Opinie o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. w Lipiany

lucek

Lepiej od firmy Prignitz jest na 100% w Piekle System jest taki sam i trzeba być dobrze pogieta żeby nie zatrybic o co chodzi.

jak w filmie

Kto tam nie pracował niech uwierzy tam jest jak w obozie koncentracyjnym, brakuje tylko posiaków , reszta się zgadza. Dokładnie jak w filmie i co piszą w książkach.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
doktor

Nie musi jechać do Wiefnia, operacja będzie na miejscu,

Nasi ludzie już nad tym pracują

trick

010101010101010101101010101010101010101-tak działa mózg wiecie kogo, trzeba go zresetować.

miśka

Prignitz to nic innego jak (usunięte przez administratora) dzięki temu że pani Barbara K. już nie pracuje może wkońcu skończą się mobingi stosowane przez nią na pracownikach to była podła wyrachowana bladz . Panie dyrektorze jest pan nie uczciwym pracodawcą zwalnia pan starych, a przyjmuje nowych niech pan opanuje ci co chorują pracują a tych dobrych solidnych pracowników pan wyrzuca na bruk !!!!!

lusia

POWIEM WAM TAK JA TAM PRACOWAŁAM I TEN ZAKŁAD TO OBUZ PRACY NIC WIĘCEJ A KADROWA TO NORMALNNA WARIATKA NIE BYŁO TAM NORMALNYCH LUDZI SAME PAJACE I POWIEM WAM SZCZEŻE ŻE CIESZE SIE ŻE TAM NIE PRACUJE

byla pracownica

witam, jestem byla pracownika prignitz . a wiec tak niby na umowie opeator maszyny szyjacej a robi sie calkiem coo innego. za CAŁY miesiac pracy WRAZ Z NOCKAMI wzielam wyplaty 1280 zl!!! ludzie gdzie tu dodatek za pace w porze nocnej gdzie najnizsza 1275 zl??

jedyny minus to wypłaty NIE NA CZAS bo w umowie mamy 10 a nie 12 czy 13. panie Dyrektorze bądz człowiekiem!!!!

wika

Szok! Czytam i nie wierze. Pracuje w Prignitz od kilku lat i zwolnić się nie zamierzam. I jak widać, nikt mnie też nie zwolnił. Dlaczego? Dlatego, że wykonuje swoja prace dobrze i zarabiam tyle ile mam w umowie. Sama ją podpisalam i jest ok. Jeśli ktoś was zwolnił to moze dlatego ze dlubaliscie w nosie zamiast wykonywac swoja prace. Za nierobstwo nikt nikomu placic nie bedzie. Sama jakbym byla pracodawca to bym nierobow wyrzucila. Mamy prace, za ktora nam płacą terminowo, więc nie nażekajmy. Cieszę się że tu pracuje!!! Pozdrawiam szefa i panie z biura :-)

gwiazda

ludzie nie narzekajcie nigdzie nie jest dobrze wszędzie trzeba (usunięte przez administratora) aby coś osiągnąć a co do majstrowych to czasami mogły by wyluzować pozdrawiam

tofik

Tosia to Ciebie ponoć złapali w toalecie z innym facetem i dlatego Cię zwolnili

nene

Przyjmują na miesiąc jak nie wyrabiasz normy,rzucają na inne stanowisko (gorszy zapiernicz )jak odmówisz zostajesz zwolniony marna wypłata nocki bez dodatków dla początkowych pracownikow nie ma premii soboty normalnie płacone żadne setki ,naprawdę warto pracować

BASIA

ludzie nie dajcie sę wykorzystywać to są nie normalni ludzie chcom żeby czlowiek zapiepszał jak maszyna ale tak sienie da a i niby za nocki placą wiencej to nie prawda

Tosia

PRIGNITZ WĄT Z RYNKU PRACY A ANNKA I ANIELA TO LEZBY

Tosia

ludzie słuchajcie dobrze wam radze nie zgłaszjcie się i nie zatrudniajcie w firmie prignitz bo to sami oszuśći i kłamcy , a kadrowa to kawał su..ki popracujesz 1 miesiądz i cie zwolnią a ludzie którzy tam pracują to same szumowiny a szef razem z kadrową wprowadzili mobing naprawde nie polecam tego zakładu

ADAM blizniak stanowisko DEHA

ostatnio z kąt nikont zostałem przezucony z mojego stanowiska na stanowisko obrubcze gdzie przez 8 godzin zucałem jak maszyna dechy na tasme dostałem zwidów i omamy jestem na zwolnieniu podejrzewają stan przed zawałowy mam EKG zrobione zastanuwcie się czy za 60zł dniówki chcecie stracić życie możecie mi wierzyć lub nie to spróbujcie nic nie odmieni tego co mi się dzieje

BASIA

NIE POLECAM TA S -FIRMA TO FIKCJA WSZYSCY ROBIA CO CHCA NIK NIE MA NAD NIMI KONTROLI KIEROWNICY I KADRA NIC NIE RUBI BRYGADZISCI ROZKAZUJĄ DRA SIĘ PRACOWNICY WIDZIERAJA SIE NA NOWYCH ZMUSZAJĄ DO PRACY (MOBING) OMIJAJCIE CZESC CALUJE JA BIEDNA

Zostaw merytoryczną opinię o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.?

Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 36 ocen.

Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.