BPI Polska Sp. z o.o.

Lipiany

Opinie o BPI Polska Sp. z o.o.

anonymous

Napisze ktoś co tam się dzieje, jak się pracuje na produkcji, jakie są zarobki, warunki pracy, socjal. Jak wygląda ilość osób i wymienność załogi, szkolenia itd. Jak wygląda sama praca i współpraca z przełożonymi? I wszystkie inne informacje, które mogą się przydać przy podejmowaniu decyzji o podjęciu pracy. Proszę o szczere informacje. Specjalnie nie napisałem jak mam naprawdę na imię, wczoraj złożyłem podanie o pracę i słyszałem, że wyrzucili kierownika produkcji z dnia na dzień. Wie ktoś coś więcej , co tam się dzieje... To, że dno i kupa mułu, to już wiem, a coś konkretniej.. Jest w ogóle sens się pchać, są jakieś podwyżki co rok? Dajcie szczerze znać...

M
@anonymous 07.12.2017 20:03

Praca ciężka, 7 dni w tygodniu na średnie zarobki. Zero szacunku dla pracowników. Podwyżki tylko dla lizusów. Może cos sie zmieni bo ludzie wieją do amazon

Pucha

Bpi banda (usunięte przez administratora) idiotów

Bpi opinie

Nikt nie napisze , bo masz brzydki nick.

Tomek

Olek

Kochani zamiast do boi idź do skraw met w wawelnicy koło lubieszyna pszy granicy niemieckiej lepsze zarobki nawet 4000 zarobić można polecam

Buc

Ja***pier pracujemy w benzymie Tyle miesięcy się trujemy, już wiem od czego laski na gapkach miały wysypki na recach i chorowaly A tych w biurze to oczywiście ominęło, zasrane białe kołnierźyki

grzegorz
@Buc 10.10.2017 16:37

a kto wam naprawia maszyny do szycia?

&&&&&

Super praca

Siemka2016

Praca ok , ale nie powinno być liderstwa :) niektórym (paniom) na tych stanowiskach odwala , władza pierze mózg :)

ali14567

Najlepsza praca

&&&&&

Najlepsza jest pani brygadzistka na miękkiej czasem mam wrażenie ze pogubila sie z powołaniem: :-} jej ubiur roboczy powala

gogo

Praca od poniedziałku do niedzieli. Zapomnijcie o weekendach wolnych! Mistrzowie chamowaci, mistrzyni naiwna jak dziecko - łatwo ją zbajerować.

mlodziak27

Tutaj się zgodzę z Panem gogo i panem m. Tam niby koledzy a tu sami leżą krocze

Szanowni Państwo, Prosimy o umieszczanie wpisów zgodnych merytorycznie z Regulaminem.

Cdn

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Wydaje mi sie ze dunczykow interesuje tylko tyle ile wyciagna z bpi i tak jest we wszystkich zagranicznych firmach.Urywam temat bo nie temu sluzy to forum Zeby sie zalic.Pozdrawiam.

Biały murzyn

Dzisiaj zarządzili zwolnienia w pracy. Z tego co wiem to z pierwszej zmiany zwolnili 3 osoby (mogę sie mylić ale nie sadze ) a teraz patrzę a koło biura stoi nowy pracownik czekający na brygadzistę. Wiec moje pytanie po co zwolnienia ? Nie łatwiej jest przesunąć taka osobę na stanowisko gdzie sa braki kadrowe tylko odrazu Out za bramę. ??? A za miesiąc sami zadzwonią do ludzi których zwolnili z zapytaniem czy nie chcą wrócić do pracy bo robota sie ruszyła. Brak słów

cdn.
@xz. 26.08.2016 17:11
w większości przedsiębiorstw jest tak samo nic nie poradzimy jeżeli prezesi takie decyzje podejmują na podstawie cyferek :( jed...

właśnie tak jest w większości przedsiębiorstw kiedy prezesi podejmują decyzje na podstawie cyferek wtedy nie liczą się jednostki. Trzeba otworzyć własna działalność i samemu być kapitalistą wtedy może to się zrozumie. Szkoda nerwów i czasu na roztrząsanie i dociekanie czy użalanie się nad losem. Zycie jest za krótkie więc szkoda słów i nerwów :)

Janusz
@cdn. 26.08.2016 17:22

Hahaha tak jak mówicie. Tylko nie zgadzam sie z tym ze każda firma jest taka sama. Mam wrażenie ze BPI to jest firma w firmę i szefostwo z wyższej półki nie zawsze wiedza co sie dzieje o szczebel niżej czyli na halach produkcyjnych.

oczko

FOKA jest najlepszym brygadzistą w tym zakładzie tylko potrafi zjechać człowieka za byle co taka paćmage odrazu poza brame bym wyp........ pajac pozdrawiam oczko

B.

Ja osobiscie ostrzegam tylko wszystkich studentow i mlode osoby. Firma zamydli oczy zarobkiem na wakacje i umową zlecenie, a osoby zatudniome z agencji zarobią w dwa tygodnie to samo co wy przez miesiąc :) nie mam zamiaru oczerniac ludzi tam pracujących, bo zycie osobiste tych osob mnie nie interesuje. Chce tylko ostrzec - jeżeli chcecie juz cos zarobic w tej firmie to nie przyjmucie umów-zleceń, tylko radze agencje, bo tu i tu - prace wykonujecie tą samą, a różnica pieniezna jest ogromna. Pozdrawiam!

gosc2
@B. 15.08.2016 19:57

dzieki milo sie czyta madre wypowiedzi madrych ludzi naprawde Twoja rada jest pomocna :-).

gość

czy ktoś mi może napisać czy praca jest na akord? czy są jakieś premie?i dlaczego jeżeli tak narzekacie dalej pracujecie w tej firmie ?.

@gość 15.08.2016 14:35

Ja pracuje pare lat u nas na dziale sa akordy czasami trudne do ogarnięcia ale nie jest źle za dobrze też nie jest ale kasa jest na czas .Brygadzista czasami przesadza ale jak wszędzie są dobre i złe strony roboty ale jeżeli zajmujesz się robotą a nie pierdołami to nie masz źle jakoś przetrwasz.Skup się na robocie i tyle ale to chyba każdy głupi wie ze nie sr.. się w swoje gniazdo dlatego jak dostaniesz robotę rób to co masz zrobić i do domu.Tyle powinno cie interesować.Powodzenia

Ja3d

Stawka najniższa krajowa Czy jest ciężko nie. Tylko zapierdo****9

bolo
@Ja3d 15.08.2016 01:16
Stawka najniższa krajowa Czy jest ciężko nie. Tylko zapierdo****9

dzieki juz myslalem ze sie nie dowiem tylko bede musial czytac o trudnych sprawach haha tam chyba same dewoty pracuja ktore sie nudza haha.A macie jakies bonusy?.

ProdziŻ

Za robotę sie weźcie a nie tylko żyjecie tym beznadziejnym forum. Nie macie co robić ? To wam podpowiem jak pies nie ma co robić to sobie jaja liże

Djxxx

Co was interesuje życie innych ? Jesteś taki odważny to powiedz to komuś prosto w oczy A nie piszesz na forum . Co kogo interesuje kto, gdzie ,kiedy ,z kim pojechał albo jak ktoś wygląda bądź co robi ? Nie masz własnego życia pisząc bzdury na innych ? Masz za mało bujne życie żeby opiepszac innym tyłki ? To weź się za robotę jak nie masz co robić.

D.K.

Ludzie ludzie !! O co wam chodzi robię w tej firmie !!Jest super Długi się wyżywa na ludzi upieprza premię za byle co (a zwłaszcza jak się na kogoś uprze ) to masz jak w Banku !! Arturek cwaniaczek robi to samo traktuje pracowników jak swoich własnych niewolników,jak nie będziesz posłuszny piesek to masz przerąbane(masakra tak traktować pracowników) to się do sądu pracy kwalifikuje !!!Koledzy super a zwłaszcza Robert facet nie do zdarcia i dobry obserwator Arturka,łajza jakich mało zawsze trzeba na niego uważać. Masakra trzeba odejść z tą bo tu nie da się normalnie pracować.

Marcin

Marcinek
@Marcin 03.08.2016 08:30
Polecam wakacje w Chorwacji i pozdrwawiam ta osobe co napisala to nic mnie tak nie cieszy jak Twoja zazdrosc...

A i za rok tez jade pozdrawiam środkowym palcem

bolo

Hej szukam roboty widzę że to forum mało jest pomocne bo piszecie o wszystkim co nie jest istotne dla osoby szukajacej pracy więc k.. czy może ktoś normalny napisać coś normalnego o robocie czy jest ciężko i jaka jest stawka?

Andrzej

Do wszystkich nowych dziewczyn radzę uważać na niejakiego "rampowego" który zaczepia wszystkie nowe laski w firamie to nie jest normalny koleś który zakochuje się w dziewczynie po pierwszym dniu pracy kiedy ta go zacznie. Najlepiej nie zwracać na takiego uwagi bo to jeszcze myśli że nadal ma dookoła siebie zabaweczki

zzzxx
@Andrzej 01.07.2016 23:35

A jak wygląda ten"rampowy"hihi bo jest ich kilku ;-)

P i P all

Buhaj jak zawsze w du...ę bez mydła włazisz, a obowiązkowo na sobotę i niedzielę do pracy bo urlopu nie dostaniesz ;) , zero kultury osobistej zwłaszcza T.M, nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku brygadzisty zamiast łączyć ludzi to robi z nich wrogów. Na trzy zmiany zarobki podstawowe ok 1350 zł netto :), gdyby nie nadgodziny to nie wiem co mieliby Tobie zazdrościć w Golenicach :-D. Jesteś śmieszny, a po za tym tobie się tylko wydaje że flirtujesz z dziewczynami a robisz z siebie posmiewisko już od tylu lat że sam powinieneś się skubnąć, lub kochany bryg.powinien Tobie to powiedzieć w oczy a nie za plecami ;) Wszystkim pracującym szczęścia życzę :)

Mały

@Mały 04.06.2016 13:39
Do ,Hans' Profesor Miodek się znalazł , ty to pewnie magisterkę zrobiłeś (ha ha) i w BPI pracujesz...

Do Mały zawsze lepiej magisterka niż podstawówka czy OHP tak jak ty.

Bary

Aż żal czytać że masz iloraz inteligencji zerowy!!!, kultura osobista zerowa .Szkoda że musimy pracować z takimi psełdo ludzmi(trzoda potrafi się lepiej zachować)

@Bary 02.06.2016 19:35

Do ,,Bary,,chyba chciałeś napisać pseudo?podstawówka czy OHP max.zawodówka

LAKI

JA JAK PRACOWALEM W FIRMIE TO SRALEM OBOK KIBLA ALBO DO KOSZA,TAK SAMO ODDAWALEM MOCZ PROSTO NA PODLOGE I NIE WIEM O CO TYLE HALASU,A NOWA SPRZATACZKA,NAPEWNO BRAKOJE JEJ DOBREGO BOLCA W KROK TO NERWOWA.

laki_jestes_debilem
@LAKI 02.06.2016 15:14

WIesz Danielu patrzac na twoj ryj to akurat mnie nie dziwi stan twojego wychowania ciekawe czy babie tez srasz na podloge xD ty za to widzac po twoim zachowaniu masz nadmiar bolca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pasztecie.

ja
@LAKI 02.06.2016 15:14

ty kutafonie ze wsi jak srasz w domu tak srasz w pracy

ta sprzątaczka z agencji towarzyskiej

Wypowiedź na na prawdę wysokim poziomie Mateusz. to ze musiałes umyć kibel bo za przeproszeniem masz problemy z trafianiem do muszli to nie znaczy ze musisz mnie tu obrazac. A skoro jesteś takim brudasem ze pasuje ci stac na osikanej podłodze to rób tak w domu a nie w miejscu gdzie po tobie wchodzi jeszcze setka innych osób którym nie koniecznie to pasuje.a co do mojego zatrudnienia w agencji jak to ujeles towarzyskiej to widzisz mój drogi wolę to niż być kimś takim jak ty. na przyszłość trzymaj fiuta jak lejesz albo siadaj na kiblu jak ci rozmiary nie pozwalają na sikanie na stojąco. pozdrawiam tych normalnych z BPI :)

xxx
@ta sprzątaczka z agencji towarzyskiej 23.05.2016 17:18

ha dobre :D

Kowal

Bodżio czy ty jesteś mądry ?? Wydaje mi się że nie bo gdyby tak było to byś nie pisał takich debilnych słów!!!Gdyby nie takie osoby jak ona i inne pracownice to byś był po uszy w gównie w tych waszych brudnych kiblach co sami w nich brudzicie ,szacunku za grosz nie macie tylko na forach umiecie się wypowiadać. Skoro masz takie mniemanie o takich ludziach to własną matkę nie szanujesz że w dziecinstwie twoje gówna prała i sasikaną pościel w którą się moczyłeś przez długie lata .Nikt tobie idioto kibla w domu nie sprząta??A zapomniałem ty nie masz kibla za stodołe chodzisz dlatego brak tobie szacunku dla innych !!!! A po drugie gdybyś był taki mądry to byś w BPI nie pracował!!!!!

bodzio.
@Kowal 06.05.2016 17:01

Ja sznuje te Panie. Ale jak ktoś wpada do łazienki i k.... rzuca to ma dla mnie szacunek? Mam iść w krzaki bo posprzątane? Te dwie też zwracają uwage ale jakoś kulturalniej i człowiek też zrozumie. są OK.Ta na dodatek kabluje.

bodzio.
@Kowal 06.05.2016 17:01

@..@

firma schodzi na psy,postępowanie kierowniku w stosunku do pracowników to nie noramalne .Jak tak można.Nie dziwię się że ludzie odchodzą z firmy

Robert @@

Mariusz K.poniosło cię trochę z tym wpisem hehe latasz jak ze sraczką aby wylać normę,:P:P:P:P

Mistrzostwo swiata

Masakra co sie czyta

xyz

dowiedz sie tego bezposrednio od BPI

maly

robota ok,nawet dziecko daloby rade,tomek kierownik we wszystkim pomaga,w przerwach mozna z nim pozartowac,nieraz kanapkami z szynka czestuje,praca spokojna bez pospiechu,czysto,cieplo....

BUHAJ

LUDZIE CO ZA BZDURY PISZECIE,MOIM ZDANIEM JEDNA Z LEPSZYCH FIRM W POLSCE,JA JUZ PRACUJE TYLE LAT I ZAMIERZAM DO EMERYTURY,TYLKO NIEROBOM I PIJAKOM SIE NIEPODOBA,U MNIE W GOLENICACH WSZYSCY MI ZAZDROSZCZA ZAROBKUW,ZMIENILEM KILKA AUT,SPRZETU ITD.DZIEKI FIRMIE MOGE SIE ROZWIJAC,POZNAWAC CIEKAWYCH LUDZI,LADNE KOBIETY Z KTURYMI MOGE FLIRTOWAC W PRZERWACH,MOZLIWOSC SZYBKIEGO AWANSU DZIEKI SOLIDNEJ PRACY,WYPASIONE PACZKI NA SWIETA,PREMIE ITD.KIEROWNICY SUPER,DO KTURYCH MOZNA SIE ZWRUCIC Z KAZDYM PROBLEMEM,NAWET OSOBISTM,W PRZERWACH DARMOWA KAWA I HERBATA DO OPORU,AUTOMATY Z NAPOJAMI I SLODYCZAMI,PIEKNA DUZA STOLUWKA,PRACA LEKKA DAJACA DUZO SATYSFAKCJI,WYGODNE UBRANIA ROBOCZE CO KILKA MIESIECY ZA DARMO,BUTY DO WYBORU.ORGANIZOWANE IMPREZY,DARMOWE NA NAJWYZSZYM POZIOMIE PRZY MUZYCE I LAMPCE DOBREGO WINA.POZDRAWIAM.M.K.

@BUHAJ 14.03.2016 18:45

Do Buhaj popracuj trochę nad ortografią.

PST

a za co odpowiada taki project manager i przed kim? na jakie wynagrodzenie można tam liczyć?

xyz

spór o kawę, ludzie..

xxx
@xyz 27.12.2015 22:26
spór o kawę, ludzie..

Nie tylko kawa, ale papier toaletowy no i oczywiście przerwy po 10 minut co godzine.Ale to przecież są biale kołnierzyki a nie zwykli robole.

TAO
@xxx 02.01.2016 18:21

Do ,xyz,jak twoja edukacja zakończyła się na OHP to do kogo masz pretensje pało!

zaki

Zastanawiał się ktoś dlaczego biuro i brygadziści piją dobrą kawe a my co na to zarabiamy dostajemy szajs.Inne mamy żołądki czy jak?Wspólne pieniądze, ich i nasze.Miałem okazje napic się kawy u Arka i nie ma porównania do tego czym nas raczą. Chyba coś jest nie halo.

@...@...@

Zajefajna ekipa ludzi hihi od jakiegoś czasu jak by mogli to by sie potopili w łyżce wody :-p

m

10 przykazań BPI 1. Kopanie dołków pod kolegami z pracy... 2. Wazeliniarstwo... 3. Donosicielstwo... 4. Stronniczość... 5. Lizusostwo... 6. Zaszczucie... 7. Wyróżnianie... 8. Szantaż... 9. Wykorzystywanie... 10. Straszenie...

Czyżyk

Kumoterstwo , kumoterstwo - hej wyjadacze spawacze !!!!1 Kierowniczek już powoli zaczyna dbać o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

gogo

Ploty intrygi i ta satysfakcja że udało się kogoś skłucić. Zawiść, zazdrość i gęsta atmosfera. Jedna osoba potrafi namieszać i cieszy się ze udało się wprowadzić nienawiśc między ludzi. Kara kiedyś ją spotka. Zło wraca ze zdwojoną siłą.

awa

szukaja Kierownika automatyzacji - czyli ? co dokładnie wtryskujecie ? dzieki za pomoc

Tao

Pokażcie że jesteście kozaki i piszcie po nazwiskach.

S3

dokładnie popieram bogusia mezaki z biur czytajac to powinny wiedziec ze chodzi o nie

A5

Do,,boguśia,,jeśli chodzi o mężatki to wal nazwiskami.

Wojtas
@A5 29.08.2015 11:03
Do,,boguśia,,jeśli chodzi o mężatki to wal nazwiskami.

Do ,,Bogusia,,pisze się mężatki,nic dziwnego że pracujesz w BPI.

boguś

dobrej atmosfery nie ma i nie bedzie chcesz zarobić trzeba pracować w wekendy masz racje no i trzeba podlizywac się do brygadzistów to jest normalne baby upiekszaja sie na siłe zeby mieć poparcie a sasztuczne i beznadziejnie i mezate czego sie nie robi dla pracy

m

Dobra atmosfera?! To chyba jakiś kiepski żart! Wszędzie aż roi się od du...włazów którzy dla poklepania w ramie sprzedadzą wszystko i wszystkich żeby tylko głębiej wleść. Zawiść i podłość aż kapie na betonową posadzkę! Zarobki, jak najbardziej, nie są najgorsze... jak ryjesz w weekendy! Brak szacunku dla pracownika oraz mobing, żeby było weselej to ze strony zwykłych pracowników!!! Dziadostwo i tyle!

Zostaw opinię o BPI Polska Sp. z o.o. - Lipiany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPI Polska Sp. z o.o.