.

Adrian

Jestem z Radomia i szukam pracy jako handlowiec w dziedzinie piekarnie i cukiernie, czy jest jakaś szansa?

bhp

MAGAZYNIER brak przestrzegania przepisów bhp na magazynie wszystko robi się szybko trzeba się wspinać na regały po towar nawet na 3 poziom na regałach bo tak szybciej niż wózkiem specjalnie zdejmować cała paletę jak się ma na zamówieniu tylko jedną pozycję to się wchodzi jak małpa

Polmarkus inspektor ds.bhp
@bhp

Witam W celu zaniechania dalszych dyskusji na temat bezpieczeństwa pracy w Firmie Polmarkus, jako zakładowy inspektor bhp pragnę się odnieść do wypowiedzi. Z pełną świadomością oznajmiam, że pracownicy Firmy Polmarkus są przeszkoleni w zakresie bhp. Zarówno ja jak i wszyscy czytający zapewne zrozumieli, że osoba pisząca tą opinię nie twierdzi, że pracodawca nie zadbał o bezpieczeństwo tylko podkreślił, że osobiście nie stosuje się do przepisów bhp. Niestety, pomimo że pracodawca zapewnił środki pomocnicze w postaci wózków widłowych, koszy, tabliczek informujących o zakazie wchodzenia na regały to potrzebny jest jeszcze zdrowy rozsądek pracownika. Mam nadzieję że ten temat mamy zamknięty.

ugre

prawda stoi po środku- jak to zwykle bywa-są tacy co mają dobrze i zero odpowiedzialności za wynik- ale odpowiedzialni za sprzedaż i wynik nie mają już tak różowo- tak jest zresztą w każdej handlowej Firmie

Magazyn

Ale cisza, a było tyle opini... Chyba ktoś sie obawia prawdy o pracy w tej firmie. A prawda sie różni od tych opinii, które sa tutaj napisane. Prawda w oczy kole ?

alf

a jak w firmie traktowani są kierowcy ciężarówek ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polmarkus Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Polmarkus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmarkus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmarkus Sp. z o.o.?

Polmarkus Sp. z o.o.