Opinie o Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz w Gliwice

Natalia Nowy wpis

Mnie dziwi fakt dlaczego panstwo nie dajecie umowy od razu na czas probny? Dziewczyna złamala noge a Pani powiedziala ze nie z jej winy, ok nie z Pani winy ale co teraz ma zrobic dziewczyna? Jutro idzie do szpitala i panstwa firma bedzie zgloszona wszedzie gdzie sie da! Bo zostala dziewczyna bez pomocy, myla okna bez umowy bo tak jej Pani powiedziala, ze umowa po 7 dniach.a dobrze Pani wie o tym ze pracownik nie ma prawa wejsc na budowe, nawet jeden dzien bez umowy! Urzad pracy przez ktory zostala skierowana do waszej firmy takze zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci, bo tak byc nie moze!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Mała Nowy wpis

Witam czy jest rekrutacja u państwa?pozdrawim

Czy w trakcie rekrutacji firma Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz podawała informacje o zarobkach w mieście Warszawa?

Karwikol Nowy wpis

Nie prowadzimy rekrutacji w mieście Warszawa.

Czy kandydat na stanowisko Osoba do sprzątania terenu zewnetrznego w firmie Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Karwikol

Dzień Dobry. Wszystkie szczegóły omawiane są na spotkaniu rekrutacyjnym.

Łucja
@Karwikol

A w jakieś formie odbywa się spotkanie rekrutacyjne? Zdalnie czy stacjonarnie? :)

Stacjonarnie.

Czy w firmie Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Karwikol

Dzień Dobry. Tak na Wszystkich stanowiskach jest możliwość dostania umowy o pracę. Pozdrawiam

Joanna
@Karwikol

Super, a od początku czy jest jakiś okres próbny? Jak jest to ile trwa?

@Joanna

Zawsze na początku okres próbny - 3 miesiące.

Dominika
@Karwikol

Ok a jeszcze tak tylko, żeby domknąć temat umowy to okres wypowiedzenia w razie czego ile trwa? Miesiąc?

@Dominika

To zależy, od kilku czynników. Nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie. Jeśli jest Pan/ Pani naszym pracownikiem Proszę przyjść porozmawiać i zagrać w otwarte karty;-)

Dominika
@Karwikol

Nie byłam nim, tylko z ciekawości spytałam, ale czy to oznacza, że na umowie nie ma wzmianki o tym w takim razie?

Czy pracownicy Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Karwikol

Dzień Dobry. W wcześniejszych latach, mieliśmy spotkania integracyjne. Jednak w ostatnim czasie ( COVID 19) sytuacje nie pozwoliła nam na organizowanie tego typu działań. Nie mniej jednak mam nadzieję że jeszcze będzie możliwość powrotu do tego tupu spotkań. Pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz podczas okresu próbnego?

Karwikol

Dzień Dobry Na okresie próbnym zazwyczaj obowiązuje umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Pozdrawiam Anna Ławacz

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Karwikol

To niestety jest tajemnica firmowa. Mogę jedynie powiedzieć że wpływa na to kilka czynników. Pozdrawiam

Jak wygląda ścieżka awansu w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Karwikol

Witam, Jak wszędzie po szczebelkach do góry;-)))

Luka

Witam Serdecznie czy Panstwa firma przyjmuje tylko na umowę zlecenie czy jest możliwość podjęcia się pracy bezpośrednio na umowę o pracę? Chce się starać o pracę w Panstwa w firmie ale głównie na umowę o pracę. Pozdrawiam

@Luka

Oczywiście jest możliwość pracy na umowie o pracę.

Jasiek

Czy firma w jakiś sposób zabezpieczyła ludzi przed koronawirusem?

@Jasiek

Tak, zapewniamy rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące, ponadto staramy się utrzymywać dystans społeczny.

Dorota

Porażka! Nie polecam, zamówiłam sprzątanie do domu, kuchnia miała błyszczeć a pani która sprzątała zostawiła brudny piekarnik!!!!! Ponadto kontakt z szefem tej firmy to jakieś (usunięte przez administratora) zakłamywanie rzeczywistości.

@Dorota

Pani Doroto, Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy, Nie przypominam sobie aby ktoś zgłaszał nam jakieś zażalenie, Co więcej nie przypominam sobie klientki o imieniu Dorota... Nie zrozumiałe jest też dla mnie informacja na temat kontaktu z szefem???

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Gosia

Witam, Szefostwo firmy to ludzie z którymi naprawdę można się dogadać, wypłaty zawsze dostajemy na czas, atmosfera w firmie jest super. Szczerze polecam.

Dariusz

Zdecydowanie polecam firmę. Korzystałem z mycia okien w biurze, czasem sprzątanie pomieszczeń, zawsze wszystko było o.k. Na pewno będziemy jeszcze współpracować.

@Dariusz

Panie Dariuszu Dziękujemy za miłe słowa ;-) I do zobaczenia następnym razem...

silavent

Solidna i sprawdzona firma. Usługa na wysokim poziomie . Można skorzystać z standardowej usługi sprzątania jak i innych usług jak np. pranie tapicerki, usunięcie usterki w domu . Skorzystałam również z ich usługi opieki nad grobami i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam każdemu -odkąd sprzątają u mnie moje mieszkanie jest bardzo czyste i pachnące.

@silavent

Dziękujemy za mile słowa. Świadomość iż nasze starania są doceniane to najlepsza nagroda:-) Raz jeszcze Dziękuję i Pozdrawiamy.

K.Z

Polecam firmę wszystkim którzy szukają profesjonalistów. Zanim trafiliśmy na firmę Karwikol o naszą firmę próbowały dbać konkurencyjne instytucje Jednak tylko pracownicy firmy Karwikol poradzili sobie i radzą dalej z specyfikacją naszego obiektu!!!

Czy w firmie Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz są regularne szkolenia pracownicze?

Karwikol

Dzień Dobry. Tak, stale podnosimy kwalifikację naszych pracowników i podążamy za aktualnymi nowościami.

W pełni Polecam usługi tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz - Gliwice

• Jak się pracuje w Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Usługi Porządkowe Karwikol Michał Ławacz
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Literatów 40
    44-113 Gliwice