Opinie o Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze
Stolarze Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk w Białystok

Pawel

Czytam te opinie i rozumiem, że jak coś się nie podoba to ludzie wylewają całą frustrę na forum, a jak jest coś dobrze to nic nie piszą. smutne i przykre. W sobotę miałem montaż ich drzwi loftowych Lumo i powiem tu, że warto było na nie czekać. Profesjonalizm w całej klasie. Szkoda, że nie można tu zamieszczać fot. Byli znajomi w niedzielę i pół ha o niczym innym nie mówili tylko o naszych nowych suwanych drzwiach loftowych. Myśleli że z Warszawy albo z zagranicy sobie je ściągnęliśmy jak się dowidzieli, że to podlaski stolarz zrobił to byli totalnie w szoku. Polecam stolarnie. 10/10 jak powiedzial moj syn.

Putin
@Pawel

Nie piszą jak jest dobrze , bo nie jest . Moje doświadczenia z tymi ludźmi -nerwy, nerwy, jakość bardzo niska. Montażysta białorusin, który nie rozumie co się do niego mówi.

Czy w Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Przedstawiciel Handlowy umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 23 listopada na Pracuj.pl.

Mały Nowy wpis

Witam.Wypowie się ktoś na temat pracy w tej firmie?Wiem że szukają na produkcję.

Pawel

Dziękujemy za opinię. Drzwi loftowe to nasz konik. Zapraszamy

Putin Nowy wpis

Krzys

Wpisy sa usuwane nie polecam pracowac jako magazynier

Katarzyna
@Krzys

A Tobie co w byciu magazynierem się nie podoba? Widziałam, że podobno dokładają jeszcze więcej obowiązków, to o to chodzi? :/

Powodzenia
@Katarzyna

Mam 5 przerw śniadaniowych ktoryś z kierowników mi zabroni lać wodę … odpowiadam NIE :P

Krzys Nowy wpis
@Katarzyna

Chodzi o dokladnie tylko ta firme... s

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Byłem na rozmowie o pracę.PIP powinien się zainteresować tą pseudo firmą. Magazynier to tylko z nazwy. Jesteś tragarzem, sprzątaczem, księgowym, wózkowym, kierowcą, serwisantem, logistykiem, sekretarka, przynieś podaj pozamiataj za jedyne UWAGA: 3 tyś. Na dzień dobry karzą przyjść na dzień próby ZA DARMO. Niezły pomysł na darmową siłę roboczą. Na magazynie zaduch, ciasno i niebezpiecznie, plac cały w dziurach i trzeba rozładowywać towar w takich warunkach, gdzie za wszystko odpowiadasz. Długo by pisać. Nie polecam

...

(usunięte przez administratora) Wykorzystują na maksa z grosze.

Tyfus Korona Dżuma

Witam odradzam pracę w tym zakładzie. Dzień próbny uważany jest za "szfa" jako dzień bezpłatny.Przed Toba bylo juz 50 innych osob co normalnie przepracowali i nie zglaszali zadnych rozszczen ani uwag bo to tylko dzien probny.Rozmowa przez telefon bez twarza w twarz pozniej walka o swoje i tekst typu "niemusze nic Ci placic bo nie mam z Toba podpisanej zadnej umowy".. Magazynierzy tam narzekają na ten zaklad pracy. Jestes kierowca B,C/Wózkowym/Magazynierem/Sprzątaczem/i grom wie kim jeszcze.Jak jestes slaby to Cie wykorzystuja. Na start i na dalsza wspolprace dostajesz 2,7 badz 3tysie bez premii bez multisportu i innych za urlop zabieraja ekwiwalent za pranie,na hali brak wiatraków i zaduch. Ludzie pracuja tam bo jak to mowia musza sami mi odradzali pracy tu i mieli racje. Ja swoje wywalczylem ale omijac lukiem ta pseudofiremke od lat na rynku pracy!! NIEPOZDRAWIAM!

Jak na dzisiaj wygląda sytuacja w firmie? Zwłaszcza po tym dramatycznym wpisie z września zeszłego roku. Wszyscy pracownicy się zwolnili, z jakiego powodu? Zastrzeżeń do jakości montażu nie brakuje na forum, może to było powodem?

(usunięte przez administratora) dna , wszyscy pracownicy się zwolnili , uciekajcie jak najdalej i cieszcie się że nie mieli czasu dla Was, zaoszczędziliście mnóstwo pieniędzy

Niezadowolony klient

Firma instaluje niesprawne drzwi, nie otwierające się swobodnie. Na zgłoszoną reklamację odpowiadają że zrobili wszystko zgodnie ze sztuką. Jaką sztuką, sztuką niesolidnego wykonawcy? Tylko do sądu, innego wyjścia nie ma

Szok

Ja czekam od maja na drzwi ps mamy juz styczen

Anika
@Szok

Ja na drzwi czekałam od lutego 2018 . Montaż drzwi wykonano dopiero pod koniec sierpnia.We wrześniu złożyłam reklamację na montaż owych drzwi i próg .Do dnia dzisiejszego nie wymieniono progu i nie wykonano poprawy montażu .

@Szok

Dzień dobry, ciężko nam się ustosunkować do opinii od osoby bez imienia i nazwiska. Nie mamy żadnych drzwi, które nie byłyby zamontowane i na stanie magazynowym. Spam?

Poszkodowany
@Anika

Mam tak samo , trzeba założyć pozew zbiorowy .

Poszkodowany

Nie polecam tej firmy , pierwszy montaż w 2014 roku. Drugi 2019 . Drzwi wstawione krzywo, opiankowane, pianka wypchnęła całą szpachlę która popękała . Zero naprawy . Podobnie w 2019 , montażyści totalna klapa , takiej ignorancji nie spotkałem jak żyje . Jest mnóstwo innych fajnych firm , tą omijajcie z daleka po co nerwy.

Klient

Nie polecam wysokie ceny , drogi asortyment tylko dla ludzi bogatych ,ale za markowe towary niestety trzeba płacić. Zresztą jak widać są probleny z reklamacjami.

Beata
@Klient

Rozumiem, że pisząc, że nie polecasz wypowiadasz się tak tylko ze względu na cenę? Warto zawsze przetestować dany produkt i dopiero wypowiadać się na temat tego czy się poleca firmę czy nie. Dość często wysokie ceny idą w parze z wysoką jakością i warto czasami wydać trochę więcej by mieć gwarancję dobrego produktu. Nie uważasz?

Bartek

Jak wymyślaliście nazwę firmy to wiedzieliście jak brzmi od tyłu czy to przypadek?

Czy zakład poszukuje architektów ?

Wiktor

Szanowni klienci swoje uwagi powinni kierować do firmy a nie na forum dla pracowników.

klijent

drzwi sprzedać umieją ale jak później przychodzi do montażu to zawsze wychodzą problemy. montowali u mnie 5 par drzwi z 4 są problemy. dwie ościeżnice źle zmierzone i trzeba było je heblować cheblem na miejscu- wygląda słabo, kolejne dwie ościeżnice przy montażu uszkodzone. (usunięte przez administratora)

Wow8

Kolega architekt mnie na nich namówił. Nie byli tani. Wahałem sie dlugo, bo drzwi mi sie podobaly. Czekałem 16 tygodni na drzwi, takie przetykane drewnem. mam je juz dwa lata i mialy jedną regulacje przed świętami. Jestem bardzo zadowolony. Polecam stoalrza.

Beata
@Wow8

@Wow8 Widzę, że Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk cieszy się samymi dobrymi opiniami z wykonywanych przez siebie usług. Lecz forum Gowork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Interesuje mnie jak wyglądają zarobki w tej firmie? Czy jest tu ktoś z obecnie zatrudnionych w tym miejscu?

Szukałem drzwi loftowych do wiatrołapu do mojego domu na Podlasiu, nie wiedziałem, że znajdę stolarza, który zrobi mi je tu na miejscu i w dodatku na wymiar indywidualny. Fajna, rodzinna firma, drzwi wyszły super. Polecam. Mam drzwi z których jest super zadowolony i mogę się chwalić, że wspieram lokalne firmy.

@Michał

Cieszymy się, że się podobają. Polecamy się.

Hotel Traugutta 3 ****

Drzwi wejściowe według projektu architekta i konserwatora zabytków i zabudowa drewniana w sali bankietowej zapierająca dech w piersiach to produkty bez których na pewno nie urzeklibyśmy naszych gości hotelowych. Zapraszamy i polecamy stolarkę Awruk.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk - Białystok

• Jak się pracuje w Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk?

Zakład Stolarski Wiaczesław Awruk
2.9/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Transportowa 6
    16-010 Białystok