Opinie o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BPI Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPI Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

Ola Nowy wpis 30.08.2020 12:5

Ola Nowy wpis 30.08.2020 12:57 Pracownik

erroe303

to FRIENDS FROM Reddit ----------------------------- these are not exercises, this is this page

Czy pracodawca BPI Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Miki

Tak, szczegolnie w taki dzien jak dzis. Upal 40 stopni a tu ani przerwy dodatkowej ani wody, co roku to samo. Do poki ktos sie nie odezwie to nikt „madry” na to sam nie wpadnie. Zasuwasz jak wielblad na pustyni, poki ktos nie padnie to nie zareaguja na to

@Miki

Fakt. W biurach swetry zakładają bo zimno im od klimy a nam pot oczy zalewa. Apropo koroną wirusa. Coraz więcej zachorowań, po 800 na dobę a nasza kochana firma wolała temat. Na halach płynu nie ma do dezynfekcji. Wchodząc do pracy dezynfekowalem ręce w stołówce a od kilku dni nawet tam nie ma. Duże firmy dają ludziom maseczki jednorazowe co dzień a tu nic. Bo i po co. Ja nie czuje się bezpieczny, mam małe dzieci .

Drvhuu
@Woju

Jak by kazali chodzić w maseczkach cały dzień tez byś narzekał. Płyn był to kradli do domu a teraz jakieś pretensje. Co skończył się zapas domowy to teraz szukasz w pracy? Kup sobie złodzieju. Jak Ci tak zle to idź poszukać lepszej pracy. Po za zakładem łazisz po sklepach bez maseczki a tu wszystko przeszkadza.

@Drvhuu

Dlaczego mnie obrażasz? Puknij się w łeb. Upał na halach też Ci pasuje dupowłazie? No chyba że z biura jesteś. Każdy sądzi według siebie.(usunięte przez administratora)

Woju.

Maseczki akurat używam i kupuję jednorazowe. Lżej się oddycha i są wygodne. Płyn też kupuję nie potrzebuje firmowego, i tak nigdy nie ma chociaż to jest wymóg i musi być. I wodę również sobie przynosze teraz jak te upały są. Na firmę nie ma co liczyć a biegać co 5 min do dystrybutora to średnio chyba.

Xxx

Mnie nic nie motywuje, jedni pracują, a drudzy się po kontach liza.W magazynach powinni kamery założyć, bo to co się dzieje na firmie, to się w głowie nie mieści. Nikt nie jest ślepy.

Nikt
@Xxx

Faktycznie nikt nie jest slepy, wszyscy widza ale NIKT sobie nic z tego nie robi, chory zaklad

Frania
@Nikt

Może każdy pilnuje swojego nosa i nie wtrąca się do innych co. Będzie dobrze jak będziesz na siebie patrzył i za swoją pracę odpowiadał nie obserwował co ktoś robi.

@Frania

Ja nie jestem od obserwowania, jest od tego kierownictwo i brygadzisci

Ola

A kiedy te maseczki były wydawane co? To się pierze i zużywa. No chyba że ktoś nie pierze. 2 mają starczyc na wieczność?. Ech, szkoda słów.

@Miki

Jak to jest Niemcy Francuzi Anglicy Amerykanie potrafią się szanować w pracy a w Polsce jak tylko jakaś miernota dobierze się do władzy to poniewiera innymi ?

Fise

Tak. Wyjazd nad morze. Tylko że we wrześniu i nikt nie pojedzie. Ale nie będzie można powiedzieć że nie zorganizowali bo przecież był tylko ludzie nie chcą. Dyplomatyczne zalatwienie sprawy. Nic nie oferują tylko przejazd i pewnie do jakiejś dziury. Może Świnoujście czy Kołobrzeg by skusił , można trochę zwiedzić ale tak jaki sens.?

do administratora MASZ PECHA WYJRZYJ PRZEZ OKNO

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BPI Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Blap

Co teraz wam ludzie nie pasuje? Firma dezynfekowana -jest Maseczki szyja-szyja Płyn dezynfekujacy-jest Co by nie zrobił zawsze coś nie tak. Inne firmy zwalniaja pracowników. Zamykają i wydają na 60% pensji . A nasza firma jak na razie jedynie przedłużyła majówkę płatnym urlopem . Barlinek ,Lipiany -inne firmy są zamykane , chcecie dołączyć do bezrobocia?

Bronisław
@Blap

ludzie maja szyszkę zamiast mózgu, docenią jak stracą. Ale niestety nie dogodzisz

@Blap

Jak głosujecie na żydokomunę to tak macie ! A ostrzegła Andrzej Lepper i przed Unią ze rozwali zakłady ! Ponad 40 zakładów dwie retauracje dworzec i co zostało ? Ostrzegał też przed bandziorem Kaczyńskim tak i Tuskiem i co ? A teraz płacz i narzekanie a wystarczyło porzeć znienawidzoną przez żydokomunę Konfederację!

Ktoś wie kiedy jest urlop ? Od nowego roku nie bylo wywieszonej nawet kartki z zaplanowanymi urlopam oni tez sie nie garna zeby zrobic zebranie i poinformowac pracownikow to moze ktos z was wie i mi powie ?

Nina

Od 13 lipca zaczynamy

Misiek

Informacje dotyczące dni wolnych od pracy w tym też urlopy była wywieszona na początku roku.

Broo
@Misiek

Nikt takowej nie widział

Misiek
@Broo

Że ty nie widziałeś to nie oznacza że nikt nie widział i że jej nie było każdy wie kiedy jest urlop a jeśli nie to są brygadziści na działach i można się dowiedzieć .

Remek

Wiadomo że chodzi o pakowanie pewnie hehe a jakie zmiany

Lana
@Remek

Ale mi to zmiany raczej zamiana brygadzistow i liderów może jaśniej jedni przechodzą na tych drugich zmianę. Tylko po co?

Pip

Po pierwsze teraz co kolwiek odmówisz przyjdzie bhpowiec i cie zwolni bo ludzi za nic mają taka jest prawda. Drugie są ludzie i podp.........e ten mały z metalu tylko biega za każdym by kogoś złapać na papierosie zajmij się twoja rudą ogólnie to widać jakim paj...m jesteś bez pozdrowień dla tego karakana.

Bp
@Pip

Sitwa wszyscy widzą ale. Zrobić nic nie można niestety katakana by musiało nie być i tego co oficjalnie odpowiada za wydawanie modeli dla tego z Myślibórza Sitwa o mamo Sitwa

Bb

Ci prawie wszyscy co piszecie NIK nie porusza tematów naprawdę istotnych. Tylko przepychanki kto z kim co kto nie robi i najważniejsze wikendy dlaczego nie pozwalają mi spać w firmie a tamten-a mogą. Chociaż są Przegięcia. Ciekawi mnie w jakiej sytuacja jest firma na urlopy wysyłają, pracy jest coraz mniej co z przerwą urlopową w lipcu i pieniędzmi na wakacje. Na czym stoimy a co się dowiedziałem i co widzę na metalu nie mają co robić na urlopy ich wysyłają a ten cwaniaczek z mysliborza przywozi metal. CIEKAWA SYTUACJA JEMU SZYKUJĄ??????!!!!!!. Tylko nie swoim z tego co słyszałem mają ich zlikwidować a całość ma właśnie on przejąć a na ich miejscu mają zrobić nam wylewnie. I to jest właśnie nasza firma czas pokarze bo właśnie nic oficjalnie nie powiedzą.

@Bb

Ciekawe kiedy nam powiedza co z urlopami letnimi skoro juz nas wysylaja, tu jak zwykle na ostatnia chwile. Mysla ze ludzie zycia i planow nie maja

Fhjn
@Sebek

Ty się gląbie martw o prace a nie o jakieś mało istotne urlopy! Chcesz mieć urlop od zaraz to goń na kuronia! Żenada

Kala
@Fhjn

Ty akurat masz ....... do powiedzienia czy w sprawie urlopow czy czegokolwiek, wiec jak nie masz nic sensownego do „powiedzenia” to sie wcale nie udzielaj

Mlody
@Sebek

Tylko nasza strona chodzi juz na te urlopy, bo roboty odkad nie ma, wiec trzeba sie szykowac na najgorsze ze niedlugo to padnie calkiem i tylko tamci beda robic, bo jak sie z ludzmi rozmawia to jeszcze jako tako tam maja roboty

Misio
@Fhjn

Ale wy przezywacie trzymacie się tego bpi jakbyście Boga za nogi złapali ja czekam aż dadzą mi wypowiedzenie bo ja nie (usunięte przez administratora) żeby sam się zwalniać hehe. Zarobić nie dadzą na metalu też walki robią żeby wyjść na swoje i popieram trzeba ich kroić jak się da

Wiktor
@Bb

No mnie też bije po oczach tą sytuacją. Muszę iść na urlop chociaż tego nie chcę a ktoś kto ma układy w firmie odbiera nam pracę która sami możemy robić i praca by była. Człowiek obcy z poza firmy kasę trzepie na zlecenia a pracownicy BPI na przymusowe urlopy. Rażące przegięcie.

@Mlody

Nie musisz iść na urlop jeżeli nie chcesz. Poczytaj przepisy i kodeks pracy. Jeżeli jesteś zmuszony możesz zgłosić do PIP- u.

Aleks

Dzisiaj szczęka na podłogę mi opadła. Mówią że te 2 sprzątaczki z adeko chodziły po hali wypytywaly ludzi czy ta co jest z nami na zamianie od lat sprzata i co robi. No (usunięte przez administratora) jakim trzeba być człowiekiem zeby takie numery robic i ferment siać . Przyszly na chwilę i mieszaja zamiast robotą się zająć. Trzeba uprzedzić kobietę z kim pracuje. JEST Ok.

Roman
@Aleks

Aleks jeśli nie masz odwagi powiedzieć komuś prosto w twarz co o nim myślisz to sorry ja jestem szczerą osobą i nie chowam się za jakimś forum żeby ludziom (usunięte przez administratora) obrabiać tylko mówię im prosto w twarz co o nich sadzę jak na dorosłą osobę przystało bo ty zachowałeś się w tym momencie jak 3 letnie dziecko (poskarze się mamusi niech mi pomoże bo nie mam odwagi sam się wypowiedzieć co myślę) BRAWO DLA TCHURZA

Pietrek
@Aleks

Tak wspaniale sprząta ta twoja stara sprzątaczka że lodowki na stołówce pół roku nie były myte dobrze że są te 3 nowe dziewczyny i pani Grażynka to chociaż teraz jest czysto

Aleks
@Pietrek

No tak. P Grażyna też nową? Z tego co wiem to nie. Brednie wypisujesz kobieto. Zwalac na jedną i podważać komuś opinię a jeszcze starszej osobie. Nie ładnie. Gdzie szacunek i kultura? To się chyba mobbing nazywa. Jeżeli zechce zrobić coś z tym chętnie jej pomogę . Wychowano mnie żeby starszej osobie szacunek okazać a chociaż nie gnoic. Nie bede mówił kobiecie o tych wpisach bo szkoda nerwów komus psuc Ale jak by doszło do czegos pomoge i potwierdze. Głośno było na hali że z adeko latają i sprawdzają kogoś kto pracuje a nie na fajce siedzi albo na telefonie.

Nikt
@Pietrek

To chyba nie wiesz że są dwie zatrudnione przez BPI i trzy z Adeko

Zen

Ty Hary z Adeko. Ile razy bym nie przechodził przez stołówkę siedzialyscie przy stole na telefonach. Ta kobieta zawsze coś robi, to się widzi. Zresztą czego się spodziewać po ludziach z adeko. Normalni ludzie pracują a takie agencje grupuja ludzi których nikt nie chce bo się nie nadają do niczego . Tak jak Ty pasożycie. Smiesz oczerniac kogoś sama lecąc w chu.a. Mamy zdjęcia z twojej pracy, kilka co 20 minut. Są godziny o której zdiecia były robione i jeżeli zajdzie potrzeba udostępni się je komu trzeba. Tylko czy warto zniżac się do Twojego poziomu.? Nie powodzenia życzymy.

Hary
@Zen

Dziwię się że ty nie jesteś z Adeko bo mózgu Ci brak ,i brak okularów jeśli eidzisz ze ona pracuje dobrze .Nie pozdrawiam Cię ćmoku!!!

Zyta
@Zen

A ty się zajmij swoją pracą a nie zdjęcia komuś robisz,dobrych ludzi zwolnili a taka łachudra siedzi i miejsce zajmuje,a wszyscy wiedzą jak ta stara robi czyli nic!!!!!

@Zyta

Żal mi Ciebie kobieto. Przyjdź do nas na halę dam Ci mlotek że byś pier...a się nim w ten pusty łeb. 0 kultury , szacunku i totalną głupotą. Chyba jeżeli ktoś tak długo pracuje to dobrze pracuje. Jesteś pusta jak bęben prostaczko i hamowata .

Zyta
@Aku

Tobie to już nawet młotek nie pomoże,najpierw naucz się władać J.Polskim zanim zaczniesz coś pisać gamoniu,obrońco nierobów.Nie pozdrawiam byle kogo

Fa
@Zyta

Nie rozumiem po co tak wszyscy poniżają te sprzątaczki ludzie popatrzcie na siebie na swoich zmienników lub na inny dział na kolegę lub koleżankę i powiedźcie ile osób pracuje jakby nie pracowało przychodzą odwalić 8 godz tu się po kręcą, tam pogadają i pyknie. Po co krytykować innych jak większość jest nie lepsza

M
@Fa

Nie wszyscy ale jedna osoba to robi, nie pracująca w BPI. To ktoś pełny jadu i nienawiści do ludzi . Sprawa już zgłoszona gdzie trzeba i osoba będzie miała problemy.

Alicja
@M

Ta osoba pracuje w bpi to nikt z poza bpi

Wolf
@Fa

Taka myśl mnie naszła gdyby robiły to po co zostały zatrudnione tych wpisów negatywnych było by drastycznie mniej. I nikt nie wymaga by ktoś harował tylko robił to po co został zatrudniony. To takie proste

Eli

O kim wy tak piszecie kto to jest

Eli

No nie wiem

Ciekawe ile jeszcze głów poleci hehe teraz urlopy więc murzyni odpoczywają my to nie musimy się bać jesteśmy nie doruszenia

@123

Do ruszenia się pisze osobno.Nie pajacuj hehehe

@ala

Łukasz K ojjj nielubiany ty w tej firmie jesteś, no no brawo

Juz 13 zaraz idziemy do domu a oni dalej nic nie mowia jAk wyobrarzaja sobie teraz nasza prace

O

Na co liczysz? Co Ci mają powiedzieć? Zapieprzaj i nie marudź. Sam sobie zrób wolne i tyle. Kogo obchodzą robole? Gdyby nie wymogi nawet i tego płynu by nie było ( jeden na dział) . Ty nie możesz foteli kleić zdalnie czy co tam robisz. Kołnierzyki bezpieczne a ty z.....j

Koronawirus

nie rozumie dlaczego nikt nie reaguje na to co sie dzieje, ze nikt nie przestrzega odleglosci jaka jest nakazana. Ta firma pracuje jakby nic sie nie stalo, bo dali plyn do dezynfekcji jeden na kilkanaście osob i rzucili rekawiczki na stołowke. Ludzie pracuja w grupach, uzywaja tych samych szlifierek, wiertarek, paleciakow i innych przedmiotow niezbenych do pracy . Nikt nie nosi rekawiczek i nikt tego nie pilnuje! Ludzie nie zdaja sobie sprawy co sie dzieje, w tej firmie to jakby ich nie tyczylo. Nie ma przerwy pomiedzy zmianami, zachoruje jedna osoba i cala firma lezy to jest odpowiedzialne? Chyba niedlugo zamknie to sanepid

Zum
@Koronawirus

Ludzie powinni się zebrać zrobić zebranie i powiedzieć co jest na rzeczy bo jak nie oni to nikt się tym niezainteresuje dla firmy ważne są wysyłki A jeśli chodzi o pracowników to pewnie też z tego nic nie robią ważne żeby weekend zaliczyć inaczej coś by robili

@Koronawirus

Jak można przestrzegać odległości jeżeli nie ma takiej możliwości? Firma nic nie robi żeby to zmienić. Fakt nic nie jest dezynfekiwane, żadne narzędzia. Ważne że biuro bezpieczne i pracuje w domciu. Robole mogą łapać koronę.

@Aku

Co z tego że się pisze między sobą gada. Już każdy sklep ograniczyl godziny i mają przerwę techniczna na dezynfekcje . BPI NIC nie robi , tylko te płyny, jedena mala buteleczka na dział, śmiech na sali . W szatni jeden drugiemu na plecy wlazi bo ciasno . Oszczędzają na tym ale jak się zdarzy i trzeba będzie zamknąć to wszyscy dużo więcej stracą. Dziwnie firma oszczędza. Przez te śmieszne oszczednosci dużo więcej stracą.

Blap
@Koronawirus

Nie dali nic -zle Dali - źle bo nikt nie pilnuje Ludzie sami musimy się pilnować . Płynu możemy używać do dezynfekcji narzędzi również . W sklepie też sam się pilnujesz żeby utrzymać odpowiednią odległość . Jakoś nie zauważyłem żeby na przerwach na papierosie ludzie pilnowali odległości A że nie noszą rękawiczek jeśli firma je udostępniła - to firmy wina ? Ten kto zgłasza firmę do sanepidu sam później będzie płakał jak firmę zamkną nam i nie będzie wypłaty . A przez takich ludzi my wszyscy tej wypłaty nie będziemy mieli .

@Blap

Jednemu dogodzisz drugiemu nie. A co mi dal plyn i dezynfekcja jak ludzie na mnie wchodza ?

@Blap

Też słyszałem że dzwonią do sanepidu że mydła nie ma. Tylko (usunięte przez administratora) może taki numer zrobić. Przez te lata które tu pracuje, prawie 6 nie zdążyło mi się żeby nie było mydła. Sam widzę że uzupełniają i zawsze jest pełno. Puknij sie w czoło (usunięte przez administratora) który dzwonisz do sanepidu. Nie chcesz pracować to się zwolnij a nie pozbawiaj ludzi pracy i zarobku. Przez Ciebie cepie wszyscy stracą.

@Zum

A nie wiecie czy dzisiaj był weekend pracujący? Czy ktoś anormalny był?

Tedi
@Zum

To zrob to zebranie, zorganizuj je mysle ze chetnie kazdy wyslucha co masz do powiedzenia, kazdy madry ale jak co do czego to geby nie otworzy

Gosia
@badu badu

Tak . Ciągle te same osoby . Pracuja tylko (usunięte przez administratora) co się nie przyznaja do swoich dzieci. Podjedź w sobotę pod zakład i zobaczysz kto jest :)

Ela
@Gosia

To prawda ciągle te same osoby zapisują nie zapiszą na pierwszą zmianę A na drugą na te samo stanowisko przychodzą inni jeszcze się logują gdzie indziej A robią co innego

Elvisa 2
@Gosia

Kobiety na piłę wodną zapisują A w rzeczywistości idą na linaka ktoś może to wytłumaczyć

badu badu

Jeszcze parę dni i zamkną ten (usunięte przez administratora).Będą musieli płacić postojowe.Ludziska nie dajcie się zwariować tym biurokratom.Nie ma sprzątaczek porządnych,nie są odkażane pomieszczenia,ocieramy się o siebie.Sporo ludzi kaszle,parska,smarka itd itd itd.To nie są żarty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W(usunięte przez administratora)

Lili
@badu badu

Oby wszyscy wzięli sobie to do serca to co napisałeś kwestia dni i zakład zamkną dziwi mnie to że nie stosują żadnych środków ostrożności nie tylko ważne pieniądze są w życiu

@badu badu

Fakt, w zeszłym tygodniu chyba 2 dni nie były łazienki sprzatane. Bylem po picie w automacie 2 z adeko sprzątaczki siedziały przy kawce. Były 2 na zmianie powinien być błysk a było brudno. Nikt nie widzi i nikogo nie obchodzi że (usunięte przez administratora) łazienkach.

Ja 2

Czytam to wszystko aż oczy bolą. Przecież jest tyle pracy dokoła zawsze możecie się zwolnić i zmienić pracodawcę . Ja tak zrobiłem. Tylko gdzie wam zapłacą za walenia (usunięte przez administratora) I siedzenie na telefonach w trakcie pracy. Taka jest prawda.

Inoros
@Ja 2

Mądre słowa powinien być zakaz wnoszenia telefonów

badu badu

Ludzie zamknijcie ten (usunięte przez administratora) na jakiś czas.Co Wy robicie????? W (usunięte przez administratora) macie ludzie.Tylko robić robić robić bo jest wysyłka.A Panu ŁŁŁŁŁUUUUKKKKAAAA to się w głowie poprzewracało.Niech się ogarnie!!!!!!!!!!!!!!!

Wirus
@badu badu

Wysylka wysylka a i tak nic nie pojedzie bo sytuacja z dnia na dzien coraz gorzej wyglada. Mamy ponad 50osob w zakladzie wiec chyba beda musieli to zamknac, oczekuj wiadomosci badz telefonu od firmy przed poniedzialkiem, powinni nas poinformowac jak to bedzie teraz

@Wirus

Nie zamkną bo kasa ucieknie. Ciekawe czy biuro będzie normalnie pracowało? Bardzo wątpię w to. O siebie zadbają ale ktoś musi utrzymać firmę i na ich pensyjki zarobić. Produkcja wazna nie ludzie. Tu kazdy z kazdym się blizko spotyka, nawet w lazienkach jeden na drugim bo ciasno. Widzialem że pryskaja klamki i krany ale co to da. Pytalem p. M co to za środek powiedziała że spirytus 60%. Musiały by bez przerwy spryskać nie 2 razy na zmianę przy tylu ludziach. Ech.

@Zen

A niech spróbują tylko sami mieć wolne w biurach!!!!!! To jest chore żeby tak zrobili.Jeżeli tak będzie to osobiście zgłoszę gdzie tylko możliwe że jest duże zagrożenia epidemiologiczne.Przy takiej ilości osób w zakładzie jest bardzo realne zagrożenie!!!! Pracownicy BPI proszę Was wszystkich ogarnijcie się!!!! To nie są naprawdę żarty.Towar przychodzi z zagranicy,kierowcy też jeżdżą za granicę.Jeszcze tydzień temu większość z nas się śmiała z tego ale teraz proszę spójrzcie na to realnie!!! Nie dajmy sobą pomiatać i patrzmy na siebie a nie na firmę.Mam nadzieję że dotrze to do każdego.Proszę przekazać tą informację wszystkim kto jest zainteresowany a mam nadzieję że wszyscy pracownicy BPI.

@badu badu

W takiej sytuacji jezeli firma w dalszym ciagu nie bedzie reagowala, tj. Nie odseparuje ludzie od siebie, nie zacznie dezyfekcji pomieszczen, w ktorych przebywamy, nie zmieni godzin pracy, by ograniczyc spotkania ludzi ze soba, a przede wszystkich biuro wysle do domu, w produkcja zostanie, to popronuje wszystkim telefon do lekarza ! Zostancie w domach !!!!

Otto
@Sebek

Jakąś tam dezynfekcje robią ale maseczki też powinny być. Nawet szwalnia by mogła uszyć bo kupić ciężko. Ale co tam, biuro w domciu a robole firmę trzymać i produkcję pchać. Ja akurat spawam to maseczka zbedna ale reszta.

Dominika

Jeżeli jeden z pracowników BPI Polska naprawdę pokazuje Wam prywatne zdjęcia, to może warto gdzieś to zgłosić. A co sądzisz o pracy w firmie? Jest ciężka?

Aga
@Dominika

Praca nie jest ciężka zależy jaki stosunek masz do niej i jak do niej podchodzisz co jest ciężkie?nie tyle praca co ludzie

@Aga

To prawda najgorsi w tej pracy/ firmie sa ludzie

Luuu

Też tak myślę jeden drugiemu patrzy w oczy udaje że jesteś kolega A za plecami to cie sprzeda dzięki ludziom sytuacja w firmie jest jaka jest czyli beznadziejna dzięki ludziom wiele osób straciło pracę, dzięki ludziom pewnie niektóre związki czy miłości się skończyły dzieki ludziom czytasz te forum i pytając się o to czy jest ciężko przeczytasz tu po co te głupie pytanie?napewno przed wpisem przejrzałeś/aś forum to powinna wiedzieć tu zazwyczaj ludzie piszą prawdę bo nikt ich nie słucha piszą idioci którym się nudzi ,piszą osoby które czują się pokrzywdzone,piszą osoby które w ten sposób chcą otworzyć co niektórym oczy bo sytuacja jaka jest ,bezprawie,wyróżnienia powinno wkoncu ujrzeć światło dzienne dziwię się że nikt tym się nie interesuje

@Luuu

Fakt. Dzięki ludziom też straciłem pracę. Coś niedopatrzenie powiedz, co wszyscy mówią a trafisz na świnie która poleci powtórzy a jeszcze dołoży. Tylko czy można zwolnić człowieka bo ktoś coś powiedział? Życzę temu który mi świnie podłożył żeby jemu ktoś taki numer odwinął. Ciekawi mnie czy Ci którzy zwalniają na podstawie plotek nie sprawdzonych mogą przy goleniu patrzeć w lustro.

@Woju

Niestety większość ma układy w tej firmie jeden drugiemu nóż w plecy wbija potrafią zwolnić kogoś po 10 latach pracy a pchają swoich pupilków .Ciesz się że już tam nie pracujesz ja rozumiem że praca jest ważna ale świat na Bpi się nie kończy teraz jest jeszcze gorzej .To tylko kwestia czasu aż wszystko tak naprawdę wyjdzie na jaw te kombinacje,układy, przesiadywania u brygadzistów i walenie ściemy bo co nie którzy to nie wiem po co przychodzą do pracy jak cały dzień się opierdzielają.A tobie życzę powodzenia

Woju.
@Luuu

Tak na bpi świat się nie konczy ale w jednej chwili świat się wywraca do góry nogami. Były plany itd. Kolega który ma nie jedno za uszami i wiem kto podłożył mi świnie. Ja mimo że go nigdy nie lubiłem i wiem co kiedy i jak robił przed te lata co pracowałem ,trzymałem gębę na kłódkę. Teraz żałuję ale nic straconego . Dzięki Ci za życzliwość. To rzadkość w bpi.

@Woju.

Nie należę do ludzi z Bpi ale należałem i nauczyłem się że w pracy kolegów i koleżanek nie ma A jak są to tylko dlatego jak czegoś chcą .Tam to tyle osób fałszywych pracuje że nawet mi się pisać o tym nie chce pozdrawiam

?

Czy firma podjęła jakiekolwiek działania w związku z panującym na świecie koronawirusem ?

Hary
@?

Niestety firma nie interesuje się dobrem i zdrowiem pracowników liczy się tylko wysłanie towaru na czas,zeby nie płacić kary za niedotrzymanie terminów.Pracownik może mieć Koronowirusa byle był i robił na wysyłkę bo wszystko pilne.

OnOna
@?

nawet żeli antybakteryjnych nie zapewnili zostaly wywieszone instrukcje jak myc rece i jak postepowac w przypadku zagorozenia ale to akurat zadna dla ludzi nowosc wiec firma jak zawsze dla pracownika- NIC

Huber
@?

Do tej pory niestety nie, ale to kwestia czasu az zamkna zaklad, bo pracuja tu ludzie z roznych rejonow wiec ktos to przyniesie predzej czy pozniej

Ola
@?

Jak do tej pory nic. Ponad 300 łudzi i żadnych środków dezynfekacyjnych ani środków ostrożności. Wychodzi kto chce i kiedy chce a sama widziałam . Pani ze stołówki się denerwowala jak kierowca tira wszedł wziął kawę i poszedł na halę. Ktoś go pytal gdzie był? Nie. Rąk też nie umyl. Oceną się jak ktoś złapie wirusa i firmę zamkną. Oby nie z nami.

Ki
@Hary

Racja A z drugiej strony ludzie chorzy ile razy chodzili do pracy bo się bali że zostaną zwolnieni i jeszcze premię zabrali

Frania
@Ola

Dzisiaj obserwowałam ile osób myje ręce przed śniadaniem. Niestety bardzo mało. Żeby było nie wiadomo ile żeli jak ktoś jest brudas i tak nie umyje rąk. Żadne środki nie pomogą jeżeli flejtuchom nie chcę się rąk umyć i będą i tak dotykać tych samych rzeczy co wszyscy i zarazki roznosic.. zacznijcie myć ręce a potem narzekajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o BPI Polska Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w BPI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPI Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BPI Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 79 ocen.
  • żeromskiego 20
    Lipiany