Opinie o HR Daress Sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HR Daress Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HR Daress Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Daress Sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Karol

Cześć, nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Pozdrawiam

AGA
@Karol

W tej firmie trzeba donosić różne pierdoły na innych do koordynatorki,która opinię ma o pracownikach od tzw.Beaty,a ta Beata to śmierdzący leń,dupna brygadzistka,nie mająca pojęcia o pracy,hipokrytka.Z wypłatami to szkoda zdrowia,trzeba się prosić o pieniądze.Nie polecam pracy w tej firmie!!!!!

@AGA

Ciekawe spostrzeżenia osoby która pisze na ten temat, bo Beaty nie ma już od 3 lat. Czy ktoś zdaje sobie sprawę ze takie opinie można wziasc za pomówienia ?

Jola

Przyganial kocioł garnkowi????????

Beata
@AGA

Jsk bym była leniwa to bym juz niepracowala w tej firmie tyle lat

Helena

No ja właśnie też się zastanawiam nad tym czemu ludzie o tym nie pamiętają, albo faktycznie nawet nie wiedzą. To chyba trzeba na własnej skórze samemu przeżyć ten taki pozew i wtedy troszkę spokojniej się taki człowiek będzie odnosił. ;p

Beata Nowy wpis
@AGA

Pracuje w tej firmie pare lat i niepamietam pani o imieniu Aga

Helena Nowy wpis
@Beata

Raczej myślę, że ta osoba wcale nie napisała prawdziwego imienia, po co miałaby się zdradzać? A są jakieś sugestie kto to właściwie może być?

AGA Nowy wpis
@Beata

Pracowałam parę lat temu i pamiętam Beate

Sonia Nowy wpis

Witam, w związku z opinią na temat ciągłości zatrudnienia pracowników chciałam przytoczyć kilka faktów. Na 26 pracowników w tej chwili mamy 12 pracowników, którzy pracują w firmię dłużej niż 4 lata, 6 pracowników dłużej niż 2 lata a 8 pracowników pracujących do 2 lat. Mamy w swojej historii 2 pracownice, które przeszły na emeryturę pracując z nami więcej niż 5 lat. W tej chwili mamy w swojej kadrze kilka osób będących emerytami, oraz osoby młode. Jesteśmy otwarci na każdą osobę, której możemy pomóc w zatrudnieniu.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HR Daress Sp. z o.o. sp.k.?

Odpowiedzialność i chęci do pracy!!!!Dla obiboków i lubiących chodzić na L-4 to nie ma miejsca w tejże firmie.

Helena
@Ewa

Czyli jak ktoś przez przypadek pójdzie na L4 to już ma nie wracać?

Mietek

Nie płacą pracownika na czas trzeba się prosić non stop o pieniądze nie polecam za żadne skarby A pani Beata to zero pojęcia o swojej pracy8

@Mietek

Ja otrzymuje wypłatę zawsze na czas, który mam w umowie!!!! Z pracy a także ze swoich przełożonych jestem zadowolona,ponieważ wywiązuje się ze swoich obowiązków,jak trzeba to również pracuję na zastępstwo,Beata super brygadzistka z którą się zawsze dogaduję.Do pracy się chodzi,aby pracować a nie tylko narzekać, obijać się po kątach!!!!Pozdrawiam wszystkich.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HR Daress Sp. z o.o. sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Wiolcia

Po 1: już trochę pracuje w tej firmie i nie znam owego P. Mietka???????? Po2:niegdy nie zdarzyło się że nie otrzymałambym wynagrodzenia Po3:zawsze czy dzień wolny od "strzału" czy urlop niegdy nie odmówiono Po4:P. Beata to wie więcej o swojej pracy.. Ba..... Nawet wie o mojej i każdego innego pracownika zatrudnionego pod Jej rejon. Po5:Pani koordynator jest osobą kompromisów, wymagająca jednocześnie, potrafi i pochwalić i sprowadzić na ziemię gdy trzeba. Wie jaka panuje atmosfera wrod osób zatrudnionych, lubi by każdemu się dobrze pracowało - wspólnie. Po6: Praca polecana osobom lubiącym pracę, są dokładni i nie wnoszą do firmy konfliktów. Praca dla osób chcących pracować a nie dla osób chcących być w centrum zainteresowania - poprostu nie ma czasu????????

@Wiolcia

Czy firma prócz regularnej wypłaty, oferuje możliwość "dorobienia po godzinach"? Chodzi mi o dodatkowe dni pracy w weekendy, bądź jakiś system premiowy? Czy w Hr Daress można na coś takiego liczyć?

Jak wygląda ścieżka awansu w HR Daress Sp. z o.o. sp.k.?

Karol

Dzień dobry, nie ma ścieżki kariery zawodowej w tej firmie. Pozdrawiam

Renata
@Karol

Co to oznacza dla pracowników? Że zatrudniając się na jedno stanowisko istnieje duża szansa, że na tym stanowisku pozostaną? Z czego wynika ten brak możliwości awansu? Będę wdzięczna za info!

@Karol

Hej @Karol, na czym opierasz swoje zdanie, możesz wyjaśnić? W innych komentarzach na forum czytam o rekrutacji wewnętrznej, czy to nie jest prawda? Możesz powiedzieć jak długo pracowałeś, bądź pracujesz w HR Daress?

Sonia

Dzień dobry, dziękuję za rozmowy na forum na temat firmy . Bardzo chętnie odpowiemy wszystkim, którzy są zainteresowani pracą na rozmowie kwalifikacyjnej . W tej chwili zakończyliśmy nabór na koordynatora oraz wewnętrzną rekrutację na stanowisko brygadzisty. Najlepsza rekrutacja wg Nas to wewnętrzna rekrutacja, dlatego wśród osób które pracują na stanowisku pracownika sprzątającego od jakiegoś czasu szukaliśmy osób do zarządzania na stanowisku brygadzisty . W tej chwili wyłoniła się jedna osoba i ona jest szkolona jaki mobilny brygadzista. Firma szuka jeszcze 2 brygadzistów i czekamy na wyłonienie się potencjalnych osób .

@Sonia

Witaj @Sonia, czy w dalszym ciągu jesteś pracownikiem firmy HR Daress? Nie znalazłam na portalach żadnej aktualnej oferty pracy z Waszej firmy, czy można się spodziewać jakiejś w niedalekim czasie?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Daress Sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w HR Daress Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Daress Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Daress Sp. z o.o. sp.k.?

HR Daress Sp. z o.o. sp.k.
  • Alojzego Pawliczka 25
    41-800 Zabrze

HR Daress Sp. z o.o. sp.k.