Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.

Lipiany

Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.
3 36

Opinie o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Posiadacie jakieś informacje związane z Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

Wiktor

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Warto starać się o pracę?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gregor

Może przy takim braku fachowców firma pomyśli o jakichś podwyżkach?

hah
@Gregor 13.03.2018 23:04

no była od stycznia pdwyżka :-D :-d

anonymous

Ściągnąć tego pseudo dyrektora ze stanowiska do biedronki go na magazyn moze nauczy sie szanować ludzi!!!

Erwin

Czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Możecie coś dodać jak się teraz pracuje?

Brak słów
@pracownik 05.12.2017 11:07

To prawda z tymi zarobkami nie ma co liczyć na więcej jest tylko tyle co państwo daje, szefostwo nic nie daje od siebie!!

Paulina

Skoro pracujesz w Prignitz-Meble Pomorskie @sybita mógłbyś napisać coś na temat szkoleń? Na ich stronie można znaleźć ofertę szkoleń, na które pracownicy mogą się zapisać. Dla osób poszukujących pracy to na pewno bardzo ważna informacja, czy takie szkolenia dają możliwość awansu w strukturach firmy?

sybila

Firma nie jest zła, wynagrodzenia na czas, atmosfera jest OK, można liczyć na pomoc przełożonych. Kto chce pracować to pracuje a kto jest obibokiem to narzeka.

Paulina

@LOLEK to znakomicie, że jesteś zadowolony. Może powiesz jeszcze kilka słów więcej na temat pozytywnych aspektów pracy w Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.? I przede wszystkim na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że warunki pracy, atmosfera różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska.

gbiu

Dobrze, że kazdy dba o pozytywne stosunki między sobą a atmosfera dopisuje

LOLEK

Prignitz jest to dobra firma przyjazna dla pracownika, sam tam pracuję i nie narzekam zaplecze socjalne super, wypłaty na czas w najbliższym czasie dostaniemy podwyżkę i czego chcieć więcej, polecam firmę PRIGNITZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

west

In my opinion the workes are GOOD and NICE but NUMBER. ONE is VERY BEST!

operator
@west 23.01.2016 21:03

Mistake, number One don't best but HE IS VERRY BAD!!!

west

In my opinion the workers is GOOD and NICE but number ONE is VERRY BET!

boogie street

Tak zobaczymy, jak bajka się skończy, BEDZIE RATUJ SIE KTO. MOZE, a SAM. ON zobaczy jak pięknie się żyje bez kasy i zimą, tylko niech. Uważa bo się nie zmieści w drodze do GORZOWA, zobaczy siłę Niemiec i kapitału, a tam takich jest już dużo więcej milionów, życzę powodzenia

arbeiter frei

Nicht gut aber sehr schlecht,in diese firma ich arbeite zum frei, keine gelt keine gutteWord. Nicht sagen Się Danke schein, nur GET AUT.

grand

To wszystko prawda, standard pracy -obozowy, kolonia karna, chcesz pracować - schowaj dyplom, ubiierz się w lumpeksie, przyjdź piechotą, będziesz pracować za darmo to i tak cię zwalnia, bo jesteś niewydajmy. Dyscyplina musi być bo donoszą do Niemiec.Dyrektor boi się tylko Niemców, chorobliwie za pieniądze zrobi wszystko na niego nie ma co liczyć. Ogólnie -lepiej nie zbliżać się do tej firmy, szkoda czasu i pieniędzy, żadnego pożytku.

KTOS !!!

NIC DODAC NIC UJAC ,TO WSZYSTKO PRAWDA O TYM ZAKŁADZIE ,PRACOWAŁAM TAM NIESTETY .PONIŻANIE LUDZI TO CHLEB POWSZEDNI,WYNAGRODZENIE ZA TAK CIEZKA PRACE MARNE ALE WYMAGANIA MEGA WIELKIE, DO TEGO ZASTRASZANIE A NAWET UBLIZANIE, RZUCANIE PRZEDMIOTAMI W PRACOWNIKOW NP.ROLKA STRECZU.CHODZENIE ZA PRACOWNIKIEM DO TOALET CZY ABY NIE PALI PAPIEROSÓW ,CZESTE CHODZENIE ;SIKU; TEZ NIEMILE WIDZIANE BO PAN MAJSTER ZWRÓCI UWAGE ;CO TAK K-RWA LATASZ ;A PAN DYREKTOR GLUCHY I ŚLEPY NA LUDZKA KRZYWDE KTORA SIE DZIEJE POD JEGO NOSEM I POZWALA SZCZEGÓLNIE JEDNEMU Z MAJSTRÓW NA WSZYSTKO ,NIBY DOSTAL UPOMNIENIA, NAGANY A I TAK ROBI CO CHCE BO SZEF TO NIE SZEF BRAK PANU MACIEJOWI JAJ I TE ROMANSE MAJSTRA WSTYD!!!!JEDNOSTKI KTÓRE PISZA ZE JEST IM TAK DOBRZE TO SA LIZUSY KTÓRE BOJA SIE WŁASNEGO CIENIA WIEC BEDA TAK TAŃCZYC JAK IM ZAGRAJA.I NIK NIE MUSI USWIADAMIAC ZE W PRACY SIE PRACUJE A LENIE NIE MAJA SZANS BO TO WIEDZA WSZYSCY LOGICZNIE MYSLACY LUDZIE . W TYM ZAKLADZIE NIEMA SPRAWIEDLIWOSCI A O DOCENIENIU PRACOWNIKA NAWET NAJLEPIEJ STARAJACEGO SIE NIEMA MOWY,ZERO MOTYWACJI ,POPROSTU CZYSTY WYZYSK I NIEDAJ BOŻE MIEC SWOJE ZDANIE. REASUMUJAC - TEN ZAKLAD POTRZEBUJE GŁUPICH I ŚILNYCH ,MALO INTELIGENTNYCH NAJLEPIEJ ZWINNYCH I SZYBKICH ISTOT CAŁKOWICIE ULEGŁYCH PANU I WŁADCY TAKICH NAJLEPIEJ TRESOWAC Z MOJEJ STRONY ZAŁUJE ZE NIE NAGRYWAŁAM PEWNYCH SYTUACJI ZAKRAWAJACYCH NA MOBBING ALE PREDZEJ CZY POZNIEJ ZNAJDZE SIE TAKI KTOS I ZROBI TO ALBO LEPIEJ!! SAMI ZATRUDNICIE WYNAJETEGO DETEKTYWA A MOZE JUZ JEST I ZBIERA DOWODY !!!

lucek

Lepiej od firmy Prignitz jest na 100% w Piekle System jest taki sam i trzeba być dobrze pogieta żeby nie zatrybic o co chodzi.

jak w filmie

Kto tam nie pracował niech uwierzy tam jest jak w obozie koncentracyjnym, brakuje tylko posiaków , reszta się zgadza. Dokładnie jak w filmie i co piszą w książkach.

doktor

Nie musi jechać do Wiefnia, operacja będzie na miejscu,

Nasi ludzie już nad tym pracują

trick

010101010101010101101010101010101010101-tak działa mózg wiecie kogo, trzeba go zresetować.

miśka

Prignitz to nic innego jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dzięki temu że pani Barbara K. już nie pracuje może wkońcu skończą się mobingi stosowane przez nią na pracownikach to była podła wyrachowana bladz . Panie dyrektorze jest pan nie uczciwym pracodawcą zwalnia pan starych, a przyjmuje nowych niech pan opanuje ci co chorują pracują a tych dobrych solidnych pracowników pan wyrzuca na bruk !!!!!

lusia

POWIEM WAM TAK JA TAM PRACOWAŁAM I TEN ZAKŁAD TO OBUZ PRACY NIC WIĘCEJ A KADROWA TO NORMALNNA WARIATKA NIE BYŁO TAM NORMALNYCH LUDZI SAME PAJACE I POWIEM WAM SZCZEŻE ŻE CIESZE SIE ŻE TAM NIE PRACUJE

byla pracownica

witam, jestem byla pracownika prignitz . a wiec tak niby na umowie opeator maszyny szyjacej a robi sie calkiem coo innego. za CAŁY miesiac pracy WRAZ Z NOCKAMI wzielam wyplaty 1280 zl!!! ludzie gdzie tu dodatek za pace w porze nocnej gdzie najnizsza 1275 zl??

ja

jedyny minus to wypłaty NIE NA CZAS bo w umowie mamy 10 a nie 12 czy 13. panie Dyrektorze bądz człowiekiem!!!!

wika

Szok! Czytam i nie wierze. Pracuje w Prignitz od kilku lat i zwolnić się nie zamierzam. I jak widać, nikt mnie też nie zwolnił. Dlaczego? Dlatego, że wykonuje swoja prace dobrze i zarabiam tyle ile mam w umowie. Sama ją podpisalam i jest ok. Jeśli ktoś was zwolnił to moze dlatego ze dlubaliscie w nosie zamiast wykonywac swoja prace. Za nierobstwo nikt nikomu placic nie bedzie. Sama jakbym byla pracodawca to bym nierobow wyrzucila. Mamy prace, za ktora nam płacą terminowo, więc nie nażekajmy. Cieszę się że tu pracuje!!! Pozdrawiam szefa i panie z biura :-)

gwiazda

ludzie nie narzekajcie nigdzie nie jest dobrze wszędzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby coś osiągnąć a co do majstrowych to czasami mogły by wyluzować pozdrawiam

Zostaw opinię o Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o. - Lipiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prignitz-Meble Pomorskie Sp. z o.o.