Opinie o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BPI Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BPI Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPI Polska Sp. z o.o. w Lipiany

Do Alby

Masz rację, bardzo cię rozumiem. Pracy nie ma, dyrektor pilnuje żeby nie było zbędnych nadgodzin, a w sobotę na drugiej zmianie znajduje się praca dla dwóch osób!!!!Nie szkoda światła,???

Dj
@Do Alby

Nikt tu nikomu nie robi na złość ale taka jest prawda pisze się prawdę tak jak jest A nie jak inni wyciągają jakieś czyjeś sprawy osobiste typu romanse. Romanse w tej firmie były, są i będą to chyba norma w tej firmie poza tym forum nie służy do opisywania czyjegoś życia powinno się pisać o rzeczach które są realne o problemach których nikt nie chce rozwiązać dlaczego ludzie piszą?bo to jedyna chyba droga żeby to w końcu ktoś zrozumiał żeby co niektóre osoby wiedziały gdzie jest problem realnie nie mogą nic załatwić bo nikt ich nie słucha

Czy często w firmie BPI Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

JA

Nie

Lzy

Na tego typu sytuację trzeba reagować.Ktos się dobrze bawi czyimś kosztem. Jak widzę jak moja koleżanka cierpi, to nie chciałabym żeby mi ktoś taką krzywdę zrobił.

Przekaż koleżance
@Lzy

Przekaz kolezance aby zglosila sie do programu DLACZEGO JA? a nie opisujesz tutaj czyjes prywatne sprawy. To forum zakladu a nie forum rozwodowe :D

Brr
@Lzy

Wzruszajaca i poruszajaca historia hahahaaa porady (usunięte przez administratora)

Alba

Jak to możliwe że pierwsza zmiana dział gąbki nie może przyjść do pracy A zapisują drugą czy w tej firmie będzie jakaś Wkoncu sprawiedliwość od kogo to zależy ? Człowieka aż krew zalewa taki pan Camilo zalicza każdy prawie weekend a większość czasu spędza na telefonie lub nie może przyjść dana osoba na stanowisko bo niby pracy nie ma A zamiennik się chwali że przychodzi na drugą i że już w czwartek został zapisany.Dziwie się że nikt z tym nic nie robi nawet jak zrobi to taka osoba jest z góry skazana na niepowodzenie i gdzie tu iść jak wszyscy cie olewaja nawet do biura się pujdzie czy do Pana dyrektora to nic z tym nie robią. Brawo dla firmy.Firma która powinna też w jakiś sposób wspierać ludzi to ich jeszcze dobija chyba najlepsze rozwiązanie zmienić kierownictwo i brygadzistow

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BPI Polska Sp. z o.o. kandydat na stanowisko ASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓW ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Abi

Dopiero co przyjmowali a już zwalniają. Ludzi traktują ja zabawki które można wyrzucić za bramę kiedy się chce. Nie szanują pracowników, nie liczą się z ludzkimi uczuciami. Nie dziw że nikt tu już nie chce pracowac, zarobki najnizsza krajową i zwolnienia co chwilę. Firma bez ludzi padnie, zostaną tylko starzy którzy tylko do emerytury muszą dociagnac a takich jest nie wiele.

Ano
@Abi

Niestety ale ci niektórzy na to zasłużyli dziwię się że faktycznie osoby które id dawna są do zwolnienia jeszcze nie poleciały oj kolanka muszą mieć nie źle zdarte????A to że jest gorzej wiadomo od dawna już nikt nie chce tu pracować i tak małymi kroczkami firma Bpi sięgnie dna....

Adrian
@Abi

Podasz proszę przykłady sytuacji, które wskazują na to, że pracownicy w BPI rzeczywiście nie są szanowani? To dość istotna kwestia. Dzięki.

ellla
@Adrian

(usunięte przez administratora)gorsza jakosciowo kawa, to slaby przyklad? Wiecej komentarza niepotrzebna, o jakim szacunku mowa?

Lzy

Proszę usunąć mój ostatni wpis.

Fabryka

Jogi największa zakała w tej firmie zajmij sie soba (usunięte przez administratora) bo w końcu ktos Ci nos przestawi

gizmo
@Fabryka

Yogi a popatrz na innych sa jeszcze gorsi nawet nie wiesz ze pracuje z taba meska dziwka na spawalni co glowe nosi wysoko i uwaza sie za najlepszego spawacza

Lobo

Firma z roku na rok spada na psy jeden drugiego podpierdziela żeby mieć dobre relacje z brygadzistami np można kogoś wrzucic na lepsze stanowisko mimo że ta osoba od kilku miesięcy dalej nie wie jak robić ale ma plecy czy się nadaje czy nie to jest nietykalna na soboty i niedziele są wybierani te same osoby A co z RESZTĄ?czy to jest sprawiedliwe?każdy chce zarobic A tu jakieś wyjątki ludzie sami zaczynają uciekać nie ma organizacji A tym bardziej szacunku jeden do drugiego

@Lobo

Ludzie sami doprowadzają do takiej sytuacji powinni się zgrać pujsc do kierownika i parę spraw wyjaśnić dlaczego jest tak a nie inaczej tylko problem jest taki że jak pujdze czy nie będzie na odstrzal następnym razem bo kierownictwo nie lubi jak się im prawdę mówi oni tak naprawdę nie wiedzą co się dzieje w firmie i jacy są ludzie

Ala

Widzicie jak ta nowa sprzątaczka lipe odwala? Papierów nie donosi, podłogi brudnym mopem smierdzacym zamazane nie umyte. Po urlopie nie myla naszych łazienek tylko wpadła odświeżaczem prysnela i poszła. Porażka ta baba, brudas. Strach było na sedes usiąść bo nie był myty. I często się zdarza że nie sprząta.

Gurfh
@Ala

Co ty za głupoty piszesz. Wszystko umyte i czyste! A papier zielony czy toaletowy to tylko chwile jest na wieszaku a pózniej jeden z drugim chowa do szafki a potem pi.... li ze nie było! (usunięte przez administratora) nawet ręcznik papierowy wynoszą rolkami!

Igor

Słysząłem sporo dobrego o firmie. Wiecie czy rekrutują?

Ążej

Świetna firma, miła atmosfera, polecam.

Widzę że coraz gorzej w tej firmie odkąd odszedłem 7 lat temu.

Izabela

Cóż siedem lat to bardzo długi czas. Wysuwasz swoją opinię jedynie na podstawie wpisów na forum odnośnie firmy BPI Polska? Warto się nimi sugerować, jednak - proszę pamiętać, że nigdy nie mamy pewności, jak rzeczywiście wygląda sytuacja. Być może wcale nie jest aż tak źle? Czy ktoś mógłby napisać coś nowego w tym temacie?

@Izabela

Co tu nowego pisać.Lipa,lipa i jeszcze raz lipa.Gorszej firmy nie znam.Znam z autopsji sytuacje w tej chorej firmie.Ale powolutku już pracownicy zaczną odchodzić. Wtedy może ktoś się ogarnie i zacznie szanować ludzi!!!!Zobaczymy jakie paczki szefostwo szykuje na święta bo jak będą takie jak w tamtym roku to niech sobie w buty wsadza.

Eliza
@badu badu

Jeżeli takie jak w zeszłym roku to wogule nie biorę. Lipa była, szkoda było czasu w tej kolejce stać. Nie było co dzieciom dać a ja kawy i herbaty tej paskudnej nie pije.

@Eliza

Na razie próbują zatkać buzie imprezka w Nowielinie.Sytuacji na pewno nie poprawia.A co z socjalem dla ludzi,którzy nie idą na imprezę? Po wielkiej imprezie będą mogli w oczy wszystkim powiedzieć ze przecież dbają o swoich pracowników. Żenada i nic więcej!!!!! Ludziska nie dajcie się nabrać na ich marne zagrywki!!!! Walczcie o prawdziwe paczki świąteczne,tak żeby każdy z domowników miał coś z tego a zwłaszcza dzieci!!!! Faktycznie kawa i inne pierdoły z tamtego roku w paczce to ohyda!!!

Zenek
@badu badu

Nawet połowa ludzi nie idzie na imprezę to co się dzieje z kasą tych co nie idą?

@Zenek

Użytkownicy na forum nie będą w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. W celu uzyskania informacji na ten temat, zapytaj szefostwo o kwestie związane z finansami. Tylko w taki sposób dowiesz się rzetelnych informacji na temat pracy w firmie. Jeśli pracownicy chcą otrzymywać innego rodzaju benefity w okresie świątecznym, może warto negocjować?

@Izabela

To niech firma w takim razie będzie elastyczna.Warto zapytać pracowników czy na święta chcą bony czy pieniadze.Na pewno zdania będą podzielone ale większość firm (tych konkretnych) idzie na rękę i daje jedno i drugie.

Dana
@Eliza

Sam szajs był i przeterminowana herbata. Jakiś market pozbył się towaru który zalegal. Kto kupuje takie dziwne rzeczy? Ja nawet nie patrzę na takie coś. Koszyk służył jako ozdoba do kwiatka ale szybko się rozpadł.

@badu badu

Jest to jedna z opcji i mogłaby się ona okazać słuszna. Czy przekazałeś swoje sugestie do szefostwa? Być może Twój pomysł zostanie wdrożony i pracownicy zostaną poproszeni o wyrażenie swojej opinii? Jak myślisz?

Dtgji
@badu badu

To po co tu pracujesz. Idz w p.i.z.... Tylko potraficie narzekac a każdy tu siedzi cicho i zap.... w weekendy

Db

Proszę o usunięcie dwuch poniższych wpisów. Piszą osoby które nie mają pojęcia o pracy i ilości zajęć. Wpisy są krzywdzące.

@Db

Dwuch się pisze przez ó zamknięte.HA HA HA !!!!!!

Koliber

A co myślicie o inteligencji, i chamskim stylu bycia jednego brygadzisty z metalu. Czy komuś pasuje jego chamstwo,język i jak wyklina kogoś na głos gadając do siebie. Facet na wszystkim się zna tylko nie na tym czego ma pilnować czyli produkcji. W Barlinku już się poznali na tym znwcy wszelkich tematów i na jego podejściu do ludzi. Powiem w ten sposób z takim prostakiem jeszcze nie mieliśmy jako załoga do czynienia.

Zen
@Koliber

Fakt, popieram. Jak ma gorszy dzień nie przebiera w słowach. Wszystkie rozumy zjadł. Takie zachowania wobec podwładnych są karalne.

????

????

@Koliber

Jeżeli masz zastrzeżenia co do zachowania konkretnego pracownika, zgłoś je do szefostwa. Tylko w taki sposób możesz realnie wpłynąć na sytuację. Wypowiadasz się na forum publicznym i każdy może przeczytać Twój komentarz. Czy długo pracujesz w BPI Polska?

???
@Zen

???

Ala

No to nasz Mieciu odszedł do wieczności. Szkoda go. Szybko się zawinal. Niech mu ziemia lekką będzie.

@Ala

O czym konkretnie mówisz? Pamiętaj, że użytkownicy nie znają sytuacji, jaka ma miejsce w firmie. Jednym z źródeł wiedzy na temat pracy w BPI, są opinie pracowników na tym forum. Postaraj się proszę, by Twoje komentarze były merytoryczne i rzetelne. To bardzo usprawni naszą komunikacje.

Dora
@Izabela

Użytkownicy dobrze wiedzą o czym mowa a osoby z poza firmy nie muszą wiedzieć. Zdaje się że należysz do takich osób. Starasz się udzielać cennych rad nie mając pojęcia jak jest.

Drvninn
@Dora

(usunięte przez administratora)Izabela to admin strony. Po co się ścierasz i dyskutujesz.

Jogi

No to super zarobiłem a będzie jeszcze gorzej. Wypłata na święta będzie (usunięte przez administratora) bynajmniej na to się, znosi. Tylko nadgodziny podpedzaly te zapomogi. Trzeba się zbierać z bpi, nie ma tu czego szukać. Nie utrzymam rodziny za te śmieszne pieniądze.

Izabela

Możecie opowiedzieć, jak wygląda aktualnie proces rekrutacyjny, jak i warunki pracy dla nowego pracownika BPI Polska? Jak już pisałam wcześniej - warto jest wrócić do głównego tematu wątku, bo to są informacje, które naprawdę są poszukiwane i pomocne na polskim rynku pracy. Możecie opisać, więc własne doświadczenia?

@Izabela

Daj sobie spokój z BPI chyba że cię na nic lepszego nie stać. Szukaj innej pracy. Ja pracuje w Pro Trailer w Lipianach jako spawacz i mam 3800 na rękę bez sobót i niedziel. I luz że śmiać się chce. Nawet przez chwile nie pomyślałem aby iść na spawacza do BPI gdyż tam spawacze spawać nie umieją.

VDV
@M

3800 to Ty widziałeś pajacu chyba brutto ????

@VDV

ty nigdy tyle nie widziałeś na oczy na odcinku wypłaty. A brutto to prawie 5400. Co żal (usunięte przez administratora) ściska

@M

ty nawet 3800 brutto nie masz

Ziko
@Izabela

Nie na po co tu przychodzić. Szukaj lepszej firmy. Najniższa krajowa, zakaz nadgodzin to nawet 2000 nie wyciagniesz. Zero podwyżek i podla atmosfera. Ludzie zaczynają uciekać z tej firmy, żadnych perspektyw.

Grucha

Fajne te forum kurła takie nie za ciekawe. Zero konkretów o firmie same wypowiedzi o kompleksach ludzi. Nie macie za grosz szacunku nie mówiąc już o inteligencji .... (usunięte przez administratora)kiedyś to było. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

......

...nie zapominaj ze też byłeś tym robolem. Dzięki komu się. Wybiłeś hehe....

badu badu

No i dzięki Bogu nasz FOCZKA odchodzi!!! Jaka szkoda bo "fajny" z niego facet.Nie wiem czy wiecie Szanowne Panie i Panowie z BPI (chodzi o zwykłych roboli) ze nasza super firma płaci za zakwaterowanie Ukraińców po 30 złotych za dobę!!! Sa to nie male pieniądze miesięcznie.Jeszcze się przejada na tych wschodnich pracownikach.A nam same skrawki zostawiają.Ale miejmy nadzieje,ze zaczną doceniać swoich.Jak przestaniemy przychodzić na weekendy do roboty to szybciutko wezmą się za łby.Zobaczymy czy na święta dadzą bony zamiast kasy tak jak obiecali.Kasa szybko się rozejdzie a bony można trzymać i wykorzystać nawet po roku.Mam nadzieje,ze wpisy czytają ludzie na stołkach. Tak jak kiedyś wcześniej pisałam w ludziach jest siła a Wy tych ludzi nie doceniacie!!!!!!!!!!Czekamy do Bożego Narodzenia.

Xyz
@badu badu

Bpi nie płaci za zakwaterowanie Ukraińców. Płaci agencje która ich wynajela bpi. Po co mieszasz ludziom w głowach. Gdyby bpi płacilo każdy by mógł się domagać. Wiem z pewnego źródła.

Bolo
@badu badu

Większość woli kasę jak talony. Nie wszyscy mogą jechać z talonami i nie wszędzie można zrealizować te talony. Za kasę wszędzie i wszystko kupisz a nawet rachunek zapłacisz czy co tam chcesz.

....
@badu badu

Ale robisz sensacje z tego że p.Tomek odchodzi.normalne wielu ludzi tu się zatrudnia i zwalnia nic nowego i nikt tego nie opisuje.Czytajac to forum to wydaje się że wypisują na nim ludzie bez ilorazu inteligencji.dylemat kasa czy bony na święta ciesz się chłopie z tego co dostaniesz,bo mogą nic nie dać....

@....

Wielka laska,ze dadzą na święta bony! Jakby w takim kołchozie tego nie robili byłby wstyd. Ludzi tylko trzyma umowa o prace a nie zarobki bo te są żenujące. A tak na przyszłość to czytaj ze zrozumieniem i odróżniaj pleć.

Anonim#1

Przepracowałem tu 9 lat jest to firma łamiąca prawa pracowników. Doszło w tym zakładzie do wypadków przy pracy, wyłudzenia pieniędzy. Sprawą się zajmie Sąd Najwyższy.

Janek
@Anonim#1

Chyba w niebie ha ha ha marzyciel...

Zostaw merytoryczną opinię o BPI Polska Sp. z o.o. - Lipiany

• Jak się pracuje w BPI Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BPI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BPI Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BPI Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 79 ocen.
  • żeromskiego 20
    Lipiany