Opinie o IQ marketing w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IQ marketing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IQ marketing na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IQ marketing w Warszawa

Maciek

Ma ktos numer do tej firmy?

Maciej

Pracowalem na poczatku grudnia, spozniaja sie prawie miesiac z wynagrodzeniem, co polecacie zrobic?

Wojtek

UWAGA NA TĄ FIRMĘ. Piszę z własnego doświadczenia!!! Pracowałem na umowę zlecenie na rzecz tych oszustów w listopadzie i do tej pory nie dostałem wynagrodzenia. Cała sprawa niestety skończy się na drodze sądowej. NIE POLECAM !!! SZKODA CZASU, ZDROWIA i PIENIĘDZY!!!

no oczywiście anonim, nie pracuje w HR

Pracuję już kilka lat w tej firmie i jeśli z czymś się na pewno nie zgodzę to spóźnione wypłaty lub ich brak. Zawsze były i są na czas, przynajmniej od kiedy pracuję. Rozumiem że Ci co narzekają, przez spóźnioną wypłatę rozumieją że pracodawca nie wypłacił wypłaty np w poniedziałek, tylko w piątek ostatniego dnia miesiąca, czy jak, bo nie rozumiem? Wypłaty są przed końcem miesiąca i tyle w temacie. Pracowałem w życiu też i dla korpo, więc mam porównanie. Umowy też nie są problemem, chyba ze Ktoś oczekuje że "Jego zajebistość" w drodze wyjątku dostanie umowę o pracę bez okresu próbnego. Dział HR, przynajmniej teraz, bardzo kompetentny.

mim
@no oczywiście anonim, nie pracuje w HR

Tak? To w takim razie dlaczego firma nie wypłaciła jeszcze pieniędzy ludziom, którzy pracowali przy promocji Orange w listopadzie? Piszę do Was mejle, dzwonię, kontakt jest słaby, a pieniędzy jak nie było, tak nie ma, mimo, że ostateczny termin miał być 25 grudnia.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szymon

Współpraca z nimi to PORAŻKA, niekompetentni pracownicy nic nie wiedzą o pracy do wykonania a najgorsze jest to że NIE PŁACĄ Zdecydowanie odradzam

Iga, zarobki są trochę wyższe niż normalnie (trochę), ale jakie to ma znaczenie, jeśli firma Ci ich nie wypłaca? Gdybym wiedziała, że będę musiała się prosić i kłócić o zarobione pieniądze, wybrałabym inną agencję, która wypłaca pieniądze. Nie polecam, nigdy więcej nie chce mieć kontatku z agencją. Tragedia. Jak dzwoniłam pytać o swoją wypłatę, mówili że nigdy nie wypłacali wynagordzeń po czasie, a jakoś na forach wszyscy pracujący tam ludzie narzekają na opóźnienia w zapłacie. Na dodatek nie chcieli nam od razu podpisać umów, o to też musieliśmy walczyć i teraz już rozumiem czemu nie chcieli tego zrobić. Jeszcze raz nie polecam, jeśli kusza was wyższe stawki, nie warto, kontakt z agencją jest tragiczny, nikt nic nie wie. 0/10

Złodziejskie umowy? A to ciekawe...bo akurat tak się składa że na ostatniej rozmowie zaproponowano mi normalną w świecie umowę i zarobki powyżej płacy w innych agencjach więc nie mam pojęcia kto i dlaczego pisze takie brednie...

wsciekly

my takze to zapronowano i bylem zadowolony lecz pozniej mnie i mojej 10 grupie do dzis przez 6 miesiecy nie wyplacili wynagrodzenia pomimo wielu telefonow i e-mailow

AdrianGola

Mnie oszukano w konkursie, który ta firma przeprowadza na zlecenie CITI / MasterCard - www.wygrajpodroz.pl. Zarejestrowałem dziesiątki transakcji i prowadziłem w rankingu miesięcznym i nagrałem to sprawiedliwie. Na kilka minut przed północą (zamknięciem etapu konkursu) ewidetnie ktoś oszukał dopisując sobie punkty żeby być przede mną i jestem 100% pewny, że to nie było ze zwyczajnej gry. Pytanie kto oszukał, czy ktoś z zewnątrz sprawdził jak oszukać ich aplikacje i przesłał wynik, na kilka minut przed północą, który się tam pojawił i wygląda to na normalną grę - a oni nie potrafia odróżnić prawdziwej gry od przesłania do aplikacji gotowego wyniku. Albo oszustwo wyszło od agencji IQ Marketing (www.iq-marketing.pl lub Atomclick.com) - zarządu lub osób pracujących nad aplikacją. Więc nie widze sensu brania udziału w tym konkursie, skoro i tak nie ma w nim szansy sprawiedliwie wygrać! Pozdrawiam, podpisany z imienia i nazwiska, (usunięte przez administratora)

Rafał W.
@AdrianGola

Mnie też zwodzą skubańce, dostałem maila, że utraciłem prawo do odebrania nagrody w konkursie, bo nie wypełniłem jakiegoś formularza, który niby dostałem na maila. Prawda jest taka, że nie dostałem żadnego info o wygranej z linkiem do formularza (TAK FOLDER SPAM TEŻ SPRAWDZAŁEM) i po tym jak napisałem kilkanaście maili z jakimś gościem co się podpisywał jako "Organizator" w końcu nakazano mi napisać reklamację listownie. Oczywiście reklamację napisałem, wysłane listem poleconym i po 3 tygodniach odpowiedź, abym przesłał paragon to nagroda jest moja... i teraz najlepsze:-) NADAL oczywiście żadnej informacji jak go wysłać, żadnego adresu e-mail oraz jakie jeszcze dane będą potrzebne nie otrzymałem, więc... Ogólnie wygląda to tak, że mogę sobie wysyłać takie listy polecone co miesiąc, a oni będą przeciągać dobrze się chyba przy tym bawiąc... Podsumowując: mają wywalone na klienta, skasować, kręcić i zwodzić - to potrafią, ale rozwiązać sprawy pozytywnie, aby firma miała jakąś renomę to po co... Nie polecam również pracować tam, bo po kontakcie z kilkoma już osobami widzę, że tam się raczej człowiek uwsteczni :-D

anonim 2

Okropna firma, wykorzystująca ludzi, praca po godzinach. Monopol na \"wiedzę\" posiada wyłącznie kierownictwo oraz dział client serwis - który notabene w większości jest po prostu niekompetentny. Złodziejskie umowy. Zdecydowanie nie polecam!!!

ŁUKASZ LEWANDOWSKI/ IQ MARKETING

Do Pani Kasi i innych malkontentów. Bardzo dziękuję, za konstruktywną krytykę naszej firmy. Bardzo cenimy sobie uwagi każdej osoby, ponieważ to między innymi one sprawiają, że firma może stawać się lepsza. W przeciwieństwie do wielu osób piszących na forach internetowych pod tzw. Nickiem, ja postanowiłem podpisać się imieniem i nazwiskiem. Otwarta rozmowa, nawet ta najbardziej krytyczna jest zawsze cenna. Pod warunkiem, że obie strony wiedzą o czym rozmawiają i z kim. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez administratora) Prezes Zarządu IQ Marketing Poland

calkowicie sie zgadzam, malo kompetntni, przestraszenie ludzie, dziwie sie tym firmom ktore korzystaja z uslug tej agencji biorac pod uwage kto projekty marketingowe prowadzi... a kadra zarzadzajaca szkoda gadac pani [usunięte przez moderatora] malo kompetentn osoba [usunięte przez moderatora] dzial rachunkowosci porazka hr robiacy rzeczy po omacku... nie polecam tam pracy i tyle K

angie

Tam pracują świry i masa betonów !

Zostaw merytoryczną opinię o IQ marketing - Warszawa

• Jak się pracuje w IQ marketing?

Zobacz opinie na temat firmy IQ marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQ marketing?

Kandydaci do pracy w IQ marketing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQ marketing
2.9/5 Na podstawie 51 ocen.

IQ marketing