Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.

Aktualność
Szanowni Państwo, jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: megan@megan.pl

Beny

Pracowałem w firmie MeganI wiem jak tam jest. Takie opinie mogą pisać ludzie którym nie chce się pracować i są oderwanii od rzeczywistości.

Oderwany1
@Beny

Oderwany od rzeczywistości jest smieszny dyrektor tej smiesznej firmy, oraz brygadzista z Wrocławia z bierutowskiej wraz ze swoją prawa ręka ryczączą panią ze slaska

Danuta Nowy wpis
@Oderwany1

A co z tą firmą jest nie tak według Ciebie?

polo Nowy wpis

Firma płaci na czas ,są nawet tzw wczasy pod gruszą ,polecam.

Jakub Nowy wpis
@polo

O co chodzi z wczasami pod gruszą? Tzn. na czym to polega i czy pracodawca Wam to finansuje czy coś się dokłada?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Pracownik Gospodarczy. Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Kom

Witam odradzam firmę sprzątające Megan ,nie ma rękawic ,Brygadzista pod wpływem alkoholu ,brak szacunku ,niby prowadzi nadzór ,stoi z Koleżanką Panią Mariolka obrabiaja (usunięte przez administratora)ludzie z DHL mają z nich ubaw ...sami kierownicy ci ci niby nadzór prowadzą ,szacunku naprawdę zero ,myślę że trzeba naslac inspekcje pracy ,ludzie dajcie sobie spokój ,biedni ludzie z grupą.

Dyro
@Kom

Jak ktoś nie chce pracować to nawet w biurze będzie szukał ale

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Praca monter rusztowan Niemcy?

Czy w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Szczery1

Firma zatrudnia osoby z grupą inwalidzką i każe im pracować tak samo jak zdrowym, brak poszanowania dla pracownika który należycie wykonuje swoje obowiązki, firma przymyka oko nawet na picie alkoholu w miejscu pracy i pracowników pod wpływem, aby tylko "nie pyskować", nie można mieć własnego zdania a już broń boże go na głos wypowiadać, zatrudniają pracowników ponad stan tylko po to, żeby wykorzystać ludzi, dają umowę na dłużej by człowiek poczuł się pewniej by niewiele później dać wypowiedzenie, brygadzista nie ma własnego zdania, z każdym poważnym problemem odsyła do rozmowy telefonicznej z dyrektorem, ponieważ biuro znajduje się w innym mieście, natomiast dyrektor zbywa przez telefon, po ponownym telefonie tego samego dnia sekretarka oznajmiła że dyrektor nie może podejść do telefonu lecz gdy zaczęła słuchać co mam do powiedzenia magicznie się zjawił przy słuchawce, pani na szkoleniu bhp zachwalała jaki to złoty, ludzki człowiek, z którym idzie wszystko załatwić, ludzie pracujący w zakładzie to w zdecydowanej większości fałszywi hipokryci, którzy oskarżają wszystkich dookoła o złą atmosferę, a są zbyt zaślepieni by zrozumieć że sami ją wytwarzają, firma wymaga pracy na dwóch obiektach w dwóch różnych gminach, niejednokrotnie cały tydzień po 9 godzin przy 8 godzinnym dniu pracy, firma nieuczciwie rozporządza również zmianami oraz zasobami ludzkimi faworyzując jednych pracowników a wykorzystując innych, bardzo duża rotacja pracowników spowodowana dużym stresem w pracy, toksyczną atmosferą, wiecznym czepianiem się brygadzisty nawet jeżeli jest robione dokładnie to co powiedział, ryczeniem pani ze śląska i ogólną fałszywością pracowników w postaci obgadywania każdego kogo nie ma tylko jak odejdzie, a następuje grobowa cisza gdy podejdzie nieodpowiednia osoba, pracownicy firmy megan bywają wykorzystywani przez firmę dla której świadczy usługi do wykonywania obowiązków które do nich nie należą, do pracy w tej firmie wymagana bardzo dobra znajomość prawa pracy, stalowe nerwy i umiejętność plucia jadem na 2 metry, szczerze nie polecam pracy w tej firmie nikomu, kto ceni sobie takie wartości jak szczerość, uczciwość, koleżeństwo i miła atmosfera w pracy, bo w tym zakładzie ich państwo nie zaznacie

Były Pracownik Megana

Pracowałem tam parę miesięcy i nie jest tam za kolorowo chciałem być wporzadku gdy byłem chory i powiedziałem brygadziscie że idę do lekarza żebysobie ułożył jakoś grafik to on na to że mam się leczyć domowymi sposobami chora sytuacja. Nie polecam tej firmy czy jest się na grupie czy nie to i tak wymagają więcej niż trzeba robić nie wspomnę już o tym jak traktują kobiety z Ukrainy które pracują ponad siły bo brygadzista tak chce. Nie polecam ubiegać się o pracę w tym zakładzie

dddddd
@Były Pracownik Megana

witam tez pracowalem w tej firmie , umowe na czas neokreslony podpisalem 1 .12 .2018 roku a 29 marca dostalem wypowiedzenie i bylo glupie tlumaczenie brygadzistki ze niewie z jakiego powodu wypowiedzenie bylo , a przypuszczam ze wiedziala z jakiego powodu , powiem ze oprócz mnie jeszcze dwie inne osoby tez dostaly w tydniu wypowiedzenia , a co dlamnie smieszne jest ze nawet brygadzistko nie miala informacji ile mamy urlopu do wykorzystania , jezeli chodzi o ubrania to dostalismy tylko jedno na orzyjeciu i nic wiecej tak samo buty , jedynie koszulki dostawalismy , krem do rak , rekawiczki , mydla wogule , a o urlop trzeba bylo sie prosic . nie polecam tej firmy brygadzistka jest bardzo ostra a czesami bardzo natretna

zarys
@dddddd

czas mija i nic się nie zmienia,wymieniają ludzi jak brudne rękawiczki,bawią się w bogów,knują i spiskują poza plecami nigdy nie mają dość odwagi żeby powiedzieć wprost.potem mają z tego jeszcze chorą satysfakcję.Takie tam bagienko.przynajmniej na niższym szczebelku.

swojak
@zarys

solidnych pracowników nigdy nie wymieniają... atakich jest dużo!

Jaka umowa obowiązuje w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. podczas okresu próbnego?

swojak
@Pytanie

umowa o pracę na okres próbny. Każda osoba, która się stara wykonywać pracę a nie kombinuje jest przez firmę szanowana i ma ogromne wsparcie z ZFRON i z Funduszu Socjalnego.

Aktualność

Kar

Ludzie macie racje to są (usunięte przez administratora) jady zerujące na czlowieku niepelnosprawnych zeby tylko zbic kase więc zbierzmy się niepelnosprawni i utworzmy bunt w tej sprawie zeby nie krzywdzili niepelnosprawnych

Nowy
@Kar

Nie mam nic przeciwko temu.

Polonista
@Kar

Jak na razie pan krzywdzi ortografię...

Asa

O proszę, ja właśnie obejrzałam,, Firmowe ewolucje " i powiem szczerze byłam w szoku, że taka firma istnieje:). Wzięłam się zatem natychmiast za poszukiwania opinii i wujek Google znalazł dla mnie takie kwiatki. To straszne, że nawet telewizja pokazuje nieprawdę:(

Mądry głupek
@Asa

Telewizja pokazuje nieprawdę? A może ta strona to robi? A może jedno i drugie? Myślenie ma przyszłość

Asia
Kandydat

Czy firma megan przyjmuje od razu ludzi chodzi mi o to czy każdemu daje szanse . i czy wszystko na spokojnie tłumacza jak ktoś nie ma doświadczenia?

@Asia

Każdy pracownik ma szkolenie ze strony pracowdawcy. A po drugie można zawsze spokojnie pytać.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Problem

Niestety nie

@Były pracownik

To zależy jak się prezentuje. W wiekszosci umowa jest od pierwszego dnia. To zależy od kandydata, umowa zlecenie na 3 dni umożliwia zobaczenie firmy i wzajemne poznanie.

Czy firma Megan Sp.j. Zakład Pracy Chronionej w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Franek

@Były pracownik Wystarczy dobrze robić to co leży w zakresie obowiązków a zadowolenie z pracy pewne bo firma jest ok

tytus

Niestety jeśli ktoś nie ma kwalifikacji do innej pracy to pewni musi robić to co proponuje firma.

Robert

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ahdiot Llfer
@Robert

No pewnie że potrzebuje, przecież mało kto będzie mył kible i pisuary za 1500/mc. na rękę.

Nowy
@Robert

Tak, własnie staram się tam o pracę. Bo innej nie ma.

Kiki

Super po prostu .Dlaczego nikt takich zakładów nie kontroluje warunki i traktowanie ludzi !!!

dddddd
@Kiki

racja tam tylko kible myjesz pisuary , trzeba to zglosic do pipu i sanepidu

Czy ubiegałeś się o pracę w Megan Sp.j. Zakład Pracy Chronionej? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

Zuzia Makelele

Pinokio kapa di Janko !

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.