Opinie o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. w Gliwice

Kar

Ludzie macie racje to są (usunięte przez administratora) jady zerujące na czlowieku niepelnosprawnych zeby tylko zbic kase więc zbierzmy się niepelnosprawni i utworzmy bunt w tej sprawie zeby nie krzywdzili niepelnosprawnych

@Kar

Nie mam nic przeciwko temu.

Polonista
@Kar

Jak na razie pan krzywdzi ortografię...

Asa

O proszę, ja właśnie obejrzałam,, Firmowe ewolucje " i powiem szczerze byłam w szoku, że taka firma istnieje:). Wzięłam się zatem natychmiast za poszukiwania opinii i wujek Google znalazł dla mnie takie kwiatki. To straszne, że nawet telewizja pokazuje nieprawdę:(

Mądry głupek
@Asa

Telewizja pokazuje nieprawdę? A może ta strona to robi? A może jedno i drugie? Myślenie ma przyszłość

Asia

Czy firma megan przyjmuje od razu ludzi chodzi mi o to czy każdemu daje szanse . i czy wszystko na spokojnie tłumacza jak ktoś nie ma doświadczenia?

@Asia

Każdy pracownik ma szkolenie ze strony pracowdawcy. A po drugie można zawsze spokojnie pytać.

Czy firma Megan Sp.j. Zakład Pracy Chronionej w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku zatrudnię monterów rusztowań?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
tytus

Niestety jeśli ktoś nie ma kwalifikacji do innej pracy to pewni musi robić to co proponuje firma.

Robert

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Ahdiot Llfer
@Robert

No pewnie że potrzebuje, przecież mało kto będzie mył kible i pisuary za 1500/mc. na rękę.

@Robert

Tak, własnie staram się tam o pracę. Bo innej nie ma.

Zuzia Makelele

Pinokio kapa di Janko !

przeniesiony

Do szkoły idź i naucz się pisać.Bo tak"czeba"

Pantograf

Nieadekwantna firma do miana Zakładu Pracy Chronionej. Znam ludzi w tej firmie którzy zawierają na 2-3 obiektach, tym samym gnębiąc innych...nie polecam...a wręcz odradzam.

pracownik megana

witam osoba ktora to napisal jest raczej nie spelna rozumu mam nadzieje ze a to ma grupe.Ja pracuje w megnie kilka ladnych lat i 7 godzin jest scisle przeszczegne co do 8 godzin to niestety czasem sa sytuacje ze czeba zostac ale sporadycznie .Osoba raczej nie chce pracowc i zmysl jakies pierdoly .No ale niestety kasa z nieba nie leci i z siedzenie nie placa . Z takim podejsciem to raczej osob pracy nie znaidzie/!!!! A Megana polecam w 100 % firma dba bardzo o osoby niepelnosprwne!!!

Szkoda słów na ten zakład. To jedna istna patologia co tam się dzieje. Pracownik jest traktowany jak śmieć, oskarżają pracowników o coś czego nie zrobili bo nawet ich w tym czasie w pracy nie było. Jeżeli nie spodobasz się brygadzistce to zrobi wszystko żeby zniszczyć ci reputacje, zdrowie psychiczne oraz doprowadzi do tego że zwolnisz się sam bo będziesz mieć dość lub zwolnią Cię sami za coś czego nie miało miejsca. Prezes firmy przymyka oczy na zachowanie przełożonych wobec podwładnych i interes się kręci aby jak najwięcej wyciągnąć dotacji z Państwa na rzecz niepełnosprawnych. Podejmując tam pracę od razu przestajesz być osobą niepełnosprawną, nie interesuje ich jaką masz grupę i na co, albo robisz co ci każą nawet ponad twoje siły, albo uprzykrzą ci tak życie że sam zrezygnujesz z pracy.

Świstak

Pracowałem w tej firmie cały tydzień, wystarczy......

bubuś

Jak chcesz w Meganie zapisać się do kasy zapomogowo- pożyczkowej , lub wspomniesz o chęci !! zapisania się do związku zawodowego to albo pzeniesienie na daleką placówkę , albo wypowiedzenie umowy o prace :( a obczajcie ten link http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/zwiazki-zawodowe-dla-osob-na-umowach,171,0,1818283.html to o tym żwe do związku zawodowego moze nalezec pracownik na umowie " śmieciowej "

bubuś

Wiecie że w Meganie trzeba robić w nocy ?? W święta również Wielkanoc i teraz majowe święta za zwykłą dniówkę, pewnie w Boże ciało tak samo :(

joom

Wypadek w pracy pracownik z dokumentami od ubezpieczyciela idzie na chorzowska a tam słyszy od kierownictwa" Masz wybór , ubezpieczenie albo praca !" Skandal to jest Megan

Jooom

Traktowanie ludzi i ich spraw na zasadzie " nie podoba się to możesz się zwolnić " ocena 0 Dodawanie coraz to nowych obowiązków na zasadzie " grzecznościowo zrobicie to , to i owo "

przeniesiony

W ZPCH Megan sp jawna łamie się prawo !! Pomimo zmian w ustawie o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych dotyczących czasu pracy inwalidów z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności to jest nie więcej jak 7 godzin na dzień i nie więcej jak 35 godzin tygodniowo , zmuszono mnie i kilku innych pracowników z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności do ośmiogodzinnej pracy na placówce ROCA Polska w Gliwicach . Pracownik funkcyjny powołany przez Dyrekcję MEGAN tłumaczył fakt zmuszenia nas do ponadnormatywnej pracy wymogami kontraktu Megan z ROCA Polska . Pierwsze co obowiązuje pracodawcę to stosowanie się do obowiązującego prawa . Jeżeli to będzie się powtarzać sprawa zostanie zgłoszona do Państwowej Inspekcji Pracy.

Jooom

Najniższa krajowa (usunięte przez administratora)

bubuś

(usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. - Gliwice

• Jak się pracuje w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.

Zakład Pracy Chronionej MEGAN Sp.j.